Previous month:
vasaris 2024

kovas 2024

Kuo naudingas automobilio pridavimas į metalo laužą?

Metalo-lauzas 

Lietuvos kiemuose vis dar netrūksta daug senų, ilgai nebenaudojamų, surūdijusių automobilių. Jie ne tik gadina aplinkos estetinį vaizdą, užima daug vietos, bet ir iš lėto teršia gamtą. Ką su tokiomis transporto priemonėmis daryti? Atiduoti į specialias metalo laužo supirkimo vietas.

Tai padeda tausoti aplinką, leidžia atsikratyti nereikalingų transporto priemonių ir dar gauti šiek tiek pinigų. Metalo laužo kaina priklauso ne tik nuo transporto priemonės svorio, bet ir nuo modelio. Reikėtų atidžiai rinktis automobilių supirkimo aikšteles. Visos jų gali taikyti skirtingus įkainius, o nuo to taip pat priklauso galutinė metalo laužo kaina.

Kur kreiptis?

Pirmiausia rekomenduojama internetu paieškoti artimiausios automobilių utilizavimo aikštelės ir susisiekti su jų darbuotojais, pasidomėti, kokias kainas jie siūlo ir kaip dirba. Labai svarbu, kad pasirinkta vieta dirbtų legaliai ir laikytųsi visų aplinkosaugos taisyklių. Nuo to priklauso, ar skirtingos jūsų automobilių dalys ir medžiagos bus tinkamai perdirbtos. Apie 95 procentai visos automobilio masės turi būti perdirbama. Tokiose aikštelėse yra speciali įranga, kuri sutvarko pavojingus automobilių skysčius ir medžiagas, kad jie nepatektų į aplinką. Rekomenduojama peržvelgti įmonės atsiliepimų skiltį.

Kodėl naudinga priduoti seną automobilį į metalo laužą?

  • Greitas procesas. Jokių skelbimų, derybų ir laiko gaišimo. Automobilį nuvežate ir iš karto gaunate pinigų. Taip pat galima pasinaudoti ir įmonės išvežimo paslauga su jų transportu. Suteikiamas geras kainos pasiūlymas, atsižvelgiant į nuolat kintančią metalo laužo rinkos vertę.
  • Garantuotas pardavimas. Bandydami parduoti transporto priemonę per skelbimus, galite ne tik ilgai užtrukti, bet net ir nesulaukti jokio pirkėjų susidomėjimo. Metalo laužas reikalingas visada, todėl nenaudojamą automobilį nupirks 100 %.
  • Prisidėsite prie gamtos išsaugojimo. Priduodami automobilį į metalo laužą, galėsite būti tikri, kad mažiausiai 95 procentai jūsų transporto priemonės bus perdirbta. Senas metalo laužas daugiau nerūdys kieme ir neterš gamtos.
  • Gausite papildomų pinigų. Nors metalo laužo kaina ir nėra labai didelė, bet tai vis geriau, nei laikyti seną automobilį kieme be jokio tikslo. Gautus pinigus galėsite panaudoti tikslingai, pavyzdžiui, prisidėsite prie naujos transporto priemonės įsigijimo.