Previous month:
spalis 2015
Next month:
gruodis 2015

lapkritis 2015

Auto nuoma – patogi keliavimo alternatyva

Autonuoma100.lt_Šių dienų pasaulyje keliauti tenka vos ne kiekvieną dieną. Keliauti tenka į darbą ir iš jo, į prekybos centrą, pas draugus, giminaičius ir taip toliau... Šiuo tikslu dažnai naudojamės viešuoju transportu, tačiau jis ne visuomet padeda greitai ir patogiai keliauti, ką suteikia auto nuoma – efektyvi keliavimo alternatyva kiekvienam. Kai reikia kur nors nuvykti, šis pasirinkimas gali būti vienas geriausių.

Šiais moderniais laikais sunku būtų rasti žmogų, kuris neturėtų ar nebūtų vairavęs automobilio. Juk tai viena pagrindinių keliavimo priemonių! Su nuosavu automobiliu nesunku nusigauti iš vienos vietos į kitą, keliauti po įvairias vietoves ar net išsiruošti atostogoms užsienyje. Visa tai padeda užtikrinti patikima transporto priemonė, tačiau net ir jos neturėjimas nepaverčia žmogaus kasdienybės tragedija. Tam yra viešasis transportas, traukinių ir autobusų stotys ir, žinoma, automobilių nuomos centrai.

Keliauti įprastu miesto transportu gali būti nuobodu. Suirzęs vairuotojas, spūstys bei pasipiktinusių žmonių veido išraiškos gali būti ne itin puiki patirtis kiekvieną dieną. Toks daug laiko atimantis procesas paprastai būna dar ir varginantis, kadangi reikia sekti laiką, ieškoti tinkamų maršrutų ir taip toliau... Tuo tarpu auto nuoma siūlo kiek paprastesnį sprendimą. Tai patogią keliavimo alternatyvą siūlanti paslauga, kuriai nereikia gaišti laiko ar tikėtis nemalonios patirties. Visa tai patogu, paprasta ir naudinga.

Dabar, kai reikia rasti transportą įvairaus pobūdžio kelionėms, išvykoms ar renginiams, visa tai galima užtikrinti vienos paslaugos pagalba. Tai automobilių nuoma, leidžianti bet kokia proga susirasti geriausiai tinkančią transporto priemonę. Kartu gausite ne tik automobilį, bet ir draudimą su visa transportui būtina komplektacija. Dažnai automobilio nuomos centrai leidžia išsinuomoti ir patį vairuotoją, tad dabar keliauti ne tik paprasta, bet ir malonu, patogu, greita.
Tenka pripažinti, jog keliauti iš vienos vietos į kitą tenka dažnai. Įvairaus pobūdžio kelionės reikalauja ir skirtingo transporto. Būtent todėl auto nuoma siūlo išsirinkti geriausiai tinkančią transporto priemonę kiekvienam klientui. Tai puiki paslauga, kuri keičia ne vien keliavimo įpročius, bet ir vairavimo patirtį daugeliui vartotojų.


Paskola naujiems karaliaus rūbams

PopkreditasKas galėtų pamanyti, kad kreditai internetu gali būti imami būtent naujiems drabužiams? Turbūt mažai tikėtina. Nebent ketinate tuoktis ir jums neužtenka pinigų net vestuvinei suknelei. Bet turbūt tada išlaidų turėsite apskritai daugiau, viskas vien suknele neapsiribos. Taigi, sakykime, kreditai internetu (akcija) būtent naujiems rūbams nebus skirti, tačiau galbūt nutiks atvirkščias dalykas? Gal jūs kaip tik turėsite pradėti taupyti tam, kad atiduotumėte kreditą, o taupysite kaip tik drabužių sąskaita. Iš tiesų protingi stilisto patarimai gali padėti sutaupyti. Gali būti, kad jums ir kažkam kitam visai nereikia pirkti daug drabužių, kad būtumėte ar atrodytumėte stilingi. Nes stilius gali atsirasti visiškai kitaip – taupiai ir protingai naudojant ir perkant daiktus, drabužius, aksesuaras. Taigi, šis įrašas – patarimas tiem, kam neseniai buvo paskolinta kreditai internetu, o dabar tenka juos grąžinti. Grąžinant tenka pataupyti, tačiau vis tiek norisi atrodyti stilingai. Mes žinome, kad tai tikrai nėra kažkokia misija neįmanoma. Taigi, štai keletas patarimų visiems, kurie nori būti ir atrodyti stilingi. Tą padaryti jums nesutrukdys net kreditai internetu nuo 18, kuriuos dabar grąžinate.

