Elektroninė komercija

Padangų pirkimas internetu: galimybė, kuria verta pasinaudoti

Ziemines-padangos (2)

Jeigu turite transporto priemonę, tokiu atveju puikiai žinote, kad jos išlaikymas reikalauja ne tik pinigų, tačiau ir laiko, visgi, investavus užtektinai laiko dažniausiai pavyksta sutaupyti nemažai pinigų, tad įvertinkite galimybes, rinkitės atsakingai ir džiaukitės, kad šiuo metu padangas galima pirkti ne tik įprastose prekybos vietose, tačiau ir internetu. Akcijos padangoms suteikia galimybę sutaupyti ir tuo pačiu labai džiugina žmones,

Padangos plius siūlo ypač platų padangų pasirinkimą ir kiekvienas ja gali įsigyti visiškai neišėjęs iš namų. Paprasčiausiai užsisakykite jas ir laukite, kol bus pristatytos iki pat Jūsų namų durų. O kadangi, kaip jau minėjome, internete yra kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, tai suteikia galimybę sutaupyti ir mėgautis virtalių prekybos vietų nauda bei galimybėmis.

Pirkdami internetu taip pat galite susipažinti su kitų žmonių paliktais komentarai, kurie padės susidaryti preliminarią nuomonę, ko galima tikėtis iš vos arba kito pardavėjo. Pavyzdžiui, ar produkcija atitiko poreikius ir tuo pačiu, ar ji buvo pristatyta tai efektyviai kaip buvo tikimasi. Kitų žmonių komentarai paprasčiausiai padės apsispręsti, ar Jūs tikrai norite pasinaudoti konkretaus pardavėjo paslaugomis.

Taip pat siūlome nepamiršti, kad internete kur kas paprasčiau lyginti skirtingas galimybes. O kadangi padangų pasirinkimas labai platus – kiekvienas, net ir turintis specifinių poreikių, gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Galiausiai, juk visada galite pasitarti su konsultantu, kuris labai mielai atsakys Jums į visus klausimus bei padės rasti tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir tuo pačiu garantuoja, kad galiausiai pilnai liksite patenkintas rezultatu. Juk nedirbant šioje sferoje dažnai sunku supaistyti visas smulkmenas, tad kuo daugiau profesionalios nuomonės išgirsite – tuo tikresnis galite būti, kad rasite tobulai Jums tinkams padangas, kurios leis jausti ramiu, kad mašina liks patenkinta tuo ką gavo ir jos avalynė atitiks lūkesčiu.

Akcijos padangoms ya labai įvairios ir galimybių labai daug. Svarbiausia, kad pirkti internetu paprasta, kai padeda sutaupyti daug laiko, galiausiai, kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Kai tokios galimybės egzistuoja – kam save apsunkinti ir lankytis prekybos centruose?


Kodėl vaikiški drabužėliai George taip vertinami?

George-drabuzeliaiGeorge – prekės ženklas, kurį lietuviai pamėgo. Nors skirtas Jungtinės Karalystės rinkai, mūsų tautiečiams George pavadinimas jau pažįstamas ir asocijuojasi su geromis savybėmis. Kokiomis? Apie tai ir siūlome paskaityti.

Be kainos ir kokybės santykio – nė iš vietos

Nesvarbu, apie kokius produktus ar apie kokią sritį kalbėtume, visur galioja vienas principas – kainos ir kokybės santykis. Kūdikiams skirtos prekės – būtent ta tema, kurioje kainų klausimas opus. Jei atlyginimai nėra dideli, reikia nemažai skaičiuoti, kur ir ką pirkti. Mūsų aptariamas George prekės ženklas vargiai patiktų žmonėms, jei kainos atrodytų kaip iš kitos planetos.

Taigi, kaip jau supratote, pirma priežastis, kodėl George prekės taip vertinamos, yra kainų politika. Drabužėliai įkainoti kuo palankiau pirkėjams. Prireikus pavyksta nusipirkti ne porą, o trejetą marškinėlių, ne vieną džemperį, o du. Kodėl? Todėl, kad kainos patrauklios.

Tai, kas patikrinta laiko

Kaina yra kaina – ji svarbi, ja domimasi, ji sukelia vienokių ar kitokių emocijų. Bet vien tik skaičiai pasaulio nevaldo. Pirkėjams aktualu, kad vaikams parenkami drabužiai būtų visapusiškai kokybiški. Tai, kas patikrinta laiko, nusipelno daugiau simpatijų. Mamos ir tėčiai neperka bet ko, neieško žemiausios kainos, jei pigus produktas gali būti grėsmingas, pavyzdžiui, sukelti alergiją.

