Previous month:
lapkritis 2016
Next month:
sausis 2017

gruodis 2016

UAB pirkimas

UAB pirkimasNorint tapti verslininku ir steigti uždarąją akcinę bendrovę gali pasirodyti, kad bus sudėtinga, nes Jums tektų viską pradėti nuo nulio, ypač jei esate naujas šioje srityje. Tačiau yra alternatyva — jau egzistuojančio UAB pirkimas.

Prieš perkant uždarąją akcinę bendrovę Jus derėtų atsargumo dėlei atlikti tyrimą, tam, kad įsitikintumėte ką perkate, kiek tai turėtų kainuoti ir ar tikrai būsite patenkinti tokiu pirkiniu. Juk tai yra įmonė, o ne batai ar piniginė. Taip pat Jums reikės raštiškų susitarimų, kuriuose būtų išdėstyti visi sandorio aspektai. Na, o toliau atlikdami reikiamus, numatytus veiksmus galite padidinti tikimybę, kad Jūsų, kaip verslininko, svajonė — sukurti sėkmingą įmonę — taps laiminga realybe, o ne finansine ir teisine katastrofa.

  1. Raskite tokį UAB, kurį norėtumėte pirkti. Žinoma, pirmieji UAB pirkimo žingsniai prasideda nuo paieškų. Tai gali būti sunkiau nei gali nuskambėti, nes reikia rasti dėmesio vertus reklamos šaltinius, kur UAB savininkai parduoda savo verslus. Pamėginkite užmesti tinklus per savo vietinius prekybos rūmus ar prekybos grupes iš tų pramonės sričių, kurios jus domina.
  2. Kai tik rasite UAB, kurį norėtumėte pirkti — pradėkite derybas. Įsitikinkite, kad susidūrėte su žmogumi, kuris yra įgaliotas derėtis Jus dominančio UAB vardu. Šiame taške Jūs dar nesudarinėjate tvirto ir nejudinamo sandorio. Šiame etape Jūsų tikslas turėtų būti inicijuoti pokalbį, kurio metu galėtumėte kiek įmanoma daugiau susižinoti apie Jus dominantį UAB ir nuspręsti ar verta pirkti. Turėtumėte nesivaržyti paprašyti esamo UAB savininko, kad jis suteiktų Jums prieigą prie visų parduodamos UAB įmonės knygų ir įrašų. Prieš suteikdamas tokią galimybę, įmonės esamas šeimininkas gali paprašyti Jūsų pateikti savo finansinę ataskaitą, kuri įrodytų, jog Jūsų ketinimai pirkti UAB yra rimti ir, kad Jūs esate pajėgus susimokėti. Taip pat, savininkas gali pageidauti pasirašyti konfidencialumo sutartį, kuri draustų bet kam atskleisti informaciją apie verslą. Gauta informacija galėtumėte dalintis tik su savo advokatu arba savo patarėjais finansiniais klausimais.

Tai tik keli pirmieji žingsniai, tačiau jie padės Jums ir užtikrins, kad UAB pirkimas vyktų sklandžiai.


Paskolos internetu? Taip, tai realybė

Greitas-kreditas-300x198Kartais imama ir nustembama. Pasauliui modernėjant atsiranda įvairiausių naujų sprendimų. Tarp jų minėtinos ir paskolos internetu. Kodėl internetu? Todėl, kad kompiuteris ir žiniatinklis – tai, be ko daugybė žmonių neįsivaizduoja savo gyvenimo. Ne tik pirkimas internetu ar forumai, ne tik naujienų portalai ar socialiniai tinklai, bet ir paskolos yra virtualios erdvės dalis.

Pinigai jau senokai nebėra vien monetos ir banknotai. Elektroninė bankininkystė populiarėja. Tad tarsi natūralu, kad ir paskolos internetu įgauna pagreitį. Kodėl? Pirmiausia tai palyginti greita. Taip pat patogu. O ir informacija surenkama iš karto. Tai visuma, aprėpianti daugybę aktualių dalykų.

Kokia aktuali informacija vartotojams yra pateikiama? Registracija, paraiškos pateikimas ir kredito gavimas, kredito grąžinimas, termino pratęsimas – tai, kas svarbu kiekvienam, mąstančiam skolintis. Vienas dėmesio sulaukiančių klausimų – kur galima atlikti mokėjimus. Iš pažiūros čia nieko rimti, tačiau nepasidomėjus vėliau gali reikėti sukti galvą. Ką daryti permokėjus? Tokie ir panašūs klausimai aptariami, todėl juntamas rūpestis.

