Darbas

Kaip pasirinkti ergonomišką biuro kėdę?

Biuro kedes accuray-surgicals.com nuotr.Jeigu atsuktume laiką atgal bent 30-čia metų, pamatytume, jog didžioji dalis žmonių dirbamo darbo buvo atliekamas naudojant fizines jėgas. Šiuo metu fizinis ir protinis darbas paprasčiausiai pasiskirsto tolygiai, kadangi paprasčiausiai egzistuoja plačios galimybės būti tuo, kuo norite. Darbas biure – daugelio žmonių kasdienybė. Įdomu tai, kad iš pirmo pažiūros kur kas lengvesnis ir gal net malonesnis darbas daugeliui žmonių sukelia dažnesnes psichologines bei fizines problemas nei tiems, kurie dirba fizinius darbus. Nenuostabu, kad aplinka lemia labai daug, tad formuojant savo biurą ir renkantis baldus – skirkite tam dėmesio. Biuro kėdės ofisams – galimybė ne tik susikurti stilingą darbo vietą, tačiau taip pat ir erdvę, kurioje darbas bus malonus.

Biuro kėdės ofisams, kaip ir kitokio pobūdžio patalpoms – renkamos pagal konkrečius kriterijus. Kiekvienas iš jų yra aktualus, kadangi gali nulemti, jog pasirinktas baldas puikiai tiks. Kriterijų yra daug ir kiekvienas žmogus nustato tuos, kurie jam tinka labiausiai. Visgi, galime išskirti universalius, kurie dažniausiai sėkmingai padeda susirasti ne tik gražų, tačiau ir ergonomišką baldą. Šįkart apie kėdes.

 1. Stilius. Tai neturėtų būti prioritetinis aspektas tokiu atveju, jeigu pas jus labai retai lankosi kliento. Žinoma, nebent pats kur kas geriau jaučiatės tokiu atveju, jeigu aplinka yra graži. Tiesa, jeigu klientai nėra retas svečias – tokiu atveju svarbu susikurti stilingą biurą ir būtent tokios turėtų būti jame esančios kėdės. Greta stiliaus visada turi būti išlaikomas ir oficialumas. Toks etiketas karaliauja.
 2. Dydis. Skirtingos biuro kėdės skiriasi ir savo dydžiu, o kiekvienas žmogus pagal savo figūrą gali pasirinkti jam labiausiai tinkamą variantą. Stambesni žmonės dažniausiai renkasi kiek didesnes kėdes. Tuo tarpu lieknesni – mažesnes. Šiuo atveju labai aktualu aukštiems asmenims, kad kėdės ir stalo aukštis jiems būtų tinkamas. Taigi, tai dar vienas iš kriterijų į kurį norisi atkreipti dėmesį.
 3. Komfortas. Kai kurios biuro kėdės yra labai patogios ir jas galima lengvai reguliuoti. Tuomet pavargus dirbti jas paprasčiausiai atlošiate ir sėkmingai ilsitės.
 4. Kaina. Kainos nusistatymas galbūt nepadės Jums atrasti pačios geriausios kėdės, tačiau neabejotinai tai padaryti pavyks kur kas greičiau. Šiuo metu rinkoje egzistuoja tiek daug pasirinkimų, jog kiekvieno poreikiai bus patenkinti. Svarbiausia yra tai, kad nesirinktumėte labai pigių kėdžių, kadangi tai gali būti nekokybiško baldo pirkimas. Juolab, reikia įvertinti internetines prekybos vietas, kadangi ten pasiūla labai plati, o kainos – priimtinos.
 5. Gamintojas. Kuomet ieškote kėdės – patį didžiausią dėmesį reikia sutelkti ne į tiekėją, tačiau gamintoją. Kai kurios kompanijos savo produktus siūlo jau ilgus šimtmečius, tad natūralu, kad tokiais gaminiais mes dažniausiai pasitikime. Paprasčiausiai, jeigu ilgus metus žmonės pirko ir tikėjo nauda – pasitikėti verta ir jums.

Kokybiškai pasirinkta biuro kėdė užtikrina, kad atliekamas darbas bus sėkmingas ir malonus. Jeigu tik turite tokią galimybę – būtinai susikurkite Jums tinkamą aplinką. Daugelis žmonių sutinka, kad ši iš pirmo žvilgsnio paprasčiausia smulkmena ženkliai pagerina darbo kokybę ir tuo pačiu padidina darbo džiaugsmą.


