Kaip pasirinkti žoliapjovę?
Google AdWords – dažniausiai užduodami klausimai

Prieškambario baldų gamyba: idėjos ir patarimai

Baldu gamybaĮrengdami būstą, ypatingą dėmesį skiriame virtuvei, miegamajam ir svečių kambariui, dažniausiai nepelnytai pamiršdami prieškambarį. Nesvarbu, ar žavitės modernizmo idėjomis ar klasikos subtilybėmis, privalote pagalvoti apie prieškambario baldus, apšvietimą ir spalvinius niuansus. Nebijokite eksperimentuoti – individualių baldų gamyba realizuos pačias novatoriškiausias jūsų idėjas ir pasiūlys laiko patikrintus sprendimus funkcionaliam interjerui.

Paprastai prieškambariui skiriama gana maža patalpa, o ją apsunkina ir įvairios nišos bei durys, vedančios į kitus kambarius. Erdvę sumažina ir milžiniškos spintos, konsolės bei batų dėžės. Daugelis interjero specialistų vieningai sutinka – prieškambaris yra daugiausiai darbo ir stilistinių patarimų reikalaujanti patalpa, kurios atnaujinimas kelia klausimų net ir patyrusiems dizaineriams.

Viena svarbiausių jūsų užduočių – parinkti tinkamus baldus. Iš tiesų čia ir slypi didžioji problema – prieškambario nenorime apkrauti sunkiasvoriais baldais, tačiau norime išnaudoti kiekvieną patalpos centimetrą. Čia pagelbės individualių baldų gamyba, siūlanti funkcionalius baldus, atitinkančius konkrečios gyvenamosios erdvės poreikius. Jei ketinate statyti rūbų spintą, geriausias sprendimas – stumdomų durų sistema. Jokiu būdu nesirinkite atviros spintos, kurioje matysis visi jūsų rūbai ir batai – tai ne tik neetiškas, bet ir nepraktiškas sprendimas. Jei prieškambaris yra labai mažas, pagalvokite apie siaurą spintą iki pat lubų. Jos viršuje įrenkite lentynas rečiau naudojamiems daiktams, o apačioje padarykite vietą batams. Rekomenduojame pagalvoti apie didelį veidrodį, kuris leis matyti save visu ūgiu ir vizualiai praplės aplinką.

Baldų gamyba prasideda medžiagų parinkimu. Prieškambario baldai turi būti ne tik estetiškai patrauklūs, bet ir funkcionalūs. Būtina pagalvoti apie grindis, kadangi jos ne tik viena dažniausiai veikiamų zonų, tačiau ir esminis faktorius, lemiantis kitų patalpų švarumą. Dažniausias pirkėjų pasirinkimas – plytelės ir linoleumas, išsiskiriantys itin lengva priežiūra. Sienos taip pat turėtų būti lengvai valomos, tačiau viskas priklauso nuo individualių jūsų poreikių ir bendrosios būsto dizaino vizijos. Jei norite sukurti harmoningą aplinką, sienoms ir durims naudokite panašias medžiagas.

Nepamirškite pagalvoti apie apšvietimo sistemą, jei prieškambaris nėra didelis, patalpai užteks ir vieno šviestuvo. Didesnėje patalpoje galima naudoti kelis šviestuvus, tačiau jie privalo derėti tarpusavyje. Jei norite optiškai padidinti aplinką, papildomai apšvieskite veidrodį. Optimaliausias sprendimas – prieškambaryje įrengti automatiškai įsijungiančius ir išsijungiančius šviestuvus.

Jei norite pagyvinti aplinką, pagalvokite apie mielas smulkmenas, pvz., laikrodį, paveikslus ar nuotraukas. Geriausias sprendimas – rinktis pozityvius ir gera nuotaika alsuojančius aksesuarus, kurie jus pradžiugins vos peržengus namų slenkstį. Prieškambarį galite puošti ir gyvomis gėlėmis, tačiau rinkitės tokias, kurios puikiai jaučiasi pavėsyje.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)