Lietuvos miškų medienos kokybė
Atsakymas, kodėl turėtumėte naudotis Fiskars produkcija

Sužadėtuvių žiedai iš balto aukso: pasirinkimas ir priežiūra

Sužadėtuvių-žiedai-300x200Ar gali būti romantiškesnė akimirka už sužadėtuves? Žvakių šviesa, saldainiai ir blizgantis sužadėtuvių žiedas. Vienas populiariausių pasirinkimų – balto aukso sužadėtuvių žiedai, alsuojantys subtilia elegancija ir išskirtine prabanga. Tiesa, šie žiedai vis dar lydimi įvairių stereotipų ir melagingų pranešimų. Skubame užtikrinti – baltas auksas yra toks pats vertingas kaip ir tradicinės spalvos auksas – jo balta spalva išgaunama auksą maišant su paladžiu ar nikeliu.

Pasirinkimas

Balto aukso sužadėtuvių žiedai gali įgyvendinti pačias novatoriškiausias dizainerių idėjas. Svarbiausia – atrasti žiedą, atitinkantį visus būsimosios nuotakos poreikius. Atidžiai įvertinkite kasdienius merginos papuošalus. Jei pirmenybė skiriama puošniems dirbiniams, rinkitės prabangų sužadėtuvių žiedą, puoštą išraiškingais rankų darbo raižiniais ir spindinčiais brangakmeniais. Jei mergina vertina tradicinio dizaino papuošalus, rinkitės nedidelį žiedelį, kurį mylimoji galės nešioti kiekvieną dieną. Nepamirškite įvertinti dirbinio praktiškumo – jei žiedas bus nešiojamas kasdien, rinkitės aptakių formų dirbinį, kuris nesivels į plaukus ir neplėšys drabužių. Itin modernus sprendimas – sužadėtuvių žiedą rinktis drauge su vestuviniu dirbiniu. Taip būsite visiškai tikri, kad šie žiedai derės tarpusavyje ir nekels sunkumų ateityje.

Ypatingą dėmesį skirkite žiedo dydžiui. Gaminys neturi nei spausti piršto, nei nuo jo smukti. Jei mergina ruošiasi žiedą nešioti kasdien, įsitikinkite, kad ateityje žiedo platinimas ar siaurinimas nesukels rimtesnių sunkumų (nepakeis pirminės gaminio išvaizdos). Itin dažnai pamirštama, kad kairės ir dešinės plaštakų pirštų storiai skiriasi, todėl pagalvokite, ant kurios rankos žiedas bus nešiojamas.

Priežiūra

Tiek tradicinės spalvos, tiek balto aukso dirbiniai reikalauja dėmesio. Jei žiedas nebus tinkamai prižiūrimas, po kurio laiko jis praras savo blizgesį ir grožį. Nors sužadėtuvių žiedai paprastai nešiojami kiekvieną dieną, specialistai rekomenduoja juos nusimauti dirbant su dažais, plaunant indus ar skalbiant, plaukiojant baseine su chloru, sportuojant (prakaitas tamsina auksą). Rekomenduojama žiedus nusimauti ir naudojant rankų ar veido kremą.

Jei norite, kad balto aukso sužadėtuvių žiedai išlaikytų nepriekaištingą savo spindesį, paprašykite juvelyro gaminį padengti rodžiu – taip žiedas ne tik dailiau spindės, bet ir bus apsaugotas nuo subraižymo. Tiesa, padengimas rodžiu nėra vienkartinis procesas, specialistai rekomenduoja minėtąją procedūrą kartoti kas kelis metus. Nepamirškite, kad aukso žiedus būtina reguliariai valyti. Tam naudokite flanelės ar zomšos audinio gabaliuką. Jokiu būdu nenaudokite medvilnės. Jei norite žiedui suteikti daugiau natūralaus spindesio, palaikykite dirbinį pasaldintame vandenyje. Žiedo valymui galite naudoti ir dantų pastą – ištepkite dirbinį ir poliruokite jį flanelės skiautele.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)