Previous month:
gruodis 2014
Next month:
vasaris 2015

sausis 2015

Slider - stumdomų spintų specialistai

Slider spintosŠiuolaikinė vartojimo kultūra suponuoja tai, kad rinka yra perpildyta įvairių analogiškų bei alternatyvių gaminių ir paslaugų. Pirkėjams tai ir nauda, ir drauge sunkumas (teigiamas), nes pasirinkti didelėje pasiūloje neretai būna sunkoka. Ne išimtis ir baldų rinka. Lovos, spintos, stalai, kėdės ir kiti baldai. Prekybos vietose jų siūloma pačių įvairiausių: nuo didžiausių iki mažiausių, įvairių spalvų, įvairių medžiagų, tekstūrų ir pan. Asortimentas labai platus. O kartais vos vienas baldo gamybos sprendimas gali visiškai pakeisti baldo praktiškumą, estetinį vaizdą ir kt. Pavyzdžiui, spinta. Ar paminėjus šį žodį, įsivaizduojate kaip atveriate ar atstumiate spintos duris? Taigi, bene didžiausios grupės, į kurias galime suklasifikuoti visas rinkoje siūlomas spintas, yra spintos atveriamomis durimis ir spintos stumdomomis durimis.

Ne paslaptis, kad dėl savo patogumo ir praktiškumo rinkoje lyderio pozicijas užsitarnauja stumdomos durys, kurios ypač praktiškos nedidelėse patalpose. Kokie stumdomos spintos privalumai palyginti su spinta atveriamomis durimis? Pirmiausia, tai stumdomos spintos užima mažiau vietos palyginti su atveriamomis, kurios atsidaro į kambario erdvę, todėl į tai reikia atsižvelgti, apstatant patalpą kitais baldais. Be to, taip be reikalo eikvojama kambario erdvė. Antra, stumdomos spintos puikiai montuojamos nestandartinių išplanavimų patalpose, mansardose ir pan., o spintos atveriamomis durinis – ne. Ypač stumdomos spintos vertinamos palėpėse, nes tai leidžia idealiai išnaudoti palėpės erdvę. Trečia, stumdomos durys, sumontavus kokybišką durų pritraukimo mechanizmą, visada bus uždarytos ir neatsivers pačios. Ketvirta, stumdomos durys labiau atitinka saugumo kriterijų, kadangi jomis ženkliai mažesnė tikimybė prisiverti pirštus. Tai ypač aktualu auginantiems mažus vaikus. Penkta, stumdomos durys turi ženkliai daugiau modernaus, šiuolaikiško dizaino galimybių palyginti su spintomis atveriamomis durimis. Šeštas aspektas labai svarbus – stumdomos durys, jei jų gamyboje naudotos kokybiškos medžiagos ir mechanizmai, genda rečiau ir yra ilgaamžiškesni palyginti su atveriamų durų mechanizmais. Taigi, jei vertinate praktiškumą, patogumą ir saugumą, rinkitės stumdomas spintas.

Stumdomos spintos – puiki idėja erdvės taupymui, kas ypač aktualu nedidelėse, nestandartinio išplanavimo patalpose.

Slider.lt spintų gamybos procese kliaujasi savo patirtimi, patikimais partneriais ir aukščiausios kokybės medžiagomis bei mechanizmais. Viena naujausių inovacijų – modernūs Modena profiliai, kuriuos Slider montuoja stumdomose sistemose. Modena profiliai nesunkiai surenkami, yra ypač lengvi, o spinta atrodo labai patraukliai. Vienas iš Modena montavimo variantų yra paslepiant šoninius profilius ir viršutinį bėgelį, todėl spinta atrodo puikiai įsiliejanti į patalpos interjerą, suteikia lengvumo ir prabangos įspūdį. Plonos, subtilios linijos – puikūs šiuolaikinio interjero akcentas. Šie profiliai – inovacija spintų gamyboje, nes leidžia subtiliai paslėpti ir viršutinį bėgelį. Jis montuojamas spintos viduje, todėl visiškai uždarius spintą – jo nematyti. Baldui tai suteikia išskirtinumo.

Modena profilius verta rinktis dar ir todėl, kad jie pirkėjo neapriboja spalvos atžvilgiu. Slider siūlo tokias Modena profilių spalvas: matinio sidabro, blizgaus sidabro, blizgaus šampano, baltus, juodus, tamsaus riešuto spalvos.

