Previous month:
birželis 2015
Next month:
rugpjūtis 2015

liepa 2015

Mažai virtuvės – funkcionalūs virtuvės baldai

Virtuvės-baldaiKartais atrodo, kad nėra nieko sudėtingiau už nestandartinio buto įrengimą. Viena dažniausių problemų didžiųjų miestų gyventojams – mažos butų virtuvės. Dažniausiai įrenginėjant tokią virtuvė, kyla klausimas, kokie virtuvės baldai čia tiktų ir kaip viską sutalpinti, kad jauki virtuvė netaptų apkrautu sandėliuku. Iš tiesų yra nemažai paprastų patarimų ir gudrybių, kaip paversti savo virtuve bent kiek erdvesne patalpa.

  • Geriausia pasirūpinti, kad Jūsų virtuvėje vyrautų tokie baldai, kurie pritaikyti būtent Jums. Tai reiškia, kad norint įsirengti mažą virtuvę, reikėtų galvoti apie nestandartinių baldų gamyba. Geriau jau į mažą patalpą nebandyti sutalpinti didelių baldų, kurie gaminami pagal standartinių virtuvių išmatavimus. Pasikonsultavę su baldų gamintojais, atrasite būtent Jums tinkamiausia variantą. Stenkitės, kad baldai atitiktų Jūsų virtuvės išmatavimus, tačiau būtų viduje gana erdvūs. Taip suteiksite sau galimybę sutalpinti į spintas ir stalčius kuo daugiau reikalingų daiktų.
  • Norėdami išlaikyti tinkamą virtuvės atmosferą ir nepaversti virtuvės sandėliukų, atkreipkite dėmesį į tai, kad virtuvės baldai neturi būti apkrauti įvairiais rakandais. Geriausia taupyti vietą ir suteikti patalpai dar daugiau erdvės paslepiant visus nereikalingus daiktus. Dažniausiai sunkių emocijų ir nuovargio priduoda tokios patalpos, kuriose yra per daug daiktų, kur viskas apkrauta ir atrodo, kad vos telpa įvairūs indai ir įrankiai. Virtuvė tikrai ne tokia vieta kur turėtų vyrauti tokia tvarka. Nes dažniausiai daug daiktų žmonėms asocijuojasi su netvarka. Be to, virtuvėje norisi atsipalaiduoti ir ramiai gaminti maistą, todėl svarbu pagalvoti ir apie savo savijautą. Stenkitės kuo įmanoma daugiau daiktų paslėpti spintose ir spintelėse, taip pat naudokitės erdviais stalčiais. Tegu ant stalo ar spintelių būna tik patys reikalingiausi daiktai ir kelios dekoracijos.
  • Mažai virtuvei šviesos ir erdvės suteiks ir natūralūs akcentai. Dažniausiai virtuvės baldai gaminami su stiklo dekoracijomis ir mažoms virtuvėms tai gali būti puikus pasirinkimas. Tam gali pasitarnauti nedidelės virtuvės spintelės su stiklinėmis stumdomomis durimis ar tiesiog stiklinės slankiojančios durys. Taip pat mažoje virtuvėje patariama turėti langą ir pakabinti veidrodį ar šviesų stiklinį paveikslą. Taip tikrai praplatinsite virtuvės sienas.

 


Baidarių nuoma upe ar ežeru?

baidarių nuomaLietuvių jau kuris laikas pamėgtas aktyvus vasaros laisvalaikio praleidimo būdas – baidarių nuoma. Tai smagus ir tikrai emocijų paliekantis laisvalaikio praleidimas. Dažniausiai lietuviams baidarės ne tik patinka, bet ir yra priimtina pramoga.

Reikia pripažinti, kad išsinuomoti baidares ir smagiai praleisti savaitgalį tikrai nekainuoja daug. Dažniausiai baidarės bet kuriame Lietuvos mieste ar miestelyje kainuoja keliasdešimt litų, o prie to dar tenka sumokėti nedidelį mokestį už stovyklavietę ar kurą. Taigi iš tiesų investicija visiškai nedidelė. Tereikia palapinės, miegmaišio ir geros nuotaikos.

