Previous month:
gruodis 2016
Next month:
vasaris 2017

sausis 2017

Kaip gauti paskolą, turint prastą kredito istoriją

Paskola versluiNors paprastai teigiama, kad paskolos isiskolinusiems yra neįmanomas dalykas, ir kad tais atvejais, kai žmogus jau ir taip skęsta skolose, jam niekas neskolins daugiau, tai nėra visiška tiesa. Šiandien mes aptarsime dvi situacijas, kada gali būti teikiama paskolos issikolinusiems. Tai bus paskolos refinansavimas ir kiek kitokio pobūdžio paskolos, pagerinus savo mokėjimo ir kredito istoriją.

Refinansavimas

Taigi, paskolos isiskolinusiems be uzstato yra tikras laimės šiaudas skęstančiajam, tikras grūdas aklai vištai iš giedro dangaus. Ką suteikia paslauga, kuri refinansuoja vartotojų kreditus? Ji, visų pirma, ima jūsų paskolą, ir ją padengia. Ši paslauga pirmiausia padengia visas jūsų turimas paskolas ir taip jas tarsi apsiima sau. Tačiau jos palūkanų norma jau būna didesnė, negu kartu sudėjus visų ankstesnių paskolų palūkanos. Taigi, jūs laimite laiko, tačiau tuo pačiu ir turite grąžinti dar didesnę įmoką. Jeigu viskas taip tempiasi dėl to, kad laukiate, pavyzdžiui, teismo sprendimo, kuris jums leis arba neleis gauti didelę turto dalį po skyrybų, ir ketinate tą turtą gauti, o tada sumokėti paskolą – tada ši paslauga ir tokios paskolos isiskolinusiems asmenims internetu gali tikrai labai pasitarnauti. Arba, jeigu visą laiką siekėte įgyti kvalifikaciją ir įsidarbinti užsienyje, ir manote, kad jau labai greitai ten uždirbsite daug, nors ir rizikuojate, bet turite šansą grąžinti tokią paskolą. Tokiu atveju, skubios paskolos issikolinusiems gali būti tikrai gera išeitis.

Grąžinkite skolas

Tačiau ne visada viskas taip gerai. Daug žmonių tiesiog būna kažkiek prasiskolinę ir neturi aiškaus plano, kaip tas paskolas grąžinti. Jeigu norite vėl atgauti pasitikėjimą skolinimo įstaigų, kad kada nors jums dar galėtų būti suteikta kokia nors paskola, vertėtų pasirūpinti savo kredito istorijos pagražinimu. Nors dabar jums niekas ir neteiktų paprastos paskolos, tačiau gali būti, kad jums būtų galima tą paskolą gauti kada nors vėliau, kai turėsite tvarkingesnę savo mokumo istoriją. Pirmas žingsnis – grąžinti visas turimas skolas. Jis tikrai veiksmingas ir tikrai gali suteikti puikių rezultatų.

Padidinkite pajamas

Antras svarbus žingsnis – pajamų didinimas. Paprastai lėšos kreditoriams eina iš tų paskolų, kurias kažkas suteikia. Tačiau niekas nenorės teikti paskolos žmogui, kuris akivaizdžiai neturi jokių įrodymų apie savo uždirbamas pajamas. Neturite pajamų – negalite pasiskolinti. Tad pirmiausia reikia kilti karjero laiptu iki laiptų, o tada jau ir lipti karjeros laiptais. Pasistenkite tą padaryti ir skolinimosi platforma kitą kartą jums bus dosnesnę. Kai turėsite pakankamai pinigų ir galėsite parodyti, jog nebeturite skolų, o ant popieriaus uždirbate tiek ir tiek – tada ir bus kita kalba. Tada gal kažkas jums ir skolins.

Įsigykite lizingu perkamus daiktus

Beje, kai galvosite apie paskolų grąžinimą, nepamirškite, kad lizingu pirkti daiktai irgi turės tokį patį statusą kaip ir paskola. Iš esmės, jeigu turite daiktą, kurio vertė yra 100 eurų, o esate sumokėję tik 10, tai jūs negalite tikėtis, kad dabar staiga turėsite stebuklingai daugiau, kad tai jau jūsų nupirktas daiktas. Ne, tai yra jūsų tik pasiskolintas daiktas, arba pasiskolinti pinigai už jį, ir pirmas dalykas, kurį darysite, tai grasinsite pinigus ir už lizingu pirktus pirkinius, jeigu tikrai norėsite, kad galėtumėte pasiskolinti kitą kartą vėl

Bandykite vėl – bet atsakingai. Kai skolinsitės dar kartą, prisiminkite, kokį sunkų kelią nuėjote tam, kad būtumėte, kur esate. Skolinkitės atsakingai.


