Laisvalaikis

Sapnuoti šunį ir sapne verkti

Girl-2067378_1280(1)

Sapnai gali būti turtingas pasąmonės įžvalgų šaltinis, o bendros temos, pavyzdžiui, sapnuoti šunį arba sapne verkti, dažnai turi svarbią reikšmę. Šie sapnai gali atspindėti mūsų emocijas, išgyvenimus ir vidinius konfliktus. Toliau nagrinėjame, ką šie sapnai gali reikšti ir kaip teisingai juos interpretuoti.

Sapnuoti šunį

 • Ištikimybės ir draugystės simbolis: Šunys dažnai laikomi ištikimybės, draugystės ir apsaugos simboliais. Sapnuodami šunį galite atspindėti savo santykius su kitais žmonėmis, rodydami tvirtus ryšius ir patikimą draugystę. Tai gali reikšti pasitikėjimą ir palaikančių žmonių buvimą jūsų gyvenime.
 • Globa ir apsauga: Šunys taip pat siejami su apsauga. Sapnuoti šunį gali reikšti, kad jaučiatės apsaugotas ir saugus. Arba tai gali reikšti, kad turite būti budresni arba labiau saugoti save ir savo artimuosius.
 • Asmeninės savybės: Kartais šuo sapne gali reikšti jūsų asmenines savybes. Draugiški, žaismingi šunys gali simbolizuoti jūsų draugišką ir ištikimą prigimtį, o agresyvūs šunys - slopinamą pyktį ar baimes, kurias reikia pašalinti.
 • Vadovavimas ir intuicija: Šunys pasižymi aštriais pojūčiais ir intuicija. Jei sapnuojate šunį, tai gali reikšti, kad turėtumėte pasitikėti savo instinktais ir klausytis vidinių patarimų, kai sprendžiate situacijas budriame gyvenime.

Sapne verkti

 • Emocinis išsilaisvinimas: Verkimas sapne dažnai reiškia emocinį išsilaisvinimą. Tai gali būti būdas jūsų pasąmonei apdoroti liūdesio, nusivylimo ar sielvarto jausmus, kurių galbūt neišsprendžiate budriame gyvenime. Tokio tipo sapnai gali būti terapiniai, nes leidžia susidurti su susikaupusiomis emocijomis ir jas išlaisvinti.
 • Gydymo ženklas: Verkimas sapne taip pat gali reikšti gijimo procesą. Tai gali reikšti, kad pradedate susitaikyti su skaudžia patirtimi ar netektimi ir artėjate prie emocinio atsigavimo.
 • Neišspręsti klausimai: Šis sapnas gali atkreipti dėmesį į neišspręstas problemas ar konfliktus. Verkimas gali rodyti tas gyvenimo sritis, kuriose jaučiatės bejėgis, prislėgtas arba jums reikia paramos. Tai gali būti signalas atkreipti dėmesį į šias problemas ir siekti jų sprendimo.
 • Pažeidžiamumo išraiška: verkiančių sapnų vaizdas gali atspindėti pažeidžiamumo jausmą. Jie gali rodyti, kad jaučiatės pažeidžiami ar neapsaugoti tam tikru gyvenimo aspektu. Sapno konteksto supratimas gali padėti nustatyti, kur reikia sustiprinti saugumo jausmą.

Taigi, sapnuojant šunį ir verkiant sapne yra daug simbolikos ir tai gali suteikti gilių įžvalgų apie jūsų emocinę ir psichologinę būseną. Tyrinėdami šiuos simbolius ir apmąstydami jų asmeninę reikšmę, galite atskleisti gilesnes prasmes ir geriau pažinti save.


Kodėl krepšinis toks populiarus sportas Lietuvoje

Krepsinis

„Lietuva!”, „Mes – už Lietuvą!” – skanduoja sirgaliai. Ir taip kiekvienais metais, kai tik žaidžia Lietuvos krepšinio rinktinė. Kitų šalių gyventojai stebisi tokiu lietuvių pasišventimu. Juk pasaulyje karaliauja futbolas! Tai kodėl krepšinis toks populiarus būtent pas mus? Priežasčių yra ne viena.

Krepšinis – labai dinamiškas sportas

Vienai atakai yra skirtos 24 sekundės. Seniau buvo 30, tačiau, sporto funkcionieriai iš FIBA nusprendė, kad šis žaidimas turi būti kur kas greitesnis. Ir iš tiesų, krepšinis yra labai dinamiškas sportas. Jis greitas, veržlus, situacija švieslentėje gali pasikeisti vos per keletą sekundžių. Toks sportas neleidžia žiūrovui nuobodžiauti, ypač lemiamose dvikovose. Tuo tarpu futbole galima nusnausti pusantros valandos ir stebėti tik pabaigą arba mušamus baudinius, jei rezultatas pabaigoje lygus. Be to rezultato nereikia laukti ilgai. Taškai juk pelnomi praktiškai pirmosiomis sekundėmis, o ne per 2 valandas. Maža to, krepšinyje dažnai keičiami žaidėjai. Jei futbole žaidėjas pakeičiamas antrojo kėlinio pabaigoje, tai krepšininkai į aikštelę įbėga po kelis kartus.

