Previous month:
kovas 2017
Next month:
birželis 2017

balandis 2017

Suknelės Jūsų atostogoms 2017

SuknelesJau kraunamės lagaminus ir žvalgomės kelionių šių metų nuotykiui? Nepamirškite įsimesti bent sukneles. Rinktis aklai lagamino turinį neverta, tačiau kelios suknelės gali tapti praktiškiausiu ir tinkamiausiu pasirinkimu.

Kelionė po Europą

Suknelės kelionėje yra toks dviprasmiškas dalykas, viena vertus tai patogu ir praktiška, kita vertus, vis vien reikia po ranka turėti džinsus. Šiemet žalia – paskelbta metų spalva. Todėl madingiausios yra žalios spalvos tiek pigios sukneles internetu, tiek sukneles progines. Jeigu nesirinksite žalios suknelės, įsimeskite praktišką aksesuarą, tarkim, žalią rankinę arba piniginę.

Jeigu keliausite po žymiausius ir didžiausius Europos miestus rinkitės patogias, medvilnines ar kitų natūralių audinių sukneles internetu moterims.

Patys madingiausi modeliai šiemet yra ilgos, grindis šluojančios, suknelės moterims. Suknelės turėtų būti asimetriško kirpimo, kiek įmanoma uždaresnės. Jeigu žvalgotės didelių dydžių suknelės, rinkitės papuoštą geometrinėmis figūromis ir išmargintą įvairiais raštais.

Egzotinės kelionės

Suknelės keliaujančioms į egzotines keliones turėtų būti neilgos, t.y. vos siekiančios kelius. Svarbu, kad iš natūralių medžiagų, nes tvieskiant karščiui bet kokia sintetika trukdys jaustis patogiai. Šiuo atveju, suknelės apkūnioms, kaip ir sukneles internetu pigiau neturėtų būti labai margintos. Geriau rinktis ryškių spalvų rūbus.

Kelionei į egzotinius kraštus namie palikite progines sukneles internetu. Vietoj to įsimeskite papildomas basutes.

Japonija

Kelionė į tekančios saulės šalį gali būti labai įvairi. Pagal numatomą jos programą vertėtų rinktis ir garderobą. Jeigu ruošiatės aplankyti šventyklas ar žymiausius lankytinus objektus rinkitės patogius rūbus.

Suknelės turėtų būti su trijų ketvirčių rankovėmis arba suknelės su trumpomis rankovėmis ir jaukiu, šiltu megztuku. Leiskite sau eksperimentuoti su spalvomis ir modeliais.

Amerika

Kelionei į JAV daiktų krautis neverta. Nesvarbu ar būsite Majamyje, ar Niujorke, ar viešėsite Los Andžele, visur galėsite nusipirkti neblogos kokybės apdarų už prieinamą kainą. Bet kuriuo atveju, išlipti iš lėktuvo į saulės nubučiuotą Majamį geriausia su trumpa sportinio stiliaus suknute arba sijonu. Tai patogu, nekaršta, ir praktiška. Populiariausios spalvos: balta ir juoda, mažiau populiarios, tačiau praktiškesnės: pilka, prislopinta žalia, tamsiai mėlyna.


Fizinio asmens bankrotas: priežastys ir pasekmės

HFizinio asmens bankrotas intensyviai populiarėja Lietuvoje ir vis daugiau žmonių supranta, kad bankrutuoti nereiškia gėdos. Tai reiškia, kad su finansiniais sunkumais susidūręs asmuo kartu su profesionalų pagalba gali visas problemas išspręsti ir vėl laimingai gyventi. Fizinio asmens bankroto procedūra nėra labai sudėtinga. Taip pat rekomenduojame pasisamdyti įmonę, kurios tikslas sutvarkyti visas smulkmenas ir garantuoti, kad klientui pavyks sėkmingai bankrutuoti. Žinoma, tai priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau bankroto profesionalai yra labai svarbus vienas iš jų.

Bankroto priežastys

Fizinio asmens bankroto procedūra nėra sudėtinga, tad nieko keisto, kad asmenys, kurie susidūrė su finansinėmis problemomis, labai mielai ja pasinaudoja. Bankroto priežastys visada susijungia į vieną - negalėjimą grąžinti skolų. Kai kreditorius pasidaro labai piktas ir tenka ieškoti būdų, kurie gali padėti susitvarkyti su finansinėmis problemomis - bankrotas atrodo pats patraukliausias būdas.

Teismas labai vertina sąžiningus žmones, kurie nieko nemeluoja, pateikia dokumentus laikus ir nuoširdžiai gailisi, kad pakliuvo į tokią situaciją. Tuomet ne tik suteikiama galimybė bankrutuoti, tačiau taip pat nustatomos žmogui patrauklios sąlygos, kurios leidžia pinigus grąžinti lanksčiai ir patogiai. Svarbiausiai atitikti visus bankroto reikalavimus.

