Kokios būna stacionarios viryklės?
Deichmann: garsiausių avalynės prekinių ženklų istorija

Maisto papildai vaikams apetitui gerinti ir imunitetui stiprinti

Vitaminai vaikamsNemažai mamų pripažįstančios, kad vienu ar kitu metu jautė nerimą dėl vaiko mažo apetito ar nuolat kamuojančių peršalimo ligų. Medikai ramina mamas, kad tai natūralus ir laikinas periodas. Tačiau mamos gali padėti savo vaikams šį periodą praeiti kaip įmanoma paprasčiau.

Sumažėjęs apetitas

Vaikas „nevalgiuku” pasidaro dėl kelių priežasčių. Viena iš jų protestas, kurį mažylis iškelia skirtingo amžiaus tarpsniais. Nuo to nei maisto papildai vaikams, nei šokiai ir dainos prieš lėkštę nepadės.

Antroji priežastis – virškinimo trakto sudirgimas. Pastebėjus sumažėjusį vaiko apetitą apribokite užkandžių skaičių. Atsisakykime didžiosios dalies sausainukų ir obuoliukų, o pietauti sėskime prie bendro stalo pagal griežtai nustatytą grafiką.

Padėti gali maisto papildai vaikams, kuriuose esančios veikliosios medžiagos sumažins virškinamo trakto sutrikimus. Kita vertus, vitaminai vaikams apetitui gerinti yra skanūs, atrodo kaip saldainiai. Tokie vitaminai vaikams guminukai yra supermamų pasirinkimas, nes juos vaikai noriai geria.

Silpnas imunitetas

Kartais apetitas sumažėja dėl vartojamų vaistų arba pakilusios temperatūros. Juk ir suaugusiam susirgus nesinori smaguriauti. Jeigu ligos puola dažnai ir stipriai reiktų sunerimti. Internetas nėra visagalis, bet jame galime rasti daug naudingos informacijos. Vitaminai vaikams supermama forume yra rekomenduojami kaip viena iš pirmųjų imuniteto stiprinimo būdų.

Medikų rekomenduojami vitaminai vaikams imunitetui stiprinti dažniausiai yra tokie kaip žuvų taukai. Ypač populiarūs vitaminai vaikams marsiečiai. Verta paminėti, kad vitaminai marsieciai atsiliepimai labai teigiami. Gydytojai taip pat teigiamai vertina šiuos maisto papildus. Juk turėtų būti vartojami tik naturalus vitaminai vaikams imunitetui stiprinti. Tiesa, vitaminai vaikams nuo 2 metu skiriami. Iki dviejų metų siūloma dėl mažylio mitybos pasitarti su mediku ir griežtai laikytis jo rekomendacijų.  

Svarbu: Vaikai dažniau sirgti pradeda pirmaisiais darželio ar mokyklos lankymo metais. Šis laikas vaiko gyvenime sukelia nemažai streso. Ypač pirmieji rudens mėnesiai. Todėl maisto papildai vaikams tokiu metu gali būti vartojami profilaktiškai.

Įdomu: pigiau maisto papildai vaikams pardavinėjami internete. Jums nereikia eiti į vaistinę, galite pasikonsultuoti su specialistu internetu, o vitaminai pristatomi tiesiai į namus.

 

 

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)