Medžiagų pjovimas abrazyvine vandens srove

Pjovimas vandens srove www.dynaset.com nuotr.
Pjovimas abrazyvine vandens srove Lietuvoje jau nebėra inovacija, tačiau daugelis jos iki šiol nežino. Paprasčiausiai ji aktuali tik tam tikros profesijos atstovams, o daugelis su šio tipo paslaugomis nesusiduriančių žmonių tiesiog nežino, kad tokia galimybė yra. Metalo, medžio bei kitų medžiagų pjovimas vandens srove – puikus būdas gauti dailiai atpjauta gabalą medžiagos, kurį galima naudoti savoms reikmėms. Visada galima įrangą nusipirkti pačiam, tačiau jos kaina tokia didelė, kad jeigu neplanuojate nuolatos naudoti, tokiu atveju kur kas geriau kreiptis į profesionalus, kurie viską supjaustys taip, kaip klientas pageidauja.

Pjovimas abrazyvine vandens srove yra pats efektyviausias būdas apdirbti ir atpjauti bet kokio pobūdžio medžiagų lakštus. Pagrindiniai privalumai, kurie skatina žmones naudotis šia galimybe.

 1. Šio tipo pjovimo srovė gali perpjauti beveik bet kokio pobūdžio medžiagą. Tai – universalus
 2. Atsparumas karščio poveikiui lemia tai, kad medžiagos kraštai nebūna apdegę arba apsvilę. Estetikos atžvilgiu jie atrodys tobulai.
 3. Pjaunama itin plona vandens srove, taigi galima pasiekti milimetro tikslumą.
 4. Jokios mechaninės įtampos. Viskas labai paprasta, greita ir patogu.
 5. Visą procesą galima programuoti, taigi su kompiuterio pagalba pavyks pasiekti dar geresnių ir labiausiai tinkančių rezultatų.

Svarbiausia pasirinkti tokius profesionalus, kurie turi kokybišką įrangą galinčia pasiekti maksimaliai pačių geriausių rezultatų. Svarbiausia, kad tokių įmonių pasiūla plati, tad reikia tik ją įvertinti.

Abrazyvinė srovė tai yra apdoroto smėlio ir vandens srovė, kuris yra pučiamas labai intensyviai. Didelė jėga padeda perpjauti skirtingo pobūdžio medžiagas ir tai padaryti kokybiškai bei tiksliai. Tiesa, srovė gali perpjauti ne tik medį, tačiau ir kitas kietas medžiagas. Jeigu dalys sunkvežimiui jums netinka ir norite pakoreguoti dydį, tokiu atveju vandens srove pjovimas yra labai geras pasirinkimas. pavyzdžiui, aliuminio durys pasirinktam sunkvežimiui per didelės? Tokiu atveju kartu su profesionalais ir specializuota įranga galima jas sumažinti. Dalys sunkvežimiui gali būti koreguojamos kaip ir visi kiti daiktai. Papildomai: metalas, akmuo, keramika, medis ir kitos medžiagos bus nesunkiai sutvarkomos taip, kaip žmogui labiausiai tinka ir kaip jis pageidauja.

Pjovimas abrazyvine vandens srove gali būti atliekamas specialistų, kurie turi tam reikalingą įrangą arba gali būti nusiperkama minima įranga. Šiuo atveju viskas priklauso nuo to, kaip dažnai planuojate naudotis. Jeigu kasdien pjaunate metalo lakštus – tokiu atveju pavyks daug sutaupyti tokiu atveju jeigu pats įsigysite nuosavą techniką. Kitu atveju reikia kreiptis į profesionalus, kurie jums padės įgyvendinti norus.

Pjovimas vandens srove yra inovatyvus būdas pasiekti geresnių rezultatų statybų srityje. Šiuo metu yra labai daug įrangos, kuri garantuoja ir efektyvumą, ir kokybę. Būtent todėl visada labiau verta samdytis profesionalus, kurie turi reikalingą įrangą ir tuo pačiu žinias, kurias gali pritaikyti praktiškai.

Pjaunant abrazyvine srove galima nustatyti galingumą, spaudimą bei reguliuoti kitas charakteristikas, kurios nustato, kokio rezultato norite. Kuo didesniu galingumu pjaunama, tuo geresnius rezultatus pavyks pasiekti ir tuo pačiu mažiau prarasti medžiagos.


Tvarkingi elektros laidai gali išgelbėti jūsų gyvybę!

