Sveikata ir grožis

Didelis papuošalų asortimentas elektroninėse parduotuvėse

1

Pastebite, kad formuojant savo įvaizdį jums kaskart kažko jame trūksta? Manote, kad tai yra papuošalai? Tiesą sakant, nors juvelyriniai dirbiniai yra patys galingiausi ir svarbiausi aksesuarai, anaiptol ne kiekviena iš mūsų jiems skiriame pakankamą ir deramą dėmesį. Todėl jei jūs taip pat iki šiol susidūrėte su tokia situacija, akivaizdu, kad jums vertėtų visą tai kuo greičiau išspręsti. Trumpiau tariant, jei formuodamos savo įvaizdį jūs nepamiršite pasitelkti juvelyrinių dirbinių, galite būti visiškai tikros, kad norimą rezultatą pasiekti jums taps kur kas lengviau ir bus paprasčiau. Be to, tokiu atveju jūsų įvaizdis bus išskirtinis ir labai žavingas.

Tuo tarpu, jei jūs svarstote, kokiu būdu galėtumėte lengviau įsigyti juvelyrinius dirbinius, kartu atrandant būtent tuos, kurie atitinka jūsų išskirtinį skonį ir individualų įvaizdį, nepamirškite, kad visuomet galite pasinaudoti specializuotomis juvelyriniais dirbiniais prekiaujančiomis el. parduotuvėmis, kuriose įsigyti tai, kas jus domina, yra kur kas lengviau.

Žinoma, galbūt jūs iki šiol vengdavote naudotis internetinėmis parduotuvėmis ir paprastai rinkdavotės tik tradicinius prekių įsigijimo būdus, kuomet yra apsilankoma fizinėse parduotuvėse, tačiau turite suprasti, kad tokiu būdu įsigyti jums tinkančius juvelyrinius dirbinius bus nepalyginamai paprasčiau. Tiesą sakant, šiandien tokiais šiuolaikiškais sprendimais kasdien naudojasi daugybė vartotojų, todėl to vengti jums tikrai nereikėtų, jei jūs norite greitai ir paprastai surasti labai originalius ir jūsų skonį atitinkančius papuošalus.

Laimei, pasirinkti el. parduotuvę šiandien taip pat yra labai nesudėtinga. Viskas, ką jums reikėtų padaryti, tai pasinaudoti internetine paieška. Vos kelių raktinių žodžių pagalba jūs galėsite akimirksniu surasti tokias el. parduotuves, kaip Kolje.lt, kurių asortimente jūs lengvai atrastumėte jūsų išskirtinį skonį atitinkančius papuošalus. Be to, galite būti tikros, kad tokiu atveju jūs susidursite ir su kur kas didesniu papuošalų asortimentu nei bet kurioje kitoje fizinėje parduotuvėje. Taip yra dėl vienos labai paprastos priežasties – el. parduotuvių neapriboja fizinės vietos trūkumas (skirtingai nei fizinių parduotuvių), todėl tokių el. parduotuvių vartotojai turi galimybę rinktis iš visų juvelyrinių dirbinių parduotuvės turimų papuošalų.

Kaip bebūtų, kai kalbama apie papuošalų įsigijimą internetu, jokiu būdu negalima pamiršti ir apie tai, jog tokiu būdu apsipirkti tampa ir gerokai lengviau, nes tuomet galite būti bet kurioje vietoje ir tai daryti bet kuriuo jums patogiu metu. Tai reiškia, kad jums tikrai niekur nereikia vykti ir apsipirkti galite netgi viduryje nakties. Taip pat didelė dalis vartotojų, kurie nevengia pasinaudoti el. parduotuvėmis, teigia, jog tokiu būdu jiems paprastai pavyksta ir kur kas daugiau sutaupyti. Todėl jei jūs nepamiršite sau į pagalbą pasitelkti internetinių parduotuvių, jums tai padaryti taip pat turėtų būti gerokai paprasčiau.

Taigi, kaip matote, šiuolaikinės el. parduotuvės pasižymi gausybe privalumų. Ir vėlgi, minėti privalumai nėra vieninteliai, kuriuos įvardija vartotojai, dažnai besinaudojantys el. parduotuvėmis. Tuo tarpu, jei jūs baiminatės, kad apsiperkant tokiu būdu jums teks susidurti su pakankamai dideliais sunkumais ieškant jums aktualių papuošalų, nepamirškite, jog šiuolaikinėse el. parduotuvėse yra suteikiama galimybė pasinaudoti ir prekių filtravimo sistema, kuri atrūšiuoja prekes atsižvelgdama į vartotojų konkrečius lūkesčius. Todėl jei jūs tokiomis funkcijomis pasinaudosite ieškodamos jums tinkančių papuošalų, juos surasti jums turėtų būti nepalyginamai lengviau. Ką gi, dabar jums belieka pasinaudoti šiais patarimais ir nieko nelaukus įsigyti jums patinkančius papuošalus.