Rūpestis, atsakomybė – tai, be ko skolinantis neapsieinama. Paskolos internetu yra patogesnės už vadinamąjį tradicinį variantą, tačiau lygiai taip pat svarbu, kad sprendimas būtų priimamas gerai apgalvojus.

Internete galima naršyti po įvairias svetaines, kol pavyksta atrasti patikimą ir geras sąlygas siūlančią paskolų bendrovę. O ką reiškia geros sąlygos? Klientų lūkesčiai paprastai susiję su mažomis palūkanomis. Bet net ir patys mažiausi procentai nesužavės, jeigu skolinanti įstaiga atrodys įtartina. Net ir pačios „saldžiausios“ sąlygos tuomet nelabai ko vertos.

Paskolos internetu yra šių laikų realybė. Gana įspūdinga. Nors verta dar kartą akcentuoti atsakomybę – ji svarbi nepriklausomai nuo to, ar imama 5 tūkst., ar dešimt kartų mažesnė suma. Ir skolintojai taip pat skrupulingai turi įvertinti procesą, nesvarbu, ar sandoris vertas mažesnės, ar didesnės pinigų sumos.

Ar reikia ką nors pridurti? Nebent tai, kad tikėtinos dar šiuolaikiškesnės paskolų rinkos perspektyvos. Kokios? Tikriausiai kas nors dar patogiau ir lanksčiau. Laikas parodys.


Kelionė į Daniją – ar verta?

DanijaKiek šalių aplankiau! Kiek įdomybių pamačiau! Kiek patiekalų ragavau! Ar galėtumėte taip pasakyti apie save? Yra žmonių, kurie daug keliauja, tačiau nemaža dalis apsiriboja kuklesnėmis išvykomis, o jeigu suplanuoja didesnę kelionę, tai paprastai kartą per metus ar rečiau. Jeigu norite nuvykti į Daniją, bet nežinote, ar leis finansinės galimybės, vertėtų atkreipti dėmesį į vežėjų įmonę UAB Satransa.

Kodėl verta aplankyti Daniją? Ar išvis verta? Taip. Tam yra daugybė priežasčių, o tolimesnėse eilutėse pateiksime tris – pabuvimą kitoje aplinkoje, galimybę pasisemti naujų idėjų, daniškos virtuvės pažinimą. Tad leidžiamės į kelią.

Pabuvimas kitoje aplinkoje

Noriu pakeisti aplinką – gana dažnai girdima frazė. Ir ji puikiai suprantama. Juk kasdienė rutina ilgainiui pabosta, norisi naujų įspūdžių. Legolendas, įspūdingos pilys – dalis to, ką galima pamatyti Danijoje. Tačiau net nepaisant to, kiek lankytinų objektų atsiduria maršrute, tai vis tiek šis tas naujo, įdomaus.

Pabuvimas kitoje aplinkoje – tai poilsis, atsipūtimas nuo darbų, įprastos dienotvarkės pakeitimas. Konkretūs potyriai priklauso nuo žmogaus. Pavyzdžiui, vienas su UAB Satransa į Daniją keliaus vedamas troškimo pažvelgti į šią šalį iš istorinės perspektyvos. O kitam prioritetas bus architektūros šedevrai.

Galimybė pasisemti naujų idėjų

Aplinkos pakeitimas sietinas su naujomis idėjomis. Jei darbas pradeda labiau varginti, jei atrodo, kad mažėja produktyvumo lygis, galbūt vertėtų pamąstyti apie kelionę į Daniją? UAB Satransa dažnai kursuoja į šią šalį ir atgal, tad nuvykimas patogus. Kaip pasakytų klientai, paslauga gerai sutvarkyta.

Idėjos neretai siejamos su įkvėpimu. Ir kai to įkvėpimo trūksta, imama galvoti apie atostogas. Kokia kryptis? Galbūt ta, apie kurią čia kalbame?

Daniškos virtuvės pažinimas

Tikriausiai girdėjote apie daniškus sumuštinius, pagardintus įvairiausiais ingredientais ir nepatenkančius į apibrėžimą „duona su dešra“. Ir ne tik jų siūloma paragauti šioje šalyje. Kad ir į kokį kraštą bevyktumėte, visuomet intriguoja tos šalies virtuvė. Ir Danija tikrai ne išimtis. Tad į klausimą, ar verta čia vykti, atsakymas teigiamas. O su UAB Satransa kelionė ne tik patogesnė, bet ir saugesnė.


