Populiariausi vandens telkiniai baidarių žygiui
Sandėlių logistika

Interjero kūrimo klaidos

Interjero-klaidosViena didžiausių svajonių vaikystėje yra turėti nuosavus namus. Užaugus atsiveria plačios galimybės įgyvendinti savo norus. Tiesa, ne visi norai pildosi taip paprastai, kadangi norint svajones paversti realybe – reikia labai daug pinigų. Sienas pastatyti yra tik pirmas žingsnis. Norint, kad namai būtų jaukūs ir funkcionalūs – svarbu įsigyti tinkamus baldus. Baldų gamyba Vilniuje – dažnas verslas. Kadangi lietuviai yra nagingi žmonės – jie siūlo ir plačią gaminių pasiūlą.

Suderinti pasirinktus baldus svarbu su interjero detalėmis, spalvinėmis variacijomis bei kitomis smulkmenomis. Jeigu neturite pinigų asmeninio dizainerio samdymui – mes Jums padėsime. Jeigu turite konkrečią idėją – puiku. O kad stiliaus kūrimas būtų paprastesnis – pateikiame dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurių nesunkiai galite išvengti.

  1. Didelis daiktų kiekis. Iš prigimties lietuviai yra kaupikai, tad minimalistinis stilius jiems nėra prie širdies. Galbūt tiksliau būtų sakyti, kad daugelis jo nori, tačiau nepavyksta įgyvendinti, kadangi atrodo – jog visko reikia. Ypač didelis daiktų kiekis sukuria neskoningumo įspūdį, tad nebūtina visus turimus daiktus talpinti viename kambaryje. Baldų gamyba Vilniuje šiuo metu kuria funkcionalius baldus, kurie esant poreikiui išsilanksto.
  2. Spalvinis chaosas. Tai antra klaida, kuri dažniausiai pasitaiko kuriant namų interjerą. Vienoje patalpoje rekomenduojama apsiriboti dvejomis pagrindinėmis spalvomis su visais jų atspalviais. Taip pavyks išlaikyti skoningą įvaizdį. Tiesa, renkantis tas minėtas dvi spalvas taip pat labai svarbu, kad tarpusavyje jos derėtų.
  3. Keli stiliai viename. Kalbant apie interjerą dažniausiai galima išskirti du stilius: klasikinį bei modernų. Daugelis žmonių tiksliai neapsibrėžia, kokį stilių planuoja kurti. Tuomet gaunamas miksas, kuris atrodo neskoningai. Ypač didelė klaida maišyti klasikines bei modernias detales. Lygiai taip pat ir baldų gamyba Vilniuje dažniausiai tiksliai gali apibrėžti, kokiam stiliui priklauso konkretus baldas.
  4. Netinkamai pasirinkti šviestuvai. Lempos yra vienas svarbiausių interjero sprendimų. Lygiai taip pat, kaip tinkamai sukomponuotas apšvietimas gali naujam gyvenimui prikelti seną butą, taip ir modernus butukas gali būti visiškai vizualiai sugadinimas pasirinkus netinkamą apšvietimą.
  5. Derinimas. Kambario sienos turi būti derinamos prie baldų. Kadangi šiuo metu baldų gamyba Vilniuje yra labai plati – spalvinė gama taip pat varijuoja nuo juodos iki ryškiai geltonos. Jeigu nežinote, kokios spalvos su kokiomis dera – reikalingą informaciją galite atrasti internete.
  6. Per dideli baldai. Jeigu Jūsų kuriama patalpa yra gana nedidelė, tokiu atveju reikia pasirinkti ir atitinkamų dydžių baldus. Per dideli baldai ne tik užims vietą, tačiau ir atrodys neskoningai.
  7. Komfortas. Kai kurie asmenys taip susikoncentruoja ties stiliumi, jog pamiršta, kad teks gyventi tame kambaryje. Taigi, ieškant Jums labiausiai tinkamų baldų taip pat būtina įvertinti ir jų patogumo faktorių. Juk stilingi namai tik tie, kurie yra patogūs.

Jeigu nežinote kokie baldai Jums labiausiai tiktų prie šiuo metu sukurto interjero – siūlome nufotografuoti kambarį ir nusiųsti nuotrauką internetinių baldų pardavėjui. Patirtis padeda greitai atrasti labiausiai tinkamus baldus. Profesionalo konsultacija visada labai naudinga, o svarbiausia – visiškai nemokama.

Ieškodami baldų tiekėjo taip pat įvertinkite kuo daugiau veiksnių. Juk tai ilgalaikė ir tuo pačiu nemaža investicija.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)