Kokių priemonių reikia pedikiūrui?

Kokių priemonių reikia pedikiūrui

Nepriklausomam pedikiūrui rekomenduojama  pasirinkti  priežiūros priemones pagal individualias savybes. Norint pasiruošti procedūroms namuose, būtina įsigyti standartinį pagrindinį rinkinį. Tai apima žirkles, pincetus ir vielos pjaustytuvus. Atitinkamai, vien žirklės negali pakeisti visų kruopštaus pedikiūro  priemonių. Todėl racionalus  pasirinkimas yra įsigyti profesionlų pedikiūro rinkinį, kurį sudaro: žirklės, nagų dildės, oranžinė lazda, specialus  briaunotas peilis, lazerinis trintuvas su  priešakinio rinkmena, pedikiūro aparatas, pėdų vonios. Ruošiant įrankius, būtina atkreipti dėmesį į jų bendrą būklę, tinkamumą naudoti ir galandinimo ašmenų kokybę. Būtina atlikti dezinfikavimo procedūrą, net jei naudojate tik šį rinkinį. Tai padės apsisaugoti nuo bet kokių traumų, infekcijų ir uždegiminių procesų.

Procedūrų dažnumas

Kaip dažnai jums reikia daryti pedikiūrą? Kokiu dažnumu rekomenduojama atlikti rūpestingą  procedūrą? Jei nėra įaugusių nagų, nuospaudų, skaučių, kitų kojų problemų, įvykių dažnis yra 1 kartas per 2,5-3savaites. Vasarą galite pedikiūruoti namuose dažniau, žiemą- rečiau.

Parengiamosios  procedūros

Prieš atlikdami savarankišką pedikiūrą, turite atidžiai paruošti kojas. Iš anksto darykite vonią, kuri minkština šiurkščiavilnių epitelį, gumbasvogūnius gniužulus. Norėdami tai padaryti, galite naudoti jūros ar įprastą druską, žoleles, amoniaką, sodą.

Jei klientas turi įtrūkimų ką daryti?

Jūsų profesionali ranka ir namų priežiūra išgelbės nuo įtrūkimų. Norėdami, kad įtrūkimai sutvirtėtų turite pašalinti sausą odą iš kurio jie susidarė. Namų priežiūrą, kurią klientas turėtų atlikti, yra tepti tepalą su antibiotiku ant švarių kojų naktį, kuris skatina gijimą, tai yra įprastas tepalas žaizdoms.

Įrankiai manikiūrui

Tvarkingi lygiai nukirpti nagai- viena esminių gražios išvaizdos detalių. Nerūdijančio plieno nagų karpikliai, tvirtos žirklutės ar ilgaamžės žnyplutės nagams- tai priemonės, kurios neabejotinai pravers tiek kasdienybėje, tiek dirbantiems grožio sferoje. Netinkami ir pasenę manikiūro įrankiai žaloja nagus ir jų odeles, todėl ilgainiui jos tampa kietos, o nagų plokštelė gali pradėti banguotis. Saugokite ir puoselėkite savo nagus, naudodamos tik kokybiškus ir patikimus manikiūro įrankius. Gražūs ir tvarkingi nagai-  kiekvienos moters pasididžiavimas.


Dantų gydymas: svarbiausia – profesionalumas

Dantisto-odontologo-kabinete

Jei dantys sveiki – labai smagu. Jeigu sugenda – nebe taip... O jei pažįstate patikimus odontologus, situacija stabilizuojama. Tik visuomet svarbu suvokti, jog profilaktika turėtų būti atliekama savu laiku.

Viskas labai paprasta ir logiška. Jei rūpinamasi dantimis, jei nenumojama ranka į kasdienius higienos veiksmus, tai jie ir būna sveikesni. Ir, aišku, gražesni. Lygiai taip pat kalbėtina ir apie odontologinį indėlį. Jeigu jau kokius penkerius metus nesate pravėrę odontologijos klinikos durų, tai nėra pati palankiausia situacija dantų sveikumui. Ir tai tikrai nėra priežastis dar labiau delsti.

O jeigu yra taip, kad dantų trūksta? Vienas iš galimų variantų – implantuoti.

Dažnas klausimas: kiek laiko trunka implantavimo procesas?

Anot specialistų, kiekvieno iš mūsų organizmas – unikalus. Tai reiškia, kad ir organizmo reakcijos į procedūras ir svetimkūnius yra skirtingos. O ir sveikatos būklė nevienoda, imunitetas neidentiško stiprumo. Todėl sunku tiksliai nurodyti, kiek laiko trunka visas dantų implantavimo procesas.

