Previous month:
sausis 2016
Next month:
kovas 2016

vasaris 2016

Valymo priemonės – kam jos yra skirtos?

Frosh-valymo-priemones
Gerbiamieji skaitytojai, jeigu pagalvojote, kad tai bus dar vienas reklaminis straipsnis, jūs labai klystate. Šiandien norime jums papasakoti apie tai, kam yra skirtos valymo priemonės, kadangi tai yra labai svarbu dalykas, norint, kad jūsų namai, ar bet koks kitas objektas būtų švarus, tvarkingas. Kalbant apie tvarką, namai, ar, kaip jau minėjome, bet koks kitas objektas, gali būti tvarkingas, kadangi visi daiktai gali būti sudėti tvarkingai, o apskritai būtent ta vieta gali būti tvarkinga, tačiau pagalvokite apie tai, kad švaros tvarka neužtikrina, kadangi, turbūt niekam nėra paslaptis, kad kiekvienuose namuose yra tokia vieta, kuri prašosi tam tikros priežiūros, kuri galėtų padėti išlaikyti švarą. Taip pat visos lentynos, kuriose dulka knygos ar bet kokie kiti daiktai. Tie daiktai galbūt yra sudėti tvarkingai, tačiau norint, kad ir jie, ir lentynos būtų švarios, reikia įdėti kur kas daugiau, todėl šioje vietoje valymo priemonės gali būti labai naudinga priemonė tai padaryti. Valymo priemonės profesionalams – priemonės skirtos šios srities profesionalams, kurie puikiai išmano savo darbą, o tokios priemonės tikrai yra reikalingos, kadangi be jų, profesionalai tikrai neatliktų savo darbo taip gerai, kaip dabar jį atlieka. Taip pat būtų labai svarbu paminėti, kad valymo priemonės su probiotikas – taip pat labai dažnai pasirenkama valymo priemonė.

Valymo priemonės voniai – kaip jau minėjome, namuose tikrai yra tokių vietų, kurios reikalauja atskiro kruopštumo jas valant, tačiau vonia, yra būtent ta vieta, kuriai priežiūros tikrai reikia, o jos reikia todėl, kad čia yra ir dušas arba vonia, tualetas, todėl valymo ten reikia, o tai jums padaryti gali padėti tam skirtos priemonės. Valymo priemonės akrilinėms vonioms – taip pat pravartu turėti tokią priemonę, jeigu pas juos namuose yra akrilinė vonia. Valymo priemonės skalbimo mašinoms – taip pat labai svarbu, kadangi su skalbimo mašina mes skalbiame savo rūbus, todėl turime būti užtikrinti, kad ji visada būtų švari, nebūtų jokių apnašų, o tai jums gali padėti padaryti tokio tipo valymo priemonės.

Valymo priemonės Leifheit – dažnai pasirenkamas valymo priemonių tipas. Gerbiamieji skaitytojai, valymo priemonės internetu – puikus būdas įsigyti tokių prekių, tačiau jeigu internetas jums nėra labai artimas, tokiu atveju galite rinktis kitą vietą, kurioje galėsite pirkti valymo priemones. Valymo priemonės Kaunas – miestas, kuriame galite rasti labai didelį prekių pasirinkimą, todėl jeigu gyvenate šiame mieste, galite pirkti tiek internete, tiek vienoje iš tokių prekių parduotuvių.

Gerbiamieji skaitytojai, norėdami padaryti bendrą išvadą, norime jums pasakyti, kad valymo priemonės yra labai svarbus dalykas, todėl jeigu ruošiatės jas pirkti, darykite tai itin atsakingai, apie viską pagalvodami.


Dpf filtro pašalinimas - ar žinote, kodėl gi šios sistemos yra naudojamos automobiliuose, o be viso to, kokiomis ypatybėmis jos pasireiškia?