2059-11Tenka pripažinti, kad nelaimingų nutikimų mastas Lietuvoje, kuris sugriauna ne tik namus, tačiau kartais ir nusineša gyvybes yra pakankamai didelis, o pats mastas, lyginant kelerių metų duomenis, neketina kristi žemyn. Vienas pagrindinių nelaimingų priežasčių, kuris įvyksta ne nuo žmonių valios, yra namuose įvykstantys gaisrai, kurie nusineša ne tik pastogę ir visą jame buvusį turtą, tačiau ir žmones, kurie kažkam buvo tėvai, broliai ar vaikai. Nieko nėra skaudžiau nei prarasti artimą žmogų. Dažniausia gaisrų priežastis yra įvardijama netvarkinga elektros instaliacija ir kai pagalvoji, vos viena kibirkštėlė nusinešė viską, ką taip sunkiai kūrėte ilgus savo gyvenimo metus. Netvarkinga elektros instaliacija atsiranda dėl brokuoto darbo arba pasenusios įrangos, tačiau vieną iš šių faktorių galima panaikinti laidai ir taip smarkiai sumažinti tikimybę, kad jūsų namuose įvyks tai, ką kiekvieną dieną išvystate žiūrėdami žinias kriminalų skiltyje. Jums yra būtina pasirūpinti ir įsitikinti, kad jūsų elektros laidai yra tvarkingi ir vis dar tinkami naudoti, o taip nesant, kuo skubiau juos pasikeisti, kad po to netektų gailėtis ir graužti save visą likusį gyvenimą. Juk tai taip nesunku, įsitikinti ar jūsų laidai yra pakankamai tvarkingi, kad atitiktų visus reikalavimus. Tiesiog išsikvieskite elektriką kartą per kelerius metus, kad profilaktiškai apžiūrėtų jūsų visą elektros instaliaciją.

Žmonės šiais laikais jaučiasi per daug nepažeidžiami. Jie mano, kad jeigu tai nutiko kažkam kitam, tai jokiu būdu tas pats negali pasikartoti jiems patiems. Vis dėlto, toks mąstymas yra ne tik klaidingas, tačiau gali būti ir pražūtingas. Svarbiausia, kad žmonės galvotų ne tik apie savo, tačiau ir apie artimųjų sveikatą bei gyvybę. Su elektros laidais juokauti negalima, todėl neverta pagailėti kelių eurų profilaktinei apžiūrai ar naujų laidų įsigijimui, kad būtumėte saugūs, jog gaisro riziką sumažinote drastiškai. Nebūkite pasyvus ir pagalvokite tiek apie savo, tiek apie savo artimųjų sveikatą. Taip pat pagalvokite koks brangus yra visas šis turtas, kurį puoselėjote visus savo gyvenimo metus. Gal tuomet jūs viską pergalvosite iš naujo.


Kas pasikeitė skaičiuojant atlyginimą 2016 metais?

Pinigai-taupymas-Jei atlyginimui skaičiuoti vis dar naudojate 2015 metų skaičiuoklę – deja, smarkiai klystate. Nors ir pajamų mokestis, taip pat ir kiti mokesčiai skaičiuojami darbo užmokesčiui nesikeitė lyginant su 2015 metais, tačiau keitėsi NPD skaičiavimas, kas iš esmės įtakoja visą skaičiavimo metodiką.

Pirmiausia reiktų prisiminti, kad atlyginimui skaičiuojamas NPD (neapmokestinamas pajamų dydis) yra sudarytas iš dviejų dalių. Tai pagrindinis NPD, bei taip pat ir papildomas NPD. Pirmasis NPD yra taikomas visiems, ir jo dydis priklauso nuo uždirbamo atlyginimo dydžio. Pavyzdžiui, jei asmuo uždirba du tūkstančius eurų – jam šis dydis paprasčiausiai nebetaikomas. Ir atvirkščiai, jei asmuo uždirba tik minimalų darbo užmokestį, tuomet jam taikomas NPD bus maksimlaus.

Kalbant apie papildomą NPD – jis yra priklausomas tik nuo auginamų vaikų skaičiaus, taip pat ir nuo to ar asmuo tuos vaikus augina vienas, ar kartu su sutuoktiniu (ar kitu statusu). Jei vaikai auginami dviese – tuomet papildomas neapmokestinamų pajamų dydis yra dalinamas iš dviejų. Būtent daugiausia 2016 metais ir pasikeitė papildomas NPD – jis išaugo net du kartus, lygininant su 2015 metais galiojusiu dydžiu.

Pagrindinis NPD 2016 metais taip pat keitėsi – jis didėjo, nors ir ne tiek kiek papildomas NPD. Pirmasis šiais metais didėjo tiek visiems asmenims, taip pat ir tiems, kurie turi specialią nedarbingumo grupę, kuriai paprastai yra taikomas specialus NPD, kuris yra priklausomas nuo to, koks yra asmens procentinis darbingumo lygis – jei darbingumo lygis mažesnis, tuomet asmeniui taikomas NPD yra didesnis.

Tačiau atlyginimą skaičiuoti pačiam visai nebūtina, nes galima pasinaudoti jau parengta ir puikiai veikiančia atlyginimo skaičiuoklė. Išbandykite ją čia: http://www.atlyginimoskaiciuokle.net

Ten rasite tiek 2016, tiek ir 2015 metų skaičiuokles.


