Previous month:
vasaris 2017
Next month:
balandis 2017

kovas 2017

Striukės moterims: pasirinkimas ir paieškos

Striukes moterims chinaprices.net nuotr.Lauko drabužių pasirinkimui yra skiriamas bene pats didžiausias dėmesys. Paprasčiausiai, kad ir kaip norėtųsi, kad lauke visada būtų malonus oras, deja, nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo staigaus lietaus arba sniego. Tokiu atveju gelbsti striukės, kurios ne tik puošia, tačiau ir saugo mūsų sveikatą, leidžia jaustis maloniai, šiltai ir jaukiai. Kokybiškos striukės moterims šiuo metu kuriamos būtent tokios, kad atitiktų kiekvienos damos poreikius. O kadangi kiekviena dama yra labai individuali - striukių pasiūla labai plati.

Ieškoti moteriškos striukės galima pagal labai daug kriterijų. Būtent tai ir daro moterys, kurios stengiasi atrasti patį geriausią laiko drabužį su kuriuo būtų šilta, tačiau taip pat ir būtų galima jaustis stilingai.

 1. Labai atidžiai reikia įvertinti ieškomos striukės dydį. Įdomu tai, kad moterys dažniausiai dėvi joms per mažas striukes ir todėl atrodo kiek keistai. Ieškant dydžio reikia žiūrėti ne tik į raidinį žymėjimą, tačiau į detalius matmenis, kurių kiekviena gali išsimatuoti pati.
 2. Taip nusistatykite, kokio stiliaus striukė Jums reikalinga. Paprasčiausiai, taip kur kas greičiau atrasite tą, kuri patinka. Dažniausiai skiriamos kelių rūšių striukės: klasikinės, sportinės, laisvo stiliaus, oficialios... Kokia labiausiai tinka Jums?
 3. Būtinai rekomenduojame įvertinti tai, kokios yra papildomos striukės funkcijos. Pavyzdžiui, kai kurios turi kapišonus, kitos turi daugiau kišenių, trečių užsegimas nėra paprastas užtrauktukas... Pagal poreikius galite tikrai nesunkiai atrasti Jums pačia tinkamiausią striukę. Kokybiškos moteriškos striukės juk turi būti ne tik labai gražios, tačiau taip pat ir funkcionalios.
 4. Spalvinė gama dažniausiai keičiasi kartu su stiliumi. Žiemos metu nebūtina dėvėti tik tamsios spalvos drabužių. Priešingai, kai oras lauke labai prastas - džiuginkite save ir kitus nuostabiausių spalvų apranga.
 5. Įvertinkite, koks yra Jūsų biudžetas renkantis striukę. Tokiu atveju sistemingiau ieškosite ir negaišite laiko peržiūrinėdami tuos pasirinkimus, kurie Jums netinka pagal kišenės turinį. Taip ieškoti labai patogu internete, kadangi yra specialūs filtrai, kurie padeda sistemingai palyginti kuo daugiau variantų.

Šiuo metu yra labai daug didelių prekybos centrų, kurių viduje grupuojasi parduotuvės siūlančios moteriškas striukes. Tačiau vietoj to, kad gaištumėte laiką vaikščiodama po visas prekybos vietas galite paprasčiausiai užsukti į google ir naudojantis kelių raktinių žodžių pagalba atrasti reikalingiausią drabužį. Taip sistemingai ieškodami peržiūrėsite visus pasirinkimus, kurie Jums yra tinkami ir atrasite tai, ką verta pirkti.

Kokybiškos striukės moterims padeda nesušalti net ir pačiu blogiausiu oru. Rekomenduojame ieškoti tokios, kuri nepersigeria net ir tuomet, kai lauke yra labai šlapia. Juk lietuviškos žiemos labiau nei šaltos yra drėgnos, o tai dažniausiai sukelia labai nemalonius pojūčius.

