Vestuviniai žiedai
Virtualus turas – reklama, kurią verta išbandyti

Padangos internetu

Padangos: pirkti parduotuvėje ar internetu?

Padangos-internetu

Kiekvienas, vairuojantis ratinę transporto priemonę, anksčiau ar vėliau susiduria su padangų pirkimo procesu. Ne paslaptis, padangos nėra pigus pirkinys, todėl dažnai svarstomi įvairūs pirkimo variantai, padedantys sutaupyti. Vienas tokių būdų – padangos internetu.

Kuo skiriasi padangų pirkimas parduotuvėje ir padangos internetu? Tik tuo, jog pirkdami internetu negalite padangos realiai apžiūrėti ir apčiupinėti. Tačiau padangos, parduodamos internetu, yra tokios pačios, kaip ir parduodamos parduotuvėje. Padangos internetu pigiau bus dėl tam tikrų aspektų, kurie būdingi elektroninei prekybai, pavyzdžiui, nėra daug žmogiškųjų išteklių, todėl elektroninės parduotuvės personalo darbo užmokestis ir mokesčiai yra ženkliai mažesni nei realioje parduotuvėje. Taip pat elektroninėms parduotuvėms nereikia patalpų, todėl produkcijos kainos nekelia patalpų nuoma, komunaliniai mokesčiai ir pan.

Privalumai, perkant internetu

Padangos internetu – daug privalumų turintis pirkimo būdas. Pirmiausiai, tai, kaip jau minėta, kainos aspektas – pirkdami padangas internetu Jūs sutaupysite pinigų, nes mokėsite už padangas pigiau.

Antra, Jūs taupote savo laiką. Padangos – toks pirkinys, kuriam įsigyti svarbiausia žinoti reikiamus parametrus (skirtingos padangos pagal automobilį) ir savo poreikius. Todėl pagal reikiamus duomenis labai greitai susirasite tinkančias padangas internetinėje parduotuvėje, išsirinksite priimtiniausią variantą iš galimų ir atliksite apmokėjimą. Tuo tarpu pirkdami parduotuvėje gaištumėte daugiau laiko – kiek jo atimtų vien kelionė į parduotuvę!

Trečia, pirkdami internetu nesunkiai ir greitai galite palyginti kelių parduotuvių siūlomas kainas, o jei norėtumėte jas palyginti realiose parduotuvėse, tai sugaištumėte daug laiko kelionėms po parduotuves.

Ketvirta, nusipirkę padangas internetu ir pasirinkę pristatymo paslaugą, Jūs atsikratote padangų atsigabenimo rūpesčio, nes Jūsų užsakymas bus pristatytas tiesiai į namus ar kitą nurodytą vietą.
Jei parduotuvėse Jus vilioja akcijos ir nuolaidos, tai dar geresnių galite rasti elektroninėse parduotuvėse. Internetinėje paieškos sistemoje rašykite „padangos internetu akcija“ ir sistema Jums pateiks tas elektronines parduotuves, kuriose padangoms atitinkamu metu taikomos akcijos.
Padangos internetu išsimokėtinai – puiki galimybė įsigyti kokybiškas padangas ir nemokėti iškart visos sumos.

Padangos internetu – sprendimas, padėsiantis išsirinkti kokybišką prekę ir patirti mažiau išlaidų: taupyti ir pinigus, ir laiką.

Padangos iš Vokietijos

Padangos internetu iš Vokietijos – paklausus būdas įsigyti kokybiškų vokiškų padangų. Internete prekiauja ir vasarinėmis, ir žieminėmis padangomis iš Vokietijos. Žieminės padangos pasižymi aukštu stabilumu ant snieguotos, apledėjusios kelio dangos, puikiu manevringumu slidžiuose posūkiuose, geru pravažumu per pusnis ir ledą. Vairuotojas jausis patogiai, komfortabiliai ir saugiai. Vasarinės padangos puikiai stabdo ant šlapios kelio dangos, yra lengvesnio gumos mišinio, puikiai valdomos tiek saugu, tiek šlapiu oru. Šių padangų gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, inovatyvūs gamybos procesai, pažangios technologijos, todėl padangos iš Vokietijos masina išskirtine kokybe ir gana palankiomis kainomis Lietuvos rinkoje.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)