Reklama internete - galimybė būti konkurentų priešakyje

Google reklamaIeškant atsakymo į klausimą, kada verslininkams gyvenimas buvo geresnis - dabar ar kelis dešimtmečius atgal - reikia atsižvelgti į kelis esminius faktorius.  Ribota konkurencinė aplinka lėmė, jog verslo įdėją įgyvendinti buvo gana nesudėtinga. Problema ta, jog dėl menkos informacinės sklaidos populiarus galėjai būti tik savo "kaime". Šiandien stebime atvirkštinę situaciją: ribų, trukdančių pasiekti pageidaujamą rinką, nebeliko, tačiau ramiai gyventi neduoda arši konkurencija - identišką produktą siūlo dešimtys ar net šimtai verslininkų. Ką daryti, jog tave pastebėtų? Būti geriausiu? Neabejotinai! Tačiau klientas, prieš įvertindamas siūlomos prekės ar paslaugos kokybę, turi tave pastebėti. Reklama internete -  universalus receptas daugeliu atveju, kai norima didinti žinomumą bei pritraukti didesnius potencialių klientų srautus.

Lauko reklama, reklama televizijoje ar radijuje - konkreti, tačiau siaura niša. Kai kuriais atvejais tai ganėtinai efektyvu, tačiau sunku prognozuoti, ar į tokio pobūdžio reklamą investuotos lėšos atsipirks, tai yra ar jūsų siųstą reklaminę žinutę pamatys būtent to tipo pirkėjas, į kurį ir taikotės. Reklama internete - žaibišku greičiu populiarėjantis (kaip taisyklė, mes žingsniu atsiliekame nuo amerikiečių bei Vakarų Europos šalių piliečių) marketingo būdas, apimantis keletą skirtingų "įrankių":

 • Google reklama;
 • SEO paslaugos;
 • Naujienlaikraščiai;
 • Socialiniai tinklai.

Remiantis tyrimų duomenimis, būtent pirmose pozicijose paminėti reklamos internete būdai yra patys populiariausi bei atnešantys daugiausia realios naudos. Atsakyti į klausimą, kam - SEO paslaugoms ar Google reklamai - derėtų teikti pirmenybę, galėtų tik internetinės reklamos profesionalai. Aišku, prieš tai sužinoję Jūsų siekiamus tikslus, įvertinę verslo kryptį, konkurencinę aplinką, reklamai galimo skirti biudžeto apimtį ir panašiai.

Minėtas diskusijas palikime kompetentingiems specialistams, išmanantiems savo darbą. Geriau pakalbėkime apie akivaizdžius dalykus: kokiais pagrindiniais privalumais išsiskiria reklama internete?

 • Galimybė pasiekti platų vartotojų skaičių.

Internete šiuo metu naršo didelis skaičius vartotojų, skirtingų savo amžiumi, pomėgiais, išsilavinimu, gyvenamąja vieta ir panašiai. Nesvarbu, jei Jus nuo pastarųjų skiria didžiulis atstumas - šiandien, interneto dėka, ribų nebeliko.

 • Galimybė parodyti save pageidaujamai tikslinei auditorijai.

Gerai, jei apie tave žino daug žmonių, bet dar geriau, jei save pristatai būtent tiems, kuriems turi ką pasiūlyti ir kurie nori bei yra pajėgūs tai įsigyti. Reklama internete pajėgi "atsijoti" tikslinę auditoriją: skelbimai pateikiami tik su vykdoma veikla susijusos tematikos svetainėse, kaip užklausa į atitinkamą raktinį žodį ir panašiai.

 • Interaktyvumo galimybė.

Reklama internete suteikia galimybę komunikuoti su klientais, sužinoti jų nuomonę, pageidavimus ir panašiai.

 • Galimybė išmatuoti, ar tai, ką darai, yra efektyvu.

Naudojantis reklama internetu, paprasta išanalizuoti, kurios reklamos strategijos pritraukė daugiausia klientų, kokie produktai labiausia domino, ko reikėtų atsisakyti ir panašiai.

Reklama internete - šiandien neabejotinai pati efektyviausia ir prieinamiausia galimybė pritraukti pageidaujamo rinkos segmento dėmesį, gerinti pardavimų apimtis bei formuoti nuomonę apie save. 


Darbo sauga ir darbo vietų įrengimo reikalavimai

Darbo saugaKiekvienas darbdavys turi rūpintis darbuotojų sveikata, todėl darbo sauga atlieka viena svarbiausių vaidmenų, siekiant užtikrinti darbų produktyvumą. Kiekviena darbo vieta privalo atitikti darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimus, t. y. darbo vieta turi būti įrengta taip, kad darbuotojas būtų apsaugotas nuo bet kokių galimų traumų, darbinėje aplinkoje negali būti pavojingų ar sveikatai kenksmingų veiksnių. Darbo vieta turi atitikti fizinius darbuotojo poreikius.