Taip pat nepamirškite, kad tai drabužis, kurį turėsite dėvėti vos ne ištisus metus. Taigi, būtina susirasti tokią aprangą su kuria jaustumėtės maloniai ir jaukiai. Juk funkcionalumas yra svarbiausias dalykas, kuris dienos metu mums suteikia galimybę atlikti įprastus darbus. O šiuolaikinės striukės yra ne tik funkcionalios, tačiau ir labai stilingos. Tai du viename, tad pasinaudoti yra būtina.


Kaip taupyti šilumos energiją savo namuose?

Fasado apsiltinimas thisismoney.co.ukDaugelis tautiečių skundžiasi, kad net ir labai intensyviai kūrendami jie negali džiaugtis šiluma namuose. Paprasčiausiai, ji išeina pro tarpus esančius būste. Daugiausia šilumos praleidžia fasadai, kurių renovacijos darbai gana greiti,, paprasti ir pigūs, tad būtina pasinaudoti galimybėmis kur kas kokybiškiau išnaudoti namo resursus. Fasado apšiltinimo paslaugos intensyviai populiarėja. Žmonės jas renkasi ne tik tuomet, kai nori apšildyti naujos statybos namus. Tai ypač populiari paslauga žmonių tarpe, kurių gyvenamieji namai yra seni. Paprasčiausiai, nereikia griauti namo ir statyti naujo, kai egzistuoja galimybė paprasčiausiai naujam gyvenimui prikelti senus namučius.

Fasado apšiltinimo paslaugos gali būti atliekamos naudojant kelių rūšių medžiagą:

 • Dažniausiai pasirenkama medžio plaušo vata, kuri skirta apšildyti net ir labai prastai atrodančius namus.
 • Putos, kuris buvo itin populiarios anksčiau.
 • Galiausiai, ekologiška vata, kuri pasiekia net ir pačias sudėtingiausias vietas.

Svarbiausia, kad pasirinkimas yra ir kartais pats namas “pasako”, kokia apšiltinimo alternatyva tinka konkrečiu atveju.

Nepamirškite, kad norint pasiekti efektyviausią rezultatą - naudinga apšildyti ne tik fasadą, tačiau ir stogą bei grindis. Tokiu atveju šilumos išeis mažiau ir galėsite skirti mažesnę investiciją.

Fasadų apšiltinimo paslaugos dažniausiai turi daugiau pliusų nei kad tik apšildymo. Žinoma, ši yra pati svarbiausia, kadangi lietuviškas oras gana permainingas ir liūdna, kai žiemos metu namuose šalta net ir tuomet, kai skiriate didelę investiciją šildymui.

 1. Didelis papildomas pliusas yra tai, kad apšildžius namus pavyks išvengti drėgmės, kuri labai dažnai kankina nesandarių namų gyventojus. Drėgmė neatsiejama nuo pelėsio bei įvairiausių ligų, kurios aplanko vėsiuoju paros metu. Jeigu turite problemų su kvėpavimu, gali būti, jog paprasčiausiai namuose per daug drėgmės.
 2. Tinkamai sandarinus namus pavyks išvengti ir įvairiausių graužikų bei vabalų, kurie gali gyventi Jūsų namuose. Natūralu, kad paslėpus plyšius jie paprasčiausiai išeis gyventi į kitą pastatą.
 3. Kai kurios medžiagos, kaip pavyzdžiui medžio plaušo vata, yra nedegios. Taigi, galima apsaugoti savo namus ir gaisro atveju. Ši fasadų sandarinimo priemonė sulėtins gaisrą, tad tam tikra prasme tai yra papildoma apsauga.
 4. Nusprendus “atnaujinti” fasadą tuo pačiu galite sutvarkyti ir jo estetinę išvaizdą. Kokybiški dažai, kurie skirti būtent fasadams - būtinas pasirinkimas. Kadangi jie pritaikyti prie kintančių oro sąlygų.

Akivaizdu, kad paprasčiausias vasado apšiltinimas turi labai daug privalumų. Rekomenduojame jais pasinaudoti, kadangi tai galimybė gyventi kur kas komfortabiliau.