Dpf-filtrai-300x150Nors daugumai piliečių ir galėtų pasirodyti, kad turimos transporto priemonės yra pakankamai primityvios, o be viso to ir pasižymi tik tomis ypatybėmis, kurios realiai, kad visiems esą kuo puikiausiai žinomos, ir dėl jų jaudintis tikrai, kad nei kiek nereikėtų, vis dėlto, būtų galima pastebėti, kad esminė transporto priemonių koncepcija esą visiškai kitokia, o kalbant apie didžiosios daugumos automobilių ypatybes - kai kurios iš jų piliečiams esą visiškai nežinomos, tiesa?

Iš tiesų, norėtume pastebėti tai, kad būtent šiandienos turinyje taip pat norėtume apžvelgti paslaugą - dpf filtro pašalinimas - kuri ne vien tik, kad daugumai piliečių galėtų būti visiškai nežinoma, ar tai negirdėta, jeigu būtų galima taip pasakyti, tačiau be viso to ir kai kuriems asmenims tai galėtų atrodyti, kaip vienas iš tokių pasiūlymų, kuris galimai iš viso neatrodė egzistavęs. Teigiant kitais žodžiais, norime pastebėti tai, kad kai kuriems asmenims galėjo atrodyti, kad tokia paslauga, kaip dpf filtro pašalinimas galimai esą visiškai nereikalinga, o be viso to ir visai neturėtų būti taikoma. Kad ir kaip ten bebūtų, tikimės, kad būtent šiandienos turiniu sugebėsime suteikti pakankamai daug naudos, o be viso to ir paskatinti piliečius nuodugniau rūpintis asmeniniais automobiliais, kas taip pat esą neįtikėtinai svarbu, tiesa?

Realiai, būtų galima pastebėti tai, kad dpf filtro pašalinimas gali būti aktualus tik tų automobilių savininkams, kurių esamos transporto priemonės esą kiek naujesnės, jeigu būtų galima taip pasakyti. Teigiant kitais žodžiais, norime pastebėti tai, kad automobiliuose yra taikomos šios oro valymo, taršos mažinimo sistemos, kurios ne vien tik, kad esą skirtos tam, kad būtų galima puoselėti aplinką, tačiau be viso to ir palaikyti optimalią būseną ir pačiame automobilyje. Vis dėlto, būtent sistema, galinti reguliariai sulaikyti išmetamuosius kietųjų dalelių suodžius, laikui bėgant blėsta, o tokiu būdu tokie pasiūlymai, kaip dpf filtro pašalinimas ir tampa naudinga.

Pasinaudokite pasiūlymu ir jūs, tokiu būdu primindami, kad rūpintis aplinka - būtina.


Kas pasikeitė skaičiuojant atlyginimą 2016 metais?

Pinigai-taupymas-Jei atlyginimui skaičiuoti vis dar naudojate 2015 metų skaičiuoklę – deja, smarkiai klystate. Nors ir pajamų mokestis, taip pat ir kiti mokesčiai skaičiuojami darbo užmokesčiui nesikeitė lyginant su 2015 metais, tačiau keitėsi NPD skaičiavimas, kas iš esmės įtakoja visą skaičiavimo metodiką.

Pirmiausia reiktų prisiminti, kad atlyginimui skaičiuojamas NPD (neapmokestinamas pajamų dydis) yra sudarytas iš dviejų dalių. Tai pagrindinis NPD, bei taip pat ir papildomas NPD. Pirmasis NPD yra taikomas visiems, ir jo dydis priklauso nuo uždirbamo atlyginimo dydžio. Pavyzdžiui, jei asmuo uždirba du tūkstančius eurų – jam šis dydis paprasčiausiai nebetaikomas. Ir atvirkščiai, jei asmuo uždirba tik minimalų darbo užmokestį, tuomet jam taikomas NPD bus maksimlaus.

Kalbant apie papildomą NPD – jis yra priklausomas tik nuo auginamų vaikų skaičiaus, taip pat ir nuo to ar asmuo tuos vaikus augina vienas, ar kartu su sutuoktiniu (ar kitu statusu). Jei vaikai auginami dviese – tuomet papildomas neapmokestinamų pajamų dydis yra dalinamas iš dviejų. Būtent daugiausia 2016 metais ir pasikeitė papildomas NPD – jis išaugo net du kartus, lygininant su 2015 metais galiojusiu dydžiu.