Perpildykite akis vaizdais

Pirmas dalykas, tai yra išmokimas pačiam ar pačiai susigaudyti stiliaus pasaulyje. Jeigu norite atrodyti gerai, tą padaryti tikrai galite. Kodėl žmonės iš kart perka drabužius ar daiktus iš naujausių kolekcijų? Dažniausiai dėl to, kad nemoka patys suderinti stilingų daiktų, nesugeba rasti, kas stilinga, kas ne, negali net atskirti šių paprastų kategorijų. Jūs visai neprivalote būti vienu iš tų žmonių, kuris nesugeba pats suprasti, kas stilingo. Juk visada išleidžiame daugiau, kai leidžiame kitiems galvoti už mus. Jeigu jūsų kasdienybėje yra kreditai internetu (akcija), kuriuos jūs grąžinate, tai ne jums eiti į parduotuves ir pirkti viską, ką naujo atvežė. Pirmiausiai pasistenkite daugiau laiko praleisti internete ir ten surasti tikrai stilingus dalykus. Žiūrėkite vaizdus, stebėkite, kaip keičiasi mada. Eikite į tokias svetaines kaip Pinterest ar LookBook, ir ten tikrai rasite kažką, kas labai patiks ir jums. Nustebsite, kiek daug puikių idėjų galima rasti tokiuose tinkluose. Pažabokite fantaziją ir įsivaizduokite ir save vietoje tų modelių. Tai padės jums suformuoti skonį, kuris vėliau užkirs jums kelią perkant kažką nestilingo. Gali būti, kad norėsite prisipirkti kažkokių negražių ir nestilingų dalykų, tačiau nuo to save tiesiog apsaugosite, jeigu turėsite gerą, išlavintą skonį. Taip taupant pamažu ir kreditai internetu bus grąžinti.

Ieškokite įkvėpimo savo spintoje

Kai jau tapsite tikras mados guru, pabandykite dar kartą peržiūrėti savo spintos turinį. Ar tikrai visi drabužiai, kuriuos turite, yra tokie blogi? O gal turite puikių, gražių rūbų, kurių potencijos neišnaudojate? Kokio įvaizdžio norėtumėte? Žaismingo, rimto, seksualaus? Pasirinkite kryptį ir pagal ją rinkitės drabužių derinius. Elkitės taip, kaip elgiasi tie visokie dizaineriai, kurie rodomi per televiziją, kaip jie ateina į žmonių namus ir parodo, ką jiems dėvėti. Taip sutaupysite ir nieko nepirkdami staiga tapsite stilingais, o kreditai internetu 1000 EUR pamažu ir bus grąžinti, net nepastebėsite.

Nebijokite skolintis

Taip, skolintis yra naudinga. Jūs tai žinote, nes jau turite paskolą, todėl dabar ją bandote grąžinti. Tačiau dabar kalba eina apie kitokį skolinimą ir skolinimąsi. Sakome, kad neturėtumėte bijoti skolintis drabužių ir aksesuarų. Kodėl? Nes taip jūs irgi galite formuoti savo skonį, galite imti netikėtai atrodyti gražiai tiesiog pasiskolinę mamos skarelę.