Fasadų apšiltinimo darbai turėtų būti paliekami specialistams, kadangi jie geriausiai žino, kaip pasiekti efektyvius rezultatus. Nemaža dalis nagingų Lietuvos vyrų tiki, kad jie patys gali sėkmingai apšildyti. Svarbiausia yra įsigyti kokybiškas priemones. Toks sprendimas nėra labai geras, kadangi dažnai net ir prikalant specialią vatą reikia žinoti - kaip tai padaryti. Tai technologija, kuri išmokstama tik nuolatos dirbant, stengiantis it bandant atrasti efektyviausius metodus.

Ieškodami geriausių specialistų nepamirškite palyginti kuo daugiau variantų. Paprasčiausiai atrankos būdu pavyks rasti pačius geriausius. Tokiu atveju kainos bei kokybės santykis Jus tenkins ir pagaliau galėsite gyventi kokybiškuose ir ergonomiškuose namuose.


Sidabras – naudingas, gražus, pigus

Sidarbriniai žiedaiIeškodami brangaus metalo dirbinių pirmiausia turėtumėte apsispręsti, kokios medžiagos papuošalai Jums reikalingi. Lietuvoje populiariausias auksas ir sidabras, kuris jau ilgus metus konkuruoja tarpusavyje. Ypač, kuomet reikalingi žiedai. Mitas, kad sidarbriniai žiedai labiausiai tinka sužadėtuvių proga, o auksiniai -  vestuvių. Apskritai, reikia pamiršti tradicijas ir įsigyti tai, kas Jums yra gražiau ir kas turi daugiau pliusų. Kokių?

Sidabras – sveikatos puoselėtojas

Tai, kad sidabriniai žiedai turi galią pagerinti žmogaus sveikatą – žinoma jau seniai. Ir tai ne mitas, o tyrimais paremtas faktas, kurį sau įrodyti gali visi, kurie namuose turi sidabrinių papuošalų.

Sidabras – geriausias priešas nuo įvairiausių bakterijų bei virusų, kurie mus puola kiekvieną dieną. Sidabriniai žiedai gali net padėti išvengti sezoninio gripo. Jeigu kasmet užsikrečiate nuo aplink jus esančių žmonių. Paprasčiausiai, nešiokite kuo daugiau sidabro dirbinių, kurie yra tarsi apsauginis skydas.

Sakoma, kad tai medžiaga, kuri taip pat gali pagerinti ir asmens miego kokybę. Jeigu esate vienas iš tų nelaimingų žmonių, kuriam užmigti yra labai sunku – rekomenduojame nešioti su savimi sidabro gaminius. Sakoma, kad jie nuramina ir padeda kur kas geriau jaustis.

Sidabriniai žiedai moterims taip pat padeda nusiraminti. Kadangi dėl hormonų gausos moterys kartais linkusios įsiplieksti – nešiojamas sidabras padės to išvengti.

Sidabras – ilgaamžė investicija

Sidabriniai žiedai moterims yra ilgalaikė investicija. Kadangi jie labai tvirti – jokie aplinkos veiksniai nesugadins Jūsų papuošalo. Galite su juo maudytis, galite būti tiesioginiuose saulės spinduliuose – nenutiks nieko blogo. Būtent toks atsparumas ir yra pagrindinė priežastis, kodėl sidabro žiedai yra tokie populiarūs. O ypač sidabro žiedai moterims. Juk jos kiekvieną dieną šlapina rankas tvarkydamos namus, kai kurios dirba ir sode, tačiau dėl teigiamų gaminio savybių – jo išvaizda nekinta. Didelis pliusas ir tai, kad išvalyti dirbinį taip pat labai paprasta.

Kadangi sidabro gaminių kaina nedidelė – juos nešioti ir įsigyti gali kiekvienas. Nors galite užsukti į didžiąsias prekybos vietas Vilniuje ir Panevėžyje, tačiau rekomenduojame nepamiršti, kad pirkti internetu yra greičiau ir paprasčiau. Sidabro žiedai  - šventėms ir kiekvienai dienai.


