SEO optimizavimas – nuoseklumo reikalaujanti strategija
Ką daryti, kai skauda gerklę?

Trumpi ir praktiški patarimai, kaip sutaupyti per vestuves

Vestuves bridalmusings.com nuotr.Artėja gražiausia jūsų gyvenimo šventė? Be abejo, ją planuoti reikia ne vieną dieną ir net ne vieną mėnesį norint puikios šventės. Norisi įgyvendinti visas savo svajones ir pasirūpinti, kad ta diena būtų įspūdinga ir nepamirštama. Tačiau, taip pat vertėtų žinoti, kad planuojant vestuves galima ir sutaupyti. Aišku, kartais taip neatrodo – juk reikia pasirūpinti ir nuostabia suknele, ir kokybišku bei skaniu maistu, ir patikimu transportu, ir vestuvių vakarinės dalies vieta bei gero fotografo paslaugomis. Tačiau, mes pateiksime keletą trumpų, ir tikrai praktiškai panaudojamų patarimų, kaip sutaupyti planuojant vestuvių šventę.

  • Tikrai sutaupysite, jeigu pasirinksite vestuves kelti ne vasarą, o kitais metų laikais. Turite nemažai pasirinkimo – galite rinktis nuo spalio mėnesio iki pat balandžio. Tuo metu vyksta mažiau švenčių, todėl paslaugų tiekėjai bus neužimti ir galima tikėtis palankesnių kainų.
  • Dar vienas garantuotas būdas sutaupyti – nekelti vestuvių penktadienį arba šeštadienį – renkantis ne savaitgalį, daugelis paslaugų kainuos pigiau, kadangi ir fotografai bei muzikantai yra gerokai mažiau užimti darbo dienomis nei savaitgaliais.
  • Užsisakykite vestuvių vakarinės dalies vietą iš anksto – tikrai nereikia laukti paskutinio mėnesio – jeigu būsite numatę kur švęsti vestuves bent prieš metus, tuomet tikrai būsite laimingi pamatę mažesnę sąskaitą už šią paslaugą. Patikėkite, tie, kurie delsia išsinuomoti vestuvių vietą lieka su prastesniais variantais kurių niekas nenori arba turi sumokėti stipriai didesnį nuomos bei kitų paslaugų mokestį.
  • Kai nuomositės vestuvių vakarinės dalies vietą, pasistenkite rasti tokią, kur jau būtų jums tinkami stalai, kėdės, staltiesės ir nereikėtų labai smarkiai keisti interjero – tikrai sutaupysite tokiu atveju, kadangi nereikės nuomotis kėdžių ir stalų atskirai.
  • Maistą patiekite ant švediško stalo. Taip yra tikrai pigiau tiek finansiniu tiek laiko atžvilgiu, o ir svečiams bus gerokai smagiau matyti švedišką stalą, kadangi jie galės pasirinkti valgyti ką patys nori, o ne tai ką bus priversti.
  • Naudokite dekoracijomis vaisius, butelius, vėjo malūnėlius, gėles. Tokios dekoracijos priemonės nėra brangios ir puikiai atrodo nuotraukose, tačiau tinkamai dekoruotos atrodo iš tiesų įspūdingai. O kalbant apie gėles, labai svarbu žinoti, iš kur jas užsisakinėti – be jokios abejonės, geriau užsisakyti gėles iš didmenininkų, kurie gali pasiūlyti jums dvigubai mažesnes kainas, nei mažmeninės prekybos atstovai.
  • Pakvieskite tik artimiausius jums žmones. Iš tiesų, jau nebėra madinga kviestis kuo daugiau žmonių ar tiesiog pažįstamų – kur kas jaukesnės vestuvės būna tada, kai jas švenčiate artimiausių žmonių rate. Negana to, tai ir puiki proga sutaupyti.

Tikimės, kad šie septyni patarimai padės jums pasiruošti vestuvių šventei ir taip pat padės nemažai sutaupyti.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)