Pagrindinis NPD 2016 metais taip pat keitėsi – jis didėjo, nors ir ne tiek kiek papildomas NPD. Pirmasis šiais metais didėjo tiek visiems asmenims, taip pat ir tiems, kurie turi specialią nedarbingumo grupę, kuriai paprastai yra taikomas specialus NPD, kuris yra priklausomas nuo to, koks yra asmens procentinis darbingumo lygis – jei darbingumo lygis mažesnis, tuomet asmeniui taikomas NPD yra didesnis.

Tačiau atlyginimą skaičiuoti pačiam visai nebūtina, nes galima pasinaudoti jau parengta ir puikiai veikiančia atlyginimo skaičiuoklė. Išbandykite ją čia: http://www.atlyginimoskaiciuokle.net

Ten rasite tiek 2016, tiek ir 2015 metų skaičiuokles.


Ką žada nestandartinių baldų gamyba ir kada ji reikalinga?

Nestand_baldai_21-copyJei nusprendėte atnaujinti namus arba galvojate apie naujo būsto įsirengimą, viena svarbiausių jūsų užduočių – tinkamų baldų paieška. Itin didelis baldų pasirinkimas neretai suteikia dar daugiau vargo – kaip išsirinkti aukštos kokybės, patikimus ir tvirtus gaminius, kuriais galėtumėte džiaugtis ne vienerius metus? Daug klausimų kelia ir gamyba – nors prekybos centruose parduodami baldai žavi savo kainomis ir greitais pristatymo terminais, nestandartinių baldų gamyba realizuoja individualius poreikius ir užtikrina aukščiausią produkcijos kokybę.

Kalbant apie masiškai ir individualiai gaminamų baldų skirtumus, paprastai išskiriami du esminiai aspektai – baldų kaina ir kokybė. Masinė produkcija visuomet kainuoja pigiau. Tiesa, ilgą laiką šie baldai neatitiko daugelio pirkėjų poreikių dėl neskoningo dizaino ir blankių spalvų. Šiandien, pasikeitus rinkos situacijai, galima rinktis iš išskirtinai plačios baldų pasiūlos ir atrasti geriausius sprendimus gyvenamosioms erdvėms. Vis dėlto, esminiai trūkumai išliko – paprastai masiškai gaminami baldai yra žemos kokybės ir negali užtikrinti patikimos ir ilgalaikės eksploatacijos. Dar vienas minusas yra tai, kad šie gaminiai netiks netradicinio išplanavimo kambariams. Vertinantiems kokybę siūloma nestandartinių baldų gamyba, realizuojanti individualius pirkėjų poreikius. Nors tokie baldai yra brangesni, baldininkas dirba su jūsų pasirinktomis medžiagomis, todėl gali užtikrinti pageidaujamą kokybę. Be to, drauge galite realizuoti novatoriškiausias interjero idėjas ir namams suteikti unikalaus žavesio.

Prieš priimdami galutinį sprendimą, nepamirškite, kad nestandartinių baldų gamyba reikalauja gana daug laiko – užsakytų gaminių gali tekti laukti ne vieną mėnesį. Jei baldininkas teigia, kad šiuo metu neturi darbo ir gali iškart imtis jūsų užsakymo, verta dar kartą pagalvoti – paprastai geri specialistai visuomet turi klientų. Be to, jei siekiate maksimalaus rezultato, bendradarbiaukite tik su žinomu baldininku ar profesionalia baldų gamybos įmone, apie kurią esate girdėję gerų atsiliepimų.