Kokias technologines gudrybes turi išmanyti šiuolaikinis vestuvių fotografas

Prieš 20-30 metų vestuvių fotografų Lietuvoje nebuvo. Buvo tiesiog fotografas, kuris jaunuosius kviesdavo į savo fotoatelje, ten susodindavo, sustatydavo ir padarydavo tas baisias nuotraukas, kai kurias dar išryškindavo ant tokio pat baisaus rėmelio. Jei kažkas iš giminaičių buvo fotografas mėgėjas, toks žmogus buvo itin gerbiamas, nes tai reiškė, kad bus galima surinkti kokį 10-20 nuotraukų, o vėliau svečiams gal po kokią vieną nuotrauką padaryti atskirai. Ačiū Dievui, šie laikai praėjo ir dabartinis vestuvių fotografas yra apsikarstęs technologijomis ir gali padaryti šimtus įspūdingų kadrų.

Kokias gi technologijas turi išmanyti vestuvių fotografai dabar antrajame XXI amžiaus dešimtmetyje? Kokių nuotraukų pageidauja jaunieji?

Nuotraukos iš paukščio skrydžio

Naujausias mados klyksmas – vestuvinės nuotraukos iš paukščio skrydžio. Tam nereikia sraigtasparnio ar oro baliono. Pakanka turėti kelis šimtus eurų kainuojantį droną, prie kurio primontuota kamera. Dronas (kvadrokopteris) valdomas iš žemės. Fotografas arba operatorius tiesiog nukreipia kameros objektyvą, kur reikia ir fotografuoja arba filmuoja vaizdus iš viršaus. Nuotraukos išeina labai įspūdingos.

360 laipsnių vestuvininkų nuotrauka

Kaip nufotografuoti 100 svečių, kad visi matytųsi ir niekas nebūtų pasislėpęs? Tradicinis sustatymas ant suolų kartais baigiasi ne itin smagiai. Pasižiūrėkite, kiek filmukų su lūžtančiais stalais ir tiltais ir krentančiais vestuvininkais. Yra naujas būdas, kaip visus įamžinti. Tai 360 laipsnių fotografija. Vestuvių fotografas visus vestuvininkus sustato rateliu. Ratelis susispaudžia tiek, kad visi dalyviai stovėtų vienas šalia kito. Tada daroma 360 laipsnių panorama. Fotografas gali pasilipti aukščiau ir tada atrodys, kad visi vestuvių svečiai žiūri iš apačios į viršų. Tai puikus būdas įamžinti juos visus. Toks virtualus turas įdedamas į internetą ir ten laikomas. Jaunieji tiesiog jį parodo savo svečiams kompiuterio arba išmaniojo telefono ekrane. Atsispausdinti tokios nuotraukos negalima, nes tada ji atrodys kaip sfera.

Povandeninė fotografija

Lengvas jaunosios rūbas po vandeniu atrodo kerinčiai. Burbuliukai aplink veidą sudaro nepakartojamą įspūdį. Povandeninis bučinys – tikra egzotika. Tam reikia baseino ir specialių rūbų. Paprastai tokios nuotraukos daromos dar prieš vestuvių ceremoniją, nes suknelę dažniausiai tenka išmesti – ji nėra pritaikyta tokiam skalbimui. Bet kokiu atveju, nuotraukos yra įspūdingos ne tik po vandeniu, bet ir virš vandens, kai jaunieji šoka į tam tikrą vandens telkinį. Tai labai simboliška, nes galima padaryti fotosesiją „nuošiol kartu per vandenį, ugnį ir audras...“.

