Akmens gaminiai namų interjere: ar tai įmanoma?
Ar plastikiniai langai yra patikimi mūsų namų šilumos saugotojai?

Baldai namams ir ne tik

 

BaldaiPožiūris į baldus pasikeitė prieš gerą dešimtmetį. Ankščiau baldai buvo perkami, kad suteiktų patogumo ir būtų praktiški, tačiau estetiam vaizdui buvo suteikiama daug mažiau dėmesio. Šiuo metu perkant baldus vieni svarbiausių aspektų yra patogumas, grožis, kaina ir žinoma kokybė. Suderinti visuos šiuos aspektus dažnu atveju yra gana sunku, tačiau tikrai įmanoma.

Vieni iš populiariausių baldų – virtuvės baldai. Šie baldai turi patenkinti augančius klientų poreikius, nes virtuvė nebėra tik vieta, kurioje yra gaminamas maistas, vis dažniau virtuvė taip pat tampa ir vieta, kurioje praleidžiamas laisvas laikas tiek pietaujant, tiek būnant kartu su svečiais. Kokybiški virtuvės baldai dažniausiai turi būti ilgaamžiai, patvarūs, funkcionalūs ir patogūs, nes būtent baldai suteikia virtuvei jaukumo. Tačiau yra kulturų, kurios virtuvėje neturi baldų arba juos naudoja visišikai minimaliai t.y. tik pačius reikalingiausius. Minimalizmas tai turbūt vienas iš geriausių sprendimų tiek virtuvės baldai, tiek kitiems baldams, nes jie gana greitai atsibosta, o todėl reikalingi naujesni, geresni, modernesni. Tačiau Lietuvoje minimalizmas nėra jau toks populiarus. Virtuvės baldai kaina priklauso nuo daugelo faktorių, kaip pavyzdžiui kokybės, baldo tipo, medžiagų tipų ir pan. Virtuvės baldai akcijos yra gana dažnai taikomos, tai puiki proga, kuri leidžia daug pigiau nusipirkti prekes, tačiau yra ir pigūs virtuvės baldai, kurie be jokių akcijų yra nebrangūs, tačiau nevisada kokybiški. Virtuvės baldai pagal užsakymą dažnu atveju yra brangesnis variantas už parduotuvėje parduodamus baldus, tačiau užsakant šiuos baldus bus suteiktas unikalumas.

Planuojate įsigyti valgomojo baldus, tačiau nežinote kokių norite? Tikriausiai yra gana sunku iškart apsispręsti, nes juk norime, kad baldai tarnautų ilgus metus. Visų pirma atsižvelkite į savo poreikius. Valgomojo baldai gali atrodyti gražiai ir patraukliai, tačiau tik naudojantis galite pastebėti, kad jie yra nepatogūs ar nepakankamai platūs. Tad pirmiausiai prieš perkant būtinai nuspręskite, kokie valgomojo baldai Jums yra reikalingi.

Jei turite nuosavą namą ar sodą, tuomet Jums yra reikalingi įvairūs lauko baldai, o taip pat ir sodo baldai. Tinkamai išsirinkti šiuos baldus yra gana painu, nes pasirinkimo galimybės yra gana didelės. Pirmiausia vadovaukites savo skoniu, nepamirškite kur laikysite šiuos baldus, todėl būtinai atsižvelkite į medžiagas iš kurių jie sudaryti, o taip pat būtinai žinokite kiek galite šiems baldams skirti. Apgalvojus visus šiuos aspektus paieška bus daug lengvesni ir greitesnė.

 

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)