Minėtu Jungtinės Karalystės rinkai skirtų drabužėlių atveju džiaugiamasi, kad kaina pranoksta lūkesčius, o kokybė yra aukšto lygio. Jeigu būtų akcentuojama tik maža kaina, o kokybės kriterijus liktų nuošalyje, George produkcija nebūtų taip graibstoma iš lentynų. Kadangi ji ir palyginti nebrangi, ir patikrinta laiko, tai mažylius auginantys tėvai suvokia atradę puikų variantą, kai pinigai neprieštarauja teigiamoms kokybinėms ypatybėms.

Greitas pristatymas

Kaip jau rašėme, tai iš užsienio atkeliavusi produkcija. Todėl imi, žmogau, ir susimąstai... Ar galima kur nors įsigyti prekių, kad nereikėtų laukti pusės metų, kol jas pristatys?

Maloni žinia – pardavėjai pasirūpina, kad sandėlyje prekių netrūktų. Tai nauda kiekvienam – ir pardavėjui, ir pirkėjui. Pirmasis greičiau uždirba, o antrajam nereikia nervintis ir ilgai laukti, kol drabužiai bus vietoje.

Tikriausiai jau akivaizdu ir nereikia daugiau pliusų, įrodančių, kad (ir kodėl) George vardas pamėgtas ištisų Lietuvos šeimų. Kaip sako vaikiškų drabužėlių pardavėjai, rinkitės, puoškitės, džiaukimės kartu.


El. prekybą fiziniai asmenys gali įregistruoti internetu

5Ryžotės pradėti kažką savo ir nusprendėte, kad el. prekyba bus pirmasis žingsnis siekiant savarankiškumo? Tai iš tiesų yra gana geras pasirinkimas. Mat, fiziniams asmenims dabar galima pradėti praktiškai bet kokią veiklą įteisinus ją internetu. Aiškiau kalbant, individualios veiklos įregistravimas yra pats geriausias pasirinkimas visiems pradedantiems savarankišką veiklą. Norintiems kažkuo prekiauti, reikia tik įregistruoti veiklą mokesčių inspekcijos portale ir viskas. Pats registracijos procesas truks viso labo porą minučių. Aišku, prieš registruojant el. prekybos veiklą, jums reikės sužinoti EVRK kodą. Šis kodas turės būti nurodomas registracijos metu. Koks kodas reikalingas jums – atsakys statistikos departamentas.

Kas liečia el. prekybą, tai kaip pradžioje minėta – fiziniams asmenims ją pradėti, o tiksliau kalbant, įregistruoti yra paprasta. Jums reikės prisijungti prie „Mano VMI“ portalo ir ten pateiksite registracijos formą. Tam, kad prisijungtumėte prie savo paskyros, pakaks ir prieigos prie el. bankininkystės sistemos. Dabar mokesčių inspekcija veiklas įregistruoja itin greitai. Pats registracijos procesas truks kelias minutes, o pažyma bus išduota per kelias darbo dienas.

Kai įregistruosite individualią veiklą pagal pažymą, nepamirškite, kad jums teks vadovautis šiokiomis tokiomis apskaitos tvarkymo taisyklėmis. Geriausia tai, kad apskaita yra be galo paprasta. Tikrai nereikia išsigąsti – ji tokia paprasta, jog, net nereikės galvoti apie buhalterio paslaugas. Jums reikės tik išrašyti sąskaitas faktūras, o jas paskui teks suregistruoti apskaitos žurnale. Geriausia tai, kad nežinantiems kaip viską daryti, VMI pateikia detalią informaciją. Taipogi turite žinoti, kad per „Mano VMI“ paskyrą galėsite užduoti elektroninius paklausimus, kuriuos galėsite konsultuotis dėl apskaitos vedimo.

Tiesiog turite suprasti, kad jums reikės registruoti pajamas ir išlaidas. Pavyzdžiui, tiems, kuriems reikės įsigyt pakavimo prekes, paskui reikės išsisaugoti gautą sąskaitą faktūrą ir ją užregistruoti apskaitos žurnale. Tarkime, pakavimo medžiagas perkate iš Vokucentras.lt internetinės parduotuvės. Jūs sumokate pinigus, gaunate prekes ir sąskaitą faktūrą. Tą sąskaitą faktūrą užregistruojate žurnale ir viskas. Taip pildoma tiek pajamų, tiek ir išlaidų apskaita. Žinoma, jeigu turėsite specifinių klausimų, visada galite kreiptis į VMI konsultantus.