Kompaktiška komanda – paprasta žaisti mėgėjiškai

Pabandykite su draugais pažaisti regbį normaliomis taisyklėmis. Reikės net 30 žmonių, kad susidarytų dvi pilnos komandos. Futbole reikia 11 žaidėjų, o krepšinyje pakanka 5. Pastaruoju metu itin populiarėja ir kompaktiška 3x3 krepšinio versija, kur komandą sudaro 3 žaidėjai ir vienas atsarginis.

Kai komanda tokia kompaktiška, ją gali surinkti kiekviena didesnė įmonė ar bendruomenė. Taip šis žaidimas gali būti prieinamas daugybei žmonių.

Nereiktų pamiršti, kad didelių komandų rungtynėms reikia ir didelių aikštynų. Krepšinį galima žaisti mokyklos sporto salėje ar net kieme prie sienos pritvirtinus vieną lanką (tiesa, tai jau bus 3x3 krepšinis).

Titulų troškimas

Kodėl geriausi NBA krepšininkai tiesiai šviesiai sako, kad jų tikslas – atstovauti savo šalį Olimpinėse žaidynėse. Pasaulio čempionatas jiems toks pusėtinas turnyrėlis, todėl būtent per tokius renginius Lietuvos krepšinio rinktinei ir pavyksta įveikti net ir iš NBA žaidėjų sudarytą JAV rinktinę. Deja, Olimpinių aukso medalių dar neturime. Tai mūsų siekis ir didžiausias troškimas. Dėl to visa krepšinio bendruomenė ir deda labai daug pastangų pasiruošimams ir savęs tobulinimui. Sporte titulai yra svarbūs. Tai garbė, pripažinimas ir įrodymas, kad kažko esame verti. Geri sporto rezultatai užtikrina ir finansinę gerovę, bet apie tai nesiplėsime. Laimėti čempionų taurę ar žiedus visada yra smagu ne tik krepšininkams, bet ir sirgaliams. Tai puiki motyvacija ir užkrečiantis pavyzdys siekti tik aukščiausių tikslų gyvenime.

Krepšinio varžybos – puiki pramoga prie televizoriaus

Aišku, stebėti krepšinį gyvai yra visiškai kitas jausmas, tačiau ne visi tai gali sau leisti. Be to ir arenos – ne guminės. Prie televizoriau susirenka šeimos, draugai, įmonių darbuotojai ar net aršiausi konkurentai. Krepšinis tiesiogiai transliuojamas geriausiu laiku, todėl tai puikus būdas praleisti vakarą su teigiamomis emocijomis.

Pasakysite, o kaip pasipriešinimas, laisvės siekimas, išreiškiamas per krepšinį. Prieš 30 metų tai buvo reali priežastis, kodėl Lietuvoje išpopuliarėj0 šis sportas, tačiau dabar užaugo nauja karta, kuriai Lietuva-Rusija ar Žalgiris-CSKA rungtynės nesukelia tokių stiprių nacionalinio identiteto jausmų.

Krepšinis yra tikrai smagus sportas, azartiškas ir pilnas netikėtumų. Be to niekada nežinai rungtynių baigties, nes net ir silpnos komandos gali įveikti turnyrinės lentelės lyderius. Šis sportas visada susilaukia labai daug dėmesio, o sportininkai yra labiau žinomi, nei dauguma pop muzikos atlikėjų, aktorių ar kitų šou pasaulio atstovų.


Pramogos wake parke: nuo  pramoginio katerio iki mergvakario

Wake-parkasDažnai organizuojant šventes, renginius ir įvairiausius susibūrimus, galiausiai pritrūksta fantazijos ir idėjų, kaip originaliai suorganizuoti sekančią šventę. Tačiau visuomet galima sugalvoti ką nors naujo ir įdomaus. Nors Lietuvoje pramogos wake parke jau seniai nebėra naujiena, vis tik tai yra dar gana nauja ir populiari idėja smagiai praleisti laiką.

Wake parke žmonės dažnai užsiima vandenlenčių sportu, plaukiojimu pramoginiu kateriu ir kitomis pramogomis. Tad ką Jums gali pasiūlyti wake parkai?

Pramoginio kateris ir vandenlentės

 

Pramoginis kateris – tai puiki galimybė  praleisti laiką su šeima ar draugais. Jeigu trokštate ramaus ir atpalaiduojančio poilsio,  tuomet galite pasirinkti lėtesnio ar šiek tiek greitesnio tempo pasiplaukiojimą pramoginiu kateriu. Tuo tarpu, trokštantys ekstremalesnių pojūčių, gali pasirinkti plaukimą vandenlente, vandens slidėmis ar pripučiamu ratu, tempiant kateriui. Jeigu esate naujokas, praneškite apie tai wake parko darbuotojams. Jie visuomet patars nuo kokių pramogų verta pradėti, kad galėtumėte palaipsniui toliau mėgautis vis daugiau adrenalino suteikiančiomis linksmybėmis.