 „Freezelight“ fotografija

Foto
Tai naktinė fotografija su specialiu „sustingusios“ šviesos efektu – „Freezelight“. Jaunieji rankose laiko tam tikrus šviesos šaltinius (deglus, prožektorius, išmaniuosius telefonus su įjungtomis blykstėmis) ir lėtai juos suka, daro tam tikrą formą. Vestuvių fotografas daro specialius kameros nustatymus ir fiksuoja, kai tam tikras formas – širdeles, lūpas, jaunųjų vardus, žodį „myliu“. Tokios fotografijos yra labai įspūdingos, nors ir ne itin natūralios. Bet juk svarbu tas jausmas ir atsiminimas apie fotosesiją lauke naktį. Vis tiek retos vestuvės neapsieina be fejerverkų 12 vidurnaktį, tad tai gali būti puiki proga pasivesti jaunuosius į šalį ir per kelias minutes padaryti įspūdingų kadrų.

Asmenukių imitacija

Dabartinė karta pamišusi dėl asmenukių, tad vestuvių fotografas dažnai yra paprašomas nufotografuoti vestuvininkus tokia poza, lyg jie darytųsi asmenukę. Tam nereikia nė specialios lazdos...

Šiuolaikinis vestuvių fotografas turi būti labai sumanus ir pasiryžęs pagauti geriausią savo karjeroje kadrą.

Platesnę informaciją ir darbų galeriją galite rasti www.fotogidas.lt.


Tikslumo reikalaujantys techniniai vertimai

VertimaiTikriausiai nereikia net sakyti, jog ne kiekvienas galėtų kokybiškai ir sklandžiai išversti tekstą iš vienos kalbos į kitą. Tam reikia ne vien puikiai išmanyti užsienio kalbas, bet ir rašymo stilistiką. Ir nors techniniai vertimai nereikalauja specifinio kūrybingumo verčiant tekstą, tam reikia nepaprastai daug tikslumo. Šioje srityje dėmesys smulkmenoms yra pats svarbiausias.

Perskaityti ir lengvai suprasti užsienio kalba (pavyzdžiui anglų kalba) parašytą tekstą galėtų vos ne kiekvienas, tačiau tą patį tekstą išversti ant popieriaus lapo būtų nemenkas iššūkis daugeliui. Tokio pobūdžio vertimai reikalauja puikių užsienio kalbos mokėjimo įgūdžių, tačiau net ir jų šioje srityje nepakanka. Kad išverstas tekstas būtų tikslus ir lengvai suprantamas, ko gero, teks kreiptis į vertimų biurą, kur galėsite būti garantuoti, jog tekstas išverstas bus taip, kaip reikia.

Ne visuomet verčiant tekstus turime pasirinkimą. Kartais patiems to padaryti nepavyksta, tad neišvengiamai šį darbą tenka palikti specialistams. Dažnai įvairių dokumentų ar sutarčių paruošimas reikalauja notaro patvirtinimo, todėl vertimų biuruose siūlomi techniniai vertimai šiuo ir daugeliu kitų atvejų tampa tiesiog neįkainojami. Net ir tuomet, kai reikia versti instrukcijas, reikalavimus ar bendro pobūdžio taisykles, geriausia kreiptis pas profesionalus. Šie žmonės ne tik kokybiškai išvers tekstą, bet ir jį padarys lengvai suprantamą bei sklandžiai skaitomą.

Vertimų biuro paslaugomis šiandien pasinaudoti paprasta. Gyvename informacijos pasaulyje, tad įvairaus pobūdžio tekstus dažnai reikia versti iš vienos kalbos į kitą. Ir tai ne vien techniniai tekstai, vertimai reikalingi pačiose įvairiausiose situacijose. Tai ne vien sutartys, blankai ar svarbūs dokumentai, versti gali tekti ir reklaminio pobūdžio tekstus. Visa tai būtina ir neišvengiama siekiant informacijos sklaidą išplėsti ne tik po gyvenamąją aplinką, bet ir po visą pasaulį.