Visus šviestuvus dabar patariama pirkti iš patikimų el. parduotuvių

2Namus norintiems papuošti išskirtinio dizaino šviestuvais nebūtina keliauti į didžiuosius prekybos centrus. Anot www.topolina.lt, šviestuvus internetu dabar galima įsigyti daug palankesnėmis kainomis. Elektroninėje erdvėje šviestuvų kainos yra daug mažesnės, tuo labiau – pasirinkimo atžvilgiu taipogi laimima. Jeigu ieškote kokybiškų, pigių ir išskirtinio dizaino šviestuvų, tuomet jums reikėtų atidžiau apsižvalgyti elektroninėje erdvėje. Tiesa, šviestuvus visada siūloma pirkti tik iš patikimų internetinių parduotuvių, nes vis dėlto – ne visose vietose galima jaustis saugiais. Aiškiau kalbant, bandant įsigyti šviestuvus iš privačių asmenų per skelbimų portalus, rizikuojama negauti nieko. Tiesiog tokiose vietose yra gana nemažai sukčių.

Patikimos internetinės parduotuvės šiuo metu siūlo ne tik mažas šviestuvų kainą, bet ir kokybišką aptarnavimą. Renkanti apšvietimo sistemas ar pavienius šviestuvus iš el. parduotuvių, jūs būsite garantuoti, kad viską gausite laiku. Labiausiai atkreiptinas dėmesys į tai, kad internetinės parduotuvės laikosi įstatymų. Jeigu gautas užsakymas atkeliauja su kažkokiais išoriniais pažeidimais, tuomet jo galite nepriimti – el. parduotuvės grąžins pinigus arba atsiųs kitus šviestuvus, kurie bus be pažeidimų. Tas pats taikoma ir įsigyjantiems neveikiančius įrenginius. Kokybės garantija leidžia atgauti pinigus, jeigu įsigyti šviestuvai yra neveikiantys ar tiesiog brokuoti. Taipogi verta žinoti, kad el. parduotuvės pinigus grąžina ir tuo atveju, jeigu vis dėlto įsigyti šviestuvai klientui nepatinka. Žinoma, dėl to reikėtų iš anksto kruopščiai pasidomėti – pasižiūrėkite kokia tvarka nustatoma norint grąžinti šviestuvus atgal pardavėjui.

Taip pat verta žinoti, kad perkant šviestuvus ar apšvietimo sistemas iš patikimų internetinių parduotuvių, visada viskas atkeliauja saugiai ir nereikia sukti galvos ar įsigyti įrenginiai yra tokie, kokie pavaizduoti parduotuvėje. Visai kita situacija būtų renkantis neaiškius asmenis. Mat, skelbimų portaluose dažniausiai siekiama pritraukti dėmesį – sukčiai nustatys labai mažas kainas, jog jomis susigundytumėte. Galiausiai, apgavystės atveju, jūs sumokėtumėte pinigus ir taip nieko negautumėte. Taipogi verta žinoti, kad šviestuvus perkantys iš neaiškių asmenų gali pamiršti kokybės garantiją bei pinigų grąžinimą. Tiesiog tokie nesąžiningi pardavėjai neatlieka jokių keitimų ir klientams pinigų negrąžina, net jeigu to reikalauja įstatymai. Tad, jeigu perkate šviestuvus internetu, būtinai įsitikinkite, kad pardavėjas yra patikimas.


Internetinių parduotuvių kūrimas ne visada siūlomas patikimų specialistų

Internetiniu parduotuviu kurimasNorintiems pradėti prekybos veiklą elektroninėje erdvėje specialistai rekomenduoja vengti tokių el. parduotuvių kūrėjų, apie kurių paslaugų kokybę sklando blogos kalbos. Internetinių parduotuvių kūrimas šiuo metu siūlomas tiek mėgėjų, tiek profesionalų, tiek ir visiškai nesigaudančių asmenų. Jeigu jums reikia patikimos el. parduotuvės, kurią valdyti nebūtų sudėtinga, tai tuomet dairykitės į tų specialistų paslaugas, apie kurias blogų kalbų nematyti elektroninėje erdvėje. Itin lengvai valdomas internetines parduotuves dabar gali sukurti tiek pavieniai specialistai, tiek ir IT bendrovės. Tačiau verta atminti, kad bendrovėms dažniausiai teks mokėti didesnes sumas už darbą. Jeigu norite išvengti didelių kainų, tai tuomet vertėtų rinktis privačius el. parduotuvių kūrėjus.