Vandenlenčių sporto šakos principas yra gana paprastas – žmogus tiesiog turi išsilaikyti ant vandenlentės tuo tarpu kai jš traukia kateris ar kita specialiai tam sukurta mechaninė priemonė. Tai išbandžiusieji teigia, jog ši pramoga labai užkrečianti ir nejučia įtraukia ja mėgautis vis iš naujo. Be to, tai yra labai naudinga, nes koncentracija į plaukimą ir bandymas išsilaikyti ant vandenlentės ne tik fiziškai stiprina kūną, bet ir priverčia atsipalaiduoti nuo darbo ar buities rutinos rūpesčių.

 

Kitos wake parko pramogos

 

Lietuvoje rasite ne vieną wake parką, kuriame galima ne tik paplaukioti kateriu, išmėginti vandenlenčių sportą, bet ir smagiai praleisti laiką pasyviai ilsintis. Daugelyje wake parkų galite rasti kavinių, restoranų, terasų su gultais ar kėdėmis poilsiui ir kt. Taip pat dažnas parkas turi įsteigę vaikų žaidimo aikšteles ir vandens batutų pramogas. Tad jeigu nutarėte apsilankyti su vaikais, būkite ramūs – laiką jie praleis išties įspūdingai.

Kaip jau minėjome pradžioje, wake parkas – puiki vieta suorganizuoti mergvakarį, bernvakarį, gimtadienio, sužadėtuvių šventę ar netgi solidaus jubiliejaus paminėjimą. Pagal pageidavimą Jums bus sukurta privati erdvė arba netgi galėsite išsinuomoti visą wake parką. Jeigu norėsite savo šventei suteikti daugiau žaismingumo ir judesio, galėsite užsisakyti instruktorių paslaugas. Tad po sočių vaišių visi svečiai galės pasimėgauti vandens pramogomis ir, tuo tarpu, jaustis visiškai saugiai. Tai ypač aktualu, kai susibūrime dalyvauja vaikai. Jums tereikia atlikti vieną darbą – susirasti patinkančioje lokacijoje įsikūrusį wake parką ir susitarti dėl šventės organizavimo detalių.

 

 

 


Nuostabūs kelionių pasiūlymai

  Keliones

Daug kas nori keliauti, pažinti naujas vietas. Gražių kampelių yra ir Lietuvoje, ir likusioje pasaulio dalyje. Ieškantiems puikių pasiūlymų verta apsilankyti https://www.kidytour.lt/paskutine-minute/.

Straipsnis pavadintas „Nuostabūs kelionių pasiūlymai“. Kaip manote, kodėl pasirinkta tokia, o ne kitokia antraštė? Todėl, kad internete išties galima rasti tokių kelionių, kurioms visiškai tinka apibūdinimas „nuostabu“. Ir tai sakome be jokios ironijos.

Viešbučiai – lyg iš pasakų

Kelionių pasiūlymus vadinti nuostabiais norisi pasižvalgius po viešbučių nuotraukas. Nepaprasta – toks žodis ateina į galvą. Atrodo, būtų smagu nuvykti ir pabūti bent keletą dienų.

Akivaizdu, jog kelionių organizatoriai pluša iš peties. Juk antraip niekas nepateiktų tokių gerų pasiūlymų, niekas nesudarytų galimybių apsilankyti neįtikėtino puošnumo viešbučiuose, reprezentuojančiuose nepaprastą kelionių sektorių.

Nejučia supranti, kad traukia ne tik pati šalis, bet ir nakvynė prabangiame viešbutyje, baseinas prie jo... Mintys apie atostogas įkvepia ir skatina planuoti. O štai čia – skirtumas tarp iš anksto suplanuotų kelionių ir paskutinės minutės pasiūlymų. Ką rinktis – klausimas, į kurį kiekvienas atsako asmeniškai.

Pasiūlymai itin turiningi

Kalbant apie keliones tikriausiai tiktų užsiminti ir apie turiningumą. Pirmiausia todėl, kad išvykos į dar nepažintas vietoves yra prasminga veikla. Na, o kitas aspektas – kelionių organizatorių išmonė ir plati variantų pasiūla. Kad ir kokios nuostabios būtų kai kurios vietos, net nekiltų svarstymų ten vykti, jei nežinotume, kad jos apskritai egzistuoja. Vadinasi, kelionių organizatoriams verta paspausti ranką už informatyvumą.