Deichmann: garsiausių avalynės prekinių ženklų istorija

2015_14721913 m. mažame Vokietijos miestelyje, Rūro srityje, buvo įkurta Heinrichui Deichmann priklausiusi parduotuvė. Parduotuvės savininkas jautė pareigą vietos gyventojus aprūpinta aukštos kokybės ir už prieinamą kainą avalyne. Šia vizija vadovaujasi jau trečia kompaniją valdanti karta.

Įmonės plėtra po karo

Nuo pirmų parduotuvės įkūrimo metų batai deichmann buvo išskirtiniai. Įmonės įkūrėjas nepripažino prieš Antrą pasaulinį karą buvusio rėžimo, Vokietijoje. Jis mirė 1940 m. Tuomet, parduotuvės valdymą perrėmė jo žmona ir keturiolikmetis sūnus Heinz-Horst Deichmann. Jis visus karo metus studijavo teologiją ir mediciną, o vėliau pabaigęs studijas grįžo prie šeimos verslo. Tuo metu buvo atidarytos dar kelios parduotuvės aplinkiniuose miesteliuose, o 1974 m. buvo atidaryta šimtoji parduotuvė.

Šeimos verslas

1999 m. kompaniją perrėmė steigėjo anūkas. Po keturių metų nuo šios datos kompanija šventė pirmą savo gyvavimo šimtmetį keturiasdešimtyje šalių ir beveik keturiuose tūkstančiuose parduotuvių. Bendrovė plėtė veiklą ir perkėlė jos dalį į internetą. Modernios kompanijos bateliai internetu yra vieni populiariausių tų moterų, kurios ieško ne tik patikimos kokybės už prieinamą kainą avalynės, tačiau ir įvairiausių modelių.

Deichmannų šeimos sėkmė slypi sugebėjime pastebėti svarbiausias tendencijas ir prie jų prisitaikyti. Gamintojo batai internetu vyrams ir batai internetu moterims gali būti siunčiami tiesiai iš gamintojo. Taip pat pardavinėjami kitų gamintojų bateliai internetu, tokie kaip batai danija ir rieker batai internetu. Juolab, bateliai internetu yra plataus asortimento, kuris nuolat atnaujinamas. Čia randami madingiausi ir įvairių stilių aukstakulniai internetu, zygio batai, vaikiška ir vyriška avalynė.

Ateityje

Įmonė nuolat modernizuoja savo technologijas. Todėl deichmann į klientų pirkinių krepšius atsigula puikios kokybės zieminiai batai internetu. Bendrovė ir toliau plečia savo veiklą ir didina darbuotojų skaičių. Siekiama, kad moteriska avalyne internetu būtų pristatoma pirkėjams rekordiniu greičiu.

Būtina paminėti, kad bateliai internetu ir parduotuvėse nėra vienintelė bendrovės veikla. Deichmann rūpinasi žmonėmis, kuriems reikalinga pagalba. Dar prieš porą dešimtmečių kompanijos vadovybė siųsdavo humanitarinę paramą. Šiandien bendrovė taip pat prisideda prie socialinės atskirties mažinimo, dalyvaudama įvairiuose projektuose.


Maisto papildai vaikams apetitui gerinti ir imunitetui stiprinti

Vitaminai vaikamsNemažai mamų pripažįstančios, kad vienu ar kitu metu jautė nerimą dėl vaiko mažo apetito ar nuolat kamuojančių peršalimo ligų. Medikai ramina mamas, kad tai natūralus ir laikinas periodas. Tačiau mamos gali padėti savo vaikams šį periodą praeiti kaip įmanoma paprasčiau.

Sumažėjęs apetitas

Vaikas „nevalgiuku” pasidaro dėl kelių priežasčių. Viena iš jų protestas, kurį mažylis iškelia skirtingo amžiaus tarpsniais. Nuo to nei maisto papildai vaikams, nei šokiai ir dainos prieš lėkštę nepadės.