Bankroto pasekmės

Jeigu pavyko bankrutuoti - nereikia galvoti, kad visos skolos paprasčiausiai dings ir galėsite vėl iš naujo kurti savo gyvenimą. Paprasčiausiai bankroto metu žmogui suteikiamos patrauklios pinigų grąžinimo alternatyvos, būdai ir laiko tarpas, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad žmogui skolos bus panaikintos.

Teismas nurodo labai detalų planą, kurio reikia laikytis. Kiekvienam žmogui yra suteikiama po asmeninį finansininką, kurios tikslas yra prižiūrėti, kad bankrutavęs asmuo sistemingai jo laikytųsi ir po truputį grąžintų jam priteistą skolą.

Taigi bankrotas tikrai labai palengvina finansinę naštą, tačiau jis suteikiamas tik tiems, kurie į tą naštą papuolė netyčia, o ne specialiai.

Kiekvienas asmuo savarankiškai gali įvertinti, ar bankroto galimybė jam tikrai yra reikalinga ir bus naudinga. Fizinio asmens bankroto procedūra kartu su specialistais bus greita ir paprasta, tad dirbkite su jais ir pasiekite geriausią rezultatą.


Į ką atkreipti dėmesį perkant kosmetinį aliejų?

HaRenkantis kokį aliejų pirkti yra labai svarbi kokybė. Taip pat svarbu suprasti terminus naudojamus aliejaus pavadinimuose pagal apdorojimo būdą. Žinodami terminus suprasite, kuo vienos rūšies aliejus skiriasi nuo kito, kuris aliejus yra kokybiškiausias bei labiausiai tinkantis Jūsų poreikiams. Ko gero, perskaitę šį straipsnį apie aliejų žinosite daugiau nei Jūsų kaimynai ar draugai ir galėsite jiems papasakoti kaip Jums  pavyko išsirinkti aukščiausios kokybės aliejų tinkamą grožio ir sveikatos procedūroms.

Norite būti tikri, kad naudojate aukščiausios kokybės aliejų, kurį galite sau leisti? Jei įmanoma, visoms grožio procedūroms turėtumėte rinktis šalto spaudimo, gryną, nerafinuotą aliejų be priedų. Visi kosmetiniai aliejai turėtų būti šalto spaudimo, tačiau kai kurie žmonės norėdami sutaupyti ima pirkti ir grožio procedūroms naudoti maisto skyriuje parduodamą aliejų, kuris ne visada tinkamas grožio procedūroms. Norint tokiu būdu už didesnį kiekį mokėti mažiau, reikia gerai žinoti kokio aliejaus Jums reikia.

Šalto spaudimo aliejai, išgavimo metu nebūna šildomi, dėl to išsaugoja savo natūralias naudingas savybes. Neapdorotas nerafinuotas aliejus vis tiek būna šiek tiek apdorojamas (minimaliai rafinuojamas), tačiau paprastai nerafinuotu vadinamo aliejaus vertingosios savybės  ir koncentracija yra išsaugoma.

Kadangi yra tikrai daug aliejų rūšių ir pasirinkti yra nelengva, štai Jums sąrašas nuo kurio galite pradėti rinktis:

 • Kokoso aliejus
 • Avokado aliejus
 • Emu aliejus
 • Migdolų aliejus
 • Argano aliejus
 • Alyvuogių aliejus
 • Tamanu aliejus
 • Neem aliejus
 • Abrikosų branduolių aliejaus
 • Jojobos aliejus
 • Ricinos aliejus

Kiekvienas iš šių aliejų pasižymi skirtingomis savybėmis, rinkdamiesi aliejų turėtumėte pasiskaityti prekės aprašymą arba paieškoti daugiau informacijos internete. Jei norite aliejų naudoti pvz.: odos ligoms gydyti, pasikonsultuokite su savo gydytoju arba vaistininku. Nemažai tikrai naudingos informacijos yra prieinama tiesiog internetu. Ir vis daugiau elektroninių parduotuvių prekių puslapiuose pateikia ne tik kainą, bet ir išsamų prekės aprašymą. Tiesa, norėdami, kad aliejus pasitarnautų Jūsų grožio puoselėjimui, jį galite naudoti ne tik išoriškai. Nerafinuoti aliejai užpilami ant salotų padeda virškinimui ir puikiai tinka sulieknėti norintiems žmonėms.


Kokios buhalterijos paslaugos jums reikalingos?

Buhalterinė apskaitaŠiame straipsnyje aptarsime, kokios buhalterijos paslaugos yra vertos dėmesio. O tai kartu reiškia ir kokybę – gera buhalterija yra sėkmės veiksnys.

