Previous month:
spalis 2016
Next month:
gruodis 2016

lapkritis 2016

UAB KOLIZ laikrodžiai internetu – sprendimai pirkėjų patogumui

Chromos-300x300Prekyba ar paslaugų teikimas – veikla, reikalaujanti pastangų ir nuolatinio tobulinimo. Tai supranta ir UAB KOLIZ. UAB KOLIZ laikrodžiai pateikiami internete ir yra sklandžios prekybos pavyzdys.

Vienas iš gamintojų, kurio prekes galite apžiūrėti virtualiose chronos.lt lentynose, yra „Vostok Europe“. Pirmasis žodis, atėjęs į galvą pamačius šiuos laikrodžius, – tvirtumas. Tai įspūdingi, prabangūs ir tiesiog energingo dizaino šedevrai. Taip, būtent tvirtumas ir energija yra tarsi „Vostok Europe“ sinonimai, todėl ir reklamoms tikslingai pasirinkti sporto pasaulio atstovai. Štai pirkdami ryškųjį BIG Z gaunate ir stipriausio pasaulio žmogaus Žydrūno Savicko autografą. Toks laikrodis reprezentuoja stiprybę, jis traukia žvilgsnį ir yra sukurtas taip, kad nepriekaištingai tarnautų. Viskas išdirbta nepaprastai – viskas nuo dirželio užsegimo iki rodyklių, nuo ciferblate esančių padalų iki laiko nustatymo galvutės.

UAB KOLIZ laikrodžiai efektyvūs. Štai moteriški M&M yra spalvingi ir žaismingi. Jie minimalistinio dizaino, tačiau nenuobodūs. Tai tikras optimizmo šaltinis, išskirtinio dizaino pavyzdys. Arba „Pierre Lannier“ – išraiškingi aksesuarai, kurie atrodo ir stilingai, ir prabangiai.

UAB KOLIZ orientuota į kokybę ir kartu siūlo gausų asortimentą. Nereikia rinktis iš trijų prekių ir galvoti, kuri turi mažiausiai minusų. Galima rinktis iš dešimčių ir šimtų ir taip atrasti patį gražiausią, patį kokybiškiausią ir visaip kitaip patraukliausią laikrodį.

O kas dar priimtina be pačių produktų? Vartotojų ratas didėja tada, kai pasiūla tinkamai pateikta, kai visa sistema veikia sklandžiai. Apie tai kalbant reikėtų paminėti prekių pristatymo sąlygas ir garantiją. Kai šie dalykai profesionaliai suderinami, tai kompanijos darbo procesus galima pagirti už profesionalumą. Tiksliau, pagirti personalą už profesionalų darbą. Garantija – tarsi įrodymas, kad prekės kokybiškos. Ir šiaip pirkėjams ramiau žinant, kad normaliu režimu nefunkcionuojantį daiktą bus galima grąžinti.

Užsukus į bet kokią parduotuvę tikimasi, kad joje būtų tvarkinga. Internete taip pat norisi, kad portalas neprimintų suversto kambario. UAB KOLIZ laikrodžiai pateikti taip, kad internautai be vargo rastų norimo modelio aksesuarus. Chronos.lt yra šeši pagrindiniai meniu punktai – VISI LAIKRODŽIAI, VYRIŠKI, MOTERIŠKI, ŠVEICARIŠKI, GAMINTOJAI, AKCIJOS. Renkantis galima nusistatyti ir smulkesnius kriterijus, pavyzdžiui, apyrankės medžiaga ar korpuso forma. Apgalvoti elektroninės parduotuvės sprendimai lemia lankytojų žingsnius. Kai jėgos suvienijamos kuriant patogiausią sistemą, gaunamas geras rezultatas. Ir rinktis laikrodį tampa žymiai maloniau, nes juntama, kad pardavėjas padirbėjęs iš peties.

Ką renkatės jūs? „Vostok Europe“? O gal „Pierre Lannier“? Nepriklausomai nuo to, ką nusprendėte, UAB KOLIZ laikrodžiai krepšelin dedami patogiai. O pati paieška įdomi, nes rinktis galima tikrai ne iš trijų ar penkių aksesuarų.