Vos atsiradus baidarėms, populiariausia buvo baidares nuomoti plaukimui upe. Tačiau štai jau kuris laikas smarkiai populiarėja maršrutai per ežerus. Dažnai baidarių nuomininkai sulaukia klausimų, kuris maršrutas ir laiko praleidimas yra geresnis?

Laiką skaičiuojantiems

Dažniausiai upe plaukti baidarėmis pradeda visi, kurie dar niekuomet nebuvo išbandę baidarių atrakcijų. Tuo šis pasirinkimas ir džiugina – kad lengvai galima pritaikyti tiek pradedančiam, tiek patyrusiam baidarininkui. Lietuvoje upių pasirinkimas, kuriomis būtų galima praplaukti tikrai stebina, todėl net ir patys išrankiausi plaukikai gali rasti sau puikų pasirinkimą. Štai pirmą kartą plaukiantiems arba norintiems daugiau gamta pasigrožėti, o ne irkluoti, puikiai tinka platesnės upės, tokios kaip Širvinta ar Šventoji. Tuo tarpu labiau energingą plaukimą mėgstantys baidarininkai renkasi Ūlą ar Vilnelę. Dažniausiai baidarių nuoma upe yra ypač vertinamas pasirinkimas dėl to, jog jis padeda sutaupyti laiko. Vienaip ar kitaip, plaukimas upe dažniausiai yra labiau dinamiškas ir greitai prabėga, tad kelionė neprailgsta. Dažniausiai baidarės upe užsakomos dienai arba dviem.

Potyrių ieškantiems

Tuo tarpu tiems žmonėms, kurie laiko neskaičiuoja ir mėgsta net labai ilgas išvykas, puikiai tiks baidarių nuoma ežerais. Tai dažniausiai kiek sudėtingesnis plaukimo būdas, kuris gali ir užtrukti ilgiau. Lietuvoje jau populiarios ekspedicijos, kurių metu kelias dienas ar net savaitę su visa manta plaukiama per ežerus ir upes, kasdien stovyklaujant vis kitoje vietoje. Plaukti ežerais labiausiai patariama tik tuomet, kai baidarėje esate jau ne pirmą kartą. Mat upėje pasiklysti sunku, o ežere – vienas juokas. Ypač didesniuose telkiniuose, kur krantų ir išplaukimų iš pirmo žvilgsnio nė nematyti.

 

 

 

 

 


Google AdWords – dažniausiai užduodami klausimai

Google-AdWords
Sparčiai populiarėjančios Google AdWords reklamos paslaugos – tai vienas praktiškiausių sprendimų, didinantys potencialių klientų gretas. Apie minėtosios paslaugos privalumus kalba tiek didieji, tiek pradedantieji verslininkai. Tiesa, nors AdWords paslauga žinoma visoje Europoje, daugeliui žmonių minėtoji reklamos forma vis dar kelia daugybę klausimų.

Google AdWords – kas tai?

AdWords yra Google kompanijos produktas, pasiūlęs vieną efektyviausių internetinės reklamos formų. Naudodami Google AdWords galite greitai ir lengvai paleisti pageidaujamas reklamos kampanijas, parinkdami dažniausiai ieškomus raktažodžius. Vienas svarbiausių AdWords pranašumų – patogi apmokėjimo sistema, paremta mokesčiu už paspaudimą principu, t. y. jūs mokate ne už reklamos parodymą, bet už reklamos paspaudimus. Kitaip sakant, tik už tuos klientus, kurie iš tiesų susidomi jūsų skelbimu ir nusprendžia apsilankyti jūsų svetainėje.

Kokia AdWords nauda verslui?

