Automobilio elektros sistema: kas tai?
Žaismingos vystymo lentos ir jų pasirinkimas internete

Kokius maisto papildus rinktis sportuojančiam vyrui?

PapildaiNors moterys nuo vyrų neatsilieka aktyviu gyvenimo būdu ir sportine veikla, yra įrodyta, jog  jų raumeninis audinys turi šiek tiek kitokius poreikius, negu vyrų. Štai apskritai ištirta, jog dėl vyriškų hormonų, vyrų baltymai sintezuojasi aktyviau, todėl kūnas reikalauja didesnės baltymų dozės, kurią reikia kompensuoti su maistu ir papildais.

Kad aktyviai sportuojantis vyras palaikytų normalų visų maistinių medžiagų ir mineralų kiekį organizme, jam reikia ne tik idealiai suderinti mitybą, dietą, treniruočių įpročius, bet ir papildus. Žemiau galite susipažinti su medžiagomis, kurios yra svarbiausi maisto papildai vyrams,  garantuojantys gerą savijautą net ir po intensyvių treniruočių savaitės.

  • Kreatinas. Tai svarbi medžiaga, kurią raumenys laiko rezervuose ir treniruotės metu išnaudoja kaip papildomą energijos šaltinį. Kreatinas padeda greitai atsigauti po sunkios treniruotės, skatina raumenų masės augimą, ir pačios treniruotės metu palaiko jėgas ir neleidžia greitai pavargti.
  • Baltymų milteliai. Tai itin mažai kalorijų, palyginti su kitais baltymų produktais, turintis papildas. Po kiekvienos treniruotės išgėrę porciją baltyminio kokteilio, pajausite, jog raumenys greičiau atsistato, efektyviau auga. Baltyminiai milteliai suteikia kūnui aminorūgščių atsargų. Milteliai gali būti išrūgų ir kazeino. Išrūgų milteliai greičiau įsisavinami, o kazeino – lėčiau, todėl geriau kaupiasi kaip atsarginiai baltymai. Galima vartoti apie šių rūšių mišinį.
  • Multivitaminai. Jie skirti tiems, kurie jaučia, jog nesuvartoja reikalingos vaisių ir daržovių dozės. Kadangi maitindamiesi vien baltymais galite susirgti įvairiomis ligomis ar tiesiog jausti vitaminų trūkumą organizme, būtina vartoti multivitaminus.
  • Žalioji arbata. Ją galima tiek gerti, tiek vartoti koncentruotų papildų pavidalu. Ši medžiaga padeda naikinti riebalus, taip pat aprūpina kūną reikalingais antioksidantais.
  • Žuvų taukai. Tai būtina medžiaga vyro organizmui, ir ypač reikalinga asmenims, kurių šeimos nariai buvo sirgę širdies ligomis.

                      Maisto papildai vyrams yra būtini aktyviai sportuojantiems jaunuoliams ir vidutinio amžiaus vyrams. Šiuos ir kitus aukštos kokybės maisto papildus galima įsigyti internetu papilduolimpas.lt  patrauklia kaina ir net gi didmena. Prekės pristatomos Vilniuje, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose. Pasirūpinkite savo sveikata.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)