Lietuviška virtuvė: kaip gaminti ir sutaupyti?

580_Cepelinai_suKalbėdami apie lietuvišką virtuvę, prisimename senolių receptus, džiaugiamės sočiu ir skaniu maistu, kurį su malonu dedame tiek ant šventinio stalo, tiek planuojant kasdienę vakarienę su šeima. Tiesa, gaminti tradicinius patiekalus nėra pigu, todėl visų pirma planuojame savo pirkinių krepšelį ir vykstame į prekybos centrą. Galime užtikrinti – domėdamiesi akcijomis ir individualiais prekybos tinklų pasiūlymais, saugodami pamėgtus receptus ir gamindami su meile, džiaugsimės nebrangiu, tačiau skaniu valgiu.

Lietuviškų valgių tradicijos

Jei domitės tradiciniais lietuvių patiekalais, turėtumėte prisiminti, kad metams bėgant mūsų šalies virtuvė gerokai keitėsi, be to, skirtingų socialinių sluoksnių atstovai valgydavo visai kitus patiekalus. Galiausiai, atskiri Lietuvos regionai suformavo savas pietų stalo tradicijas. Ieškant sąsajų, paprastai išskiriamas lietuvių virtuvės paprastumas. Taip yra todėl, kad didžioji žmonių dalis priklausė vargingam sluoksniui ir valgė tai, ką galėjo pasigaminti. Iš kitos pusės, dalis tyrėjų tvirtina, kad lietuvių paprastumas neturėtų būti siejamas vien tik su nepritekliumi, bet ir apimti tradicinę gamybos nuostatą.

Nuo seno lietuviai valgė daug grūdinių patiekalų (prisiminkite, kokiomis gražiomis tradicijomis apipinta duonos gamyba). Svarbų vaidmenį atlikdavo kiauliena ir jautiena, rečiau ant stalo buvo dedama aviena. Lietuviai ypatingai vertino pieno produktus – tiek patį pieną, tiek varškę, grietinę ar sūrį. Bulvės mūsų šalį pasiekė tik prieš 250 metų, todėl tradiciniais laikomi cepelinai nebuvo populiarus patiekalas senojoje kultūroje.

Lietuviai mėgsta ir nori gaminti

Itin svarbus lietuvių bruožas – noras gaminti. Dideli vaišių stalai buvo svetingumo ir gero gyvenimo rodiklis. Gardžiausi šeimininkių patiekalai buvo aptariami ir bandomi atkartoti. Natūraliai iki šių dienų turime tradiciją saugoti senolių receptus ir perduoti juos kitoms kartoms. Džiugu tai, kad pasikeitus laikams, galime įsigyti praktiškai visų maisto produktų ir įgyvendinti pasirinkto krašto receptus. Kitaip sakant, turime išskirtinę galimybę atgaivinti šimtmečius skaičiuojančius valgius ir sugrąžinti juos ant išpuoselėto vaišių stalo.

Pirkinių planavimas padeda taupyti

Norintiems taupyti, siūlome iš anksto sudaryti būtinų pirkinių sąrašą ir jo laikytis – taip įsigysite visko, ko reikės patiekalo gamybai, ir išvengsite pagundų švaistytis pinigais. Nepamirškite domėtis akcijomis ir prekybos tinklų pasiūlymais. Racionaliai planuodami finansus, sutaupysite kur kas daugiau, nei manote. Finansų specialistai rekomenduoja apsipirkti kelis kartus per savaitę, kadangi parduotuvėje lankantis kasdien, neišvengiamai išleidžiama daugiau. Pagalvokite apie kelių dienų receptus ir iš anksto suplanuokite pirkinių krepšelį.


Prezervatyvų mados Pasaulyje

Prezervatyvu-sukneleNiekada nesusimastėte, ar apsisaugojimo priemonė gali būti madinga? Šiuolaikiniame vakarų šalių pasaulyje greičiausiai nieko nebenustebintų prezervatyvų mados. Štai vieną sezoną madingi būtų tik Durex prezervatyvai, kitą – vyrautų prezervatyvų su iškilusiais taškeliais tendencijos ir kiekvienas jaunuolis su savimi drąsiai nešiotųsi madinguosius prezervatyvus.