Informacija internete

XXI amžiaus varomoji jėga – internetas. Informacija apie buhalterių teikiamas paslaugas taip pat prieinama virtualioje erdvėje. Netgi vyksta konkurencija, kuri svetainė bus aukštesnėje pozicijoje. Investuojama nemažai pinigų siekiant, kad puslapis būtų dailus ir patogus, kad kiekviena funkcija veiktų nepriekaištingai. Tai įrodo, kad paslaugų teikėjai stengiasi. Be abejonės, naudą geriausiai pastebi klientai.

Kaip klientai atsirenka? Vienas iš rodiklių – informacijos kokybė. Jeigu paslaugų aprašymai netvarkingi, iškart kyla atmetimo reakcija. Jei nesugebama sklandžiai apibūdinti savo paslaugų, ko vertos pačios paslaugos?

Visapusiškumas

Buhalterijos paslaugos glaudžiai susijusios su visapusiškumu. T. y. ne tik skaičiuojama. Tai nuolatinis domėjimasis, pastangos siekiant tikslumo. Skaičiai „sugaudomi“ meistriškai. Reikalingas ne tik matematikos išmanymas, bet ir nardymas po įstatymų punktus.

Svarbiausia, kad nepasitvirtintų posakis „Devyni amatai – dešimtas badas.“ Todėl drąsiai galima teigti, jog geras buhalteris yra ir geras vadybininkas, profesionaliai susidėliojantis darbus.

Poreikis

Tai, kad buhalterinės paslaugos verslui labai reikalingos, nekyla net menkiausių abejonių. Bet kuri veiklos sritis reikalauja skaičiuoti. Nauja įmonė? Įmonė, kuri veikia dešimtmetį? Trijų darbuotojų kolektyvas? Šimtas darbuotojų? Skirtumai nemaži ir kiekvienu atveju reikalingos ne bet kokios, o kokybiškos buhalterijos paslaugos.

Pasirinkimas

Pasirinkti yra iš ko, bet tai nėra labai lengva. Kartais atrodo, kad geriausia pasamdyti patyrusį specialistą, o kartais kaip tik norisi kreiptis į jaunesnį talentingą specialistą. Pasirinkimas iš tiesų ne pats lengviausias, bet panašiai galima kalbėti apie įvairių sričių darbuotojus.

Persikėlę į buhalterių pusę įsitikinsime, kad ir jiems patiems tenka atsakingai spręsti, ar priimti pasiūlymą. Skiriasi patys veiklos modeliai. Vieni specialistai įsidarbina konkrečioje įmonėje, kiti renkasi laisvai samdomų darbuotojų kelią. Kuris variantas geresnis? Nedarome nei reklamos, nei antireklamos, bet antras variantas turi nemažai pliusų. Tai lankstumas, kuris šiais laikais ypač vertinamas.

Investicija

Kreiptis į specialistą – tai investuoti. Investuoti į sėkmę, į įmonės veiklos sklandumą. Vien tvarkinga buhalterija galbūt neįstatys į didžiulio pelno vėžes, tačiau labai svariai prisidės prie veiklos procesų organizavimo produktyvumo.

Nesvarbu, ar valdote mažą įmonę, ar laikote didelės kompanijos vairą, buhalterijos paslaugos vienodai aktualios. Ir netgi labai aktualios. Tai tikslinga investicija. Kai kiekvienas specialistas darbuojasi toje sferoje, kurioje jaučiasi geriausiai, galima pasiekti aukščiausius rezultatus. Štai kodėl neturėtumėte apskaitos uždavinių patikėti valytojai ar sekretorei. Štai kodėl ir pats vadovas neturėtų imtis buhalterijos uždavinių. Kreiptis į buhalterijos specialistus – toks yra vienintelis atsakymas. Atsakymas, susijęs ne tik su produktyvumu, bet ir su ilgalaike nauda.

Konkrečios paslaugos

Apskaita, atlyginimų skaičiavimas, sutarčių išmanymas ir t. t. Yra daug interesų sferų, daug skirtingų veiksmų. Žodžiu „specialistas“ apibūdinamas žmogus, kuris gerai išmano tam tikrų tarpusavyje susijusių dalykų kompleksą. Na, o turint omenyje buhalteriją savaime suprantama didelė svarba – juk kalba sukasi apie finansus. O jie – ne vien siekis, bet ir atsakomybė.

Ar atsakingas finansų valdymas yra sėkmės garantas? Šis teiginys buhalterijos temoje nepaprastai tinkamas ir reprezentuojantis kokybiškas paslaugas.

Nėra ko delsti

Kad buhalterijos paslaugos būtų efektyviausios, nėra ko delsti. Kai susikaupia daugybė darbų, situacija primena chaosą. Kad situacija neprimintų chaoso, reikėtų neatidėti buhalterio paieškų paskutinei minutei. Taip ir pačiam specialistui bus geriau dirbti, nereikės verstis per galvą.

Tad viskas skamba gana pozityviai, svarbu prisiminti, kad egzistuoja toks žodis kaip profesionalumas.