Antroji priežastis – virškinimo trakto sudirgimas. Pastebėjus sumažėjusį vaiko apetitą apribokite užkandžių skaičių. Atsisakykime didžiosios dalies sausainukų ir obuoliukų, o pietauti sėskime prie bendro stalo pagal griežtai nustatytą grafiką.

Padėti gali maisto papildai vaikams, kuriuose esančios veikliosios medžiagos sumažins virškinamo trakto sutrikimus. Kita vertus, vitaminai vaikams apetitui gerinti yra skanūs, atrodo kaip saldainiai. Tokie vitaminai vaikams guminukai yra supermamų pasirinkimas, nes juos vaikai noriai geria.

Silpnas imunitetas

Kartais apetitas sumažėja dėl vartojamų vaistų arba pakilusios temperatūros. Juk ir suaugusiam susirgus nesinori smaguriauti. Jeigu ligos puola dažnai ir stipriai reiktų sunerimti. Internetas nėra visagalis, bet jame galime rasti daug naudingos informacijos. Vitaminai vaikams supermama forume yra rekomenduojami kaip viena iš pirmųjų imuniteto stiprinimo būdų.

Medikų rekomenduojami vitaminai vaikams imunitetui stiprinti dažniausiai yra tokie kaip žuvų taukai. Ypač populiarūs vitaminai vaikams marsiečiai. Verta paminėti, kad vitaminai marsieciai atsiliepimai labai teigiami. Gydytojai taip pat teigiamai vertina šiuos maisto papildus. Juk turėtų būti vartojami tik naturalus vitaminai vaikams imunitetui stiprinti. Tiesa, vitaminai vaikams nuo 2 metu skiriami. Iki dviejų metų siūloma dėl mažylio mitybos pasitarti su mediku ir griežtai laikytis jo rekomendacijų.  

Svarbu: Vaikai dažniau sirgti pradeda pirmaisiais darželio ar mokyklos lankymo metais. Šis laikas vaiko gyvenime sukelia nemažai streso. Ypač pirmieji rudens mėnesiai. Todėl maisto papildai vaikams tokiu metu gali būti vartojami profilaktiškai.

Įdomu: pigiau maisto papildai vaikams pardavinėjami internete. Jums nereikia eiti į vaistinę, galite pasikonsultuoti su specialistu internetu, o vitaminai pristatomi tiesiai į namus.

 

 


Kokios būna stacionarios viryklės?

Maisto ruosaApie 90 proc. lietuvių remontuodami virtuvę renkasi įmontuojamą buitinę techniką. Stacionarią renkasi daug rečiau, tačiau tai nereiškia, jog tokios viryklės yra prastesnis pasirinkimas. Kokios šiuolaikinės viryklės galima apžiūrėti ir išsirinkti virtualioje parduotuvės lentynoje https://www.b-a.eu/c1481/Virykles

Kada viryklės yra geresnis pasirinkimas?

Jei sugedo sena viryklė, tikrai dėl to nepradėsite daryti remonto. Paprastai priimamas greitas sprendimas seną viryklę pakeisti nauja, nekeičiant nieko likusioje virtuvės dalyje. Kita dažna situacija, kuomet pasirenkama viryklė, yra maža virtuvė. Jei virtuvė nedidelė, kiekvienas centimetras yra svarbus. Įmontuojama kaitlentė ir orkaitė reikalauja daugiau erdvės, spintelės plotis turi būti 60 cm, tuo tarpu viryklės plotis yra 50 cm. Pirmas žingsnis sprendžiant ką rinktis, įmontuojamą techniką ar viryklę, yra realistiškas virtuvės ploto įvertinimas. Yra trys standartiniai viryklių dydžiai: 85x60x60, 85x50x60 ir 85x50x50 (aukštis x plotis x gylis, cm).

Viryklės skirstomos į elektrines, dujines ir kombinuotas

Elektrinės viryklės yra šiuolaikinis sprendimas nemėgstantiems aprūkusių puodų ir bijančių liestis prie atviros ugnies. Tokių viryklių kaitlentės būna trijų tipų. Pirmas, apvalios formos ketaus kaitinimo elementai. Tai tradicinis, seniausias elektrinių viryklių tipas. Kitas, jau įprastas šiomis dienomis tipas yra elektrinė viryklė su stiklo keramikos viršumi. Kaista po stiklo keramika įmontuotas kaitinimo elementas, o kaitlentės paviršius yra lygus kaip stiklas, dėl to priežiūra yra itin paprasta. Trečias tipas – indukcinės kaitlentės. Nors iš išvaizdos atrodo kaip stiklo keramikos paviršius, tačiau kaitinimo ritės šildo tik vietą ant kurios uždėtas puodas, kita erdvė aplink išlieka vėsi. Žinoma, šioms kaitlentėms reikalingi specialūs puodai.