Turtingas ir turiningas – panašiai skambantys žodžiai. Gana dažnai manoma, jog keliauti gali tik turtingieji. Tačiau laikas bėga, kelionių siūloma vis daugiau ir vis įvairesnių, o tai reiškia ir platesnes galimybes. Turtingumas finansine prasme – nebeprivaloma sąlyga norint turiningai praleisti laiką.

Ir greita, ir patogu

Jei kokia nors sąlyga tenkina, tai jau priimtina. O jei tenkina daug sąlygų? Tada jau šimtu procentų priimtina.

Galima greitai pasidomėti ir užsisakyti? Puiku! O kai tai suderinama su nedidele kaina – dar nuostabiau.

Šiuolaikinė kelionių rinka – diskursas, kuriame spartumo ir patogumo veiksniai vienas kitą papildo. Ką gi, nesunku suprasti, kodėl vykti vienur ar kitur taip populiaru.

Greitis ir patogumas svarbus daugelyje sričių, o skrendant į svečią šalį reikšmė kone išauga. Du pavyzdžiai: 1) lėktuvas skrenda pagal grafiką, laukti reikėjo tiek, kiek ir tikėtasi; 2) skrydis atidedamas, tenka laukti, neaišku, kada pagaliau bus galima skristi. Pirmu atveju optimizmo žymiai daugiau, kelionė komfortiškesnė, o antru atveju emocijos veikiausiai niūresnės, šypseną veide keičia skeptiškumo raukšlės. Vienoks nekantrumas leidžiantis į kelią, o kitoks – kai kas nors stringa, kai tenka laukti neplanuotai daug.

Džiugu, kad kelionių organizatoriai stengiasi iš savo pusės padaryti kuo daugiau, kad viskas vyktų sklandžiai. Kad įdedama nemažai pastangų, iliustruoja ir interneto svetainės, ir klientams prieinamos galimybės. Beje, kodėl pastangas susiejome su interneto svetaine? Dėl to, kad paslaugas teikiant internetu šis dalykas įgauna išskirtinę reikšmę – kuo labiau apgalvotas portalas, tuo palankesnius planus gali dėliotis keliautojai. Nes nuo svetainės veikimo ir funkcijų išdėliojimo priklauso tikrai daug.

Ir primename: norintiems gerai paatostogauti verta užsukti į https://www.kidytour.lt/paskutine-minute/.


Kodėl geriau turėti vieną Nike kuprinę, nei dešimt paprastų

Kuprine-kelionesNevergaukite daiktams, mažiau reiškia daugiau – teigia gyvenimo filosofai, gyvenimo būdo konsultantai, stilistai ir tiesiog protingi žmonės. O pavasarį visi siūlo apsivalyti spintas, susitvarkyti savo namus ir papildyti gyvenimą teisingais, kokybiškais pirkiniais. Vienas tokių pirkinių galėtų būti Nike kuprinė, kuri puikiai papildo aprangos stilių, yra nepakeičiama vasaros išvykose ar ilgesnėse kelionėse.

Yra daugybė Nike kuprinių modelių, tačiau jie visi turi tam tikrą, taip pavadinkime, kokybės liniją. Tad nesvarbu koks jūsų stilius, kokia spalva yra mėgstamiausia, tikrai rasite asortimente tą Nike kuprinę, kuri atstos visas 10 paprastų bevardžių septintos kartos pusseserių.

Daug atskirų kuprinės skyrių

Organizuoti, tvarkingi žmonės ieško kuprinių, kurios turi bent kelis atskirus skyrius. Štai pavyzdžiui, keliautojai drabužius dedasi į pagrindinį, į atskirą skyrių tokius daiktus kaip kosmetiką, higienos priemones, o į trečia – batus. Išskirsčius daiktus į logiškas dalis, yra daug lengviau rasti ieškomą daiktą, nereikia išversti visos kuprinės dėl smulkmenos. Būtent Nike kuprinės kuriamos taip, jog turėtų pakankamai atskirų skyrių, mažų skyrelių su užtrauktukais ir slaptaviečių, kad patenkintų visus Nike kuprinės savininko poreikius.

Paminkštintos rankenos

Jei daug keliaujate, vaikštote su kuprine ant pečių, svarbu, jog nepavargtų pečiai ir nugara. Todėl Nike kuprinės kuriamos su paminkštintomis rankenomis, kurios leidžia patogiai jaustis net ir visą dieną nešiojant kuprinę ant pečių. Visiems žinomas tas jausmas, kuomet kuprinės rankenos įsirėžia į pečius – Nike kuprinės neleis prisiminti šio nemalonaus jausmo.

Subtilus ir universalus dizainas

Pažvelgus į Nike kuprines galima pastebėti vieną tendenciją. Nors ir pačių įvairiausių formų, tačiau visos kuprinės subtilaus dizaino ir neiššaukiančių spalvų. Dažniausiai klasikinių, universalių spalvų, vyrauja juoda, balta spalvos ir pilki atspalviai. Tokių spalvų kuprinės idealiai tinka prie bet kokios aprangos ir būtent dėl to Nike kuprinės yra puikus pasirinkimas.

