Slider - stumdomų spintų specialistai
Populiariausios vestuvinės fotosesijos

Skyn prezervatyvai. Dar neišbandėte? Paskubėkite!

Skyn GB logo_1Nesvarbu apie kokią prekę bekalbėtume, kiekvienas iš mūsų turi  tam tikrus nusistovėjusius pirkimo įpročius. Ar nepastebėjote, jog ir Jūs perkate būtent konkrečios rūšies batoną vis pas tą patį pardavėją? Nesvarbu, jog reklamos vilioja įsigyti vis naują – minkštesnį, puresnį...Tas pats galioja ir kalbant apie intymesnę sritį – prezervatyvus: vieni tiesiog čiumpa pirmą pasitaikiusią dėžutę, kiti – pigiausią prekę, kai kurie yra ištikimi vienam prekiniam žingsniui bei konkrečiai rūšiai. Mes sakome: nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti naujas prezervatyvų rūšis – pamatysite, kaip nuo to gali pasikeisti seksualinių santykių kokybė. Skyn prezervatyvai yra būtent tai, su kuo privalu kiekvienam susipažinti.

Pastarųjų gamintoja yra firma Mates – negirdėtas vardas? Iš tikrųjų tai yra tie patys Lifestyles prezervatyvai, tik orientuoti į Didžiosios Britanijos vartotojų rinką, tad abejonės dėl aukštos kokybės kankinti neturėtų. O štai keletas ypatybių, dėl kurių Skyn prezervatyvai sulaukia tokio populiarumo:

  • Itin ploni. Pastaraisiais turėtų pasidomėti tie skeptikai, kuriems prezervatyvai siejasi su menkesniu malonumu sekso metu – galbūt tai tėra išsisukinėjimas, nemąstant apie partnerio poreikius bei galimas pasekmes, o gal iš tikrųjų tas gumos gabalas „atbukina“ jautrumą. Skyn prezervatyvai yra itin ploni – galima sakyti, jog pamiršite juos (tačiau apsauga nuo to nenukenčia).
  • Tinkantys alergiškiems asmenims. Skyn prezervatyvų gamyboje naudojamas sensoprenas, tad juos gali drąsiai naudoti asmenys, jaučiantys alergiją lateksui (taip, tokia iš tikrųjų egzistuoja).
  • Stipriai lubrikuoti. Šie prezervatyvai yra ištepti storu, ilgai išliekančiu lubrikanto sluoksniu, tad nereikės naudoti papildomų priemonių drėkinimui.

Kur pastarųjų galima įsigyti? Jų tikrai surasite daugelyje internetinių parduotuvių, orientuotų į prekių, skirtų suaugusiesiems, pasiūlą – tiesiog išfiltruokite gamintoją Mates ir rasite Jus dominantį variantą. Straipsnio pradžioje skatinome domėtis naujovėmis – internetinė prekyba, jei pastarosios dar neatradote, ir yra būtent tai. Tai Jums užtikrins galimybę įsigyti reikiamų prekių pigiau bei anonimiškai. Aišku, didžioji dalis suaugusiųjų žmonių galbūt ir nesivaržo pirkdami tokio pobūdžio prekes, tačiau, tikėtina, nejaučia malonumo, kai smalsios bobutės „skenuoja“ pirkinių krepšelio turinį. 

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)