O štai tolimojoje Indijoje jaunų suaugusiųjų (į trečią dešimtmetį įkopusių žmonių) seksualinis gyvenimas vis dar dramatiškai laikomas po paslapties šydu. Tai reiškia, kad yra vengiama ir tokių nepatogių temų, kaip seksualinė sveikata, apsisaugojimo priemonių pasirinkimas ir jų naudojimas. Nepatikėsite, bet smerkiančių ir niekinančių žvilgsnių pirkdami prezervatyvus Indijoje jaunuoliai susilaukia net pirkdami vaistinėse iš vaistinės darbuotojų! Norėdami pakeisti šią nesveiką situaciją, prezervatyvų gamintojai „Skore Condoms“ ėmėsi unikalios iniciatyvos ir 2015 metais surengė pirmąjį Indijoje sargių madų pasirodymą! Šis renginys tapo informacinės kampanijos prieš AIDS dalimi, nes prezervatyvai yra vienintelė pasaulyje apsisaugojimo priemonė, kuri padeda išvengti ne tik nepageidaujamo nėštumo, bet ir lytiniu keliu plintančių ligų (tame tarpe ir AIDS, kuris kasmet nusineša daugybę gyvybių ir yra itin aktuali tema Indijoje ir kitose skurdžiose šalyse).

Pagrindinis šios akcijos - renginio tikslas buvo surengti didelio masto renginį, kuris aiškiai sakytų jaunuoliams, kad prezervatyvai arba sargiai gali ir yra madingi! Tiesa, buvo pristatomos ne pačių prezervatyvų mados (Indijai tam dar tikrai per anksti), o ypatingi drabužiai, kuriems sukurti buvo naudojami patys įvairiausi prezervatyvai. Toks būdas parodytas jaunuoliams leido suprasti, kad prezervatyvai yra svarbi gyvenimo dalis, juo privertė atkreipti dėmesį į nesaugaus sekso problemas.

Drabužius iš prezervatyvų kūrė net 36 komados, kurias sudarė 72 studentai iš net vienuolikos gerai žinomų mados institutų. Kai kurioms sargių suknelėms sukurti panaudota daugiau nei 200 tūkstančių prezervatyvų ir visi tie prezervatyvai panaudoti ne veltui! Po renginio „Skore Condoms“ kompanija sakė, kad tai buvo linksmas kūrybiškas ir efektyvus būdas kalbėti apie apsisaugojimo priemones. Kompanija sulaukė daug palaikymo ir tikisi, kad ateityje lytiniai santykiai Indijoje nebebus tokia tabu ir nepatogi tema ir galbūt prezervatyvai taps madingais!

Akimirkas iš pirmojo Indijoje prezervatyvų madų šou galite pamatyti čia:

 

 


Studijos ir apie studijas. Kaip gyvena pirmakursiai?

Of in studentas www.simpletuition.com nuotr.Rugsėjo pradžia daugeliui jaunuoliu būna kiek gąsdinanti, kadangi tenka pereiti į naują gyvenimo tarpsnį. Kalbame apie studijas, kuomet baigę 12 kasių jaunuoliai dažniausiai išvyksta į kitus miestus ieškoti jiems skirtos laimės. OF IN – internetinė prekybos vieta prekiaujanti kanceliarinėmis prekėmis, kurios padės Jums jaustis pasiruošus, kas ir kur būtumėte. Sakote, kad studentui reikia tik tušinuko ir vieno sąsiuvinio? O kaip yra iš tikrųjų?

Studentų krepšelis ir viskas, kas jame turi būti

Geras studentas privalo pats pasirūpinti visomis reikalingomis priemonėmis. Jeigu mokykloje už jus viską apgalvodavo tėveliai, tai dabar kiekvieno studento pareiga pačiam susižinoti ko jam reikia, kad studijos būtų sėkmingos ir bandyti tai surasti.