Tai tik keli Nike kuprinių privalumai, kuriuos galima pritaikyti ko gero be išimties visam Nike kuprinių asortimentui. Tačiau kiekvienas kuprinės modelis turi savų niuansų, savo privalumų ir išskirtinumų, apie kuriuos galima sužinoti pasidomėjus kiekviena kuprine atskirai. Oficialių Nike produkcijos platintojų el.parduotuvėse rasite ne tik platų kuprinių pasirinkimą, tačiau ir produkcijos už priimtiną kainą.


Papildai sportui – tik sportuojantiems su protu

Sportas-papildaiKvailiams negalima duoti šautuvo, prileisti prie interneto ir leisti vartoti maisto papildų. Sutinkate? Jei ne, tai pasižiūrėkite internete „sportininkų“ su milžiniškais raumenimis nuotraukų. Ar guminės rankos ir krūtinės jums atrodo normalu? Mums tikrai ne. Papildai sportui turi būti vartojami protingai ir atsakingai, nes viskas gali pasibaigti kur kas liūdniau, nei plyšusiu raumeniu.

Kodėl kvailių negalima prileisti prie interneto? Priežastis labai paprasta. Užuot skaitę straipsnius apie papildus, jie iš karto lenda į skelbimų portalus ir ieško ten egzotiškų ir stebuklingų papildų. Papildai sportui skelbiu lt portale parduodami gana dažnai, tačiau šalia patyrusių ir gerų pardavėjų pasitaiko tokių, kurie skelbia, kad jų maisto papildai sportui pigiau parduodami dėl to, kad jie yra nepripažinti. Bet stebuklingi. Maisto papildus tikrina veterinarijos tarnybos Lietuvoje ir užsienyje, todėl apie jokius stebuklingus miltelius negali būti nė kalbos. Štai populiarūs papildai XXL iš Olandijos jokių stebuklų negarantuoja, nors yra laikomi kone geriausiais Europoje.

Keista, bet kvailių dažniausiai pasitaiko vyrų tarpe. Nors papildai sportui moterims mėgaujasi sėkme, damos masiškai jų neperka. Jos domisi, kas nutiks jų kūnui po kelių metų, jei papildų bus vartojama daugiau, nei reikia. O perspektyvos bauginančios, todėl dailiosios lyties atstovės renkasi aktyvesnę mankštą, dietą ir šiek tiek papildų.

Papildai sportui vilnius parduodami dažniausiai internetu. Arba specializuotose parduotuvėse. Dar yra galimybė jų įsigyti ir sporto klubų administracijoje, nors pasirinkimas ten nėra didelis. Maistas sportui klaipeda pasiekia iš Europos ir JAV. Klaipėdiečiai vengia kiniškos produkcijos. Papildai sportui klaipeda turi būti tik kokybiški. Tuo tarpu papildai sportui kaune ne visada būna kokybiški. Kauniečiai ryžtasi rizikingiems eksperimentams.

Vienas iš neteisingo papildų vartojimo šalutinių efektų yra sutrikusi psichika. Dėl šios priežasties negalima duoti žmonėms naudotis šaunamuoju ginklu. Atrodo, kad jei esi stiprus, tai savo galią gali pademonstruoti ir mojuodamas vamzdžiu. Lietuvoje ši problema nelabai aktuali, tačiau kitose šalyse problemų su ginklais yra nemažai.

Kodėl papildai sportui tapo tokiu dėmesio traukos centru? Priežastys kelios. Viena jų – begalinis noras rezultatų pasiekti greitai. Deja, po intensyvaus papildų vartojimo ir sunkaus sporto, svoris grįžta atgal gana greitai. Norintys numesti svorio turėtų aiškiai suvokti, kad gyvenimo būdo pakeitimas pakeis kūną, o ne skirti papildai. Geriausia papildai yra geras miegas, papildomi keli kilometrai pėstute kas dieną, sveikas maistas nedidelėmis porcijomis. Egzotiški preparatai ar besaikis papildų vartojimas nieko gero nežada. Rezultatą pasieksite, bet kokia bus to kaina?

www.ponasbicepsas.lt


Ar privalu dovanoti jaunųjų tėvams dovanas per vestuves?

DovaniosVestuvės yra viena gražiausių dienų dviejų žmonių gyvenime, kuri nusprendė parodyti, kad jų meilė yra amžina ir jie nori ją parodyti visiems kitiems. Tiesa, tai nuostabu šventė ne tik jauniesiems, tačiau ir visoms šeimoms, kurios nusprendė susijungti ir pradėti gyvenimą kartu. Tai fantastiška šventė, kuri taip pat džiugina jaunųjų tėvelius, kurie dažnai padeda surengti vaikams nuostabią šventę. Ne tik finansiškai, tačiau ir morališkai. Štai kodėl dovanos per vestuves tėveliams yra būtinos.

