Pradedančiojo verslininko klaidos
Dažniausi klausimai apie prezervatyvus

Baldai pagal individualų užsakymą ar masiniai gaminiai?

Baldu gamyba www.homedecorators.com nuotr.

Jeigu atėjo laikas keisti arba iš pagrindų sukurti naują interjerą namuose – tuomet pirmiausia reikia pagalvoti apie tai, kokie baldai viešpataus Jūsų namuose. Šiuo metu rinkoje egzistuojantis pasirinkimas yra platus kaip niekad. Kol vieni pirmiausia galvoja, koks stilius namuose labiausiai tiktų, tuo tarpu kiti svarsto, ar verta pirkti masiškai gaminamus baldus. Gal kur kas geresnis pasirinkimas yra pasirinkti tokius, kurie gaminami pagal individualų užsakymą. Individuali baldų gamyba paskutiniu metu vis labiau populiarėja. Ne todėl, kad žmonės nori būti išskirtiniai. Tiesiog kai kurie butai patys inspiruoja pasirinkti konkretų variantą.

Ieškant baldų Jums reikia nuspręsti, ar:

 1. Pirksite serijinius baldus.
 2. Pasikliausite baldų pagal individualius užsakymus gamyba.

Jeigu neapsisprendžiate, kuris variantas Jums atrodo tinkamesnis – naudinga išskirti pliusus ir minusus. Galbūt tai padės apsispręsti.

Masinių baldų gamybos pliusai ir minusai

Pliusai.

 • Masiniai baldai visada yra pagaminami iš anksčiau, taigi nereikės laukti, kol norai bus įgyvendinami. Nueinate į prekybos vietą ir pasirenkate tai, kas jums labiausiai tinka.
 • Žinote, ką perkate. Baldų gamyba gali būti ne tokia, kokią žmogus įsivaizduoja. Tiesiog viską įgyvendinti su smulkmenomis ne visada pavyksta. Pirkdami jau pagamintą baldą tiksliai žinote, ką gaunate.
 • Masiškai gaminami baldai dažniausiai būna pigesni, kadangi vienu metu pagaminti kelis vienodus daiktus yra paprasčiau ir greičiau.

Minusai.

 • Nebus galima pakoreguoti baldo matmenų. Nestandartiniuose namuose tradiciniai baldai ne visada puikiai tinka.
 • Už jus bus nuspręsta, kokia plokštė bus pasirenkama. Ne visada siūlomos to paties baldo skirtingos spalvos, tad pasirinkimas mažesnis.
 • Namuose neturėsite konkrečiai Jums gaminto baldo, kuris kvepės individualybe. Žinoma, tikrai ne visiems to ir reikia.

Masinė baldų gamyba šiuo metu populiaresnė, tačiau vis daugiau žmonių pabrėžia, jog nori, kad jų namuose būtų tik išskirtiniai ir tik jiems malonūs baldai. Vadinasi geriausia išeitis – baldų gamyba pagal individualius užsakymus.

Individualių baldų gamybos pliusai ir minusai

Pliusai.

 • Kadangi baldai gaminami reikiamo dydžio, taigi praktiškai išnaudojamas kiekvienas namuose laisvas esantis centimetras.
 • Unikalus ir konkrečiai Jums tinkamas sprendimas padės džiaugtis išskirtiniais baldais.
 • Galima gauti ypač tvirtą ir kokybišką daiktą. Tiesa, tokiu atveju reikia pasirinkti kokybiškas medžiagas.

Minusai.

 • Natūralu, kad baldo gamyba pareikalaus laiko, tad apsišarvuokite kantrybe.
 • Ne visada pavyksta pagaminti taip, kaip klientas pageidauja.
 • Kai kuriais atvejais baldo kūrimas pagal individualius užsakymus yra kiek brangesnis. Žinoma, dažniausiai tokiu atveju gaunate ir aukštesnę kokybę, tad investicija visada naudinga.

Akivaizdu, kad pasirinkimas leidžia kiekvienam žmogui nuspręsti, kuris variantas jam tinka labiausiai. Svarbiausia, kad plati pasiūla egzistuoja tiek vienu, tiek kitu atveju. Jeigu norite pasirinkti asmenį arba kompaniją, kuri Jūsų baldus pagamins pagal individualų užsakymą – siūlome su galimybėmis susipažinti internete. Ten viskas pateikiama labai detaliai, aiškiai ir sistemingai. Svarbiausia, kad investuotumėte į savo poreikius, kadangi minima investicija bus aktuali tikrai labai ilgą laiko tarpą.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)