Apsaugos specialistai pataria: tinkamas lauko apšvietimas gali padėti išvengti vagysčių

Lauko apšvietimasPrestižinių gyvenamųjų namų kiemuose neretai užfiksuojamos tiek automobilių, tiek kito turto vagystės, o saugumo ekspertai pataria – tinkamas lauko apšvietimas gali padėti prevenciškai nubaidyti didžiąją dalį vagių. Kadangi dažniausiai vagystės vyksta tamsiu paros metu, vagys tuo naudojasi itin dažnai, todėl galvojantiems kaip būtų galima apsisaugoti nuo tokių problemų siūloma nepagailėti pinigų ne tik į namų ar transporto apsaugos sistemų įrengimą, bet ir į lauko apšvietimą. Šiuo metu Lietuvoje siūlomos įvairios apšvietimo sistemos, o kalbant apie lauką – dabar siūlomi ypatingi įrenginiai, kurie ne tik apšvies visą kiemo plotą, bet ir įspės apie judėjimą jūsų kieme.

Lauko apšvietimas dabar gali būti įrengtas su slapta sekimo/stebėjimo įranga.

Ko gero daugelis namų savininkų stengiasi sutaupyti kuo daugiau pinigų įrenginėjant lauko apšvietimo sistemas, tačiau specialistai pataria dairytis į tam tikros kategorijos įrenginius. Dabar rinkoje galima aptikti tokius šviestuvus, kurie įsijungia užfiksavus judesį. Tai judesio detektorių pagalba įsijungiančios apšvietimo sistemos, kurios gali veikti nuolatos arba esant kažkokiam judėjimui. Pabrėžtina, kad tam tikri lauko šviestuvai turi ne tik integruotus judesio detektorius – kai kurie įrenginiai turi ir mini stebėjimo kameras, ir garsinius signalus.

Lauko šviestuvai, kurie yra su įspėjimo apie judėjimą įranga, gali nesunkiai identifikuoti veiksmą jūsų kieme vagims to net nežinant. Kai kuriuose lauko šviestuvuose yra sumontuotos specialios kameros bei judesio detektoriai. Kuomet jie užfiksuoja judėjimą, jums gali būti siunčiamas signalas į mobilųjį telefoną ir tuo metu galite matyti kas vyksta jūsų kieme. Specialistai pataria nevengti investuoti didesnė sumos į apšvietimo sistemą – tai padėtų išvengti nuostolių dėl vagysčių.

Jeigu lauko apšvietimas bus įrengiamas su specialia apsaugos sistema, tai tuomet reikėtų kreiptis į atitinkamus specialistus dėl įrenginių montavimo.

Labai svarbu pabrėžti, kad tinkamai sumontuoti minėti lauko šviestuvai gali padidinti apsaugą jūsų namams. Tačiau tam, kad jie veiktų taip kaip priklauso, būtina kreiptis į šios srities specialistus. Įrengiant tokias apsaugines sistemas šviestuvuose, būtina kreiptis į apsaugos sistemų specialistus – jie vis techniką sumontuos pagal visus saugumo standartus.


Internetinių parduotuvių kūrimas ne visada siūlomas patikimų specialistų

Internetiniu parduotuviu kurimasNorintiems pradėti prekybos veiklą elektroninėje erdvėje specialistai rekomenduoja vengti tokių el. parduotuvių kūrėjų, apie kurių paslaugų kokybę sklando blogos kalbos. Internetinių parduotuvių kūrimas šiuo metu siūlomas tiek mėgėjų, tiek profesionalų, tiek ir visiškai nesigaudančių asmenų. Jeigu jums reikia patikimos el. parduotuvės, kurią valdyti nebūtų sudėtinga, tai tuomet dairykitės į tų specialistų paslaugas, apie kurias blogų kalbų nematyti elektroninėje erdvėje. Itin lengvai valdomas internetines parduotuves dabar gali sukurti tiek pavieniai specialistai, tiek ir IT bendrovės. Tačiau verta atminti, kad bendrovėms dažniausiai teks mokėti didesnes sumas už darbą. Jeigu norite išvengti didelių kainų, tai tuomet vertėtų rinktis privačius el. parduotuvių kūrėjus.