Kalbant apie AdWords reklamos privalumus, visų pirma reiktų kalbėti apie Google paieškos sistemą. Tai populiariausia sistema Lietuvoje, kuria naudojasi daugiau nei 95 proc. interneto vartotojų. Jei jūsų įmonė nepatenka į pirmuosius paieškos puslapius, greičiausiai, potencialūs klientai jūsų nesuras – atlikti tyrimai patvirtino, kad didžiausias dėmesys skiriamas pirmiesiems Google sistemos puslapiams, nevertinant tolimesnių paieškos rezultatų. Užsisakę AdWords paslaugą, būsite matomi visiems, kurie įves atitinkamą raktažodį. Be to, jūsų reklama nebus nei įkyri, nei erzinanti, kadangi klientai matys tai, ko tuo metu ieškos. Vienas svarbiausių privalumų – galimybė pasiekti itin plačią auditoriją. Nesvarbu, ar verčiatės elektronine prekyba, ar turite stacionarią įmonę, galite būti visiškai tikri – Google reklama leis jums tapti matomais ir žinomais.

Naudodamiesi Google AdWords privalumais, turėsite galimybę kontroliuoti reklamos biudžetą, numatyti savo išlaidas, analizuoti lankytojų įpročius ir kurti kaskart sėkmingesnes reklamos kampanijas. Iš tiesų AdWords reklaminių kampanijų nustatymai yra pritaikomi, atsižvelgiant į individualius kliento poreikius ir žadant didžiausią investicinę grąžą.

Kiek kainuoja AdWords reklama?

Minėtoji reklamos sistema nenustato jokių minimalių reikalavimų kampanijos biudžetui ar kampanijos terminui. Kaip ir minėjome, jūs mokate už klientų paspaudimus ant reklamuojamo skelbimo, o tai reiškia, kad visi jūsų išleisti pinigai skiriami potencialių klientų pritraukimui. Vieno paspaudimo kaina gali svyruoti nuo kelių euro centų iki euro ar daugiau – viskas priklauso nuo konkretaus raktažodžio konkurencijos sąlygų. Jūsų reklaminių skelbimų transliavimas interneto vartotojams nėra apmokestinamas, todėl pridėtinę vertę kursite už dyką – jūsų įmonės skelbimą ir logotipą kasdien matys tūkstančiai žmonių, taip didės jūsų žinomumo rodikliai, o klientų akyse tapsite patraukliais ir patikimais partneriais.


Prieškambario baldų gamyba: idėjos ir patarimai

Baldu gamybaĮrengdami būstą, ypatingą dėmesį skiriame virtuvei, miegamajam ir svečių kambariui, dažniausiai nepelnytai pamiršdami prieškambarį. Nesvarbu, ar žavitės modernizmo idėjomis ar klasikos subtilybėmis, privalote pagalvoti apie prieškambario baldus, apšvietimą ir spalvinius niuansus. Nebijokite eksperimentuoti – individualių baldų gamyba realizuos pačias novatoriškiausias jūsų idėjas ir pasiūlys laiko patikrintus sprendimus funkcionaliam interjerui.

Paprastai prieškambariui skiriama gana maža patalpa, o ją apsunkina ir įvairios nišos bei durys, vedančios į kitus kambarius. Erdvę sumažina ir milžiniškos spintos, konsolės bei batų dėžės. Daugelis interjero specialistų vieningai sutinka – prieškambaris yra daugiausiai darbo ir stilistinių patarimų reikalaujanti patalpa, kurios atnaujinimas kelia klausimų net ir patyrusiems dizaineriams.

Viena svarbiausių jūsų užduočių – parinkti tinkamus baldus. Iš tiesų čia ir slypi didžioji problema – prieškambario nenorime apkrauti sunkiasvoriais baldais, tačiau norime išnaudoti kiekvieną patalpos centimetrą. Čia pagelbės individualių baldų gamyba, siūlanti funkcionalius baldus, atitinkančius konkrečios gyvenamosios erdvės poreikius. Jei ketinate statyti rūbų spintą, geriausias sprendimas – stumdomų durų sistema. Jokiu būdu nesirinkite atviros spintos, kurioje matysis visi jūsų rūbai ir batai – tai ne tik neetiškas, bet ir nepraktiškas sprendimas. Jei prieškambaris yra labai mažas, pagalvokite apie siaurą spintą iki pat lubų. Jos viršuje įrenkite lentynas rečiau naudojamiems daiktams, o apačioje padarykite vietą batams. Rekomenduojame pagalvoti apie didelį veidrodį, kuris leis matyti save visu ūgiu ir vizualiai praplės aplinką.

