Kodėl apsimoka naudotis ilgalaikės automobilių nuomos paslaugomis?
Studijos ir apie studijas. Kaip gyvena pirmakursiai?

Kokie yra pagrindiniai granulinio katilo privalumai?

Granulinis katilas www.sustaintech.co.uk nuotr.Granulinis katilas – vis populiarėjantis būdas šildyti namus ir kitas patalpas. Galima pastebėti tendenciją, kad vis daugiau žmonių domisi, kaip įsigyti granulinį katilą ir kuo jis skiriasi nuo įprasto katilo. Taigi, jeigu norite sužinoti, kokie yra pagrindiniai granulinio katilo privalumai, visų pirma reikėtų žinoti, kad granulinis katilas jums siūlo komfortą ir taupumą tuo atžvilgiu, kad jūs patys galėsite reguliuoti daugelį funkcijų.

Visi granuliniai katilai būna įrengiami su automatika, tad jūs tikrai galėsite patys valdyti tokius dalykus kaip akumuliacinę talpą, uždegimą, procesą, kuro padavimą, taip pat ir karšto vandens ruošą. Kitaip tariant, jūs patys valdysite granulinio katilo darbą ir galėsite be didelių problemų atrasti didžiausią efektyvumą. Nors daugelis žmonių galvoja, kad granulinio katilo valdymo pultas yra gana sudėtingas dalykas, tačiau taip tikrai nėra – tai gana paprastas ir aiškus dalykas, prie kurio priprasite vos po keleto pabandymų pasinaudoti.

Kokie būna granuliniai katilai ir kur juos pirkti?

Daug kas priklauso nuo to, kokį degiklį pasirinksite. Būna tiesiai į katilą montuojami degikliai, kurie turi labai aukšta naudingumo koeficientą – net iki 99 procentų. Tai yra puikus variantas dar ir todėl, kad tokį degiklį galima įstatyti į daugelį katilų, net ir gana senų. Visgi, yra ir savotiškų minusų – turint tokį degiklį, jūs galėsite kūrentis tik su gana aukštos kokybės medžio granulėmis, kadangi prastos kokybės granulės gali sugadinti degiklį arba sustabdyti jo darbą.

Kitas variantas yra degiklis su šneku. Tai nėra toks universalus degiklis tuo atžvilgiu, kad jums nepavyks įmontuoti tokio degiklio prie bet kokio katilo, todėl įranga ir montavimas gali kainuoti šiek tiek daugiau, negu kalbant apie pirmąjį variantą. Tačiau, yra ir vienas nemažas privalumas – turint tokį degiklį, jūs galėsite deginti ir akmens anglies granules, ir medžio granules, ir net sėklas ar saulėgrąžas. Įdomu ir tai, kad su tokiu degikliu leidžiama deginti ir nekokybiškas granules, nes nieko tokiam katilui su šnekiniu degikliu tikrai nenutiks. Be abejo, galbūt naudingumo koeficientas nebus toks aukštas, kaip pirmuoju atveju, tačiau universalumas šiuo atžvilgiu tikrai atperka šį trūkumą.

Perkant naują granulinį katilą, numeris vienas dalykas, į kurį jums tikrai reikia atkreipti dėmesį – tai būtent naudingumo koeficientas. Taip yra paprasčiausiai todėl, kad kuo geresnis koeficientas, tuo jums pavyks sutaupyti daugiau pinigų kuro sąnaudoms. Juk greičiausiai būtent dėl to ir norite įsigyti granulinį katilą – kad galėtumėte daugiau sutaupyti ir mėgautis šilumos komfortu namuose.

Elektroninėje parduotuvėje įsigyti granulinį katilą gali būti gerokai pigiau, nei realiame prekybos centre arba specializuotoje parduotuvėje. Negana to, čia akcijos teikiamos ne tik visų tipų granuliniams katilams, čia taip pat labai paklausūs nuotekų valymo įrenginiai su akcija, kurie dabar yra pigesni nei bet kada anksčiau. Taigi, atsidarykite savo interneto naršyklę ir pamėginkite pasidomėti, kuris katilas jums labiausiai tiktų namų aplinkoje ir užsisakykite jį tiesiog internetu, o pristatymas į namus bus visiškai nemokamas.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)