Tačiau akivaizdu, jog tai estetiška, funkcionalu ir orientuota į ilgalaikį patogumą. Jeigu domitės šiuo klausimu, verta apsilankyti puslapyje https://odonteja.lt/dantu-implantai/, kur ir procesas aprašomas, ir susisiekti su specialistais galima.

Beje, pastarasis atvejis sufleruoja apie gerą tendenciją: odontologinės paslaugos pateikiamos virtualioje erdvėje, pacientai susipažįsta su pagrindiniais aspektais. Ir nereikia ilgai vartyti storų telefonų knygų ar vaikščioti po miestą ieškant, kurgi bus užrašyta „Odontologijos klinika“.

Paslaugų teikėjai stengiasi, kad internete būtų informatyvu, kad viskas būtų pateikta patraukliai. Nes tai irgi suponuoja apie įdirbį, apie dėmesį kiekvienai detalei. O juk kruopštumas – neatsiejama gydytojų darbo dalis.

Visgi tikrasis vaizdas išaiškėja jau pravėrus klinikos duris. Jei įspūdis geras, jei įsitikinama, kad paslaugos kokybiškos, tai ir kitą kartą ten pat vykstama. Nebelieka būtinybės ieškoti toliau.

O bandant apibendrinti galima teigti, jog visą šią temą apimantis, bene reikšmingiausias aspektas yra profesionalumas. Ar tai būtų jau minėti dantų implantai, ar planuojamas estetinis plombavimas, visais atvejais norisi (ir rūpi), kad specialistams nestigtų profesinio įdirbio, kad kokybė visapusiškai džiugintų. Taip procedūrų eiga sklandi, o šypsena jas atlikus – kuo sveikesnė, kuo gražesnė.

Su dantų gydymu yra susiję daugybė sąvokų. Odontologams keliama galybė reikalavimų. Ir viską aptarus tampa aišku, jog svarbiausia čia – profesionalumas. „Odontėjoje“ jo netrūksta.

 

 


Kodėl vaikiški drabužėliai George taip vertinami?

George-drabuzeliaiGeorge – prekės ženklas, kurį lietuviai pamėgo. Nors skirtas Jungtinės Karalystės rinkai, mūsų tautiečiams George pavadinimas jau pažįstamas ir asocijuojasi su geromis savybėmis. Kokiomis? Apie tai ir siūlome paskaityti.

Be kainos ir kokybės santykio – nė iš vietos

Nesvarbu, apie kokius produktus ar apie kokią sritį kalbėtume, visur galioja vienas principas – kainos ir kokybės santykis. Kūdikiams skirtos prekės – būtent ta tema, kurioje kainų klausimas opus. Jei atlyginimai nėra dideli, reikia nemažai skaičiuoti, kur ir ką pirkti. Mūsų aptariamas George prekės ženklas vargiai patiktų žmonėms, jei kainos atrodytų kaip iš kitos planetos.

Taigi, kaip jau supratote, pirma priežastis, kodėl George prekės taip vertinamos, yra kainų politika. Drabužėliai įkainoti kuo palankiau pirkėjams. Prireikus pavyksta nusipirkti ne porą, o trejetą marškinėlių, ne vieną džemperį, o du. Kodėl? Todėl, kad kainos patrauklios.

Tai, kas patikrinta laiko

Kaina yra kaina – ji svarbi, ja domimasi, ji sukelia vienokių ar kitokių emocijų. Bet vien tik skaičiai pasaulio nevaldo. Pirkėjams aktualu, kad vaikams parenkami drabužiai būtų visapusiškai kokybiški. Tai, kas patikrinta laiko, nusipelno daugiau simpatijų. Mamos ir tėčiai neperka bet ko, neieško žemiausios kainos, jei pigus produktas gali būti grėsmingas, pavyzdžiui, sukelti alergiją.

Minėtu Jungtinės Karalystės rinkai skirtų drabužėlių atveju džiaugiamasi, kad kaina pranoksta lūkesčius, o kokybė yra aukšto lygio. Jeigu būtų akcentuojama tik maža kaina, o kokybės kriterijus liktų nuošalyje, George produkcija nebūtų taip graibstoma iš lentynų. Kadangi ji ir palyginti nebrangi, ir patikrinta laiko, tai mažylius auginantys tėvai suvokia atradę puikų variantą, kai pinigai neprieštarauja teigiamoms kokybinėms ypatybėms.

Greitas pristatymas

Kaip jau rašėme, tai iš užsienio atkeliavusi produkcija. Todėl imi, žmogau, ir susimąstai... Ar galima kur nors įsigyti prekių, kad nereikėtų laukti pusės metų, kol jas pristatys?