Taip, studento krepšelis kur kas menkesnis nei kad mokinio. OFIN.lt padės surasti viską, ko Jums gali reikėti. Studento „kuprinė“ nelabai kuo skiriasi nuo mokinio. Svarbiausia, kad viską galima rasti vienoje vietoje.

  • Sąsiuvinis. Kol vieni laikosi mokykloje susikurtos sistemos skirtingus dalykus rašyti į skirtingus sąsiuvinius, tuo tarpu kiti studentai norėdami labiau užtvirtinti savo statusą perka vieną didelį sąsiuvinį. Mūsų minėtoje prekybos vietoje egzistuoja labai platus kanceliarinių prekių pasirinkimas, tad užtikrinama, kad kiekvienas atras tai, ko jam reikia.
  • Rašymo priemonės. Parkeriai – puikus pasirinkimas mokiniams, kurie dar tik mokosi rašyti. Paprasčiausiai ši rašalinė rašymo priemonė padeda lavinti ranką ir išgauti gražų raštą. Štai studentų tikslas yra rašyti ne ką kuo gražiau, tačiau kuo greičiau. Daugelis nustemba, kad studijose viskas diktuojama labai greitai ir tikrai gana sunku susekti informaciją. Tik geras, minkštas tušinukas gali padėti sėkmingai sisteminti informaciją.
  • Užrašų knygutė arba darbo kalendorius. Studentas jau yra suaugęs žmogus ir visus reikalus privalo tvarkytis pats. Žinoma, jų yra gana daug, tad kad niekas nebūtų pamiršta – būtina turėti darbo kalendorių, kuriame būtų galima susirašyti pačią svarbiausią informaciją. Ji padės nepasiklysti informacijos jūroje.

Geras studentas visada bus pasiruošęs netikėtumams ir su savimi turės visas reikalingas priemones, kurios gali padėti išsisukti iš bet kokios situacijos.

Psichologinis pasiruošimas studijoms

OFIN.lt pasirūpins kanceliarinėmis prekėmis, kurios bus reikalingos, kad mokslo metai praeitų sėkmingai ir be jokių problemų. Visgi, greta tokių priemonių, drabužių ir panašiai – kiekvienas studentas labai jaudinasi nauja pradžia. Tėvelių pareiga užtikrinti, kad vaikas nejaus jokio diskomforto persikeldamas į naują gyvenamą vietą. Psichologinis jo paruošimas persikraustymui gali būti labai skirtingas, kadangi kai kurie patys stengiasi visais įmanomais būdais kuo greičiau išsikraustyti. Šiuo atveju turėtų būti nagrinėjamas Jūsų individualus atvejis, tačiau pažymėti tam tikrus aspektus galima ir įvertinus bendrą situaciją.

Pirmiausia tėveliai turi akcentuoti, kad vaikas bet kada gali sugrįžti. Kai kurie baiminasi, kad išvykus paprasčiausiai uždaromos visos galimybės ir nebelieka kelių sugrįžti ten iš kur buvo ateita. Reikia pabrėžti, kad vaikas gali grįžti ne tik savaitgaliais arba atostogų metu, tačiau ir tuomet kai baigs studijas. Juk jis savo gyvenimą gali lipdyti gimtajame mieste.

Taip pat reikia surasti vaikui gyventi tokią vietą, kurioje jis jaustųsi taip tarsi namuose. Pavyzdžiui, labai ramiems vaikams paprasčiausiai tikrai nemalonu, kai reikia gyventi bendrabučiuose, kur ištisą parą vyksta veiksmas trukdantis užmigti. To išvengti galima gana paprastai. Gyvenimas pas močiutes nėra brangus, o vaikas visada turės ramybę. Studijos, tai ne tik studentavimas. Kai kurie išties atvyksta mokytis ir reikia suteikti jiems tokias sąlygas.

***

Tapimas studentu yra nauja gyvenimo pradžia, kuri gali kiek gąsdinti. Visgi, visi skirtingai suvokia šį naują gyvenimo etapą ir labai svarbu, kad tėveliai priklausomai nuo vaiko gebėtų pasiūlyti konkrečią pagalbą, kuri suteiks galimybę planuotis savo gyvenimą jau be šeimos.