Visgi, daugeliui kyla klausimas – ką dovanoti jaunųjų tėvams? Apsispręsti tikrai gali būti gana sunku. Visgi, palyginus galimybes, kurias aptarėme žemiau, pasirinkti nebus taip sunku. 

Ką reiškia dovanos jaunųjų tėvams?

Kiekvienas skirtingai supranta, ar tų dovanų reikia, tad tuo pačiu kiekvienas skirtingai supranta, ką galima būtų dovanoti. Dažniausiai vestuvių dieną visi labiausiai susikoncentravę ties jaunaisiais. Tačiau tuo pačiu reikia nepamiršti, kad tėveliai dažniausiai ne tik padeda viską suorganizuoti, tačiau visada yra šalia, kai jų labiausiai reikia. Štai todėl dažniausiai ir sakoma, kad tėveliams reikia paskirti užtektinai dėmesio vieną svarbiausių dienų jų vaikų gyvenimuose. Ką dovanoti jaunųjų tėvams? Ką nors simbolinio, kas galėtų praėjus daug metų priminti,  kokią nuostabią dieną pavyko turėti. O dažniausiai simbolinis daiktas, kuris neturi materialios vertės, dažniausiai yra pats asmeniškiausias ir labiausiai vertinamas. Taigi, dovanokite ir tuo pačiu padovanokite atsiminimus, o ne paprasčiausius daiktus arba pinigus. Tai orientuota į jaunuosius, kurie kursis gyvenimą kartu. Tuo tarpu tėveliams reikia visiškai kitų dalykų.

Ką dovanoti jaunųjų tėvams?

Ką dovanoti jaunųjų tėvams? Idėjų tikrai labai daug. Svarbiausia atminti, kad vaikai turi labai daug nuostabių atsiminimų, kurie yra susiję su tėveliais. Taigi, visiškai natūralu, kad dažniausiai tie atsiminimai ir turėtų iššaukti kokia nors dovaną, kuri galėtų būti dovanojama vestuvių dieną. Tuo pačiu ir mes pateiksime kelis paprastus patarimus, kurie gali būti puiki dovana. Žinoma, kiekvienas iš mūsų patarimų turėtų būti pritaikomas prie kiekvieno asmens. Juk tai – mylimi žmonės. Būtent atsiminimai su jais ir turėtų būti įprasminti.

 • Labai puiki dovana yra apdovanojimai, kurie dažniausiai pateikiami statulėlių bei medalių formą. Tokie apdovanojimai tarsi parodo, kad tėveliai nupelnė atskirtos pagarbos. Ir išties, pagalvojus, tikrai nusipelnė, kadangi jie daug prisidėjo prie to, kad du vienas kitą mylintys žmonės būtų kartu.
 • Žinoma, visada galima dovanoti kokius nors mielus simbolinius niekučius, kurie yra puošti graviūromis. Ten dažniausiai graviruojami kokie nors gražūs žodžiai, kurie yra susiję su meile arba vestuvėmis ir taip pat data, kuri padeda niekada nepamiršti, kada du žmonės nusprendė būti kartu.
 • Antspaudai arba iškabos, kurios gali paruošti tėvelių namus, yra dar viena nuostabi ir labai rekomenduojama dovana, kuri leis susikurti išskirtinį dizainą ir tuo pačiu niekada nepamiršti nuostabios šventės. Žinoma, svarbiausia, kad viskas būtų skoninga ir saikinga. Tik tokiu atveju galutinis rezultatas Jums puikiai tiks, patiks, o tėveliai liks patenkinti, kad gavo tokią puikią dovaną.
 • Galiausiai nuotraukų albumas, kuris geba bene geriausiai atskleisti akimirkas ir tapti ta simboline dovana, kuri dovanojama labai skirtingomis progomis ir kuri labai puikiai iliustruoja atsidavimą ir pagarbą savo tėveliams. Nuotraukų albumuose visada labai rekomenduojamos nuotraukos iš vaikystės, kad tėveliai galėtų paprasčiausiai džiaugtis, kokį didelį darbą jie atliko.

Dovanos – tai ne tik materiali išraiška. Tai būdas parodyti meilę bei atsidavimą. Per vestuves jo reikia kuo daugiau.


2018 metų horoskopas: ką žvaigždės žada Dvyniams ir Vėžiams?

Horoskopai2Laikas bėga labai greitai, ir netrukus skaičiuosime paskutines šių metų dieneles. Iki tol – dar daugybė darbų, kuriuos reikia atlikti, tačiau atradę laisvą minutę pasidomėkite, ką 2018 metų horoskopas žada jūsų Zodiako ženklui. Be abejo, tikitės, kad ateinantys metais bus tikrai palankūs ir sėkmingi, taigi, ką jie žada Dvyniams ir Vėžiams?

Kokie ateinantys metai bus Dvyniams?

