Kelionės į Indoneziją: kaip ir už kiek nuvykti bei ką ten pamatyti?
Be "bulgarkės" sunku apsieti ir meistrui, ir mėgėjui

Ką rinktis, kad pirties džiaugsmai būtų dar didesni?

8. pirtis www.visitfinland.comJei tik paklaustume žmonių, kaip jie  mėgsta leisti laisvą laiką, ko gero, nemažą dalį visų atsakymų sudarytų variantas apie tai, kad laiką patinka leisti pirtyje. Iš tiesų, nesunku suprasti, kodėl būtent šis atsakymas pasitaikytų ypač dažnai – pirties džiaugsmai suteikia ne tik daug malonumo, bet ir yra labai naudingi žmogaus sveikatai. Na, o į ką verta atkreipti dėmesį, kad pirties džiaugsmai neštų dar didesnė naudą? Turime keletą puikių pastebėjimų.

Atnaujinkite pirčiai reikalingus priedus

Net ir tuo atveju, jei pirties malonumais mėgaujatės dar nedaug laiko, ko gero, jau spėjote savo kailiu patirti, kad pirtis be tam tikrų priedų, negali duoti labai daug naudos, tad pilnavertėms pirties procedūroms yra reikalingos specialios priemonės. Būtent į jas ir verta atkreipti dėmesį: siekiant, kad pirties džiaugsmai iš tiesų būtų kokybiškai ir suteiktų maksimalų malonumą, būtina užtikrinti, kad priedai, naudojami pirčiai, būtų kokybiški. Taip pat labai svarbu nuolat juos atnaujinti – jei  ilgiau nei rekomenduojama naudosite tam tikrus pirties priedus, jie ne tik nebeatliks savo funkcijos, bet ir padidės  tam tikrų ligų, infekcijų tikimybė. Renkantis pirties priedus, ypatingą dėmesį reikėtų skirti tiems, kurie turi tiesioginį sąlytį su jūsų  oda – pavyzdžiui,  chalatui – ne tik užtikrinti idealią jo švarą, bet ir negailėti pinigų kokybiškam chalatui įsigyti.

Eterinių aliejų galia

Kuomet kalbame apie pirties džiaugsmus, nereikėtų pamiršti ir priemonių, kurios tuos džiaugsmus galėtų sustiprinti. Viena iš tokių priemonių yra eteriniai aliejai. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog šių aliejų galia yra ypač didelė – jie teigiamai veikia ne tik fiziškai, bet ir emociškai, padeda pašalinti tam tikras problemas, pavyzdžiui, miego sutrikimus. Reikėtų nepamiršti ir to, kad eterinių aliejų pasirinkimas yra labai platus (apelsinų, citrinų, bergamočių, levandų, pačiulių, lotosų, kaktusų, ramunėlių, čiobrelių, melisų, rožių, agurkų, cinamono ir pan.), o kiekvienas iš jų  pasižymi vis kitokiomis savybėmis, tad rinkitės atsakingai – netinkamai parinktas eterinis aliejus gali sukelti priešingą, nei tikėjotės, efektą.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad tuo atveju, jei nuosavos pirties neturite, svarbų vaidmenį suvadins ir reklama. Norint, kad pirties džiaugsmai būtų patys maloniausi, būtina atsakingai rinktis pirtį. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog tai, ar laikas, praleistas pirtyje bus tikrai malonus, priklausys ne tik nuo pačių pirties procedūrų, bet ir nuo daugelio kitų aktorių. Pavyzdžiui, kaip toli bus įsikūrusi pirtis, į kurią vyksite – jei ji labai toli,  kelionei teks   laiko, o tai gali gerokai pakeisti jūsų planus. Ne ką mažiau svarbus yra ir kitas dalykas – rinkdamiesi pirtį nuomai  būkite atidūs tam, kad atkreiptumėte dėmesį ir į tai, kokius pirties priedus rasite atvykę  - patikrinkite, kokius daiktus turėtumėte atsivežti kartu su savimi, kad poilsis būtų iš tiesų nepriekaištingas. Dėmesio vertas yra ir dar vienas aspektas – nemaža dalis žmonių apie laiką, praleistą pirtyje, teigiamai atsiliepia tik tuomet, kuomet yra galimybė pasinaudoti ir kitomis paslaugomis.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)