Kokie yra pagrindiniai granulinio katilo privalumai?

Granulinis katilas www.sustaintech.co.uk nuotr.Granulinis katilas – vis populiarėjantis būdas šildyti namus ir kitas patalpas. Galima pastebėti tendenciją, kad vis daugiau žmonių domisi, kaip įsigyti granulinį katilą ir kuo jis skiriasi nuo įprasto katilo. Taigi, jeigu norite sužinoti, kokie yra pagrindiniai granulinio katilo privalumai, visų pirma reikėtų žinoti, kad granulinis katilas jums siūlo komfortą ir taupumą tuo atžvilgiu, kad jūs patys galėsite reguliuoti daugelį funkcijų.

Visi granuliniai katilai būna įrengiami su automatika, tad jūs tikrai galėsite patys valdyti tokius dalykus kaip akumuliacinę talpą, uždegimą, procesą, kuro padavimą, taip pat ir karšto vandens ruošą. Kitaip tariant, jūs patys valdysite granulinio katilo darbą ir galėsite be didelių problemų atrasti didžiausią efektyvumą. Nors daugelis žmonių galvoja, kad granulinio katilo valdymo pultas yra gana sudėtingas dalykas, tačiau taip tikrai nėra – tai gana paprastas ir aiškus dalykas, prie kurio priprasite vos po keleto pabandymų pasinaudoti.

Kokie būna granuliniai katilai ir kur juos pirkti?

Daug kas priklauso nuo to, kokį degiklį pasirinksite. Būna tiesiai į katilą montuojami degikliai, kurie turi labai aukšta naudingumo koeficientą – net iki 99 procentų. Tai yra puikus variantas dar ir todėl, kad tokį degiklį galima įstatyti į daugelį katilų, net ir gana senų. Visgi, yra ir savotiškų minusų – turint tokį degiklį, jūs galėsite kūrentis tik su gana aukštos kokybės medžio granulėmis, kadangi prastos kokybės granulės gali sugadinti degiklį arba sustabdyti jo darbą.

Kitas variantas yra degiklis su šneku. Tai nėra toks universalus degiklis tuo atžvilgiu, kad jums nepavyks įmontuoti tokio degiklio prie bet kokio katilo, todėl įranga ir montavimas gali kainuoti šiek tiek daugiau, negu kalbant apie pirmąjį variantą. Tačiau, yra ir vienas nemažas privalumas – turint tokį degiklį, jūs galėsite deginti ir akmens anglies granules, ir medžio granules, ir net sėklas ar saulėgrąžas. Įdomu ir tai, kad su tokiu degikliu leidžiama deginti ir nekokybiškas granules, nes nieko tokiam katilui su šnekiniu degikliu tikrai nenutiks. Be abejo, galbūt naudingumo koeficientas nebus toks aukštas, kaip pirmuoju atveju, tačiau universalumas šiuo atžvilgiu tikrai atperka šį trūkumą.

Perkant naują granulinį katilą, numeris vienas dalykas, į kurį jums tikrai reikia atkreipti dėmesį – tai būtent naudingumo koeficientas. Taip yra paprasčiausiai todėl, kad kuo geresnis koeficientas, tuo jums pavyks sutaupyti daugiau pinigų kuro sąnaudoms. Juk greičiausiai būtent dėl to ir norite įsigyti granulinį katilą – kad galėtumėte daugiau sutaupyti ir mėgautis šilumos komfortu namuose.

Elektroninėje parduotuvėje įsigyti granulinį katilą gali būti gerokai pigiau, nei realiame prekybos centre arba specializuotoje parduotuvėje. Negana to, čia akcijos teikiamos ne tik visų tipų granuliniams katilams, čia taip pat labai paklausūs nuotekų valymo įrenginiai su akcija, kurie dabar yra pigesni nei bet kada anksčiau. Taigi, atsidarykite savo interneto naršyklę ir pamėginkite pasidomėti, kuris katilas jums labiausiai tiktų namų aplinkoje ir užsisakykite jį tiesiog internetu, o pristatymas į namus bus visiškai nemokamas.