Internetinių parduotuvių kūrimas šiuo metu siūlomas ir universalių specialistų, galinčių sukurti ir elementarius tinklapius.

Dažniausiai siūloma dairytis į tuos specialistus, kurie siūlo ne tik el. parduotuvių, bet ir paprastų tinklapių kūrimo paslaugas. Įprastai tokie specialistai siūlo platesnį paslaugų sąrašą, o tai reiškia, kad jie dairosi į didesnę klientų auditoriją. Kuo platesnį paslaugų sąrašą siūlo specialistas, tuo labiau tikėtina, kad jo kainos bus mažesnės nei kitų meistrų. Būtina žinoti, kad internetines parduotuves profesionaliai kuria ne visi specialistai, todėl jums reikėtų atidžiau vertinti kiekvieną pasiūlymą.

Ekspertai akcentuoja, kad iš anksto be galo mažas kainas nurodantys specialistai neretai dirba atmestinai. Jiems svarbu gauti pinigus, o kad darbai bus atlikti netinkamai – jiems mažiausiai rūpi. Dėl to visuomet reikėtų iš anksto pasižiūrėti kokios yra rinkos kainos. Pagal tai bus lengviau orientuotis į specialistus.

Internetinių parduotuvių kūrimas gali būti užsakomas tik blogiausiu atveju.

Kartais pradedant prekybos veiklą trūksta pinigų el. parduotuvės kūrimo paslaugų užsakymui, todėl siūloma pradžioje tiesiog nuomotis tokias el. parduotuves. Jums teks mokėti tik mėnesio mokestį, kuris savaime aišku bus mažesnis nei mokama suma už internetinės parduotuvės sukūrimą. Jeigu pirmą mėnesį su prekyba seksis gerai, tai tuomet galėsite pagalvoti ir apie nuosavą el. parduotuvę. Būtina žinoti, kad el. parduotuvės kūrimo kainos svyruoja ir pagal tai ar užsakomi dizaino darbai ar ne.


Temperatūrų ir drėgmės matuoklis būtinas namuose

DJeigu norite, kad namuose visada būtų tobula temperatūra, kuri ne tik užtikrina komfortą, tačiau ir garantuoja, kad neteks pergyventi dėl sveikatos problemų – rekomenduojame įsigyti specialius matuoklius, kurie padės paprasčiau suvokti, kokia situacija yra Jūsų namuose.

Temperatūros ir drėgmės matuoklis užtikrins kur kas geresnes gyvenimo sąlygas namuose. Svarbiausia atidžiai palyginti skirtingus prietaisus ir pasirinkti tą, kuris tikrai realiai ir tiksliai įvertins padėtį. Tuomet bus galima ieškoti būdų, kaip pagerinti gyvenimo kokybę namuose.

Tinkama temperatūra – geresnė sveikata

Turbūt retas kada nors pagalvojo, kad netinkama temperatūra gali iššaukti dideles sveikatos problemas. O taip nutinka labai dažnai. Tėveliai, kurie nepasirūpina, kad namuose drėgmė būtų optimali gali viskam gyvenimui susargdinti vaiką bronchitu, kuris kiekvieną šaltą sezoną sugrįš kaip geriausias draugas. Žinoma,, sunku nuspręsti, kokia temperatūra yra namuose. Kartais atrodo, kad jaučiamės labai puikiai, tačiau ištikro mus kankina rimtos sveikatos problemos. Temperatūros ir drėgmės matuoklis turi būti kiekvienuose namuose. Jis gali užtikrinti, kad atsiradus dideliems svyravimas – jie bus greitai sutvarkyti. Atrodo smulkmena, tačiau gali padėti žmogui jaustis kur kas geriau.

Prietaisų pasirinkimas

Kadangi rinkoje galima atrasti labai daug įvairių prietaisų, kurie skirti temperatūros pokyčiams fiksuoti – rekomenduojame palyginti kuo daugiau variantų. Žinoma, atrodo smulkmena, tačiau problema, kad ne visi rodo taip tiksliai. Paklaida gali privesti prie, sakykime, vėdinimo įrangos įsivedimo visiškai be jokio pagrindo.