Modena – ne pakabinama sistema kaip daugelis stumdomų spintų. Dėl apatinio bėgelio Modena stumdomos spintos idealiai tinka montuoti nišose. Jei viršutinį bėgelį pritvirtinsite prie lubų, o apatinį prie grindų, Jums nereikės viso pastatomo spintos korpuso!

Slider taip pat siūlo siaurus, elegantiškus jungiamuosius profilius, sudarančius galimybę rinktis 5 arba 10 milimetrų storio skirtuką.

Modena sistemoje sumontavę tylaus durų uždarymo mechanizmą, turėsite puikią tyliai užsidarančią spintą ir Jūsų nevargins pačios atsidarančios spintos durys, garsus užsidarymo garsas.

Slider – specialistų komanda, dirbanti tam, kad stumdomos spintos lengvai atskleistų visus savo pranašumus.


Kokią spintą pasirinkti?

Spintos_baldų žvaigzdėsRemontuojant namus dažniausiai kyla poreikis įsirengti juos kuo moderniau ir, žinoma, prabangiau tuo pačiu. Jei jau perdažomos sienos, keičiamos grindys ir lubos, tad vertėtų pakeisti ir baldus, kurie jau ne pirmą dešimtmetį tarnauja jūsų namuose. Renkantis baldus reikia atidžiai vertinti daug skirtingų kriterijų, kurie gali nulemti jūsų pasirinkimą: kaina, išvaizda, funkcionalumas ir taip toliau. Spintos yra vienas iš svarbiausių baldų, kurio pasirinkimui reikia skirti kuo daugiau laiko. Juk tai baldas, kuriame laikome savo daiktus, saugome juos. Tad tai ne tik estetinė funkcija, tačiau tuo pačiu ir didelė nauda. Žinoma, priklausomai nuo to, ar spintos reikalingos jūsų miegamajam, ar svetainei, ar, galiausiai, biurui, skiriasi ir pasirinkimas. Tačiau šįkart norėtume pakalbėti ne apie plačias baldų variacijas, o priežiūrą. tTnkamas pasirūpinimas padės jums džiaugtis ilgalaikiu rezultatu. Spintos, kaip ir bet koks kitas daiktas, tinkamai funkcionuos tik tokiu atveju, jei jis bus naujas arba teisingai prižiūrėtas.

Spintos priežiūra visai nesudėtinga. Juolab, beveik visai nereikalauja laiko. Paprastai rekomenduojame ją valyti kartą per savaitę ar dvi, kad ant pastarosios nesikauptų dulkės, kurios gali  pakenkti paviršiui. Jei baldas medinis arba pagamintas iš dirbtinių medžio plokščių – siūlome valyti su paprasčiausiu šiltu vandeniu ir muilu. Taip nereikės papildomai investuoti į priežiūrą. Žinoma, egzistuoja ir daug specialių priemonių, kurių pasirinkimas dažnai vilioja klientus. Tačiau specialias priemones siūlome pasirinkti tik tokiu atveju, jeigu pasirinktos spintos medžiaga yra labai opi. Aišku, jei spintos yra su stiklais, pastaruosius siūlome valyti naudojant stiklų valymo priemones. Kita alternatyva – actas, kuris puikiai pašalina visus valymo dryžius. Valykite su laikraščiu. Senas, tačiau tikrai patvirtintas būdas. Spintos valymas paprastai užima nemažai laiko, tačiau ji to tikrai verta.

Štai spintos stumdomomis durimis reikalauja šiek tiek atidesnės priežiūros, kadangi reikia išvalyti ir mechanizmą, kurio tikslas padėti stumdyti duris. Tai daryti taip pat galite tiesiog su šiltu vandeniu, tačiau svarbu nusausinti. Kitu atveju iš geležies pagamintas sraigtelis gali padėti rūdyti. Ne tik užstrigs darinėjimo sistema, tačiau tuo pačiu ir pradės girgždėti. Venkite šalia spintos laikyti kilimą, nes jam pasislinkus, stumdomos spintos ratukas gali iššokti iš savo vėžių ir durys išsikraipys.

Tinkama spintos priežiūra garantuos, kad baldas jums tarnaus ne vienerius metus. Kuomet galima teisingai prižiūrėti ir greit metu papildomai neinvestuoti, kodėl to nepadarius?