Dujinės viryklės kol kas taip pat nepraranda savo populiarumo. Daug patyrusių virėjų labiau vertina dujines kaitlentes nei elektrines. Dujinių kaitlenčių išvaizda gali būti itin skirtinga. Pirmiausia, paviršius gali būti metalinis arba stiklo keramikos. Itin vertinamos kaitlentės turinčios automatinį liepsnos uždegimą. Šiuolaikinėse viryklėse uždegimo mechanizmas įmontuotas valdymo rankenėlėje – liepsna užsidega paspaudžiant ir sukant rankenėlę. Kitas aspektas į kurį reikėtų atkreipti dėmesį – viryklės puodų laikikliai. Laikiklis gali būti vienas, apimantis visas 4 skyles. Gali būti iš dviejų dalių ar kiekvienai kaitinimo vietai atskiras. Vertėtų pažvelgti į šį pasirinkimo iš priežiūros taško – jei neturite didelės plautuvės, vientisą laikiklį bus itin sudėtinga nupjauti ir išvalyti. Daug paprasčiau susitvarkyti kuomet yra keturi atskiri laikikliai. Jie gali būti iš ketaus arba emaliuoti. Ketaus laikikliai yra tvirtesni ir ilgaamžiskesni, tačiau jie komplektuojami su kiek aukštesnės klasės kaitlentėmis turinčias elektrinę orkaitę.

Kombinuota viryklė yra tokia, kurios kaitlentė yra dujinė, o orkaitė elektrinė. Elektrinė orkaitė turi daugiau funkcijų, patogesnį temperatūros valdymą ir yra labiau mėgstama šeimininkių. Sujungus su dujine kaitlente tai ekonomiškas ir patogus variantas.


Lipnios etiketės: ką siūlo etikečių gamintojai?

Produktų zenklinimasLipnių etikečių gamintojai siūlo plačią prekių pasiūlą, atitinkančią individualius užsakovų poreikius. Lipnios etiketės naudojamos daugelyje pramonės sričių. Tiesa, jei norite džiaugtis gaminio kokybe ir profesionalumu, rinkitės patikimą ir rinkoje vertinamą etikečių gamintoją bei pardavėją. Pasidomėkite prekių kainomis ir gamybos sprendimais. Jei turite klausimų, pasitarkite su šios srities profesionalais – patyrę parduotuvių konsultantai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą individualiu atveju.

Lipnių etikečių pasirinkimas

Lipnių etikečių gamybai gali būti naudojamas tiek baltas, tiek spalvotas popierius. Pastarasis sprendimas priklauso nuo planuojamų etikečių dizaino. Be to, etiketės gali būti gaminamos ant matinio, blizgaus, terminio popieriaus. Didžiosios bendrovės siūlo ir skaidrią ar baltą plėvelę, vandeniui ar riebalams atsparų popierių. Plati galimybių pasiūla leis įgyvendinti novatoriškiausias idėjas individualiu atveju. Etiketės gali būti gaminamos tiek asmeniniam naudojimui, tiek reklamai ar prezentacijoms. Pastarasis variantas siejamas su itin ryškiomis spalvomis, sidabriniu ar auksiniu lipniu popieriumi.

Kada verta užsakyti spausdinimo paslaugas?

Priklausomai nuo individualių poreikių, klientams siūlomos dviejų tipų etikečių gamybos paslaugos. Pageidaujamą etikečių kiekį gali atspausdinti pasirinkta bendrovė arba klientai gali įsigyti etikečių spausdinimo įrangą ir pageidaujamą popierių, kad šiuos darbus atliktų savarankiškai namuose. Pastarasis sprendimas rekomenduojamas tuomet, jei jums reikalingas nedidelis etikečių kiekis, arba, priešingai, jei galvojate apie pramoninį spausdinimą. Tiesa, šioje situacijoje bus reikalingas galingas pramoninis etikečių spausdintuvas, galintis dirbti su itin dideliais etikečių kiekiais.

