Kokią spintą pasirinkti?
Skyn prezervatyvai. Dar neišbandėte? Paskubėkite!

Slider - stumdomų spintų specialistai

Slider spintosŠiuolaikinė vartojimo kultūra suponuoja tai, kad rinka yra perpildyta įvairių analogiškų bei alternatyvių gaminių ir paslaugų. Pirkėjams tai ir nauda, ir drauge sunkumas (teigiamas), nes pasirinkti didelėje pasiūloje neretai būna sunkoka. Ne išimtis ir baldų rinka. Lovos, spintos, stalai, kėdės ir kiti baldai. Prekybos vietose jų siūloma pačių įvairiausių: nuo didžiausių iki mažiausių, įvairių spalvų, įvairių medžiagų, tekstūrų ir pan. Asortimentas labai platus. O kartais vos vienas baldo gamybos sprendimas gali visiškai pakeisti baldo praktiškumą, estetinį vaizdą ir kt. Pavyzdžiui, spinta. Ar paminėjus šį žodį, įsivaizduojate kaip atveriate ar atstumiate spintos duris? Taigi, bene didžiausios grupės, į kurias galime suklasifikuoti visas rinkoje siūlomas spintas, yra spintos atveriamomis durimis ir spintos stumdomomis durimis.

Ne paslaptis, kad dėl savo patogumo ir praktiškumo rinkoje lyderio pozicijas užsitarnauja stumdomos durys, kurios ypač praktiškos nedidelėse patalpose. Kokie stumdomos spintos privalumai palyginti su spinta atveriamomis durimis? Pirmiausia, tai stumdomos spintos užima mažiau vietos palyginti su atveriamomis, kurios atsidaro į kambario erdvę, todėl į tai reikia atsižvelgti, apstatant patalpą kitais baldais. Be to, taip be reikalo eikvojama kambario erdvė. Antra, stumdomos spintos puikiai montuojamos nestandartinių išplanavimų patalpose, mansardose ir pan., o spintos atveriamomis durinis – ne. Ypač stumdomos spintos vertinamos palėpėse, nes tai leidžia idealiai išnaudoti palėpės erdvę. Trečia, stumdomos durys, sumontavus kokybišką durų pritraukimo mechanizmą, visada bus uždarytos ir neatsivers pačios. Ketvirta, stumdomos durys labiau atitinka saugumo kriterijų, kadangi jomis ženkliai mažesnė tikimybė prisiverti pirštus. Tai ypač aktualu auginantiems mažus vaikus. Penkta, stumdomos durys turi ženkliai daugiau modernaus, šiuolaikiško dizaino galimybių palyginti su spintomis atveriamomis durimis. Šeštas aspektas labai svarbus – stumdomos durys, jei jų gamyboje naudotos kokybiškos medžiagos ir mechanizmai, genda rečiau ir yra ilgaamžiškesni palyginti su atveriamų durų mechanizmais. Taigi, jei vertinate praktiškumą, patogumą ir saugumą, rinkitės stumdomas spintas.

Stumdomos spintos – puiki idėja erdvės taupymui, kas ypač aktualu nedidelėse, nestandartinio išplanavimo patalpose.

Slider.lt spintų gamybos procese kliaujasi savo patirtimi, patikimais partneriais ir aukščiausios kokybės medžiagomis bei mechanizmais. Viena naujausių inovacijų – modernūs Modena profiliai, kuriuos Slider montuoja stumdomose sistemose. Modena profiliai nesunkiai surenkami, yra ypač lengvi, o spinta atrodo labai patraukliai. Vienas iš Modena montavimo variantų yra paslepiant šoninius profilius ir viršutinį bėgelį, todėl spinta atrodo puikiai įsiliejanti į patalpos interjerą, suteikia lengvumo ir prabangos įspūdį. Plonos, subtilios linijos – puikūs šiuolaikinio interjero akcentas. Šie profiliai – inovacija spintų gamyboje, nes leidžia subtiliai paslėpti ir viršutinį bėgelį. Jis montuojamas spintos viduje, todėl visiškai uždarius spintą – jo nematyti. Baldui tai suteikia išskirtinumo.

Modena profilius verta rinktis dar ir todėl, kad jie pirkėjo neapriboja spalvos atžvilgiu. Slider siūlo tokias Modena profilių spalvas: matinio sidabro, blizgaus sidabro, blizgaus šampano, baltus, juodus, tamsaus riešuto spalvos.

Modena – ne pakabinama sistema kaip daugelis stumdomų spintų. Dėl apatinio bėgelio Modena stumdomos spintos idealiai tinka montuoti nišose. Jei viršutinį bėgelį pritvirtinsite prie lubų, o apatinį prie grindų, Jums nereikės viso pastatomo spintos korpuso!

Slider taip pat siūlo siaurus, elegantiškus jungiamuosius profilius, sudarančius galimybę rinktis 5 arba 10 milimetrų storio skirtuką.

Modena sistemoje sumontavę tylaus durų uždarymo mechanizmą, turėsite puikią tyliai užsidarančią spintą ir Jūsų nevargins pačios atsidarančios spintos durys, garsus užsidarymo garsas.

Slider – specialistų komanda, dirbanti tam, kad stumdomos spintos lengvai atskleistų visus savo pranašumus.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)