Jei ieškote praktiško sprendimo, pagalvokite apie masiškai ir individualiai gaminamos produkcijos dermę. Rečiau lankomose patalpose, pvz., sandėliuke ar garaže, naudokite pigesnius baldus, o individualiai gaminamą produkciją taikykite miegamajame, svetainėje, virtuvėje ar vaikų kambaryje. Beje, specialistai primena, kad pastarasis reikalauja ypatingo jūsų dėmesio – vaikų kambario baldai turi būti ne tik žaismingi ir lavinantys mažųjų vaizduotę, bet ir kokybiški bei saugūs – jie negali turėti aštrių kampų ar rankenų. Pagalvokite apie spintas stumdomomis durimis – naujausi baldų gamybos sprendimai siūlo saugias durų konstrukcijas, kurių atidarymas ir uždarymas apsaugo nuo pirštų prisivėrimo.


Sportinė apranga vasaros treniruotėms: ką rinktis?

Sportinė-aprangaŠiltasis metų laikas skatina daugiau dėmesio skirti sportui. Vos nutirpus pirmajam sniegui, bėgikai keliauja į miesto parkus, gatvėse matome daugiau dviratininkų, vaikai daugiau laiko praleidžia žaisdami lauke. Sporto klubai taip pat sulaukia didesnio entuziastų dėmesio. Per žiemą užmiegotas tingulys dingsta ir mes kuriame planus, kokių sportinių rezultatų šią vasarą pasieksime. Svarbų vaidmenį atlieka ir sportinė apranga – prekybos centrų darbuotojai teigia, kad dėmesys sporto drabužiams tampa kur kas didesnis, atšilus orams. Vis dėlto, jei norime pasiekti išties aukštų rezultatų, turime atsakingai rinktis ne tik drabužius, bet ir susidėlioti efektyvų treniruočių planą.

Sportas suteikia energijos, stiprina mūsų fizinį pasirengimą ir imunitetą. Vis dėlto, jei visą žiemą nesportavote, neužsibrėžkite itin aukštų tikslų. Ekspertai teigia, kad nepatyrę sportininkai, racionaliai neįvertinantys savo fizinių galimybių ir pasirengimo, dažniausiai patiria daug fizinių traumų ir pradeda skųstis kitomis sveikatos problemomis. Nepamirškite, kad sportas negali užtikrinti itin greitų rezultatų – sportuoti turite palengva, tačiau tikslingai siekdami užsibrėžtų tikslų. Geriausias sprendimas – pasikalbėti su treneriu, kuris įvertins jūsų kūno sudėjimą, fizinį pasirengimą ir išsikeltus lūkesčius, kad padėtų sudaryti tikslingą treniruočių planą.

Galvodami apie treniruotes ir sporto drabužius, nepamirškite, kad čia taip pat svarbi kokybė – tinkamai parinkta sportinė apranga užtikrins maksimalų komfortą ir padės siekti užsibrėžtų tikslų. Ir priešingai, prasti ar sportui nepritaikyti rūbai trukdys, greitai sudrėks ir, greičiausiai, ims dirginti odą. Tuo tarpu kokybiški sporto drabužiai, gaminami iš specialios struktūros audinio, maloniai priglus prie kūno, nevaržys judesių ir šalins susikaupusią drėgmę. Taip būsite apsaugoti nuo tik nemalonaus prakaito kvapo, bet ir galėsite susikoncentruoti į rezultatų siekimą. Galiausiai, jei sportuojate lauke, efektyvus drėgmės garinimas padės išvengti vėjo sukeliamų peršalimo ligų.

Kiekvienas patyręs sportininkas patvirtins, kad kokybiška sportinė apranga yra būtina treniruotės efektyvumui. Net jei esate pradedantysis sportininkas, tinkamai parinkti sporto drabužiai padidins jūsų motyvaciją ir leis pamiršti su apranga ar prakaitu susijusius rūpesčius. Galiausiai, negalima paneigti ir praktinės pusės – žinomo gamintojo sportiniai drabužiai yra tvirto ir ilgaamžio audinio, be to, jie nereikalauja sudėtingos priežiūros. Džiugu tai, kad plati sportinės aprangos spalvų, dizaino ir stiliaus pasiūla atitiks net ir išrankiausio pirkėjo poreikius. Pageidaujamus drabužius galite pirkti įprastose prekybos vietose arba užsisakyti internetu.