Darbo vietų įrengimas įmonių statiniuose ar įmonių teritorijoje numatomas statinių projektavimo etape, įvertinus darbo priemonių naudojimo saugos reikalavimus ir darbo pobūdį. Darbo sauga ir darbo vietų įrengimas atliekamas vadovaujantis Darboviečių įrengimo bendraisiais nuostatais, sveikatos norminiais teisės aktais ir kitais darbuotojų saugos reikalavimais. Jei darbuotojo saugai kyla pavojus darbo vietoje ar įmonės teritorijoje, darbo patalpos turi būti pažymėtos atitinkamais ženklais, nustatytais darbuotojų saugos ir sveikatos norminiuose teisės aktuose. Statiniai, kuriuose numatomas darbo vietų įrengimas, turi būti pripažinti kaip tinkami naudojimui. Minėtuosius dokumentus ruošia ir statinių patalpų naudojimo tvarką numato aplinkos ministras.

Ypatingai daug klausimų kelia darbo sauga, dirbant su kompiuteriu. Daugelis darbdavių ignoruoja darbuotojo patogumo klausimus, darbą su kompiuteriu priskirdami nerizikingai veiklai. Atlikti tyrimai patvirtino, kad nepatogi ir ergonomikos reikalavimų neatitinkanti darbo vieta keičia darbo produktyvumo rodiklius, t. y. darbuotojas, kuris darbo metu kenčia nugaros, riešo, galvos skausmus, negali dirbti efektyviai. Minėtieji skausmai tampa prastai įrengtos darbo vietos pasekme. Svarbiausia užduotis, kurią turi įgyvendinti darbdavys – pasirūpinti tinkamu darbo stalu ir darbo kėde. Darbo stalas turi būti pakankamai didelis, kad ant jo būtų patogu išdėstyti visus būtinus įrenginius ir dokumentus. Stalo plotis turėtų siekti bent 70 cm, o konstrukcija turi atitikti visus ergonomikos reikalavimus, t. y. užtikrinti patogią sėdėjimo pozą ir būti darbuotojo ūgiui pritaikytame aukštyje. Vieta po stalu turi būti pakankamo gylio darbuotojo kojoms. Darbo stalo paviršius turi neatspindėti (arba mažai atspindėti) šviesą, kad neblaškytų darbuotojo dėmesio ir nevargintų akių. Darbo kėdė privalo būti stabili ir tvirta, tačiau užtikrinti judesių laisvę ir nevaržyti judėjimo pasirinktu kampu. Ji privalo turėti atramas alkūnėms, pakėlimo ir pasukimo mechanizmus, kurie leistų keisti kėdės aukštį ir atlošo palenkimo kampą. Be to, darbo kėdė privalo turėti atramą kojoms. Įrengiant darbo vietą, būtina įvertinti ir asmeninės darbuotojo erdvės poreikius, t. y. atskiros darbo vietos negali būti įrengtos per arti viena kitos.


Google AdWords – dažniausiai užduodami klausimai

Google-AdWords
Sparčiai populiarėjančios Google AdWords reklamos paslaugos – tai vienas praktiškiausių sprendimų, didinantys potencialių klientų gretas. Apie minėtosios paslaugos privalumus kalba tiek didieji, tiek pradedantieji verslininkai. Tiesa, nors AdWords paslauga žinoma visoje Europoje, daugeliui žmonių minėtoji reklamos forma vis dar kelia daugybę klausimų.

Google AdWords – kas tai?

AdWords yra Google kompanijos produktas, pasiūlęs vieną efektyviausių internetinės reklamos formų. Naudodami Google AdWords galite greitai ir lengvai paleisti pageidaujamas reklamos kampanijas, parinkdami dažniausiai ieškomus raktažodžius. Vienas svarbiausių AdWords pranašumų – patogi apmokėjimo sistema, paremta mokesčiu už paspaudimą principu, t. y. jūs mokate ne už reklamos parodymą, bet už reklamos paspaudimus. Kitaip sakant, tik už tuos klientus, kurie iš tiesų susidomi jūsų skelbimu ir nusprendžia apsilankyti jūsų svetainėje.

Kokia AdWords nauda verslui?

Kalbant apie AdWords reklamos privalumus, visų pirma reiktų kalbėti apie Google paieškos sistemą. Tai populiariausia sistema Lietuvoje, kuria naudojasi daugiau nei 95 proc. interneto vartotojų. Jei jūsų įmonė nepatenka į pirmuosius paieškos puslapius, greičiausiai, potencialūs klientai jūsų nesuras – atlikti tyrimai patvirtino, kad didžiausias dėmesys skiriamas pirmiesiems Google sistemos puslapiams, nevertinant tolimesnių paieškos rezultatų. Užsisakę AdWords paslaugą, būsite matomi visiems, kurie įves atitinkamą raktažodį. Be to, jūsų reklama nebus nei įkyri, nei erzinanti, kadangi klientai matys tai, ko tuo metu ieškos. Vienas svarbiausių privalumų – galimybė pasiekti itin plačią auditoriją. Nesvarbu, ar verčiatės elektronine prekyba, ar turite stacionarią įmonę, galite būti visiškai tikri – Google reklama leis jums tapti matomais ir žinomais.

