Google AdWords – dažniausiai užduodami klausimai
Mažai virtuvės – funkcionalūs virtuvės baldai

Baidarių nuoma upe ar ežeru?

baidarių nuomaLietuvių jau kuris laikas pamėgtas aktyvus vasaros laisvalaikio praleidimo būdas – baidarių nuoma. Tai smagus ir tikrai emocijų paliekantis laisvalaikio praleidimas. Dažniausiai lietuviams baidarės ne tik patinka, bet ir yra priimtina pramoga.

Reikia pripažinti, kad išsinuomoti baidares ir smagiai praleisti savaitgalį tikrai nekainuoja daug. Dažniausiai baidarės bet kuriame Lietuvos mieste ar miestelyje kainuoja keliasdešimt litų, o prie to dar tenka sumokėti nedidelį mokestį už stovyklavietę ar kurą. Taigi iš tiesų investicija visiškai nedidelė. Tereikia palapinės, miegmaišio ir geros nuotaikos.

Vos atsiradus baidarėms, populiariausia buvo baidares nuomoti plaukimui upe. Tačiau štai jau kuris laikas smarkiai populiarėja maršrutai per ežerus. Dažnai baidarių nuomininkai sulaukia klausimų, kuris maršrutas ir laiko praleidimas yra geresnis?

Laiką skaičiuojantiems

Dažniausiai upe plaukti baidarėmis pradeda visi, kurie dar niekuomet nebuvo išbandę baidarių atrakcijų. Tuo šis pasirinkimas ir džiugina – kad lengvai galima pritaikyti tiek pradedančiam, tiek patyrusiam baidarininkui. Lietuvoje upių pasirinkimas, kuriomis būtų galima praplaukti tikrai stebina, todėl net ir patys išrankiausi plaukikai gali rasti sau puikų pasirinkimą. Štai pirmą kartą plaukiantiems arba norintiems daugiau gamta pasigrožėti, o ne irkluoti, puikiai tinka platesnės upės, tokios kaip Širvinta ar Šventoji. Tuo tarpu labiau energingą plaukimą mėgstantys baidarininkai renkasi Ūlą ar Vilnelę. Dažniausiai baidarių nuoma upe yra ypač vertinamas pasirinkimas dėl to, jog jis padeda sutaupyti laiko. Vienaip ar kitaip, plaukimas upe dažniausiai yra labiau dinamiškas ir greitai prabėga, tad kelionė neprailgsta. Dažniausiai baidarės upe užsakomos dienai arba dviem.

Potyrių ieškantiems

Tuo tarpu tiems žmonėms, kurie laiko neskaičiuoja ir mėgsta net labai ilgas išvykas, puikiai tiks baidarių nuoma ežerais. Tai dažniausiai kiek sudėtingesnis plaukimo būdas, kuris gali ir užtrukti ilgiau. Lietuvoje jau populiarios ekspedicijos, kurių metu kelias dienas ar net savaitę su visa manta plaukiama per ežerus ir upes, kasdien stovyklaujant vis kitoje vietoje. Plaukti ežerais labiausiai patariama tik tuomet, kai baidarėje esate jau ne pirmą kartą. Mat upėje pasiklysti sunku, o ežere – vienas juokas. Ypač didesniuose telkiniuose, kur krantų ir išplaukimų iš pirmo žvilgsnio nė nematyti.

 

 

 

 

 

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)