Geodezinių matavimų procesas
Veterinarijos klinika informuoja apie šunų paveldimas ligas

Automobilių nuoma jūsų patogumui

Automobilių nuomaNiekas nepaneigs, kad automobilis suteikia laisvės ir padeda sprendžiant įvairiausias logistines problemas. Kaip žinia, dėl skirtingų priežasčių ne visi turi nuosavą automobilį. Ne visiems jį ir būtina įsigyti, juk yra puiki išeitis – automobilių nuoma.

Jeigu nusprendėte pasinaudoti automobilių nuomos paslauga, pirmiausia apsispręskite, kokio automobilio jums reikia. Jeigu ketinate važinėti, tvarkydamas reikalus mieste, turėtumėte rinktis ekonomišką miesto sąlygoms vairuoti pritaikytą automobilį, kuris būtų patogaus dydžio ir ekonomiškas. Apskritai, jeigu ekonominis klausimas jums yra svarbus, tuomet bet kuriai kelionei reikėtų žiūrėti kuo kompaktiškesnio automobilio. Tačiau jeigu norite tiesiog papramogauti ar pasipuikuoti Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, tuomet automobilių nuoma siūlo stilingus ir prabangius automobilius, pavyzdžiui, kabrioletus. Ir, žinoma, visai kitokių automobilių dairykitės ilgesnėms kelionėms su šeima ar draugų kompanija. Šiuo atveju kuo didesnis automobilis, tuo geriau ir patogiau.

Apsispręsti vertėtų ir dėl automobilio nuomos laiko, tai yra kiek ilgai važinėsite nuomotu automobiliu. Automobilių nuoma pasižymi tuo, kad kuo ilgesniam laikui nuomojatės transporto priemonę, tuo jos nuoma pigesnė. Tad būti iš anksto apsisprendusiems dėl kelionės laiko tikrai apsimoka, o sutaupytą pinigų sumą galėsite išleisti kelionės pramogoms. Tačiau tikslus laikas nėra griežtas nuomos reikalavimas. Tai siūloma tik jūsų patogumui ir lėšų ekonomijai. O šiaip, pasikeitus planams, nuomos sutartį visada galima pakeisti ar pratęsti.

Jeigu nemėgstate išlaidauti be reikalo, prieš nuomodamas automobilį, visada pasidomėkite, kokias nuolaidas ar akcijas siūlo automobilių nuoma užsiimančios įmonės. Mūsų laikasi tokią informaciją susirinkti visai nesudėtinga, ją lenvai surasite įmonių elektroninėse svetainėse ar sužinosite, pasitarę su įmonių atstovais.

Sudarydami automobilio nuomos sutartį, visuomet atidžiai išnagrinėkite sutarties tekstą, nuomos taisykles ir sąlygas bei nustatytus terminus, būtina tiksliai žinoti žalos atlyginimo sąlygas ir įmonės taikomas nuobaudas. Ypač būkite atidūs rezervuodami automobilį internetu arba telefonu.

Atvykę į automobilių nuomos įmonę pasiimti išsinuomoto automobilio, jį apžiūrėkite ir patikrinkite. Juk svarbu, kad jį vairuodamas jaustumėtės saugūs ir būtumėte užtikrinti, kad savo kelionės tikslą pasieksite taip, kaip ir suplanavote. Gražindami įmonei auomobilį turite užpildyti jo degalų baką. Ir, svarbiausia, nepalikite jame jokių savo asmeninių daiktų, kad po malonios kelionės nereikėtų vargti jų ieškant ir susigrąžinant atgal.

 

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)