Naudodamiesi Google AdWords privalumais, turėsite galimybę kontroliuoti reklamos biudžetą, numatyti savo išlaidas, analizuoti lankytojų įpročius ir kurti kaskart sėkmingesnes reklamos kampanijas. Iš tiesų AdWords reklaminių kampanijų nustatymai yra pritaikomi, atsižvelgiant į individualius kliento poreikius ir žadant didžiausią investicinę grąžą.

Kiek kainuoja AdWords reklama?

Minėtoji reklamos sistema nenustato jokių minimalių reikalavimų kampanijos biudžetui ar kampanijos terminui. Kaip ir minėjome, jūs mokate už klientų paspaudimus ant reklamuojamo skelbimo, o tai reiškia, kad visi jūsų išleisti pinigai skiriami potencialių klientų pritraukimui. Vieno paspaudimo kaina gali svyruoti nuo kelių euro centų iki euro ar daugiau – viskas priklauso nuo konkretaus raktažodžio konkurencijos sąlygų. Jūsų reklaminių skelbimų transliavimas interneto vartotojams nėra apmokestinamas, todėl pridėtinę vertę kursite už dyką – jūsų įmonės skelbimą ir logotipą kasdien matys tūkstančiai žmonių, taip didės jūsų žinomumo rodikliai, o klientų akyse tapsite patraukliais ir patikimais partneriais.


Atsakymas, kodėl turėtumėte naudotis Fiskars produkcija

FiskarsFiskars – juo nuo XVII amžiaus sėkmingai rinkoje funkcionuojanti kompanija, kurios produkciją pasirenka vis didesnis žmonių skaičius. Nenuostabu, juk kompanijos namai – Suomija, vieta, kur gyvena Kalėdų senelis. Tai geriausiai gali parodyti, kad kompanijos produkcija yra tarsi dovanos, kurios sugebėtų pradžiuginti kiekvieną. Fiskars – sakoma – tobulumo, gerumo ir kokybės link. Nelaukite, kol jūsų turima įranga visiškai nustos jums tarnauti – pakeiskite ją ilgamete, funkcionalia ir estetiškai akiai patrauklia produkcija.

Fiskars pasaulyje puikiai žinomas kompanijos vardas, kuris teikia virtuvės reikmenų ir sodininkystės įrankius. Kodėl būtent turėtumėte pasirinkti šios kompanijos produkciją? Kadangi ji gali garantuoti, kad ilgaamžiškumas – firmos draugas. Visi, kurie naudojasi teikiama produkcija, kaip vienas tvirtina, kad šis pasirinkimas pats mėgstamiausia, kadangi vienas daiktas gali tarnauti daugiau nei gerą dešimtmetį. O kainos atžvilgiu tikrai galima rasti labai daug skirtingų pasirinkimų, kurie traukia net ir labai taupaus tautiečio akį.

Kompanijos tikslas suderinti ilgus metus brandintas tradicijas kartu su inovacijomis, kurios gali padėti užtikrinti kokybę. Svarbiausia, kad kokybė nebus brangi, tad jos ir kainos suderinamumas – dažniausiai pasirinkimą lemiantis variantas.

Faktai, kurie dažnai lemia pasirinkti šios kompanijos produkciją:

 1. Didžioji dalis gaminių gauna garantiją. Svarbiausia, kad ji suteikiama ne tik elektros prietaisams, tačiau net ir tokioms virtuvės veikmėms, kaip peiliai. Tai geriausiai patvirtina, kad kompanija tikrai pasitiki savo produkcija.
 2. Fiskars labai efektyviai siūlo nuolaidas ir akcijas, kurių metu galima gauti gana daug pasiūlymų. Kadangi produkcija parduodama ir internetu – siekiantiems sutaupyti būtent ten apsilankyti ir rekomenduojame.
 3. Kompanijoje dirba daugiau nei 4 000 įvairiausių sričių specialistų, kurie stengiasi, kad siūloma produkcija būtų kuo aukštesnės kokybės. Žmonės dirba kad klientas visada šypsotųsi.
 4. Kaip jau trumpai minėjome, Fiskars dirba jau nuo XVII amžiaus. Tai rodo, kad produkcija ilgus metus populiari tarp klientų.

Jei ir jums reikia kokių nors prietaisų daržui arba sodui – rekomenduojame pasirinkti pačią geriausią kokybę. Efektyvumas, kuriuo mėgautis gali kiekvienas – egzistuoja, tik reikia pačiam jį pasiimti.

Kokybė + gera kaina = Fiskars


Kiek kainuoja seo paslaugos?

SEO
Ilgą laiką seo paslaugų įkainojimas kėlė daug klausimų tiek klientams, tiek ir patiems optimizatoriams. Tačiau vystantis internetiniam marketingui šis procesas tapo žymiai aiškesnis ir suprantamesnis. Be to, subrendo ir patys klientai: daugumos įmonių vadovų nuomone, seo paslaugų būtinumas jų verslui tapo akivaizdus. O tai pačius klientus skatina labiau įsigilinti į seo rinkos funkcionavimo ir pačių seo paslaugų ypatybes.