 • Įvertinkite ir plačiau pasiskaitykite apie gamintojus. Tai gali padėti susidaryti nuomonę apie produkciją, kuria domitės.
 • Įsigykite tokią įrangą, kuri matuoja labai tiksliai. Geriausia - elektroninė, kadangi bus paprasčiau pamatyti skaičiukus.
 • Internete galima plačiau susipažinti su kitų žmonių atsiliepimais, kurie jau naudojosi tam tikros įmonės paslaugomis.

Tinkama temperatūra gali pagerinti Jūsų sveikatą, gali sugrąžinti miego kokybę ir tuo pačiu išvengti rimtų sveikatos problemų, kurios ilgainiui gali tapti lėtinėmis.

Temperatūros ir drėgmės matuoklis ne tik padės gyventi švariuose ir tobulos temperatūros namuose, tačiau taip pat išvengti nemalonių peršalimo ligų, kurios gali kankinti namų gyventojus ištisais sezonais.


Patarimai, kurie padės surengti puikų furšetą!

Puota.ltFuršetai, lyginant su visomis kitomis pobūvių galimybėmis, suorganizuojami bene paprasčiausiai. Siekiant sutaupyti laiko ir gauti puikų rezultatą daugelis kreipiasi į profesionalus ir prašo, kad jie atliktų visą darbą. Tai puikus būdas, kad už Jus pasirūpintų maisto tiekimu bei stalo dekoru. Kita galimybė yra pabandyti pačiam suorganizuoti fušetą.

Jeigu banketai arba kitaip furšetai bus organizuojami Jūsų rankomis – tokiu atveju rekomenduojame pasinaudoti mūsų pastebėtais patarimais, kurie padės džiaugtis nuostabiu stalu.

Kuo daugiau pasirinkimų – tuo laimingesni žmonės

Furšetai labai dažnai pavadinami švediško stalo tipo vaišių patiekimu. Tai yra gana tikslu, kadangi rengiant furšetus stengiamasi patiekti tokį maistą, kurį būtų patogu neštis iš vienos vietos į kitą, keliauti iki kėdžių, kur sėdi Jūsų artimieji. Labiausiai rekomenduojami vieni kasnio sumuštinukai. Labai svarbu, kad patiektumėte kuo platesnę patiekalų pasiūlą. Paprasčiausiai vieni asmenys nevalgo vienų produktų, kai kiti – kitų. Gaminant sumuštinius labai svarbu patenkinti kuo didesnės dalies žmonių poreikius.

Atskirkite gėrimus ir patiekalus

Rekomenduojama gėrimus bei maistą dėti ant skirtingų stalų. Ne tik todėl, kad taip galima sukurti kur kas estetiškesni vaizdą, tačiau ir dėlto, kad tokiu atveju nesusidarys eilės stengiantis pasiimti sulčių taurę. Lygiai taip pat kaip maistas turi būti labai įvarus – rekomenduojama patiekti kuo platesnį skirtingų gėrimų pasirinkimą. Vėlgi, kad kiekvienas galėtų atrasti tai, kas jam yra skaniausia.

Pailgi stalai – praktiškiau

Siekiant palengvinti priėjimą prie stalų – rekomenduojama naudotis pailgais, o ne kvadratiniais arba apvaliais stalais.  Taip pat rekomenduojama tuos pačius patiekalus dėti skirtingose stalo pusėse. Tokiu atveju žmonėms nereikės laukti, kol kiti susidės maistą į lėkštes. Patiekalų pasiėmimas bus kur kas paprastesnis bei greitesnis. Taip pat ir indus, į kuriuos bus dedamas maistas, reikia laikyti ant atskiro stalo. Nepamirškite, kad būtina atrasti vietą, kur galima sudėti jau panaudotus indus.

Visgi, jeigu norite būti tikras, kad susirganizuoti banketai bus tobuli – rekomenduojame kreiptis į profesionalus, kurie ilgametė patirtis padeda sukurti tobulą šventę Jūsų svečiams!