Fizinio asmens bankrotas: priežastys ir pasekmės
Kaip turėtų būti užsakomi paminklai bei kapaviečių priežiūros paslaugos?

Suknelės Jūsų atostogoms 2017

SuknelesJau kraunamės lagaminus ir žvalgomės kelionių šių metų nuotykiui? Nepamirškite įsimesti bent sukneles. Rinktis aklai lagamino turinį neverta, tačiau kelios suknelės gali tapti praktiškiausiu ir tinkamiausiu pasirinkimu.

Kelionė po Europą

Suknelės kelionėje yra toks dviprasmiškas dalykas, viena vertus tai patogu ir praktiška, kita vertus, vis vien reikia po ranka turėti džinsus. Šiemet žalia – paskelbta metų spalva. Todėl madingiausios yra žalios spalvos tiek pigios sukneles internetu, tiek sukneles progines. Jeigu nesirinksite žalios suknelės, įsimeskite praktišką aksesuarą, tarkim, žalią rankinę arba piniginę.

Jeigu keliausite po žymiausius ir didžiausius Europos miestus rinkitės patogias, medvilnines ar kitų natūralių audinių sukneles internetu moterims.

Patys madingiausi modeliai šiemet yra ilgos, grindis šluojančios, suknelės moterims. Suknelės turėtų būti asimetriško kirpimo, kiek įmanoma uždaresnės. Jeigu žvalgotės didelių dydžių suknelės, rinkitės papuoštą geometrinėmis figūromis ir išmargintą įvairiais raštais.

Egzotinės kelionės

Suknelės keliaujančioms į egzotines keliones turėtų būti neilgos, t.y. vos siekiančios kelius. Svarbu, kad iš natūralių medžiagų, nes tvieskiant karščiui bet kokia sintetika trukdys jaustis patogiai. Šiuo atveju, suknelės apkūnioms, kaip ir sukneles internetu pigiau neturėtų būti labai margintos. Geriau rinktis ryškių spalvų rūbus.

Kelionei į egzotinius kraštus namie palikite progines sukneles internetu. Vietoj to įsimeskite papildomas basutes.

Japonija

Kelionė į tekančios saulės šalį gali būti labai įvairi. Pagal numatomą jos programą vertėtų rinktis ir garderobą. Jeigu ruošiatės aplankyti šventyklas ar žymiausius lankytinus objektus rinkitės patogius rūbus.

Suknelės turėtų būti su trijų ketvirčių rankovėmis arba suknelės su trumpomis rankovėmis ir jaukiu, šiltu megztuku. Leiskite sau eksperimentuoti su spalvomis ir modeliais.

Amerika

Kelionei į JAV daiktų krautis neverta. Nesvarbu ar būsite Majamyje, ar Niujorke, ar viešėsite Los Andžele, visur galėsite nusipirkti neblogos kokybės apdarų už prieinamą kainą. Bet kuriuo atveju, išlipti iš lėktuvo į saulės nubučiuotą Majamį geriausia su trumpa sportinio stiliaus suknute arba sijonu. Tai patogu, nekaršta, ir praktiška. Populiariausios spalvos: balta ir juoda, mažiau populiarios, tačiau praktiškesnės: pilka, prislopinta žalia, tamsiai mėlyna.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)