Internetinių parduotuvių kūrimas šiuo metu siūlomas ir universalių specialistų, galinčių sukurti ir elementarius tinklapius.

Dažniausiai siūloma dairytis į tuos specialistus, kurie siūlo ne tik el. parduotuvių, bet ir paprastų tinklapių kūrimo paslaugas. Įprastai tokie specialistai siūlo platesnį paslaugų sąrašą, o tai reiškia, kad jie dairosi į didesnę klientų auditoriją. Kuo platesnį paslaugų sąrašą siūlo specialistas, tuo labiau tikėtina, kad jo kainos bus mažesnės nei kitų meistrų. Būtina žinoti, kad internetines parduotuves profesionaliai kuria ne visi specialistai, todėl jums reikėtų atidžiau vertinti kiekvieną pasiūlymą.

Ekspertai akcentuoja, kad iš anksto be galo mažas kainas nurodantys specialistai neretai dirba atmestinai. Jiems svarbu gauti pinigus, o kad darbai bus atlikti netinkamai – jiems mažiausiai rūpi. Dėl to visuomet reikėtų iš anksto pasižiūrėti kokios yra rinkos kainos. Pagal tai bus lengviau orientuotis į specialistus.

Internetinių parduotuvių kūrimas gali būti užsakomas tik blogiausiu atveju.

Kartais pradedant prekybos veiklą trūksta pinigų el. parduotuvės kūrimo paslaugų užsakymui, todėl siūloma pradžioje tiesiog nuomotis tokias el. parduotuves. Jums teks mokėti tik mėnesio mokestį, kuris savaime aišku bus mažesnis nei mokama suma už internetinės parduotuvės sukūrimą. Jeigu pirmą mėnesį su prekyba seksis gerai, tai tuomet galėsite pagalvoti ir apie nuosavą el. parduotuvę. Būtina žinoti, kad el. parduotuvės kūrimo kainos svyruoja ir pagal tai ar užsakomi dizaino darbai ar ne.


Drabužiai vaikams dabar kainuoja itin pigiai!

Drabuziai vaikams (2)Kone visiems mažus vaikus auginantiems tėvams tenka patirti nemažas išlaidas rūbų pirkimo metu, tačiau dabar akcentuojama, kad visi drabužiai vaikams gali būti pigiau nuperkami renkantis el. prekyba užsiimančių pardavėjų pasiūlymus. Jeigu ieškote mažesnių vaikiškų rūbų kainų, tai tikėtina, kad internete jas aptikti nebus sudėtinga. Visiems tėvams siūloma naudotis paieškos sistemomis, nes per jas bus paprasčiau rasti tam tikros kategorijos rūbus. Populiariausios internetinės vaikiškų rūbų parduotuvės dabar siūlo itin palankias kainas, o geriausia tai, kad artėjant pavasario sezonui, rūbų kainos krenta. Dabar yra pats tinkamiausias laikas pirkti vaikiškus rūbus internetu.

Jeigu drabužiai vaikams perkami itin dažnai, tai tuomet reikėtų visada rinktis tą pačią el. parduotuvę.

Vargu ar kuriame nors prekybos centre ar kažkokioje fizinėje parduotuvėje pardavėjai įsimena visus pirkėjus, tačiau elektroninėje erdvėje viskas yra kiek kitaip. Jeigu jūs toje pačioje el. parduotuvėje pirksite rūbus ne vieną kartą, tai tik laiko klausimas kuomet pardavėjas jus pradės laikyti lojaliu klientu. Tai reiškia, kad lojaliems klientams internetinių rūbų parduotuvės siūlo ir specialias nuolaidas. Jeigu visuomet pirktumėte toje pačioje el. parduotuvėje, tai tiesiog anksčiau ar vėliau gautumėte kažkokią vienkartinę arba nuolatinę nuolaidą sekančių pirkimų metu.

Pabrėžtina, kad el. parduotuvių savininkai visus duomenis apie pirkėjus saugo, todėl jiems lengviau bus nustatyti kas iš tiesų yra lojalus klientas. Taip pat pravartu žinoti, kad pardavėjai internete dažnai atsižvelgia ir į užsakymų vertę. Tad, jeigu jūs kelis kartus pirksite už labai mažas sumas, tai didelės nuolaidos vėliau tikėtis nereikėtų.

Visi drabužiai vaikams turėtų būti parenkami atsižvelgiant ir į jų augimo tempą.