Tad kaip gi nustatoma seo paslaugų kaina?

Šiandien egzistuoja tokie mokėjimo už seo paslaugas variantai:

 • Už pozicijas;
 • Už pritrauktus vartotojus.

Abiejų variantų įkainojimas nors ir nedaug, tačiau skiriasi.

Tad sudarant seo paslaugų biudžetą, reikalingas:

 • Užklausų vartojimo dažnis. Įprastai, kuo dažniau vartotojai ieško žodžio, tuo brangiau kainuoja jo reklama. Visas raktines užklausas galima suskirstyti į retas, dažnesnes ir labai dažnas. Profesionaliai tvarkant turinį, dėmesys turi būti sutelkiamas ne tik į labai dažnas užklausas, kurių reklama reikalauja nemažai išlaidų, bet ir į retesnes bei labai retas užklausas. Tai leidžia padidinti reklamos efektyvumą raktinių žodžių sąrašo sąskaita, tačiau išvengiant žymaus seo paslaugų vertės padidėjimo. Be to, iš sąrašo turi būti išbraukiami visi raktiniai žodžiai, negalintys į tinklapį atvesti tikslinių vartotojų.
 • Konkurentų nuorodų biudžetas – tai suma, kurią išleidžia jūsų konkurentai mokamoms nuorodoms. Dar visai neseniai šis faktorius buvo vienas svarbiausių, lemiančių seo paslaugų kainą. Tačiau šiandien situacija jau kitokia – atsiradus naujiems rangavimo algoritmams, nuorodų įtaka stipriai sumažėjo. Be to, įmonės, teikiančios profesionalias seo paslaugas, šiandien stengiasi sumažinti perkamų nuorodų kiekį iki būtino minimumo. Biudžeto sudarymo metodika išties yra sudėtinga, nes reikalauja gausybės nuorodų, vedančių į tinklapius-konkurentus, apdorojimo. Nors šiandien ir egzistuoja daug specialių servisų, leidžiančių automatizuoti šį procesą, tačiau pati svarbiausia darbo dalis – analizė – ir toliau turi būti atliekama žmogaus.
 • Reklama pagal regioną. Priklausomai nuo geografinės vartotojo lokalizacijos, paieškos rezultatai skiriasi. Tai susiję su geo-priklausomomis užklausomis, tokiomis kaip „restoranas“, „avalynės parduotuvė“ ar „plastikiniai langai“. Todėl tinklapio reklamos kaina Vilniuje ir Rokiškyje, žinoma, skiriasi.
 • Tinklapio sandara. Čia vertinama daug resurso parametrų, galinčių tiek padėti jo reklamai, tiek ir pakenkti. Vieni iš svarbesnių faktorių yra:
 1. Domeno dydis;
 2. Tinklapio informacijos vaizdas (tekstas, grafika, flash‘as);
 3. Puslapių, su unikaliu turiniu, skaičius. Neunikalūs puslapiai turi būti perrašyti – taip padidindami tinklapio vertę;
 4. Failo robots.txt turėjimas ir korektiškas jo turinys;
 5. Afiliruotų, t.y. visiškai identiškų pagal tekstą, dizainą ir kontaktus, tinklapių turėjimas;
 6. Indeksuotų ir visų tinklapio puslapių skaičius;
 7. Priklausomai nuo tinklapio „juodų“ optimizacijos metodų naudojimo, paslėpto teksto, skyrių ir pan. turėjimas;
 8. Neužbaigtų tinklapio darbų užbaigimas;
 9. Konkurencija segmente. Analizuojami paieškų rezultatai: kokie resursai yra Top‘e, kiek jie yra optimizuoti ir kokia reklamos strategija yra naudojama;
 10. Rizika. Kuo ji didesnė, tuo seo-paslaugų kaina bus didesnė. Rizika gali iškilti:
 • Stipriai sumažėjus tinklapio pozicijai, kai tinklapis perimamas iš kito optimizatoriaus. Tokiais atvejais ne visada įmanoma išsaugoti nuorodų masę, o tai ir sąlygoja tinklapio paieškų sistemų reitingo kritimą;
 • Jeigu vykdant reklamą mokama už pasiektas pozicijas, tai siekiant pakilti į Top-3 pozicijas, seo įmonės rizika didėja. Todėl atitinkamai didėja ir seo paslaugų kaina;
 • Ir daugelis kitų parametrų.

Kokie veiksmai ir darbai priskiriami seo paslaugoms?

Paprastai seo paslaugos apima visą kompleksą veiksmų, reklamuojant tinklapį paieškų sistemose ir išlaikant pasiektus rezultatus.

