Optimali paskola – tarsi individualiai pasiūtas drabužis
Sunkiasvorės statybinės technikos nuoma: kas siūloma rinkoje?

Kaip pasirinkti langus namams: ekspertų patarimai

Plastikiniai langai chinaliaoyuan.en.alibaba.comJeigu šiuo metu planuojate keisti langus namuose, tuomet jums reikia skirti laiko paieškoms bei lyginimui. Kadangi rinkoje pasiūla yra labai plati – tam tikrų kriterijų sisteminimas gali užtikrinti, kad surasite tai, ko reikia. Įvairių rūšių plastikiniai langai šiuo metu vienas labiausiai giriamų pasirinkimų, tačiau kadangi rinkoje galima atrasti ir medinius – naudinga susidėlioti kriterijus, kurie padėtų atrasti labiausiai tinkamus.

Siekdami įvertinti pasirinkimo galimybes konsultuojamės su profesionalais. Jie padeda atskleisti pačius pagrindinius pliusus. Lyginimas – pats naudingiausias būdas atrasti kokybę.

Siekdami Jums padėti paprasčiau apsispręsti – pateikiame medinių ir plastikinių langų lyginimą. Galbūt ne visi kriterijai jums pasirodys svarbūs ir juolab ne visais atvejais sutiksite su mumis, tačiau bent jau preliminarią nuomonę susidaryti pavyks.

  1. Įvairių rūšių plastikiniai langai kainuoja pigiau nei kad mediniai. Paprasčiausiai plastiko gamyba atsieina pigiau nei kad medžio, tad natūralu, jog ir kaina yra kur kas mažesnė. Jeigu norite sutaupyti, tuomet akivaizdu, kad plastikiniai langai Jums tinka labiausiai. Galima džiaugtis ir todėl, kad mažesnė kaina tikrai nereiškia prastesnės kokybės.
  2. Plastikiniai ilgai tarnauja ilgiau ir su tuo galėtų sutikti visi, kurie kada nors lygino skirtingas pasirinkimo galimybes. Vėlgi, akivaizdu yra tai, kad plastikas kur kas atsparesnis neigiamiems aplinkos veiksniams. Kadangi Lietuvoje nuolatos tvyro drėgmė – reikia pasirinkti kokybišką variantą. Mediniams langams siūlomos specialios impregnavimo priemonės, tačiau jos taip pat nėra tokios kokybiškos, kokių tikimasi.
  3. Jeigu ieškote kokios nors neįprastos spalvos langų, kurie jums puikiai tiktų prie namuose kuriamo dizaino – vėlgi laimi plastikiniai. Balti, kuriuos daugelis ir perka, tikrai nėra vienintelis pasirinkimas. Galima pasirinkti net ir labai ryškių spalvų langus. Žinoma, mediniai langai taip pat gali būti dažomi, dekoruojami skirtingomis spalvomis, tačiau tiesa tokia, kad jie nebus tokie malonūs.
  4. Plastikiniai langai gali būti pagaminami ir pagal individualius žmonių poreikius. Šiuo metu labai plinta tokie, kurie yra per visą langą. Vaizdas pro jį būna vertas milijono. Žinoma, mediniai langai irgi gali būti gaminami didesni nei įprastai, tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad pastarieji ne tokie tvirti, tad dydžio aspektu plastikiniai vistiek laimi.
  5. Šiuo metu rinkoje galima atrasti plastikinius ekologiškus langus. Jeigu manote, kad mediniai yra kur kas draugiškesni gamtai – klystate. Vieno lango rėmo gaminimui reikia tikrai daug medienos.
  6. Plastikiniai langai gali būti gaminami su papildoma apsaugos funkcija. Tai labai vertina pirmame daugiabučių namų aukšte gyvenantys asmenys. Taip pat jeigu jūsų namai yra neramiame rajone – siūlome įsigyti apsaugą. Blogiau nebus.

Lyginant pliusus matyti tai, kad įvairių rūšių plastikiniai langai yra kur kas geresnis pasirinkimas. Daugelis žmonių suvokia, kad pastarieji nebus kokybiški amžinai, tačiau ieškant to, kad tarnautų ilgiau – plastikas yra geriausias pasirinkimas.

Renkantis langus naudinga detaliau pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsižvelgdami į jūsų poreikius geba pasiūlyti labiausiai tinkamas alternatyvas. Suderinkite jas su galimybėmis ir džiaukitės kokybiškais langais už prieinamą kainą.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)