Kodėl apsimoka naudotis ilgalaikės automobilių nuomos paslaugomis?

AutonuomaKai reikalingas automobilis, bet pakankamai pinigų įsigyti naują transporto priemonę nepakanka, pradedame ieškoti tam išeities. Dažnas lietuvis šiandien kaip alternatyvą pasirenka automobilių nuomą. O kas, jei automobilio reikia ne porai valandų ar dienų, - klausiate Jūs. Atsakome, kad paskutiniu metu daugelis įmonių teikia ilgalaikės automobilių nuomos paslaugas, pagal kurias transporto priemone galėsite naudotis kelis mėnesius ar net metus. Ilgą periodą išnuomojamos įvairių klasių mašinos ypač naudingos verslininkams. Vykdydami savo verslą, jie neturi kada koncentruotis į daugelį nuosavo automobilių parko  problemų bei darbų, tad ilgalaikė auto nuoma jiems kur kas labiau palengvina kasdienybę bei kompanijos valdymą. Kitas ne ką mažiau svarbus ilgalaikės nuomos privalumas yra pinigai. Produkcijos vežiojimui išsinuomojus miniveną ar krovininį transportą, nereikės sumokėti didelės sumos pinigų, priešingai nei perkant atskirą įmonės automobilį. Prekes ar aparatūrą galėsite vežti dideliais kiekiais, nesukant galvos apie paskolą, išsimokėjimus, skolas ir pan. Taigi, ilgalaikė automobilių nuoma padeda nušauti du zuikius vienu šūviu: turėsite reikalingo modelio automobilį ir už jį sumokėsite kur kas mažiau pinigų, nei perkant naują.

Ilgalaikė automobilių nuoma ypač pravarti verslui

Lietuvoje šiuo metu priskaičiuojama tūkstančiai stambių bei visai smulkių įmonių. Didžiosioms bei daugeliui mažųjų kompanijų prekes, paslaugas ar kitą produkciją tenka nuolat pristatyti iš vietos į vietą, todėl transportavimo problema juos lydi nuo pat verslo įsteigimo pradžios. Tačiau, tik finansiškai pajėgios ir stabilios įmonės gali leisti sau kaip įmonės turtą įsigyti transporto priemonę. Kitoms organizacijoms, deja, bet tenka ieškoti kitų būdų, kaip greitai, saugiai ir patikimai pervežti maistą, konditerijos gaminius, įrankius, aparatūrą, drabužius, avalynę bei kitus daiktus iš taško A į tašką B. Ir būtent tokiose situacijose atkreipiamas dėmesys į ilgalaikę automobilių nuomą. Ypač paklausios ir naudingos didelių prekių kiekių transportavimui yra didesnių automobilių klasės, pavyzdžiui, vienatūriai (minivenai) arba krovininiai automobiliai. Visi jie atitinka techninius reikalavimus, turi draudimą, todėl saugūs važiuoti įvairius atstumus vairuotojui, bet krovinių transportavimui.

Apie viską pasirūpinta už jus

Daugelis ilgalaikę automobilių nuomą siūlančių įmonių jau būna iš anksto sutvarkę transporto priemonės techninę būklę, ją apdraudę, praėję reikalingas technines peržiūras ir pan. Todėl klientui nereikia pačiam sukti galvos, kur ir kaip patikrinti automobilį. Pasirašius ilgalaikės auto nuomos sutartį, užteks paisyti įmonės numatytas taisykles bei sąlygas o visa kita mašinos būklės patikra pasirūpins pati įmonė. Tai reiškia, kad asmuo gali susitelkti tik ties savo verslu, darbu, o ne galvoti, kada baigiasi automobilio draudimas ar kurią datą paskirti techninei peržiūrai. Visos eksplotacinės išlaidos sutikrinamos ilgalaikės auto nuomos pabaigoje. Be to, išsinuomojus ilgam laikui jums reikalingą modelį, papildomas nuosavus automobilius prižiūrintis darbuotojas jums nebus reikalingas. Tad vėlgi – sutaupysite.