Kalbant apie vos kelių metų vaikus, verta pabrėžti, kad jų augimas yra itin spartus, todėl jokiu būdu nebandykite rūbus jiems pirkti dideliais kiekiais – jie juos vis tiek greitai išaugs. Kalbant apie pagalius – situacija jau yra kiek kitokia. Internetu dabar galite pirkti praktiškai visų kategorijų drabužius – kepurės vaikams, pirštinės, laisvalaikio bei kiti rūbai šiuo metu siūlomi netgi su didžiulėmis nuolaidomis, tad paskubėkite jomis pasinaudoti.


Kokios būna stacionarios viryklės?

Maisto ruosaApie 90 proc. lietuvių remontuodami virtuvę renkasi įmontuojamą buitinę techniką. Stacionarią renkasi daug rečiau, tačiau tai nereiškia, jog tokios viryklės yra prastesnis pasirinkimas. Kokios šiuolaikinės viryklės galima apžiūrėti ir išsirinkti virtualioje parduotuvės lentynoje https://www.b-a.eu/c1481/Virykles

Kada viryklės yra geresnis pasirinkimas?

Jei sugedo sena viryklė, tikrai dėl to nepradėsite daryti remonto. Paprastai priimamas greitas sprendimas seną viryklę pakeisti nauja, nekeičiant nieko likusioje virtuvės dalyje. Kita dažna situacija, kuomet pasirenkama viryklė, yra maža virtuvė. Jei virtuvė nedidelė, kiekvienas centimetras yra svarbus. Įmontuojama kaitlentė ir orkaitė reikalauja daugiau erdvės, spintelės plotis turi būti 60 cm, tuo tarpu viryklės plotis yra 50 cm. Pirmas žingsnis sprendžiant ką rinktis, įmontuojamą techniką ar viryklę, yra realistiškas virtuvės ploto įvertinimas. Yra trys standartiniai viryklių dydžiai: 85x60x60, 85x50x60 ir 85x50x50 (aukštis x plotis x gylis, cm).

Viryklės skirstomos į elektrines, dujines ir kombinuotas

Elektrinės viryklės yra šiuolaikinis sprendimas nemėgstantiems aprūkusių puodų ir bijančių liestis prie atviros ugnies. Tokių viryklių kaitlentės būna trijų tipų. Pirmas, apvalios formos ketaus kaitinimo elementai. Tai tradicinis, seniausias elektrinių viryklių tipas. Kitas, jau įprastas šiomis dienomis tipas yra elektrinė viryklė su stiklo keramikos viršumi. Kaista po stiklo keramika įmontuotas kaitinimo elementas, o kaitlentės paviršius yra lygus kaip stiklas, dėl to priežiūra yra itin paprasta. Trečias tipas – indukcinės kaitlentės. Nors iš išvaizdos atrodo kaip stiklo keramikos paviršius, tačiau kaitinimo ritės šildo tik vietą ant kurios uždėtas puodas, kita erdvė aplink išlieka vėsi. Žinoma, šioms kaitlentėms reikalingi specialūs puodai.

Dujinės viryklės kol kas taip pat nepraranda savo populiarumo. Daug patyrusių virėjų labiau vertina dujines kaitlentes nei elektrines. Dujinių kaitlenčių išvaizda gali būti itin skirtinga. Pirmiausia, paviršius gali būti metalinis arba stiklo keramikos. Itin vertinamos kaitlentės turinčios automatinį liepsnos uždegimą. Šiuolaikinėse viryklėse uždegimo mechanizmas įmontuotas valdymo rankenėlėje – liepsna užsidega paspaudžiant ir sukant rankenėlę. Kitas aspektas į kurį reikėtų atkreipti dėmesį – viryklės puodų laikikliai. Laikiklis gali būti vienas, apimantis visas 4 skyles. Gali būti iš dviejų dalių ar kiekvienai kaitinimo vietai atskiras. Vertėtų pažvelgti į šį pasirinkimo iš priežiūros taško – jei neturite didelės plautuvės, vientisą laikiklį bus itin sudėtinga nupjauti ir išvalyti. Daug paprasčiau susitvarkyti kuomet yra keturi atskiri laikikliai. Jie gali būti iš ketaus arba emaliuoti. Ketaus laikikliai yra tvirtesni ir ilgaamžiskesni, tačiau jie komplektuojami su kiek aukštesnės klasės kaitlentėmis turinčias elektrinę orkaitę.