Maloni žinia – pardavėjai pasirūpina, kad sandėlyje prekių netrūktų. Tai nauda kiekvienam – ir pardavėjui, ir pirkėjui. Pirmasis greičiau uždirba, o antrajam nereikia nervintis ir ilgai laukti, kol drabužiai bus vietoje.

Tikriausiai jau akivaizdu ir nereikia daugiau pliusų, įrodančių, kad (ir kodėl) George vardas pamėgtas ištisų Lietuvos šeimų. Kaip sako vaikiškų drabužėlių pardavėjai, rinkitės, puoškitės, džiaukimės kartu.


Papildai sportui – tik sportuojantiems su protu

Sportas-papildaiKvailiams negalima duoti šautuvo, prileisti prie interneto ir leisti vartoti maisto papildų. Sutinkate? Jei ne, tai pasižiūrėkite internete „sportininkų“ su milžiniškais raumenimis nuotraukų. Ar guminės rankos ir krūtinės jums atrodo normalu? Mums tikrai ne. Papildai sportui turi būti vartojami protingai ir atsakingai, nes viskas gali pasibaigti kur kas liūdniau, nei plyšusiu raumeniu.

Kodėl kvailių negalima prileisti prie interneto? Priežastis labai paprasta. Užuot skaitę straipsnius apie papildus, jie iš karto lenda į skelbimų portalus ir ieško ten egzotiškų ir stebuklingų papildų. Papildai sportui skelbiu lt portale parduodami gana dažnai, tačiau šalia patyrusių ir gerų pardavėjų pasitaiko tokių, kurie skelbia, kad jų maisto papildai sportui pigiau parduodami dėl to, kad jie yra nepripažinti. Bet stebuklingi. Maisto papildus tikrina veterinarijos tarnybos Lietuvoje ir užsienyje, todėl apie jokius stebuklingus miltelius negali būti nė kalbos. Štai populiarūs papildai XXL iš Olandijos jokių stebuklų negarantuoja, nors yra laikomi kone geriausiais Europoje.

Keista, bet kvailių dažniausiai pasitaiko vyrų tarpe. Nors papildai sportui moterims mėgaujasi sėkme, damos masiškai jų neperka. Jos domisi, kas nutiks jų kūnui po kelių metų, jei papildų bus vartojama daugiau, nei reikia. O perspektyvos bauginančios, todėl dailiosios lyties atstovės renkasi aktyvesnę mankštą, dietą ir šiek tiek papildų.

Papildai sportui vilnius parduodami dažniausiai internetu. Arba specializuotose parduotuvėse. Dar yra galimybė jų įsigyti ir sporto klubų administracijoje, nors pasirinkimas ten nėra didelis. Maistas sportui klaipeda pasiekia iš Europos ir JAV. Klaipėdiečiai vengia kiniškos produkcijos. Papildai sportui klaipeda turi būti tik kokybiški. Tuo tarpu papildai sportui kaune ne visada būna kokybiški. Kauniečiai ryžtasi rizikingiems eksperimentams.

Vienas iš neteisingo papildų vartojimo šalutinių efektų yra sutrikusi psichika. Dėl šios priežasties negalima duoti žmonėms naudotis šaunamuoju ginklu. Atrodo, kad jei esi stiprus, tai savo galią gali pademonstruoti ir mojuodamas vamzdžiu. Lietuvoje ši problema nelabai aktuali, tačiau kitose šalyse problemų su ginklais yra nemažai.

Kodėl papildai sportui tapo tokiu dėmesio traukos centru? Priežastys kelios. Viena jų – begalinis noras rezultatų pasiekti greitai. Deja, po intensyvaus papildų vartojimo ir sunkaus sporto, svoris grįžta atgal gana greitai. Norintys numesti svorio turėtų aiškiai suvokti, kad gyvenimo būdo pakeitimas pakeis kūną, o ne skirti papildai. Geriausia papildai yra geras miegas, papildomi keli kilometrai pėstute kas dieną, sveikas maistas nedidelėmis porcijomis. Egzotiški preparatai ar besaikis papildų vartojimas nieko gero nežada. Rezultatą pasieksite, bet kokia bus to kaina?

www.ponasbicepsas.lt


Sveiki dantys yra laimė

OdontologaiKas padeda susikurti gerą nuotaiką? Kas skatina nusišypsoti? Iš tiesų daug ką lemia savijauta, ji prisideda prie laimingos ar nelaimingos būsenos. Pavyzdžiui, jei trūko kelių dantų, o dabar jau atliktas kokybiškas dantų protezavimas, nuotaika veikiausiai puiki.