Baldų gamyba prasideda medžiagų parinkimu. Prieškambario baldai turi būti ne tik estetiškai patrauklūs, bet ir funkcionalūs. Būtina pagalvoti apie grindis, kadangi jos ne tik viena dažniausiai veikiamų zonų, tačiau ir esminis faktorius, lemiantis kitų patalpų švarumą. Dažniausias pirkėjų pasirinkimas – plytelės ir linoleumas, išsiskiriantys itin lengva priežiūra. Sienos taip pat turėtų būti lengvai valomos, tačiau viskas priklauso nuo individualių jūsų poreikių ir bendrosios būsto dizaino vizijos. Jei norite sukurti harmoningą aplinką, sienoms ir durims naudokite panašias medžiagas.

Nepamirškite pagalvoti apie apšvietimo sistemą, jei prieškambaris nėra didelis, patalpai užteks ir vieno šviestuvo. Didesnėje patalpoje galima naudoti kelis šviestuvus, tačiau jie privalo derėti tarpusavyje. Jei norite optiškai padidinti aplinką, papildomai apšvieskite veidrodį. Optimaliausias sprendimas – prieškambaryje įrengti automatiškai įsijungiančius ir išsijungiančius šviestuvus.

Jei norite pagyvinti aplinką, pagalvokite apie mielas smulkmenas, pvz., laikrodį, paveikslus ar nuotraukas. Geriausias sprendimas – rinktis pozityvius ir gera nuotaika alsuojančius aksesuarus, kurie jus pradžiugins vos peržengus namų slenkstį. Prieškambarį galite puošti ir gyvomis gėlėmis, tačiau rinkitės tokias, kurios puikiai jaučiasi pavėsyje.


Kaip pasirinkti žoliapjovę?

ZoliapjovėsNuosavuose namuose gyvenantys asmenys arba tie, kurie gali džiaugtis turintys net ir kiek toliau nuo namų esančius sodus – kiekvieną vasaros sezoną sieja su žolės pjovimu, kuris dažniausiai vykdomas kiekvieną savaitgalį. Nepaisant to, kad kiekvieno žmogaus žolės pjovimo įpročiai yra skirtingi, visgi, daugiau ar mažiau visi žolei pjauti priemonę renkasi labai panašių kriterijų vedini. Žoliapjovės – platų pasirinkimą teikianti technikos priemonė. Gal nuskambės kiek ir netikėtai, tačiau jos pasirinkimas gali reikalauti nemažai laiko ir žinių. Ypač tiems, kurie neturi labai didelio kontakto su tokio pobūdžio technikos prietaisais.

Platumas. Priklausomai nuo to, kokio dydžio teritoriją nupjauti reikia, atitinkamai vertinti reikia ir pačios žoliapjovės platumą. Žinoma, kuo teritorija didesnė, tuo platesnis prietaisas yra reikalingas. Tai padės greičiau atlikti darbą.

Efektyvumas. Tuo pačiu verta detaliau pasidomėti ir prietaiso energija. Tiksliau, kol vieni prietaisai veikia kur kas efektyviau ir yra labai geras pasirinkimas, jei reikia pjauti lipant į kalną, kiti neturi tiek daug energijos, tad su jais pjauti yra ne taip paprasta. Vėlgi, kokios žoliapjovės jums reikia priklauso nuo to, kokią teritoriją pjausite.

Energija. Skiriasi būdas, kokiu principu žoliapjovės veikia. Kol vienoms reikia benzino, kitos puikiai funkcionuoja su elektros energija. Štai elektros energija žinoma gaunama per laidus, taigi šiuo atveju tikrai aktualu yra tai, ar yra tiekimas. Pavyzdžiui, jei pjaunate sodybos žolę, kurioje nėra elektros – reikia pasirinkti benzininį variantą. Žinoma, egzistuoja toks, kuriam visai nereikia jokios energijos. Tačiau peiliukai labai greitai atšimpa ir apskritai pjovimas reikalauja labai daug laiko.