Saulės kolektoriai – patogus ir efektyvus sprendimas net žvelgiant į ateitį

Saulės kolektoriaiSaulės kolektoriai populiarėja ir sulaukia daugybės teigiamų atsiliepimų, nes nemokamai generuoja energiją, leidžia pasijusti energetiškai nepriklausomiems, yra ekologiški ir nevienadieniai. Be to, vartotojai kalba apie lankstumą – sistema pritaikoma pagal poreikius. O galvojančius, ar verta rinktis tokius įrenginius (ir kur rinktis), sudomina e-aquajazz.lt saulės kolektoriai.

Patogūs šiuolaikiniai sprendimai

Saulės kolektoriai apibūdinami kaip patogus šiuolaikinis sprendimas. Dar vienas apie komfortą sufleruojantis dalykas – įsigijimas internetu. Pala... Internetu? Kolektoriai? Ar tikrai? Taip! Pasirodo, kad internetinių parduotuvių asortimentas apima ne tik mažesnius daiktus, bet ir energetikos srities įrenginius.

Kaip patogumo pavyzdys turėtų būti paminėti e-aquajazz.lt saulės kolektoriai. Pirmiausia, kaip jau išsiaiškinome, dėl galimybės įsigyti virtualiu būdu. Tačiau ne tik todėl. Kitas pliusas – specialistų konsultacija. Sutikite – elektroninėse parduotuvėse kartais neaišku, kuris produktas optimalesnis. O šiuo atveju situacija piešiama dailiau – e-aquajazz.lt turi skiltį, pavadintą „Pagalba klientui“. Čia nurodytas darbo laikas, telefonas ir el. paštas.

Jei tik kyla kokių nors klausimų, savo srities specialistai yra pasiruošę padėti. Toji pagalbos ranka reikalinga, nes saulės kolektoriai palyginti specifiška sritis, kurioje nemažai galvojimo. Gali kilti klausimų, susijusių tiek su įsigijimu, tiek su įrenginių veikimu, tiek su montavimu.

Kai vienoje vietoje galima nusipirkti tai, kas aktualu, gauti konsultaciją ir netgi susitarti dėl įrengimo, tai tikrai nepaprastai patogus variantas. Kalbant apie kokybę, šitoks derinys vėlgi džiuginantis.

Ne tik efektyvu, bet ir gražu

Dėl naudos kolektoriai visame pasaulyje atranda pirkėjus. Ir e-aquajazz.lt saulės kolektoriai pasižymi geru naudingumo koeficientu. Žmonės domisi, ko konkrečiai reikėtų norint šildyti vandenį ar patalpas, naujai supranta ekonomijos ir ekologijos sąvokas.

Pradėjus žvalgytis po pasiūlymus paaiškėja, kad kolektoriai ne tik efektyvūs, bet ir gražūs. Kokie nors siurblio mazgai ar reguliatoriai galbūt kaip tik nekelia susižavėjimo. Tačiau gerą įspūdį kuria ant namo stogo sumontuoti kolektoriai, suponuojantys apie naujoves, apie tai, kad žodelis „eko“ – ne kažkas tolimo, neaiškaus. Eko – tai naudingumo ir netgi dailumo santarvė.

Jei statote namą, tai e-aquajazz.lt saulės kolektoriai gali būti ne tik energetinio efektyvumo rodiklių gerinimas, bet ir apipavidalinimo akcentas.

Žvelgiant į ateitį

Žvelgiant į ateitį kolektoriai taip pat vertinami teigiamai. Iš tiesų tai ir yra investicija į ateitį. Teigiama, kad metams bėgant įrenginiai išlieka naudingi, o šis aspektas itin aktualus – juk norisi sklandaus ir ilgaamžio veikimo.

Ekologija ir ekonomija – tai realybė. Patogi realybė. O prie patogumo nepaprastai prisideda įsigijimo internetu galimybė. Susisiekus su specialistais iš e-aquajazz.lt gaunamas dešimties balų (arba šimto, priklausomai nuo įverčio sistemos) vertas rezultatas.

Na, o tai, kas minima šio straipsnio pavadinime (Saulės kolektoriai – patogus ir efektyvus sprendimas net žvelgiant į ateitį) yra patvirtinama. Tad pelnomas dar vienas dešimtukas.