Kombinuota viryklė yra tokia, kurios kaitlentė yra dujinė, o orkaitė elektrinė. Elektrinė orkaitė turi daugiau funkcijų, patogesnį temperatūros valdymą ir yra labiau mėgstama šeimininkių. Sujungus su dujine kaitlente tai ekonomiškas ir patogus variantas.


UAB KOLIZ laikrodžiai internetu – sprendimai pirkėjų patogumui

Chromos-300x300Prekyba ar paslaugų teikimas – veikla, reikalaujanti pastangų ir nuolatinio tobulinimo. Tai supranta ir UAB KOLIZ. UAB KOLIZ laikrodžiai pateikiami internete ir yra sklandžios prekybos pavyzdys.

Vienas iš gamintojų, kurio prekes galite apžiūrėti virtualiose chronos.lt lentynose, yra „Vostok Europe“. Pirmasis žodis, atėjęs į galvą pamačius šiuos laikrodžius, – tvirtumas. Tai įspūdingi, prabangūs ir tiesiog energingo dizaino šedevrai. Taip, būtent tvirtumas ir energija yra tarsi „Vostok Europe“ sinonimai, todėl ir reklamoms tikslingai pasirinkti sporto pasaulio atstovai. Štai pirkdami ryškųjį BIG Z gaunate ir stipriausio pasaulio žmogaus Žydrūno Savicko autografą. Toks laikrodis reprezentuoja stiprybę, jis traukia žvilgsnį ir yra sukurtas taip, kad nepriekaištingai tarnautų. Viskas išdirbta nepaprastai – viskas nuo dirželio užsegimo iki rodyklių, nuo ciferblate esančių padalų iki laiko nustatymo galvutės.

UAB KOLIZ laikrodžiai efektyvūs. Štai moteriški M&M yra spalvingi ir žaismingi. Jie minimalistinio dizaino, tačiau nenuobodūs. Tai tikras optimizmo šaltinis, išskirtinio dizaino pavyzdys. Arba „Pierre Lannier“ – išraiškingi aksesuarai, kurie atrodo ir stilingai, ir prabangiai.

UAB KOLIZ orientuota į kokybę ir kartu siūlo gausų asortimentą. Nereikia rinktis iš trijų prekių ir galvoti, kuri turi mažiausiai minusų. Galima rinktis iš dešimčių ir šimtų ir taip atrasti patį gražiausią, patį kokybiškiausią ir visaip kitaip patraukliausią laikrodį.

O kas dar priimtina be pačių produktų? Vartotojų ratas didėja tada, kai pasiūla tinkamai pateikta, kai visa sistema veikia sklandžiai. Apie tai kalbant reikėtų paminėti prekių pristatymo sąlygas ir garantiją. Kai šie dalykai profesionaliai suderinami, tai kompanijos darbo procesus galima pagirti už profesionalumą. Tiksliau, pagirti personalą už profesionalų darbą. Garantija – tarsi įrodymas, kad prekės kokybiškos. Ir šiaip pirkėjams ramiau žinant, kad normaliu režimu nefunkcionuojantį daiktą bus galima grąžinti.

Užsukus į bet kokią parduotuvę tikimasi, kad joje būtų tvarkinga. Internete taip pat norisi, kad portalas neprimintų suversto kambario. UAB KOLIZ laikrodžiai pateikti taip, kad internautai be vargo rastų norimo modelio aksesuarus. Chronos.lt yra šeši pagrindiniai meniu punktai – VISI LAIKRODŽIAI, VYRIŠKI, MOTERIŠKI, ŠVEICARIŠKI, GAMINTOJAI, AKCIJOS. Renkantis galima nusistatyti ir smulkesnius kriterijus, pavyzdžiui, apyrankės medžiaga ar korpuso forma. Apgalvoti elektroninės parduotuvės sprendimai lemia lankytojų žingsnius. Kai jėgos suvienijamos kuriant patogiausią sistemą, gaunamas geras rezultatas. Ir rinktis laikrodį tampa žymiai maloniau, nes juntama, kad pardavėjas padirbėjęs iš peties.

Ką renkatės jūs? „Vostok Europe“? O gal „Pierre Lannier“? Nepriklausomai nuo to, ką nusprendėte, UAB KOLIZ laikrodžiai krepšelin dedami patogiai. O pati paieška įdomi, nes rinktis galima tikrai ne iš trijų ar penkių aksesuarų.


