Apsaugos specialistai pataria: tinkamas lauko apšvietimas gali padėti išvengti vagysčių
Kaip taupyti šilumos energiją savo namuose?

Sidabras – naudingas, gražus, pigus

Sidarbriniai žiedaiIeškodami brangaus metalo dirbinių pirmiausia turėtumėte apsispręsti, kokios medžiagos papuošalai Jums reikalingi. Lietuvoje populiariausias auksas ir sidabras, kuris jau ilgus metus konkuruoja tarpusavyje. Ypač, kuomet reikalingi žiedai. Mitas, kad sidarbriniai žiedai labiausiai tinka sužadėtuvių proga, o auksiniai -  vestuvių. Apskritai, reikia pamiršti tradicijas ir įsigyti tai, kas Jums yra gražiau ir kas turi daugiau pliusų. Kokių?

Sidabras – sveikatos puoselėtojas

Tai, kad sidabriniai žiedai turi galią pagerinti žmogaus sveikatą – žinoma jau seniai. Ir tai ne mitas, o tyrimais paremtas faktas, kurį sau įrodyti gali visi, kurie namuose turi sidabrinių papuošalų.

Sidabras – geriausias priešas nuo įvairiausių bakterijų bei virusų, kurie mus puola kiekvieną dieną. Sidabriniai žiedai gali net padėti išvengti sezoninio gripo. Jeigu kasmet užsikrečiate nuo aplink jus esančių žmonių. Paprasčiausiai, nešiokite kuo daugiau sidabro dirbinių, kurie yra tarsi apsauginis skydas.

Sakoma, kad tai medžiaga, kuri taip pat gali pagerinti ir asmens miego kokybę. Jeigu esate vienas iš tų nelaimingų žmonių, kuriam užmigti yra labai sunku – rekomenduojame nešioti su savimi sidabro gaminius. Sakoma, kad jie nuramina ir padeda kur kas geriau jaustis.

Sidabriniai žiedai moterims taip pat padeda nusiraminti. Kadangi dėl hormonų gausos moterys kartais linkusios įsiplieksti – nešiojamas sidabras padės to išvengti.

Sidabras – ilgaamžė investicija

Sidabriniai žiedai moterims yra ilgalaikė investicija. Kadangi jie labai tvirti – jokie aplinkos veiksniai nesugadins Jūsų papuošalo. Galite su juo maudytis, galite būti tiesioginiuose saulės spinduliuose – nenutiks nieko blogo. Būtent toks atsparumas ir yra pagrindinė priežastis, kodėl sidabro žiedai yra tokie populiarūs. O ypač sidabro žiedai moterims. Juk jos kiekvieną dieną šlapina rankas tvarkydamos namus, kai kurios dirba ir sode, tačiau dėl teigiamų gaminio savybių – jo išvaizda nekinta. Didelis pliusas ir tai, kad išvalyti dirbinį taip pat labai paprasta.

Kadangi sidabro gaminių kaina nedidelė – juos nešioti ir įsigyti gali kiekvienas. Nors galite užsukti į didžiąsias prekybos vietas Vilniuje ir Panevėžyje, tačiau rekomenduojame nepamiršti, kad pirkti internetu yra greičiau ir paprasčiau. Sidabro žiedai  - šventėms ir kiekvienai dienai.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)