Yra ne vienos rūšies dantų protezų. Pliusų gausu, bet pastebima ir minusų

Specialistai dantų protezavimą pristato kaip įvairiapusį. Protezai skirstomi į išimamus ir neišimamus. Kurie geresni. Sunku pateikti konkrečią rekomendaciją. Tačiau teisybės dėlei reikia paminėti, kad abu tipai turi savų pliusų ir minusų (taip, ne tik pliusų). Štai išimami – palyginti pigūs, gana greitai pagaminami, o netekus papildomų dantų dar ir nesunkiai pakoreguojami. Užtat tai nėra pats dailiausias variantas (vaizdą kiek gadina kabliukai). kai kuriems pacientams nepatinka tai, kad reikia įdėti / išimti. Išimami protezai gali sukelti nepatogių pojūčių valgant (dėl savo paslankumo).

Taigi, be užuolankų ir be jokių reklamų pateikiame situaciją tokią, kokia ji yra. Protezavimas – galimybė vėl naudotis dantimis (na, juk tikrai pasitaiko atvejų, kai burna be dantų, ir tada protezuojant ji tampa... pilnadantė!).

Kadangi pristatėme išimamus protezus, dabar reikėtų paminėti ir neišimamus – tiltinius, laminates. Nemažo pacientų dėmesio sulaukia protezavimas ant implantų. Tai galimybė turėti ir estetiškus, ir visapusiškai funkcionalius dantis, tačiau kainos prieinamos ne kiekvienam, be to, reikalinga ne viena procedūra. O ir žmonių organizmai skirtingi. Nusprendėte implantuoti? Galbūt organizmas „mano“ kitaip ir „sugalvos“ implantus „išbrokuoti“ (jokiu būdu nebandome suformuoti neigiamos išankstinės nuomonės ir nuteikti skeptiškai).

Organizmas atlieka gausybę funkcijų

Kad jau užsiminta apie organizmą, vertėtų dar kai ką pridėti. Koks nors sutrikimas gali būti susijęs su kita problema. Pavyzdžiui, blogas burnos kvapas gali „reprezentuoti“ skrandžio negalavimus. Tiesa, burnos kvapo ir skrandžio bėdų sąsaja retesnė, nei daugelis žmonių linkę teigti. Bet esmė aiški: organizmas yra daugybės sistemų sąsaja. Kai visos tos sistemos veikia, jaučiamės laimingi.

Sveiki dantys ir kasdienybė

Kokybiškas dantų protezavimas taip pat suteikia laimę. Nes dantų funkcionalumas – taip kasdienybės pozityvumas. Įsivaizduokite. Apsilankę restorane renkatės patiekalus iš meniu. Jei trūksta dantų ar kamuoja kitos burnos ertmės bėdos, teks apsiriboti kuo nors kukliu, nes ne visas maistas bus tinkamas. O štai sveiki dantys – galimybė pasimėgauti.

Kiekviena gydymo procedūra skirta pacientų gerovei

Tiek kokybiškas dantų protezavimas, tiek kitoks odontologinis gydymas skirtas pacientų gerovei. Štai ateina žmogus į odontologijos kliniką. Skauda dantį, nesinori nei prasižioti, ką jau kalbėti apie valgymą. Na, o po vizito žymiai palengvėja, nes atrandama skausmo priežastis.

Taigi, be jokio pataikavimo ir be jokio pagražinimo galima konstatuoti, kad sveiki dantys yra laimė. O kai laimingi pacientai, patiems gydytojams maloniau dirbti.


Plastikos chirurgai neretai padeda apsieiti ir be plastinių operacijų

1Į plastikos chirurgų patarimus siūloma atsižvelgti visoms besidominčioms įvairiomis grožio operacijomis. Mat, net ir Lietuvoje, pasak www.plastikoschirurgai.lt, galima patirti nemalonumų renkantis neaiškias klinikas. Plastikos chirurgija besidominčioms pacientėms turėtų būti ypač svarbi specialistų patirtis. Tik patyrę plastikos chirurgai gali atlikti visas operacijas sumažinant galimas komplikacijas iki minimumo. Tai liečia praktiškai visas procedūras – nuo krūtų didinimo iki odos darinių šalinimo lazeriais ar chirurginiu būdu. Turinčioms kažkokių problemų ir norinčioms jas pašalinti tam tikromis procedūromis, siūloma iš pradžių detaliai apžvelgti pasirinktos klinikos ir joje dirbančių specialistų reputaciją. Taipogi didžiulį dėmesį reikėtų skirti domėjimuisi pačiomis procedūromis. Tad, ką svarbu žinoti apie tam tikras plastines operacijas bei kitas procedūras?