SEO optimizavimas – nuoseklumo reikalaujanti strategija

Seo optimizavimas buk-pirmasSEO (angl. Search Engine Optimization) – tinklalapio pritaikymas paieškos sistemoms.  Interneto svetainės atsiradimas dar neužtikrina, kad ji bus matoma paieškos sistemoms ir „Google” besinaudojančiam vartotojui. Kiekvieną dieną sukuriama daugiau nei 250 tūkst. naujų puslapių. Kaip tokiame sraute tapti matomu ir surastu, o konkrečiau, kaip tinkamai atlikti svetainės SEO optimizavimą?

Tinklalapio auditas

SEO optimizavimas turėtų prasidėti nuo svetainės audito, t.y. analizės, siekiant nustatyti, kaip svetainė yra indeksuojama paieškos sistemose. Tam į pagalbą dažniausiai pasitelkiami tokie paprastai valdomi ir daug informacijos suteikiantys įrankiai, kaip: „Crawler“, „Spider“ ar tiesiog „GoogleBot“

Matant realią savo svetainės padėtį galima svarstyti apie raktinių žodžių paiešką. Tai yra pats svarbiausias proceso etapas, deja, ir pats sudėtingiausias, nes atrasti 1-5 raktažodžius arba raktines frazes, kurios tinktų visai svetainei nėra lengva. Dar labiau rankos nusvyra įvertinus raktinių žodžių arba frazių konkurencingumą. Galima tai daryti atsižvelgiant į lankytojų srautą (tam padės „Google Analytics”. Tereikia stebėti kas lankytojams kelia didžiausią susidomėjimą? Iš kur ir į kur jie ateina?)

Nepagailėkite laiko išanalizuoti konkurentų tinklalapius. Svarbu pastebėti ir įvertinti jų optimizavimo strategiją: pagal kokius raktinius žodžius nori būti surasti, kokiuose tinklalapiuose yra nuorodų į Jų svetaines?

SEO vidinis optimizavimas

Norint kokybiškai atlikti vidinį optimizavimą reiktų susipažinti su HTML:

  • „ALT“ elementas - leidžia paieškos sistemoms lengviau identifikuoti svetainę pagal iliustracijų aprašymus.
  • „Title tag” aprašymas - paieškos sistemoje pirmas, vartotojo matomas, svetainės apibūdinimas. Jame reiktų kokybiškai įterpti raktinius žodžius.
  • „META” – puslapio aprašymas. Trumpas (vos iki 160 simbolių) svetainės aprašymas, kurį lankytojai matys iškart po puslapio pavadinimu, URL ir paieškos sistemose.
  • <H1> header – antraštė – vienas svarbiausių SEO optimizavimo elementų. Paieškos sistemos puslapio ar turinio antraštes identifikuoja didžiosiomis raidėmis.

Išorinis optimizavimas

Paieskos optimizavimas buk-pirmasKad ir kaip toli būtų pažengusios technologijos apie dirbtinį intelektą kalbėti dar anksto, o SEO optimizavimo centre – tekstai. Įdomaus turinio dėka lankytojai dalinsis atgalinėmis nuorodomis. Taigi, prasideda išorinio SEO optimizavimo procesas. Verta pabrėžti, kad įmonės vengia svetainių, kuriose nėra naudingo turinio.

Interneto svetainė niekuomet nebūna baigta. Ją reikia nuolat tobulinti, atnaujinti. Tekstuose naudokite raktinius žodžius. Tik nepersistenkite, nes sistemos palaikys puslapį raktažodžių kratiniu (šlamštu – „spam”). Štai keli metodai, kaip išvengti tokių nesusipratimų:

  • Suskirstyti tekstą į dalis.
  • Pradėti pildyti interneto dienoraštį. Ką tik „startavusiam” verslui reiktų mažiausiai dviejų pranešimų per mėnesį. Labai svarbu rinktis įdomias temas, kurios sudomintų skaitytoją. Sakoma, kad turinys – SEO optimizavimo karalius, tačiau jis vis tiek lenkia galvą skaitytojui, o ne algoritmams.

Trumpai apie populiariausius vonios kilimėlius

Vonios-kilimelisKai kas sako, kad vonios kilimelis – tiesiog būtinas šios specialios paskirties kambario aksesuaras. Vis dėlto, kilimėliai turi ir praktinę funkciją: sugeria vandenį, apsaugo besinaudojančius vonia nuo paslydimo ant šlapių grindų, žiemą – sušildo kojas, išlipus iš vonios ar dušo. Be kita ko, naujas kilimėlis – puikus būdas neišleidžiant daug pinigų pagyvinti vonios kambarį, suteikti jam spalvų ir žaismingumo. Iš kokių medžiagų paprastai yra gaminami kilimeliai voniai ir kokie jų privalumai?