Kaina. Priklausomai nuo visų kitų parametrų skiriasi ir pačio prietaiso kaina. Jei ji jums yra labai aktuali, tokiu atveju pirmiausia rekomenduojame nusistatyti, kiek pinigų planuojate investuoti į pirkinį ir tik paskui ieškokite pagal visus likusius kriterijus. Žinoma, akcijos metu galima rasti tikrai kokybiškų ir tuo pačiu gana pigių variantų. Tie kurie ieško, visada sugeba surasti.

Žoliapjovės pasirinkimas reikalauja ne kiek specifinių žinių, kiek bendro suvokimo, koks prietaisas jums būtų pats geriausias pasirinkimas. palengvinkite savo gyvenimą su tinkamu daiktu.


Atsakymas, kodėl turėtumėte naudotis Fiskars produkcija

FiskarsFiskars – juo nuo XVII amžiaus sėkmingai rinkoje funkcionuojanti kompanija, kurios produkciją pasirenka vis didesnis žmonių skaičius. Nenuostabu, juk kompanijos namai – Suomija, vieta, kur gyvena Kalėdų senelis. Tai geriausiai gali parodyti, kad kompanijos produkcija yra tarsi dovanos, kurios sugebėtų pradžiuginti kiekvieną. Fiskars – sakoma – tobulumo, gerumo ir kokybės link. Nelaukite, kol jūsų turima įranga visiškai nustos jums tarnauti – pakeiskite ją ilgamete, funkcionalia ir estetiškai akiai patrauklia produkcija.

Fiskars pasaulyje puikiai žinomas kompanijos vardas, kuris teikia virtuvės reikmenų ir sodininkystės įrankius. Kodėl būtent turėtumėte pasirinkti šios kompanijos produkciją? Kadangi ji gali garantuoti, kad ilgaamžiškumas – firmos draugas. Visi, kurie naudojasi teikiama produkcija, kaip vienas tvirtina, kad šis pasirinkimas pats mėgstamiausia, kadangi vienas daiktas gali tarnauti daugiau nei gerą dešimtmetį. O kainos atžvilgiu tikrai galima rasti labai daug skirtingų pasirinkimų, kurie traukia net ir labai taupaus tautiečio akį.

Kompanijos tikslas suderinti ilgus metus brandintas tradicijas kartu su inovacijomis, kurios gali padėti užtikrinti kokybę. Svarbiausia, kad kokybė nebus brangi, tad jos ir kainos suderinamumas – dažniausiai pasirinkimą lemiantis variantas.

Faktai, kurie dažnai lemia pasirinkti šios kompanijos produkciją:

  1. Didžioji dalis gaminių gauna garantiją. Svarbiausia, kad ji suteikiama ne tik elektros prietaisams, tačiau net ir tokioms virtuvės veikmėms, kaip peiliai. Tai geriausiai patvirtina, kad kompanija tikrai pasitiki savo produkcija.
  2. Fiskars labai efektyviai siūlo nuolaidas ir akcijas, kurių metu galima gauti gana daug pasiūlymų. Kadangi produkcija parduodama ir internetu – siekiantiems sutaupyti būtent ten apsilankyti ir rekomenduojame.
  3. Kompanijoje dirba daugiau nei 4 000 įvairiausių sričių specialistų, kurie stengiasi, kad siūloma produkcija būtų kuo aukštesnės kokybės. Žmonės dirba kad klientas visada šypsotųsi.
  4. Kaip jau trumpai minėjome, Fiskars dirba jau nuo XVII amžiaus. Tai rodo, kad produkcija ilgus metus populiari tarp klientų.

Jei ir jums reikia kokių nors prietaisų daržui arba sodui – rekomenduojame pasirinkti pačią geriausią kokybę. Efektyvumas, kuriuo mėgautis gali kiekvienas – egzistuoja, tik reikia pačiam jį pasiimti.

Kokybė + gera kaina = Fiskars