Etikečių popieriaus ir klijų pasirinkimas

Lipnios etiketės gali būti spausdinamos tiek ant popieriaus, tiek ant plėvelės. Dažniausiai naudojamas matinis popierius, skirtas tradicinių etikečių ar produktų informaciniams lapeliams spausdinti. Daug dėmesio sulaukia ir pusiau blizgus arba blizgus popierius, skirtas dėmesio atkreipimui, siejamas su prabanga ir elegancija. Toks popierius paprastai naudojamas reklamos ir įvaizdžio formavimo tikslais.

Spausdinimas ant plėvelės atliekamas tuomet, kai keliami aukštesni etiketės atsparumo reikalavimai. Čia dominuoja universali plėvelė, atspari vandeniui, riebalams ar cheminėms medžiagoms. Plėvelės naudojamos parfumerijos, kosmetikos, vaistų ir maisto pramonės srityse.

Lipnių etikečių gamybai reikalingi profesionalūs klijai. Šiuo atveju naudojami universalūs arba specialius kokybės reikalavimus atitinkantys klijai. Pastarieji gali būti naudojami šaldytos produkcijos žymėjimui, grublėtoms prekėms, slidaus paviršiaus produktams. Vienas naujausių pasiūlymų – lengvai nuimami ar nuplaunami klijai.


Mažosios bendrijos steigimas ir buhalterija

Apskaita www.simplytraining.ca nuotr.Kas trečias lietuvis sutinka, kad mūsų šalyje pradėti verslą yra suteikiamos patrauklios galimybės. Žinoma, verslas visada yra rizikingas, tačiau bankas bei pati valstybė siūlo gana daug įvairių išlygų, kuriomis rekomenduojama pasinaudoti. Viena iš galimybių – mažoji bendrija. Mūsų šalyje jos steigimo galimybė atsirado vos prieš kelis metus. Visgi, verslininkų komandų įsteigusių MB yra nemažai. Natūralu, kad tokiu atveju buhalterinė apskaita MB, kaip paslauga, taip pat labai išpopuliarėjo. Skirtingos įmonės reikalauja ir skirtingo buhalterijos tvarkymo, tačiau apie viską nuo pradžių.

Mažosios bendrijos steigimas ir charakteristika

  • Mažojoje bendrijoje gali veikti nuo 1 iki 10-ies asmenų. Tai reiškia, kad net 10 žmonių gali būti atsakingi už pačios veiklos funkcionavimą. Tiesa, net jeigu ir už veiklą atsakinga visa komanda, visgi, kur kas geriau, kai yra pasirenkamas vienas asmuo, kuris tarsi viską reguliuoja, šaukia susitikimus ir panašiai. Tokiu atveju kur kas paprasčiau valdyti visą komandą, kuri dirba vieningai siekdama to paties rezultato.
  • Labai didelis pliusas yra tai, kad pačios bendrijos įsteigimas nereikalauja jokios pradinės investicijos. Štai norit atidaryti UAB reikia palikti 3 000 eurų investiciją. Be jos niekaip negalima vykdyti savo veiklos. Su mažąja bendrija viskas yra kur kas paprasčiau ir patogiau.
  • Dar vienas didelis pliusas, kad įmonės savininkai nerizikuoja savo asmeniniu turtu tokiu atveju, jeigu nepasiseka pasiekti išsikeltų tikslų ir lieka tik bankrotas. Tuomet pavyks išvengti savo turto praradimo.
  • Kiekvienais metais atsiranda vis daugiau naujų įstatymų, kurių tikslas yra palengvinti mažąsias bendrijas turinčių žmonių gyvenimą. Labai daug dėmesio Lietuvoje skiriama būtent bendrijoms. Taikoma nemažai nuolaidų ir atveriamos plačios galimybės įgyvendinti savo idėjas.

Jeigu ilgai galvojate apie savo verslo idėjos įgyvendinimą – dabar yra pats geriausias laikas. Prieš užsiimant steigimo darbais rekomenduojame pasirinkti buhalterį, kuris iškart padės teisingai sutvarkyti dokumentus ir pradėti tvarkingą buhalteriją.

Mažosios bendrijos buhalterija

Buhalterinė apskaita MB yra tam tikrų specifinių žinių reikalaujantis darbas. Vien todėl geriausia yra samdytis tuos specialistus, kurie puikiai išmano šią sritį ir administruoja ne vienos mažosios bendrijos buhalteriją. Geriausia juolab yra samdytis ne asmenį pagal darbo sutartį, tačiau kompaniją, kuri yra pasiruošusi Jums suteikti profesionalias paslaugas. Susirasti tokią įmonę bus paprasčiau, jeigu įvertinsite tam tikrus kriterijus.