Medvilniniai kilimėliai 

Pastaruoju metu gana populiariais yra tapę medvilniniai kilimeliai voniai. Kuo jie pranašesni už pagamintus iš kitų medžiagų? Visų pirma, iš 100 % medvilnės pagaminti kilimėliai puikiai apsaugo kojas nuo šaltų grindų. Juos galima tiesti ne tik prie dušo ar vonios, bet ir prie kriauklių ar tualeto. Beje, dauguma šiuolaikinių medvilnės kilimėlių yra dvipusiai, t.y. šiems sudrėkus, juos galima apversti ir naudoti kita puse. Be kita ko, vienas didžiausių kilimėlių, pagamintų iš šios medžiagos, privalumų – nesudėtinga priežiūra. Kilimėlius galima skalbti skalbimo mašinoje, taip užtikrinant maksimalią švarą. Medvilniniams vonios kilimėliams neatsispiria ekologiško gyvenimo būdo šalininkai. Jiems imponuoja tai, kad šiuos kilimėlius paprasta valyti, o ir tarnauja jie palyginus ilgai.

Guminiai kilimėliai

Guminiai vonios kilimėliai kaina paprastai nusileidžiantys pagamintiems iš medvilnės, yra puikus sprendimas slidžioms vonios kambario grindims. Tokie kilimėliai stipriai prisitvirtina prie plytelėmis grįstų vonios grindų ir neleidžia kojai slysti. Guminiai vonios kilimeliai pigiau kainuoja ir yra ne ką sudėtingiau prižiūrimi už medvilninius. Daugumą šio tipo dangų taip pat galima skalbti skalbimo mašinoje. Be kita ko, guma yra kur kas atsparesnė drėgmei, tad iš jos pagamintą kilimėlį, tikėtina, galėsite naudoti ne vienus metus.

Plastikiniai kilimėliai

Plastikiniai arba iš vadinamosios „PVC“ medžiagos (polivinilchlorido) pagaminti kilimėliai vonios kambaryje yra bene populiariausi. Iš tiesų, jie puikiai tinka drėgnose patalpose, apsaugo grindis nuo vandens, yra paprastai valomi ir prižiūrimi. Tiesa, šios rūšies kilimėliai, ypač ant sausų grindų, gali būti kiek slidūs, jiems gali trūkti „sukibimo“ su vonios plytelėmis. Tad, vonioje tiesiant plastikinį kilimėlį, reikėtų būti atsargesniems. Nepaisant to, šio tipo dangos yra nebrangios ir puikiai atlieka savo funkciją.

Internetu pirkti verta

Vonios kilimėlius, kaip ir daugelį kitų prekių, dažnai kur kas patogiau pirkti internetu. Taip galima ne tik greitai bei patogiai peržiūrėti konkrečios parduotuvės asortimentą, bet ir šiek tiek sutaupyti. Kai omenyje turimi būtent vonios kilimeliai otto ir panašios interneto parduotuvės – praktiškas sprendimas taupiausiems. Ieškant tinkamiausio vonios kilimėlio tokio pobūdžio parduotuvėse, galima pasirinkti konkrečius paieškos nustatymus: prekes peržiūrėti nuo pigiausios iki brangiausios, paieškos lauką susiaurinti iki jums aktualaus gamintojo, kilimėlio spalvos, dydžio. Beje, galima pasirinkti peržiūrėti tik išparduodamas, t.y. žymiai pigesnes, prekes. Jei jums aktualu ne tik įsigyti naują vonios kilimėlį, bet ir sutaupyti, tai bene patraukliausias paieškos „filtras“. Išpardavimų metu pigiau galite įsigyti ir įprastai brangiausiai kainuojančių medvilnės kilimėlių. Na, o guminius ar pagamintus iš polivinilchlorido – ir visai pigiai.

Išvados, arba tai, kas svarbiausia

Apibendrinant tai, kas pasakyta apie skirtingo tipo vonios kilimėlius, galima išskirti šias esmines jų savybes:

  • atsparumą drėgmei;
  • „sukibimą“ su vonios plytelėmis ar kitokio tipo grindimis, taip užtikrinant mažiausią slydimo tikimybę;
  • paprastą priežiūrą (geriausia, kai vonios kilimėlį galima skalbti skalbimo mašinoje, taip sutaupant daug laiko bei energijos).

Šiomis ypatybėmis pasižymintis vonios kilimelis, be kita ko, gali tapti ir žaismingu interjero elementu. Iš spalvų bei raštų gausybės sau patinkantį kilimėlį išsirinks