Kokios buhalterijos paslaugos jums reikalingos?
Fizinio asmens bankrotas: priežastys ir pasekmės

Į ką atkreipti dėmesį perkant kosmetinį aliejų?

HaRenkantis kokį aliejų pirkti yra labai svarbi kokybė. Taip pat svarbu suprasti terminus naudojamus aliejaus pavadinimuose pagal apdorojimo būdą. Žinodami terminus suprasite, kuo vienos rūšies aliejus skiriasi nuo kito, kuris aliejus yra kokybiškiausias bei labiausiai tinkantis Jūsų poreikiams. Ko gero, perskaitę šį straipsnį apie aliejų žinosite daugiau nei Jūsų kaimynai ar draugai ir galėsite jiems papasakoti kaip Jums  pavyko išsirinkti aukščiausios kokybės aliejų tinkamą grožio ir sveikatos procedūroms.

Norite būti tikri, kad naudojate aukščiausios kokybės aliejų, kurį galite sau leisti? Jei įmanoma, visoms grožio procedūroms turėtumėte rinktis šalto spaudimo, gryną, nerafinuotą aliejų be priedų. Visi kosmetiniai aliejai turėtų būti šalto spaudimo, tačiau kai kurie žmonės norėdami sutaupyti ima pirkti ir grožio procedūroms naudoti maisto skyriuje parduodamą aliejų, kuris ne visada tinkamas grožio procedūroms. Norint tokiu būdu už didesnį kiekį mokėti mažiau, reikia gerai žinoti kokio aliejaus Jums reikia.

Šalto spaudimo aliejai, išgavimo metu nebūna šildomi, dėl to išsaugoja savo natūralias naudingas savybes. Neapdorotas nerafinuotas aliejus vis tiek būna šiek tiek apdorojamas (minimaliai rafinuojamas), tačiau paprastai nerafinuotu vadinamo aliejaus vertingosios savybės  ir koncentracija yra išsaugoma.

Kadangi yra tikrai daug aliejų rūšių ir pasirinkti yra nelengva, štai Jums sąrašas nuo kurio galite pradėti rinktis:

 • Kokoso aliejus
 • Avokado aliejus
 • Emu aliejus
 • Migdolų aliejus
 • Argano aliejus
 • Alyvuogių aliejus
 • Tamanu aliejus
 • Neem aliejus
 • Abrikosų branduolių aliejaus
 • Jojobos aliejus
 • Ricinos aliejus

Kiekvienas iš šių aliejų pasižymi skirtingomis savybėmis, rinkdamiesi aliejų turėtumėte pasiskaityti prekės aprašymą arba paieškoti daugiau informacijos internete. Jei norite aliejų naudoti pvz.: odos ligoms gydyti, pasikonsultuokite su savo gydytoju arba vaistininku. Nemažai tikrai naudingos informacijos yra prieinama tiesiog internetu. Ir vis daugiau elektroninių parduotuvių prekių puslapiuose pateikia ne tik kainą, bet ir išsamų prekės aprašymą. Tiesa, norėdami, kad aliejus pasitarnautų Jūsų grožio puoselėjimui, jį galite naudoti ne tik išoriškai. Nerafinuoti aliejai užpilami ant salotų padeda virškinimui ir puikiai tinka sulieknėti norintiems žmonėms.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)