Dvyniai ateinančiais metais daugiausiai dėmesio skirs santykių puoselėjimui. Gal ir gerai, nes pastaruoju metu tam vis nepavykdavo rasti pakankamai laiko. Jūsų šeimos nariams dabar kaip niekada anksčiau yra reikalingas jūsų palaikymas, todėl stenkitės tam skirti pakankamai dėmesio, ir neapsiribokite vien tik savo darbais ir savomis problemomis. Darbe stenkitės nepervargti , nes tai gali iššaukti įvairias sveikatos problemas. 2018 metais darbai eisis pakankamai sklandžiai, todėl persistengti paprasčiausiai nėra reikalo. Vis dėlto, jei norėsite imtis naujos veiklos, darykite tai drąsiai ir nesvarstydami apie galimus pavojus. 2018 metais sėkmė šypsosis tik tiems, kurie neišsigąs galimos rizikos ir ryžtingai įgyvendins savo sumanymus. 2018 metų horoskopas Dvyniams rekomenduoja labiau susirūpinti savo įvaizdžiu, ateinantys metai bus palankūs net ir kardinaliems išvaizdos pokyčiams. Viskas – tik į naudą: tai gali suteikti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, todėl įvairios veiklos imsitės kur kas drąsiau. Jei dar neturite antrosios pusės, ateinantys metai gali būti lemtingi. Rekomenduojama dažniau išeiti iš namų, lankytis įvairiuose renginiuose, nevengti naujų pažinčių, ir t.t. Santuokoje gyvenantiems Dvyniams gali būti gana įtemptas metas – atrodys, kad sutuoktinis viską atlieka netinkamai, ir dėl to kils noras priekaištauti. Vis dėlto, stenkitės išlikti ramūs ir neieškoti, prie ko prisikabinti. Problema – ne jūsų partneryje, o jūsų požiūryje, todėl jį ir keiskite.

2018 metų horoskopas Vėžiams

2018-ieji bus tarsi praregėjimo metai. Tikėtina, kad galų gale išmoksite priimti aplinkinius tokius, kokie jie yra, ir nesistengsite reikalauti to, kas nėra pasiekiama Tai – susitaikymo metas ir su pačiu savimi. Galiausiai pradėsite kritiškai vertinti savo gabumus, ir galbūt atrasite tikrąjį savo pašaukimą. Jei paskutiniu metu bandėte daugybę naujų veiklų, ir nežinojote, ties kuo apsistoti, dabar tą padaryti bus kur kas paprasčiau. 2018 metų horoskopas jums žada gerųjų pusių atradimą, todėl tikėtina, kad karjeros srityje bus pokyčių. Jei dabartinėje savo darbovietėje nesijaučiate laimingi, metas kažką keisti. Gali būti, kad tie pokyčiai bus net labai kardinalūs – galbūt pakeisite ne tik pačią darbovietę, bet taip pat ir darbo sritį. Visa tai – tik į naudą. Jūsų galvoje knibždėte knibždės naujų idėjų, kurias nekantrausite įgyvendinti, tačiau tikrai nėra reikalo skubėti. Atminkite posakį, kuriame teigiama, kad prieš kerpant reikia devynis kartus pamatuoti. 2018 metai yra palankūs atsikratyti to, kas jums visiškai nėra naudinga. Jei darbe jaučiatės išnaudojami, greičiausiai, kad taip ir yra, o tuomet, jei pabendravę su tam tikrais žmonėmis jaučiatės pernelyg pavargę, paprasčiausiai apribokite bendravimą arba paretinkite susitikimus. Vienišiems Vėžiams žadamos permainoms – netikėta pažintis gali viską apversti aukštyn kojom. Jausitės tarsi ant sparnų, o tai turės teigiamos įtakos visai jūsų veiklai. 2018 metų horoskopas palankus ir susituokusiems žmonėms – šeimyninis gyvenimas jus tikrai džiugins, o romantiškų akimirkų tikrai netrūks. Raskite daugiau laiko mylimam asmeniui, suplanuokite romantišką savaitgalį ar išvykite trumpoms atostogoms – tai dar labiau jus suartins. Nors pykčių taip pat gali nepavykti išvengti, tačiau atminkite, kad nėra namų be dūmų.


Ne kiekvienas renginių vedėjas dabar dirba už grašius

9Norėtumėte, kad jūsų kruopščiai planuojamą šventę ar kažkokį kitą renginį vestų profesionalus ir visuomenėje gerai pažįstamas veidas? Tuomet jums reikėtų žinoti, kad profesionalus ir žinomas renginių vedėjas viską atliks už adekvatų užmokestį. Didžiausia renginių planuotojų bėda yra tame, kad jie visada siekia sutaupyti. Kartais tas taupymas būna perdėtas. Profesionalūs renginių vedėjai jokiu būdu nedirbs už grašius ir tai turėti galvoje privalo kiekvienas planuojantis kad ir nedidelę šventę. Renginių vedėjas dabar gali būti pasirenkamas pagal norimus pageidavimus, tačiau svarbu tai, kad jeigu turite ribotą biudžetą, savo pageidavimus turėsite kaip reikiant sumažinti.

