Kokias technologines gudrybes turi išmanyti šiuolaikinis vestuvių fotografas
Auto nuoma – patogi keliavimo alternatyva

Paskola naujiems karaliaus rūbams

PopkreditasKas galėtų pamanyti, kad kreditai internetu gali būti imami būtent naujiems drabužiams? Turbūt mažai tikėtina. Nebent ketinate tuoktis ir jums neužtenka pinigų net vestuvinei suknelei. Bet turbūt tada išlaidų turėsite apskritai daugiau, viskas vien suknele neapsiribos. Taigi, sakykime, kreditai internetu (akcija) būtent naujiems rūbams nebus skirti, tačiau galbūt nutiks atvirkščias dalykas? Gal jūs kaip tik turėsite pradėti taupyti tam, kad atiduotumėte kreditą, o taupysite kaip tik drabužių sąskaita. Iš tiesų protingi stilisto patarimai gali padėti sutaupyti. Gali būti, kad jums ir kažkam kitam visai nereikia pirkti daug drabužių, kad būtumėte ar atrodytumėte stilingi. Nes stilius gali atsirasti visiškai kitaip – taupiai ir protingai naudojant ir perkant daiktus, drabužius, aksesuaras. Taigi, šis įrašas – patarimas tiem, kam neseniai buvo paskolinta kreditai internetu, o dabar tenka juos grąžinti. Grąžinant tenka pataupyti, tačiau vis tiek norisi atrodyti stilingai. Mes žinome, kad tai tikrai nėra kažkokia misija neįmanoma. Taigi, štai keletas patarimų visiems, kurie nori būti ir atrodyti stilingi. Tą padaryti jums nesutrukdys net kreditai internetu nuo 18, kuriuos dabar grąžinate.

Perpildykite akis vaizdais

Pirmas dalykas, tai yra išmokimas pačiam ar pačiai susigaudyti stiliaus pasaulyje. Jeigu norite atrodyti gerai, tą padaryti tikrai galite. Kodėl žmonės iš kart perka drabužius ar daiktus iš naujausių kolekcijų? Dažniausiai dėl to, kad nemoka patys suderinti stilingų daiktų, nesugeba rasti, kas stilinga, kas ne, negali net atskirti šių paprastų kategorijų. Jūs visai neprivalote būti vienu iš tų žmonių, kuris nesugeba pats suprasti, kas stilingo. Juk visada išleidžiame daugiau, kai leidžiame kitiems galvoti už mus. Jeigu jūsų kasdienybėje yra kreditai internetu (akcija), kuriuos jūs grąžinate, tai ne jums eiti į parduotuves ir pirkti viską, ką naujo atvežė. Pirmiausiai pasistenkite daugiau laiko praleisti internete ir ten surasti tikrai stilingus dalykus. Žiūrėkite vaizdus, stebėkite, kaip keičiasi mada. Eikite į tokias svetaines kaip Pinterest ar LookBook, ir ten tikrai rasite kažką, kas labai patiks ir jums. Nustebsite, kiek daug puikių idėjų galima rasti tokiuose tinkluose. Pažabokite fantaziją ir įsivaizduokite ir save vietoje tų modelių. Tai padės jums suformuoti skonį, kuris vėliau užkirs jums kelią perkant kažką nestilingo. Gali būti, kad norėsite prisipirkti kažkokių negražių ir nestilingų dalykų, tačiau nuo to save tiesiog apsaugosite, jeigu turėsite gerą, išlavintą skonį. Taip taupant pamažu ir kreditai internetu bus grąžinti.

Ieškokite įkvėpimo savo spintoje

Kai jau tapsite tikras mados guru, pabandykite dar kartą peržiūrėti savo spintos turinį. Ar tikrai visi drabužiai, kuriuos turite, yra tokie blogi? O gal turite puikių, gražių rūbų, kurių potencijos neišnaudojate? Kokio įvaizdžio norėtumėte? Žaismingo, rimto, seksualaus? Pasirinkite kryptį ir pagal ją rinkitės drabužių derinius. Elkitės taip, kaip elgiasi tie visokie dizaineriai, kurie rodomi per televiziją, kaip jie ateina į žmonių namus ir parodo, ką jiems dėvėti. Taip sutaupysite ir nieko nepirkdami staiga tapsite stilingais, o kreditai internetu 1000 EUR pamažu ir bus grąžinti, net nepastebėsite.

Nebijokite skolintis

Taip, skolintis yra naudinga. Jūs tai žinote, nes jau turite paskolą, todėl dabar ją bandote grąžinti. Tačiau dabar kalba eina apie kitokį skolinimą ir skolinimąsi. Sakome, kad neturėtumėte bijoti skolintis drabužių ir aksesuarų. Kodėl? Nes taip jūs irgi galite formuoti savo skonį, galite imti netikėtai atrodyti gražiai tiesiog pasiskolinę mamos skarelę.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)