Stataus miško kaina ir medienos pardavimas: kaip gauti didžiausią pelną?

Misko kainaPrivatūs miško savininkai priversti spręsti dilemą: kas pelningiau: stataus miško ar medienos pardavimas? Ekspertai teigia, kad konkretaus miško kaina priklauso nuo daugybės atskirų faktorių, tačiau praktiškai visais atvejais stataus miško pardavimas yra finansiškai naudingesnis sprendimas už savarankišką miško kirtimą ir medienos pardavimą supirkėjams. Be to, privačių miškų savininkai šiuo atveju priversti mokėti papildomą apyvartos mokestį.

Prieš priimdami galutinį sprendimą, nepamirškite, kad miško priežiūra taip pat reikalauja laiko ir išlaidų. Miško supirkėjai primena, kad miško kaina gali skirtis priklausomai nuo medžių rūšies, t. y. svarbu atsižvelgti į tai, ar medis yra sveikas, kaip jis buvo ugdomas, genėtas ir prižiūrėtas. Bene svarbiausią vaidmenį atlieka medžio amžius ir branda. Kitaip sakant, prastai prižiūrimas miškas negali užtikrinti didelio pelno, kadangi čia auga kreivi, išsišakoję ir silpni medžiai, kurie netinka daugeliui pramonės šakų. Tiesa, čia yra ir kita medalio pusė – jei miškas yra tinkamai prižiūrėtas ir pilnai subrendęs, plynas kirtimas gali atnešti itin daug naudos, t. y. tokio miško kaina yra didelė, o miško valdos atsodinimas reikalauja sąlyginai mažų investicijų. Tiesa, apie plyną kirtimą gali tekti pagalvoti ir kiek liūdnesnėje situacijoje – šis darbas bus būtinas, jei jūsų miške apsigyvens kenkėjai arba miško valda smarkiai nukentės nuo stichinių nelaimių.

Mūsų šalyje miškas laikomas itin pelninga investicija. Be to, ekspertai vieningai sutinka, kad ateityje miškas vertės tikrai nepraras, priešingai – prognozuojama, kad miškingumas šalyje augs. Tai reiškia, kad jei šiuo metu prižiūrite nepilnai subrendusį mišką, turėtumėte palaukti, kol miškas subręs, o jūs gausite didžiausią pelną. Prieš parduodami mišką, turėtumėte pasidomėti bent kelių supirkėjų pasiūlymais. Preliminarią valdos kainą galite sužinoti, pasinaudoję elektroninėmis skaičiuoklėmis, tačiau nepamirškite, kad paprastai jos nenurodo tikslios sumos ir reali kaina už konkretų mišką gali gerokai skirtis nuo preliminariosios. Tiesa, nepamirškite, kad kai kuriais atvejais miško valda yra vertingesnė už pačią medieną, t. y., jei miškas perkamas kaip žemės sklypas, medynas neatlieka jokio vaidmens, kadangi jo vertė yra kelis kartus mažesnė už žemės valdą.

Visais atvejais bendradarbiaukite tik su legaliai dirbančiais miškų supirkėjais. Nors paprastai šešėlyje dirbantys asmenys siūlo kiek didesnę sumą, neapsigaukite – didesnis užmokestis gali tapti ilgų ir varginančių teisinių procesų priežastimi. Legaliai dirbančios bendrovės visuomet sudarys teisiškai galiojančias sutartis, kuriose bus nurodoma konkreti atsiskaitymo suma ir terminai.


Kaip sandarinti namus, kad šildymo išlaidos būtų nedidelės?