Krūtinės didinimo operacija susidomėjusios pacientės turėtų suprasti, kad šią operaciją galima atlikti dviem metodais. Kiekvienas jų turi savų privalumų ir trūkumų. Jeigu krūtinė bus didinama riebalais, tuomet turėkite galvoje, kad pooperacinis laikotarpis bus ilgesnis t.y. prireiks daugiau laiko kol išvysite galutinį rezultatą. Pagrindinis privalumas – nesimato jokių randų ar žymių, nes riebalai yra sušvirkščiami specialiais švirkštais. Jeigu krūtinė didinama implantais, tuomet nenustebkite, jeigu žemiau krūties bus šiokie tokie randai. Jų šalinimui gali prireikti ir specialių procedūrų. Labiausiai reikėtų pabrėžti tai, kad krūtinės didinimo operacijomis besidominčios moterys neturėtų dairytis į tuos pasiūlymus, kuriuos pateikia neaiškios klinikos, tuo labiau – nežinomi specialistai.

Kalbant apie kitas plastines operacijas, taipogi reikėtų žinoti, kad kai kuriose klinikose dirbantys specialistai gali atlikti ir visai kitokias procedūras nei tikėjotės. Aiškiau kalbant, jeigu manote, jūsų problemą gali išspręsti tik kažkokia operacija, tai nenustebkite, jeigu po apsilankymo pas specialistus, jums bus rekomenduojamos visai kitos procedūros. Trumpai tariant, geriausiose klinikose dirbantys plastikos chirurgai, po apžiūros pataria koks sprendimas būtų geriausias. Prieš kiekvieną operaciją atliekama pacientės apžiūra ir specialistai patys pataria kokiais metodais geriausia būtų šalinti problemas. Tad, jeigu norite pakoreguoti kažkokią kūno dalį, pirmiausia siūloma ieškoti geriausiai vertinamų klinikų, nes galbūt ten dirbančių profesionalių specialistų dėka jums neprireiks jokių rimtų operacijų.


Drabužiai vaikams: pažaiskime spalvų žaidimą!

20170821-drabuziai-vaikamsPsichologai teigia, kad spalvos mūsų gyvenime užima labai svarbią reikšmę. Paprasčiausiai vienos mus skatina aktyviau elgtis, kitos padeda pailsėti, o trečios gali kelti negatyvias mintis. Nieko keisto, kad pediatrai labai daug dėmesio skiria vaikų aprangai. Tėveliai turėtų įvertinti, kad drabužiai vaikams gali lemti jų nuotaiką ir net mąstymą.

Nuotaikingos ir tamsios spalvos

Turbūt ne visi puikiai žino, kad ryškios spalvos kur kas geriau nuteikia, kad žmogus kur kas geriau jaučiasi dėvėdamas ryškius drabužius. Nenuostabu, kad ieškodami drabužių vaikams susidursite su labai plačia nuotaikingų bei ryškių drabužių, kurie leidžia vaikučiui jaustis puikiai. Pediatrai taip pat tvirtina, kad ir reikia rinktis ryškią aprangą, kadangi ji formuoja vaiko asmenybę. Tinkami drabužiai vaikams net gali prisidėti prie kur kas gražesnės dienos kūrimo.

Tamsūs drabužiai, kad ir kaip mėgstami tėvelių kadangi kur kas rečiau matosi dėmės, turėtų būti dedami į spintos galią. Tam tikromis progomis tamsesni drabužiai tikrai geresnis pasirinkimas ir net labai rekomenduojami, tačiau juos reikia dėvėti rečiau nei ryškius. Lygiai taip pat rekomenduojama ir suaugusiems asmenims, kurie dažniausiai renkasi neutralius tamsių spalvų drabužius.

Kaip vaikai renkasi drabužius?

Pradėjus eiti į mokyklą rekomenduojama vaikams suteikti galimybę patiems nuspręsti, kokius drabužius jie nori dėvėti konkrečią dieną. Žinoma, naudinga sudėti pasirinkimo galimybes, kadangi pastarieji gali užsimanyti žiemos metu dėvėti vasarinius drabužius arba sukneles, kurios dažniausiai apsivelkamos šventės metu. Svarbiausia suteikti vaikui galimybę pačiam formuoti aplinką ir pagal tai ką jis renkasi tėveliai gali analizuoti jo poreikius, pramogas ir net jo asmenybę.

Jeigu matote, kad vaikas pernelyg dažnai renkasi tamsių spalvų drabužius – tai nebūtinai yra blogai ir Jums nereikia pergyventi, kad tai gali rodyti vaiko psichinius sutrikimus. Tačiau pasiteirauti, kodėl jam labiau patinka juodos spalvos megztukas, o ne tas, kuris yra dekoruotas nuostabiomis linijomis  - galima ir visai naudinga. Dažniausiai kiekvienas vaiko sprendimas turi labai logišką atsakymą, kurį išgirdus, tėveliai visiškai nusiramina.

