Kokybiški pastoliai – statybos darbų sėkmė
Macbook air darbe ir kasdienybėje

Kai sutinka pagal rūbą...

RubaiTie, kas aplinkinius vertina pagal išorinį paveikslą bei puikuojasi savo išvaizda, neretai pavadinami tuščiais, paviršutiniškais individais, besikoncentruojančiais į antraeilius dalykus: neretai išoriškai pilkas ir nepatrauklus žmogelis pasirodo esantis visapusiškai nuostabi asmenybė. Tačiau reikia sutikti, jog kiekvienam iš mūsų pirmasis įspūdis apie kitą yra labai svarbus. Protingai tuo pasinaudojus, galima pristatyti save iš pageidaujamos pusės, įgyti daugiau pasitikėjimo savimi ar tiesiog geriau jaustis. Rūbai – itin svarbi, tačiau nesunkiai valdoma įvaizdžio detalė: susiformuoti nepriekaištingą garderobą neabejotinai paprasčiau nei, pavyzdžiui,  užmaskuoti nepageidaujamus veido bruožus.

Štai kelios taisyklės, kuriomis vadovaujantis reikėtų rinktis rūbus, norint atrodyti skoningai bei „pataikyti į temą“.

Amžius

Niekas nesako, jog, susilaukus pirmojo anūko, reikėtų lįsti į ilgą, languotą močiutišką sijoną, tačiau trumpučio pūsto, rožinio sijonuko pasirinkimas taip pat nėra sveikintinas pasirinkimas. Rūbai glaudžiai siejasi su mūsų amžiumi, jie padeda užmaskuoti trūkumas ir pabrėžti privalumus. Šiandien prieinamas platus drabužių asortimentas padeda nepriekaištingai atrodyti tiek valiūkiškai paauglei, tiek ir solidžiai damai.

Figūros ypatumai

Nesvarbu, jog visi mados žurnalai afišuotų apie geltonos spalvos bei platėjančių džinsų populiarumą (tai – tik pavyzdys, o ne šio sezono tendencija), būtina kritiškai nužvelgti save veidrodyje ir tuo remiantis formuoti garderobą. Tai, kas tobulai „gula“ ant smėlio laikrodžio aukštaūgės, tikėtina, išdarkys žemaūgės „obuoliukės“ išvaizdą. Daugybę patarimų, kaip teisingai pasirinkti aprangą pagal figūros tipą bei kitus išvaizdos ypatumus, galima rasti internete. Norintiems individualių konsultacijų, galima pasinaudoti profesionalių stilistų paslaugomis. Aišku, vykstant apsipirkti į rūbų parduotuvę, kartu kartais užtenka kartu pasiimti artimąjį, kurio skoniu visiškai pasitikima.

Vieta ir laikas

Rūbai privalo būti pritaikyti ir prie konkrečios situacijos. Vienokią aprangą reikėtų rinktis į darbą, kuriame neretai taikomas tam tikras standartas, kitokią – į naktinį klubą, tačiau atsiranda ir to nesuprantančių...

Asmeninis skonis

Svarbiausia, jog su pasirinktais rūbais žmogus jaustųsi patogiai, tad  vienas esminių faktorių renkantis rūbus – individualus kiekvieno asmens skonis. Jei draugės keliauja į miestą pasidabinusios trumputėmis suknelėmis, o jūs tikrai žinote, jog su tokia apranga jausite diskomfortą  ir nuolat tampysite suknelę žemyn, drąsiai rinkitės džinsus! Tinkama apranga padės spinduliuoti pasitikėjimą savimi bei žavėti aplinkinius! 

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)