  1. Būtinai išsiaiškinti, kokios tiksliai paslaugos bus suteikiamos ir kiek jos kainos.
  2. Taip pat naudinga internete kiek plačiau pasiskaityti kitų žmonių atsiliepimus apie gautas paslaugas. Tai padės susidaryti preliminarią nuomonę apie įmonę.
  3. Galite pasiklausti su kokiomis programomis yra dirbama ir plačiau apie jas pasiskaityti internete.
  4. Rinkitės tą kompaniją, kurioje dirbantys asmenys yra malonūs, noriai bendrauja ir garantuoja, kad esant poreikiui bus vykdomi susitikimai.

Jeigu norite, kad Jūsų verslo pirmieji žingsniai būtų tvirti – tokiu atveju labai svarbu suburti komandą, kuri vieningai dirbtų vardan vieno rezultato. Šiuo atveju tai dažniausiai būna siekimas didesnio pelno ir intensyvesnės plėtros. Buhalteriui tenka labai atsakingas darbas, tad jo ieškodami skirkite kuo daugiau laiko. Tokiu atveju surastas specialistas tikrai patenkins Jūsų poreikius.


Namo inžinerinių tinklų projektavimas

Namo inžinerinių tinklų projektavimasStatant savo svajonių namus reikia galvoti ne tik kaip jis atrodys, ar kur jis stovės, bet ir apie tai, kokios bus jo veikimo savybės. Namo inžinerinių tinklų projektavimas yra atsakingas procesas, kurį reikia gerai apgalvoti, o ir nepamiršti investuoti šiek tiek laiko bei finansų, kad namas būtų šiltas bei saugus nuolatiniam gyvenimui. Taigi, rengiantis namus svarbus atkreipti dėmesį į vėdinimo, šildymo bei vandentiekio sistemas. Apie jas trumpai šiame straipsnyje ir aptarsime.

Vėdinimo sistemos

Jeigu namų erdvės yra blogai vėdinamos, jog gali būti net kenksmingos žmogaus organizmui. Kadangi buityje naudojame nemažai chemikalų, o ir oro tarša iš gatvių, ypač žiemos metus, tikrai prasiskverbia  į mūsų namus. Reikia nepamiršti ir elektronikos prietaisų, kurie skleidžia radiaciją. Tad namo inžinerinių tinklų projektavimas negali apsieiti vien gartraukio įmontavimu. Reikia papildomų vėdinimo sistemų, kurios padės išvėdinti patalpas net žmogui to nejaučiant.

Tarkim vonioje, reikia itin geros vėdinimo sistemos, kad nesikauptų drėgmė, todėl vonios kambaryje geriausia montuoti ventiliatorius, kurie turi drėgmės daviklius, tad esant drėgmei ventiliatorius įsijungs automatiškai. Taip bus užkirstas kelias, bet kokiai rasai ant veidrodžių, greičiau išdžius skalbiniai.

Vandens sistemos

Vandentiekio sistemos priklauso nuo to koks yra vandens slėgis lauke. Bet dažnai yra statomi papildomai siurbliai ir vandens sistemos, kurios padeda paduoti reikiamą vandens kiekį į namą. Tačiau namuose dažniausia naudojami vandens siurbliai su specialiais hidroforais. Pastarasis geras variantas, jeigu name yra įrengtas rūsys. Svarbiausia, kad namo inžinerinių tinklų projektavimas suteiktų tinkamos kokybės, karštą ir šaltą vandenį.

Šildymo sistemos

Šildymo sistemomis rūpinamasi dar statant namo sienas. Taip pat projektuojant namo sienų išplanavimą, norint pasiekti aukščiausius energijos suvartojimo rezultatus. Tinkamai sumontuota šildymo sistema užtikrina, kad namas pats sugebės išlaikyti šilumą, saugos šilumos kiekį namuose. Taip pat namo temperatūra turi išlikti nepakitusi, net tuomet, kai keičiasi oro temperatūra lauke.  Šildymo sistemai priklauso įvairūs katilai, vamzdžiai, pati namo apšiltinimo medžiaga.

Taigi, reikia nepamiršti, jog namo inžinerinių tinklų projektavimas išties yra svarbus statant bet kokius namus, tad būtinai pasikonsultuokite su specialistais, kurie rengia šias sistemas.