Visuomenėje gerai žinomų veidų paslaugos nėra pigios, todėl būtina suprasti, kad šie profesionalai vargu ar apskritai susidomės pasiūlymais vesti kažkokį renginį už vos kelis šimtus eurų. Kai kurie apskritai tikisi, jog tokių specialistų paslaugos gali būti užsakomos vos už kelias dešimtis eurų – tai yra mitas ir visiški gandai. Profesionalus renginių vedėjas, kurio paslaugomis naudojasi daugelis įmonių ar privačių asmenų, jokiu būdu nedirbs už mažą kainą. Tokie specialistai ir taip turi nemažai užsakymų, todėl jiems netgi nėra prasmės gaišti laiko derinant paslaugų įkainį užsakovo naudai. Tad, jeigu jus domina profesionalaus renginių vedėjo paslaugos, tuomet žinokite, kad iš karto tam reikia paruošti tinkamą pinigų sumą, nes kitu atveju, tokie specialistai tiesiog numos ranka taip nieko ir nederindami.

Kalbant apie didelius renginius, kuriuose dalyvauja ypač didelis žmonių skaičius, būtina žinoti ir tai, kad renginių vedėjai dėl to gali pakelti savo paslaugų įkainį. Įprastai renginių vedėjas visada atsižvelgia prieš kokią auditoriją jam teks stovėti visą renginio laiką. Jeigu tai labai didelė auditorija, tuomet logiška, kad ir paslaugų įkainis dėl to tik kils. Jeigu tai kažkokia maža šeimos šventė, tuomet aišku – paslaugų kaina turėtų būti mažesnė. Aišku, daug ką lemia ir kiti niuansai. Pavyzdžiui, atvažiavimas į renginio vietą ar renginio trukmė irgi gali daryti nemažą įtaką paslaugų kainoms. Tiesiog turite suprasti, kad joks profesionalus renginių vedėjas nesiverš vesti renginio, jeigu iš to jam naudos bus nedaug.


Kodėl aš perku augintiniui maistą internetu?

Keturkojis.lt_suoAugintinio mitybos tema man tapo ypač aktuali sužinojus, kad mano pats meiliausias keturkojis yra alergiškas. Todėl jam reikia hipoalerginio pašaro. Tai sužinojus, pirma mintis buvo ta, kad reikia, tai reikia. Ir tik gerokai vėliau supratau, jog ne viskas taip paprasta, kaip atrodė pirmą sekundę.

Geriau skaityti nei ragauti

Gerai, pamelavau. Neragavau, bet kadangi nei vienas iš mano pirkto maisto Briusui netiko, jau buvo kilusios tokios mintys. Ir tuomet kolegė prasitarė, kad sunu maistas internetu geriausias yra tas, kuris žymimas, kaip aukščiausios klasės pašaras. Tarkim, į klausimą koks sausas sunu maistas geriausias, ji atsakė – sausas sunu maistas super premium, sunu maistas josera.

Taip pat geriausias sunu maistas internetu gali būti pasirenkamas pagal gamintojus. Ilgamečiai veisėjai sako, kad sunu maistas brit ( dar geriau sunu maistas brit care) bei sunu maistas acana nenuvils niekada.

Galima sutaupyti

Kitas mano variklis, kuris stumia pirmyn vis iš naujo ir iš naujo Briusui maisto atsargas pildyti atsisėdus prie kompiuterio ekrano, yra kaina. Internetu sunu maistas pigiau. Kita vertus, dažnai ieškau kažko panašaus į sunu maistas akcija, ir tokiu būdu pavyksta ne tik nemokėti už pristatymą, bet gauti tuos pačius, kokybiškus gaminius, už ženkliai mažesnę kainą, nei nespecializuotose parduotuvėse. Neretai šis skirtumas skaičiuojamas ne procentais, bet net kartais.

Greitas atsiuntimas

Kita vertus, sunu maistas internetu yra atsiunčiamas vos per kelias dienas. Tai reiškia, kad aš patvirtinu užsakymą ir jau po dviejų parų (darbo dienomis), virtuvės kampe pūpso dar nepraplėštas Bruso maisto maišas.

Jeigu norėčiau būti labai sąžininga, pripažinčiau, kad nerimą ir abejones naikina žinojimas, kad sunu maistas internetu atsiunčiamas su grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jeigu mano namus pasiekęs augintiniui maistas bus pažeistos pakuotės arba jis bus nekokybiškas, galėsiu jį grąžinti per keturiolika dienų ir atgauti visus pinigus arba gauti naują siuntą, nemokamai. Per tris metus mano pirkimo internetu dar tokio atvejo nepasitaikė, bet geriau žinoti savo teises, nei vėliau graužti nagus.