Vaikai, kurie kopijuoja tėvelius

Jeigu leidžiate vaikui rinktis drabužius galite pastebėti, kad jie labai dažnai rengiasi taip, kaip suaugę asmenys. Taigi, tam tikra prasme jie mėgdžioja tuos, kuriuos mato kiekvieną dieną ir tai yra visiškai natūralu. Tokiu atveju drabužiai vaikams dažniausiai būna tamsių spalvų, pilkos, kurią yra labai pamėgę suaugę asmenys.

Ieškodami drabužių prekybos vietose suteikite galimybę vaikui pačiam pasirinkti aprangą. Tai itin patogu šiuo metu, kadangi galima pirkti internetu. Niekur neišėjus iš namų žiūrint į PC ekraną vaikui galite parodyti iš kokių megztukų arba kombinezonų jis gali pasirinkti. Juk kombinezonai vaikui yra labai skirtingi ne tik spalvomis, tačiau ir modeliais. O kadangi juos turės nešioti šis vaikas – tegul jis nusprendžia, kas jam labiausiai tinka.

Greitesnis pirkimas internetu

Drabužiai vaikams šiuo metu dažniausiai perkami internetu, kadangi tai suteikia galimybę sutaupyti labai daug laiko, o dažnai ir pinigų. Internete kur kas paprasčiau pamatyti akcijas ir nuolaidas, kurios leidžia reikalingą produkciją atrasti greitai ir paprastai. Juolab, virtualus konsultantas padės Jums atrasti tai, ko reikia patardamas, kokia apranga vaikui geriausiai tinka. Pradedant spalvomis ir keliaujant link modelio, kuris skirtingomis progomis gali labai varijuoti. Juk įprastoms dienomis labiausiai rekomenduojami vieni drabužiai, o švenčių metu – kiti. Lygiai taip pat kaip ir suaugusiųjų pasaulyje.

Spalvos gali koreguoti mūsų nuotaiką ir emociją, tad leiskite vaikui pačiam per aprangą išreikšti savo emocijas bei vidinį pasaulį. 


Burnos higiena – svarbi ne tik dantų, bet ir viso organizmo sveikatai?

Oralgen nupearl dantų balinimo rinkinys klipshop.ltŽmogaus burna – viso organizmo veidrodis. Iš žmogaus burnos, dantų, ir seilių galima pasakyti labai daug ne tik apie žmogaus pomėgius, bet ir apie jo bendrą sveikatos būklę. Dėl šios priežasties svarbu ne tik taisyklingai prižiūrėti savo dantis, bet ir periodiškai atlikti ir burnos higieną. Kodėl burnos higiena tokia svarbi kiekvienam žmogui?

Net ir kruopščiai kelis kartus per dieną valant dantis yra praktiškai neįmanoma pašalinti visų susikaupusių apnašų. Joms besirenkant tarpdančiuose ima daugintis tam tikros bakterijos, kurios vėliau pažeidžia dantenų audinį ir sukelia įvairias dantų ligas. Kitos, agresyvesnės bakterijos, sukelia uždegimus bei suerzinimą, kuris per ilgą laiką iššaukia tikrai rimtus padarinius – organizmas ima su bakterijomis kovoti naikindamas dantenų ir dantų audinius, taip priversdamas dantis judėti bei sumažindamas jų stabilumą. Todėl dantys gali imti kristi, o tarpai tarp dantų ir dantenų tampa didesni. Profesionali ir tinkamai atlikta burnos higiena padeda periodiškai pašalinti susikaupusias apnašas ir jų slepiamas bakterijas, todėl smarkiai sumažėja tikimybė susirgti įvairiomis dantų ir dantenų ligomis.

Negana to, burnos higiena kaip ir dantų balinimas padeda pašalinti tamsų atspalvį suteikiančias apnašas. Būtent dėl estetinių klausimų pacientai dažniausiai kreipiasi į dantų gydytojus, neįvertindami, kad estetika yra tik vienas iš burnos sveikatos faktorių. Žinoma, dantų balinimas padeda išspręsti estetinį klausimą, tačiau tam skirtos priemonės pašalina tik nedidelę dalį susikaupusių bakterijų. Dėl šios priežasties būtina burnos higieną atlikti periodiškai – kartą arba du per metus.