Su įvairaus pobūdžio tekstu susidurti tenka kiekvieną dieną. Dažnai tenka skaityti prekių aprašymus, naudojimo instrukcijas, reikalavimus ar instrukcijas. Kad ši informacija būtų lengvai suprantama ir sklandžiai išversta į kitas užsienio kalbas, tam neišvengiamai reikalingi techniniai vertimai. Šio pobūdžio tekstus versti reikia atsargiai, kadangi tai informacija, kurios interpretuoti taip paprastai negalima.


Advokatai internetu: ar verta pasitikėti?

JuridiconInternete pastaruoju metu gausu pačių įvairiausių pasiūlymų ir paslaugų. Čia galime rasti ne tik pačios įvairiausios informacijos, bet ir daug kuo apsirūpinti. Paslaugų sfera interneto platybėse ypač gerai išplėtota, tačiau internautams vis dar kyla įvairių klausimų ir nuogąstavimų dėl nepatikimų paslaugų ir aferistų. Ir iš tiesų ieškant kai kurių paslaugų internete reikėtų būti ypač budriems. Vienas pavyzdžių – advokatai ir jų paslaugos internetu.

Gyvenime pačiais įvairiausiais atvejais gali prireikti advokato paslaugų. Iškilus konfliktui darbe, norint prisiteisti alimentus, skiriantis, norint priimti paveldėjimą, ginant savo orumą, siekiant įrodyti nekaltumą ir kitais panašiais gyvenimo atvejais reikalingas advokatas. Internete advokatai plačiai siūlo savo paslaugas, tad skelbimų gausoje gali tikrai tekti pasimesti. Jei norite internete surasti iš tiesų patikimas advokato paslaugas, verta būti atsargiems ir patikrinti bet kelis paprastus dalykus.

Atitinkamas išsilavinimas

Štai, ką pirmiausiai reikėtų patikrinti, renkantis advokato paslaugas internete. Advokato paslaugos ne pačios pigiausios, todėl labai svarbu, kad jas teiktų kompetentingas asmuo. Advokatas gali konsultuoti, padėti ar pats parengti bylai reikalingus dokumentus, surinkti informaciją ir atstovauti žmogų teisme. Advokatai apsišaukėliai ar teisines paslaugas teikiančios įmonės žmogaus teisme atstovauti negali. Todėl suradus Jums tinkamą advokatą, geriausiai iš anksto pasiteirauti jo išsilavinimo.

Oficialus sąrašas

Teisinį išsilavinimą turintys žmonės dar ne visuomet yra advokatai. Tai taip pat žino ne visi internautai ir kartais po pirmojo patikrinimo pasitiki teisę baigusių, bet advokato vardo neturinčių žmonių. Lengviausiai patikrinti, ar internete paslaugas teikiantis žmogus iš tiesų yra advokatas, pakanka apsilankyti Lietuvos advokatūros svetainėje. Ten yra visi Lietuvoje advokatais teisę dirbti turintys specialistai. Patikrinę nuotoliniu būdu ar telefonu, galite sužinoti, ar Jūsų nusižiūrėtas advokatas turi teisę teikti advokato paslaugas.

Buvę klientai

Net jei patikrinę oficialius duomenis, sužinojote, jog Jūsų išsirinktas advokatas yra kvalifikuotas ir turintis teisę teikti advokato paslaugas Lietuvoje, ne pro šalį pasidomėti ir jo darbo metodais. Tai galima sužinoti tiesiog internete. Čia gausu įvairių forumų ir atsiliepimų svetainių, kur žmonės dalijasi savo patirtimi. Galite pasidomėti, kokie advokatai žmonių labiausiai vertinami, o kurie bėdoje nelabai padėjo. Gal atsiliepimuose surasite informacijos ir apie Jus dominantį specialistą.