Plastikiniai langai www.everest.co.ukLietuvoje klimatas kartais būna nepavydėtinas. Ne todėl, kad beveik pusę metų dėvime labai šiltus drabužius, kurie Jums trukdo maloniai jaustis, tačiau dėl sąskaitų už šildymą, kurios gąsdina tiek daugiabučių, tiek nuosavų namų savininkus. Tiesa ta, kad šiuo metu dažniausiai net ir daugiabučiuose įrengiamos sistemos, kurios leidžia žmonėms reguliuoti temperatūrą namuose, taigi tuo pačiu ir išlaidas už šildymą. Norisi, kad jis būtų kuo mažesnis. Kokybiškai sandarus būstas gali tai garantuoti. Svarbiausia – plastikiniai langai, šarvo durys bei kokybiškos stogo konstrukcijos, kurios padeda apsandarinti namus.

Pasirinkite kokybiškus langus

Minint langus dažniausiai galvojama apie kokybiškus plastikinius langus arba medinius. Jeigu siekiate, kad namuose visada būtų šilta ir jauku – tokiu atveju plastikiniai langai tinka labiausiai, kadangi jie kur kas sandaresni už medinius, taigi tuo pačiu geba sulaikyti šilumos energiją namuose. Svarbiausia, jog plastikiniai langai savo šildymo aspektu gali būti skiriami nuo ypač sandarių iki kiek atviresnių. Investuodami konkrečius pinigus žinosite ką gaunate. Žinoma, kad visada verta investuoti kiek daugiau ir džiaugtis mažėjančiomis išlaidomis. Vos vienas arba du šildymo sezonai padės džiaugtis puiki šiluma namuose.

Kokybiškos stogo konstrukcijos

Taip pat siekiant didesnės šilumos namuose reikia pasirūpinti ir kokybiškomis stogo konstrukcijomis. Čia geriausiai jums patarti ir viską sumontuoti gali padėti profesionalai, kadangi jų darbas už minimalias investicijas suteikti kokybiškas paslaugas. Kadangi egzistuoja labai daug skirtingų stogo dangų – reikia įvertinti savo galimybes, suderinti jas su poreikiais ir pasirinkti tuos variantus, kurie tikrai būtų naudingiausi. Daugelis žmonių renkasi plastmasės lakštus, kadangi jie nėra brangūs, o sandarumo bei tvirtumo atžvilgiu yra labai geras pasirinkimas. Svarbu, kad montavimo darbus atliktų profesionalai. Tokiu atveju galite būti tikras, kad gausite tokią kokybę, kokios tikitės.

Durys – ne tik vaikščiojimui, bet ir šilumai

Žinoma, siekiant kokybės reikia pasirūpinti visomis namų vietomis, kurios galėtų padėti „pabėgti“ šilumai. Plastikiniai langai, tinkamai pasirinktos stogo konstrukcijos ir... durys. Vėlgi, pastarųjų pasirinkimas yra labai platus, tačiau dažniausiai giriamos yra šarvo durys arba medinės. Plastikas visada nukeliamas yra paskutinį pasirinkimo variantą, kadangi jis nei apsaugos nuo žmonių įsiveržimo, nei padės sulaikyti namuose esančią šilumą. Šarvo durys yra brangesnės už medines, tačiau pirmosios tuo pačiu yra ir tvirtesnės, tad žmonės yra pasiruošę investuoti daugiau, kad galėtų gauti kokybiškus daiktus, kurie sutaupytų namuose esančią šilumą.

Pasirinkite profesionalą, kuris kokybiškai atliktų darbus

Ar jums reikia, kad plastikiniai langai būtų sumontuoti, ar stogas dengiamas, o gal durys dedamos – svarbiausia yra pasirinkti geriausius savo srities profesionalus, kurie sugebėtų sumontuoti viską taip, kad namuose būtų šilta. Geriausia su paslaugų pasiūlymais yra susipažinti internete, kadangi ten viskas pateikiama aiškiai, detaliai ir sistemingai. Pasiskaitykite kitų žmonių atsiliepimus apie suteikiamas paslaugas ir nuspręskite, ar konkrečios kompanijos atliekami darbai jus patenkins, ar ne. Tiesa, visada geriau yra samdytis profesionalus nei bandyti darbus atlikti pačiam. Pirmu atveju visada gausite geriausią kokybę.