Kenčiantiems nuo nemalonaus burnos kvapo, burnos higiena taip pat yra puiki išeitis. Mat bakterijų sukeliamos periodontinės ligos dažniausiai ir būna prasto kvapo sukėlėjos. Todėl profesionali burnos higiena padeda pašalinti ne tik blogą kvapą, bet ir susidariusias apnašas bei potencialius burnos ligų šaltinius. Būtent dantų patikrinimo metu galima identifikuoti ir bendras organizmo problemas. Patikros metu galima pastebėti burnos vėžio užuomazgas, įvertinti periodontinių ligų riziką bei nustatyti tokias ligas, kaip diabetą ar inkstų veiklos sutrikimus.

Burnos higiena gali būti dviejų tipų – atliekama ultragarsiniu aparatu arba aukšto slėgio prietaisu su sodos tirpalu. Esant nedideliam paviršinių apnašų kiekiui pakanka atlikti dantų valymą sodos preparatais. Tuo tarpu susiformavus itin storam apnašų sluoksniui ir ypač prisikaupus dideliam jų kiekiui tarpdančiuose ar tarpuose tarp dantų ir dantenų, teks atlikti ultragarsinę burnos higieną. Ją atlikti siūloma bent du kartus per metus tiems, kurie neturi polinkio į įvairias burnos ligas. Tuo tarpu tie, kurie yra linkę sirgti periodontinėmis ligomis, turėtų pasirūpinti, kad burnos higiena būtų atliekama kas 3 ar 4 mėnesius. Tik tokiu atveju galima užtikrinti ne tik stabilią burnos sveikatą, bet ir gražius dantis bei dailią šypseną. Juk pirminė burnos higienos paskirtis nėra dantų balinimas – tai sveikatos procedūra, pagerinanti tiek sveikatą, tiek ir estetinius organizmo aspektus.


Suknelės Jūsų atostogoms 2017

SuknelesJau kraunamės lagaminus ir žvalgomės kelionių šių metų nuotykiui? Nepamirškite įsimesti bent sukneles. Rinktis aklai lagamino turinį neverta, tačiau kelios suknelės gali tapti praktiškiausiu ir tinkamiausiu pasirinkimu.

Kelionė po Europą

Suknelės kelionėje yra toks dviprasmiškas dalykas, viena vertus tai patogu ir praktiška, kita vertus, vis vien reikia po ranka turėti džinsus. Šiemet žalia – paskelbta metų spalva. Todėl madingiausios yra žalios spalvos tiek pigios sukneles internetu, tiek sukneles progines. Jeigu nesirinksite žalios suknelės, įsimeskite praktišką aksesuarą, tarkim, žalią rankinę arba piniginę.

Jeigu keliausite po žymiausius ir didžiausius Europos miestus rinkitės patogias, medvilnines ar kitų natūralių audinių sukneles internetu moterims.

Patys madingiausi modeliai šiemet yra ilgos, grindis šluojančios, suknelės moterims. Suknelės turėtų būti asimetriško kirpimo, kiek įmanoma uždaresnės. Jeigu žvalgotės didelių dydžių suknelės, rinkitės papuoštą geometrinėmis figūromis ir išmargintą įvairiais raštais.

Egzotinės kelionės

Suknelės keliaujančioms į egzotines keliones turėtų būti neilgos, t.y. vos siekiančios kelius. Svarbu, kad iš natūralių medžiagų, nes tvieskiant karščiui bet kokia sintetika trukdys jaustis patogiai. Šiuo atveju, suknelės apkūnioms, kaip ir sukneles internetu pigiau neturėtų būti labai margintos. Geriau rinktis ryškių spalvų rūbus.

Kelionei į egzotinius kraštus namie palikite progines sukneles internetu. Vietoj to įsimeskite papildomas basutes.

Japonija

Kelionė į tekančios saulės šalį gali būti labai įvairi. Pagal numatomą jos programą vertėtų rinktis ir garderobą. Jeigu ruošiatės aplankyti šventyklas ar žymiausius lankytinus objektus rinkitės patogius rūbus.

Suknelės turėtų būti su trijų ketvirčių rankovėmis arba suknelės su trumpomis rankovėmis ir jaukiu, šiltu megztuku. Leiskite sau eksperimentuoti su spalvomis ir modeliais.

Amerika

Kelionei į JAV daiktų krautis neverta. Nesvarbu ar būsite Majamyje, ar Niujorke, ar viešėsite Los Andžele, visur galėsite nusipirkti neblogos kokybės apdarų už prieinamą kainą. Bet kuriuo atveju, išlipti iš lėktuvo į saulės nubučiuotą Majamį geriausia su trumpa sportinio stiliaus suknute arba sijonu. Tai patogu, nekaršta, ir praktiška. Populiariausios spalvos: balta ir juoda, mažiau populiarios, tačiau praktiškesnės: pilka, prislopinta žalia, tamsiai mėlyna.