Vidinė tinklapio optimizacija apima:

 1. Šalinimą kodo klaidų, kurios trukdo paieškų robotams korektiškai indeksuoti resursą;
 2. Rašymą arba koregavimą tinklapio tekstų pagal seo reikalavimus;
 3. Tinklapio meta-tag‘ų (title, keywords, description) formavimą ir koregavimą;
 4. Tinklapių su „www“ sutapatinimą su tinklapiais be „www“;
 5. Korekcinės 404 klaidos realizavimą;
 6. Dublių šalinimą, paieškos puslapių uždarymą per failą robots.txt;
 7. Kitus darbus.

Išorinė optimizacija užsiima:

 1. Tinklapio registravimu kataloguose;
 2. Informacijos apie įmonės pasiūlymus platinimu specializuotose skelbimų lentose;
 3. Straipsnių ir versijų spaudai su nuorodomis į tinklapį platinimu kituose resursuose;
 4. Kitus darbus;

Paieškų optimizacijos darbai vykdomi nuolat: redaguojamas ir plečiamas raktinių žodžių, pagal kuriuos reklamuojamas tinklapis, sąrašas; pagal poreikį keičiami puslapių tekstai; kuriami ir tinklapyje dedami naudingi ir vartotojams įdomūs straipsniai ir pan. Visa tai taip pat įeina į seo paslaugų paketą ir turi įtakos seo paslaugų kainai.  Visi darbai privalo būti tarpusavyje derinami, o tai gerai atlikti gali tik seo paslaugų specialistai


Automobilių nuoma jūsų patogumui

Automobilių nuomaNiekas nepaneigs, kad automobilis suteikia laisvės ir padeda sprendžiant įvairiausias logistines problemas. Kaip žinia, dėl skirtingų priežasčių ne visi turi nuosavą automobilį. Ne visiems jį ir būtina įsigyti, juk yra puiki išeitis – automobilių nuoma.

Jeigu nusprendėte pasinaudoti automobilių nuomos paslauga, pirmiausia apsispręskite, kokio automobilio jums reikia. Jeigu ketinate važinėti, tvarkydamas reikalus mieste, turėtumėte rinktis ekonomišką miesto sąlygoms vairuoti pritaikytą automobilį, kuris būtų patogaus dydžio ir ekonomiškas. Apskritai, jeigu ekonominis klausimas jums yra svarbus, tuomet bet kuriai kelionei reikėtų žiūrėti kuo kompaktiškesnio automobilio. Tačiau jeigu norite tiesiog papramogauti ar pasipuikuoti Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, tuomet automobilių nuoma siūlo stilingus ir prabangius automobilius, pavyzdžiui, kabrioletus. Ir, žinoma, visai kitokių automobilių dairykitės ilgesnėms kelionėms su šeima ar draugų kompanija. Šiuo atveju kuo didesnis automobilis, tuo geriau ir patogiau.

Apsispręsti vertėtų ir dėl automobilio nuomos laiko, tai yra kiek ilgai važinėsite nuomotu automobiliu. Automobilių nuoma pasižymi tuo, kad kuo ilgesniam laikui nuomojatės transporto priemonę, tuo jos nuoma pigesnė. Tad būti iš anksto apsisprendusiems dėl kelionės laiko tikrai apsimoka, o sutaupytą pinigų sumą galėsite išleisti kelionės pramogoms. Tačiau tikslus laikas nėra griežtas nuomos reikalavimas. Tai siūloma tik jūsų patogumui ir lėšų ekonomijai. O šiaip, pasikeitus planams, nuomos sutartį visada galima pakeisti ar pratęsti.

Jeigu nemėgstate išlaidauti be reikalo, prieš nuomodamas automobilį, visada pasidomėkite, kokias nuolaidas ar akcijas siūlo automobilių nuoma užsiimančios įmonės. Mūsų laikasi tokią informaciją susirinkti visai nesudėtinga, ją lenvai surasite įmonių elektroninėse svetainėse ar sužinosite, pasitarę su įmonių atstovais.

Sudarydami automobilio nuomos sutartį, visuomet atidžiai išnagrinėkite sutarties tekstą, nuomos taisykles ir sąlygas bei nustatytus terminus, būtina tiksliai žinoti žalos atlyginimo sąlygas ir įmonės taikomas nuobaudas. Ypač būkite atidūs rezervuodami automobilį internetu arba telefonu.

Atvykę į automobilių nuomos įmonę pasiimti išsinuomoto automobilio, jį apžiūrėkite ir patikrinkite. Juk svarbu, kad jį vairuodamas jaustumėtės saugūs ir būtumėte užtikrinti, kad savo kelionės tikslą pasieksite taip, kaip ir suplanavote. Gražindami įmonei auomobilį turite užpildyti jo degalų baką. Ir, svarbiausia, nepalikite jame jokių savo asmeninių daiktų, kad po malonios kelionės nereikėtų vargti jų ieškant ir susigrąžinant atgal.