Macbook air darbe ir kasdienybėje

Macbook air kompiuteris
Daugelis žmonių sunkiai įsivaizduoja savo kasdienybę be technologijos prietaisų. Pastarieji mums padeda paprasčiau bendrauti, greičiau atrasti reikiamą informaciją, tiesiog pirkti, parduoti ir mainytis. Tai prietaisai, kurie ženkliai prisideda prie paprastesnės mūsų gyvenimo kokybės ir daugelis tai pastebėti tik tuomet, kai daikto nebeturi, nes pastarasis sugenda. MacBook air – viena iš inovacijų, kuri sulaukia gana daug dėmesio. Žmonės vertina, kai nelabai brangūs, tačiau kokybiški daiktai gali atlikti labai rimtas funkcijas, kurios prisideda prie paprastesnės mūsų kasdienybės. MacBook Air – ploni ir lengvi kompiuteriai, kurie labai mėgstami dėl savo paprastumo, tačiau tuo pačiu aukšto funkcionalumo lygio. Visgi, kol vieni žmonės mano, kad gyvenimas be Macbook‘o gali būti keblesnis, kiti tvirtina, kad iki šiol negali tiksliai įvardyti, kam šio tipo prietaisas reikalingas yra apskritai.

Macbook air – pramogoms ir kasdienybei

Macbook air – prietaisas, kuris leidžia labai smagiai mėgautis kasdienybe. Nors vis daugiau žmonių šį daiktą pasirenka kaip labai funkcionaliai pritaikoma darbo vietoje, vis dar yra tokių, kurie jį išnaudoja namuose. Paprasčiausiai patogiai naršo internete, skaito, domisi ir bendrauja. Šis prietaisas kur kas patogesnis nei kad nešiojamas kompiuteris, kadangi dėl savo dydžio jis labai lengvai transportuojamas iš vienos vietos į kitą. Kartais Macbook air lyginamas su planšetiniais kompiuteriais, kurie, rodos, irgi be jokios tikslios funkcijos, tačiau labai reikalingi ir tikrai žmonių perkami.

MacBook air reikalingas siekiant:

  1. Paprasčiau bendrauti su asmenimis, kurie yra toli nuo jūsų.
  2. Lengvai pirkti, parduoti, keisti prekėmis ir paslaugomis.
  3. Žaisti mokomuosius žaidimus, kurie labai dažnai rekomenduojami vaikams.
  4. Ieškoti jums reikalingos informacijos.
  5. Mokytis ir dirbti, kadangi Macbook air turi kur kas daugiau funkcijų ir reikalingų programėlių, kurios gali būti naudingos siekiant sisteminti informaciją.

Macbook air – darbui ir verslui

Greta to, kad šie prietaisai labai dažnai įsigyjami paprasčiausiai siekiant, kad būtų galima smagiai praleisti laiką – tuo pačiu tai populiarus prietaisas darbe, versle. Nešiojamieji kompiuteriai yra irgi labai geras prietaisas, tačiau jie gana dideli, tad transportuoti iš vienos vietos į kitą nėra taip paprasta. Tuo pačiu planšetės irgi gana dažnai perkamos, tačiau pastarosios yra ne tokios funkcionalios ir tikrai labiau skirtos pramogai nei darbui.

Šiuo atveju Macbook air yra tas tarpinis variantas, kuris leidžia atlikti nemažai veiksmų.

  1. Galima kurti prezentacijas, kurios leidžia pristatyti kokį nors produktą arba prekę.
  2. Galima ieškoti jums reikalingos informacijos, kuri padės paprasčiau susikurti patogią terpę informacijai.
  3. Taip pat galima rašyti tekstus, kurie naudingi tiek mokslams, tiek darbui.
  4. Galiausiai, komunikuoti su žmonėmis yra labai paprasta ir patogu.

Macbook air – prietaisas, kuris labai ženkliai prisideda prie paprastesnio jūsų gyvenimo. Egzistuojant galimybėms, kurios gali padėti gyventi kur kas maloniau, džiugu, kai žmonės tai vertina ir jomis naudojasi. Gyvenkite kartu su technologijomis, kurios padės jums smagiau žvelgti į pasaulį.