Popieriniai maišeliai – šventėms ir verslui
Žaislai. Ką apie juos šneka mamos?

Trisluoksnis parketas – estetiškas ir ilgaamžis grindų dangos pasirinkimas

Contemporary-hardwood-flooringKaip apibūdintumėte namo ar kambario remonto procesą? Chaosas? Netvarka? O gal įkvėpimas, mintys apie dailesnį ir praktiškesnį interjerą? Vienas iš svarbių etapų yra grindų dangos klojimas. Besidairančius naujos dangos sudomina trisluoksnis parketas.

Būsto remontas

Būsto remonto tema įvairiaspalvė. Ji susijusi ne tik su pradžioje paminėtu interjeru, bet ir su eksterjeru. Darbai planuojami norint, kad pastatas būtų gražesnis. Kad jame esančios patalpos būtų gražesnės. Kad pastatas būtų šiltesnis, komfortiškesnis. Kad jame esančiuose kambariuose būtų jauku ir patogu. Kad pastatas ir jame esančios patalpos kasdien džiugintų. Kad visa tai būtų tinkamai išpildyta, reikalingos įvairios detalės. Į pirkinių sąrašą įeina tokie daiktai kaip trisluoksnis parketas, prie jo derančios grindjuostės, tapetai, foteliai, stalas ir t. t.

Būsto remonto tema įvairiaspalvė ir dėl to, kad kiekvienuose namuose darbai vyksta skirtingai. Kai kurie žmonės įsitikinę, kad viską atliks patys. Kiti kreipiasi į meistrus. Antras variantas leidžia sutaupyti laiko ir netgi pinigų – juk atsakingi meistrai darbą paprastai atlieka iš pirmo karto. Nereikia praktiškai patirti, ką reiškia „prisvilęs blynas“. Tad ir įvairios priemonės naudojamos optimaliai.

Kartais ką nors darant trūksta papildomų rankų. Grindų keitimas ir panašūs darbai – puikus pavyzdys. Todėl rekomendacija kreiptis į specialistus, kurie viską atliks sklandžiai, yra verta dėmesio.

Pasirinkimas

Grindų dangos pasirinkimas – tai kruopštus galvojimas. Tai ne dešimties eurų vertės pirkinys, kurį naudosime savaitę ar mėnesį. Tai ilgalaikė investicija į patalpos grožį ir komfortą. Kodėl trisluoksnis parketas pasirodo kaip puikus sprendimas net tada, kai galima rinktis ir daugybę kitų alternatyvų?

Kaip jau turbūt supratote, raktiniai žodžiai šiuo atveju yra „trys sluoksniai“. Ne vienas, netgi ne du, o trys. Liaudies išmintis byloja, jog trečias kartas nemeluoja. Todėl trejetas tampa tarsi sėkmės skaičiumi. Bet parketą žmonės perka ne dėl prietarų.

Paaiškinti, kodėl trisluoksnį parketą žmonės vertina kaip gerą pirkinį, nėra sudėtinga. Tikriausiai žinote, kad mediena linkusi judėti. Kad laikui bėgant grindys išliktų lygios, be nepageidaujamų tarpų ir nejudėtų, gamintojai nusprendė pasitelkti trijų sluoksnių metodą. Juos sujungus gaunama tvirta visuma. Dėl to trisluoksnis parketas yra vertas ilgaamžės grindų dangos vardo.

Svarbu paminėti ir estetiškumo kriterijų: neišsiklaipiusios grindys – gražesnės grindys.

Akcijos

Geros techninės savybės ir dailus dizainas vilioja. Nesvarbu, ar ieškotumėte naujos staltiesės, ar pirktumėte naują dviratį, ar ruoštumėtės įsigyti laikrodį, kiekvienu atveju graži išvaizda tampa dideliu privalumu. Staltiesės skalbimo galimybės, dviračio rėmo forma, laikrodžio atsparumas vandeniui – taip pat vieni iš prioritetinių kriterijų. Bet ką galima pasakyti apie kainas?

Šiais laikais, kai esame įpratę naudotis internetu, informacija apie kainas nesunkiai pasiekiama. Nesunkiai sužinome ir apie nuolaidas. Tokios frazės kaip „10 procentų pigiau“ ar „sutaupykite net 20 procentų“ intriguoja.

Kodėl kainos klausimas aktualus, aiškinti nereikia. Skaičiai svarbūs ypač tada, kai keičiamos ne tik grindys. Remontuojant būstą atsiranda visokių išlaidų. Kartais planuojama, kad bus sudėtas naujas parketas, nupirktos naujos grindjuostės ir perdažomos kambario sienos. Bet atitraukus spintą suvokiama, kad ji niekam netikusi. Tai reiškia, kad išlaidų bus kiek daugiau.

Žmonės ieško ne tik aukštos kokybės, bet ir žemos kainos.  Akcijos – galimybė gerą daiktą įsigyti pigiau. Taip gražus ir kokybiškas trisluoksnis parketas gali būti nuperkamas išleidžiant mažiau pinigų.

Svarbūs privalumai

Trisluoksnio parketo pardavėjai vardija privalumus. Tokios grindys yra ne tik stabilios, bet ir atlaikančios drėgmės kitimus. Be to, teigiama, jog klojimo darbai nėra pernelyg sudėtingi. Aišku, kaip jau minėta, geriausia kreiptis į meistrus. Tačiau gera žinoti, jog naujos grindų dangos montavimas nebus komplikuotumo sinonimas. Tai aktualu, jei norisi, kad remonto darbai netruktų pernelyg ilgai.

Iš trijų sluoksnių sudarytos parketlentės, teigiama, turi ryšį su ekologija. Tai lemia apgalvotas medienos naudojimas.

Dar vienas minėtinas punktas – atspalvių ir raštų įvairovė. Net ir tada, kai, rodos, nežinai, ko nori, galima atrasti žavintį variantą.

Viską apibendrinus galima teigti, kad būsto remontas – tai įvairūs darbai, kiekvienuose namuose vykstantys skirtingai. Ieškant naujos grindų dangos sudomina trisluoksnis parketas. Ir ne veltui – estetika ir ilgaamžiškumas skatina rinktis būtent šį variantą.

Paieška

Kad miegamojo, svetainės ar kitos patalpos atnaujinimas būtų kuo sklandesnis, svarbu ne tik pats prekių įsigijimas, bet ir paieška, kur jas pirkti geriausia. Pavyzdžiui, jeigu įmonė ne tik parduoda parketlentes, bet ir turi meistrų, kurie jas profesionaliai išklotų, tokį pasiūlymą galima pavadinti „viskas viename“.

Svarbu ir tai, kad pardavėjas nusimanytų apie parduotuvės lentynose esančias prekes. Juk pirkėjams gali būti aktuali konsultacija. Jie tikisi, kad parduotuvėje gaus atsakymus į kai kuriuos klausimus ir taip galės įsigyti geriausią parketą.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)