Previous month:
lapkritis 2014
Next month:
sausis 2015

gruodis 2014

Virtualus turas – reklama, kurią verta išbandyti

Kiek sumokėtumėte už tai, kad jus visi pastebėtų? Jei bent 300 eurų, tai skaitykite toliau, nes papasakosime apie nebrangų ir efektyvų reklamos būdą – virtualų turą.

Sandėlys-virtualus-turas-300x148

Ne visiems

Deja, šis reklamos būdas skirtas ne visiems. Virtualus turas efektyviausias yra tada, kai įmanoma save pristatyti per aplinką, kurioje dirbate. Ar jis tinka el. parduotuvei? Taip, jei turite didelį sandėlį arba gražų biurą. Ar tinka vertimų agentūrai? Abejotina, nes didžioji dalis darbuotojų dirba namuose. Ar tinka kavinei? Taip, be abejo, nes galite parodyti, kaip atrodote iš lauko, viduje, leisti apsilankyti virtuvėje.

Pigu?!

3Dturas.lt duomenimis, toks virtualus turas kainuoja 260 eurų. Ar tai pigu ar brangu? Pasiskaičiuokite savo reklamos išlaidas ir suprasite, kad tai nebrangi reklama. Ypač, jei reklamuojatės internete naudodami turinį, o ne grafinę reklamą – kiekviename reklaminiame straipsnyje galima įterpti virtualųjį turą vietoj vaizdo klipo.

Ką rodyti?

„Klientams dažnai kyla abejonių dėl to, ar jie iš tikrųjų turi, ką parodyti. Tas lietuviškas kuklumas trukdo virtualių turų plėtrai labiau, nei kainos ar technologijos“, - sake virtualių turų kūrėjas Saulius Balsys. Iš tiesų virtualiam turui pakanka vos 2 panoraminių nuotraukų. Net jei įmonė veikia vienoje patalpoje, virtualus turas jau yra galimas. Viena nuotrauka rodo vaizdą iš gatvės, kita – vidų. Mini turas jau yra, kuris klientams pasako labai daug. Jei yra daugiau patalpų – dar geriau. Aišku, tualetas nesiskaito, nes ten tai virtuali ekskursija. Šiuo atveju ši patalpa nieko įdomaus apie jūsų įmonę nepasakys.

Technologija

Virtualūs turai kuriami padarius mažiausiai dvi 360 laipsnių panoramines nuotraukas. Speciali programinė įranga leidžia sujungti nuotraukas. Jose nustatomi išėjimo ir įėjimo taškai, kurie pažymimi rodyklėmis ar kitokiais žymekliais, kad virtualus lankytojas galėtų iš vienos nuotraukos pereiti į kitą. Virtualiajame ture taip pat galima panaudoti kitokius informacijos formatus – tekstą, nuotraukų galerijas, vaizdo klipus, nuorodas į interneto puslapius, garsinį foną ir t.t.

Tai įspūdinga šiuolaikiška reklamos forma, kurią reikėtų išbandyti visiems, kas nori išsiskirti iš minio ir nustebinti savo klientus.

 


Padangos internetu

Padangos: pirkti parduotuvėje ar internetu?

Padangos-internetu

Kiekvienas, vairuojantis ratinę transporto priemonę, anksčiau ar vėliau susiduria su padangų pirkimo procesu. Ne paslaptis, padangos nėra pigus pirkinys, todėl dažnai svarstomi įvairūs pirkimo variantai, padedantys sutaupyti. Vienas tokių būdų – padangos internetu.

Kuo skiriasi padangų pirkimas parduotuvėje ir padangos internetu? Tik tuo, jog pirkdami internetu negalite padangos realiai apžiūrėti ir apčiupinėti. Tačiau padangos, parduodamos internetu, yra tokios pačios, kaip ir parduodamos parduotuvėje. Padangos internetu pigiau bus dėl tam tikrų aspektų, kurie būdingi elektroninei prekybai, pavyzdžiui, nėra daug žmogiškųjų išteklių, todėl elektroninės parduotuvės personalo darbo užmokestis ir mokesčiai yra ženkliai mažesni nei realioje parduotuvėje. Taip pat elektroninėms parduotuvėms nereikia patalpų, todėl produkcijos kainos nekelia patalpų nuoma, komunaliniai mokesčiai ir pan.

Privalumai, perkant internetu

Padangos internetu – daug privalumų turintis pirkimo būdas. Pirmiausiai, tai, kaip jau minėta, kainos aspektas – pirkdami padangas internetu Jūs sutaupysite pinigų, nes mokėsite už padangas pigiau.

Antra, Jūs taupote savo laiką. Padangos – toks pirkinys, kuriam įsigyti svarbiausia žinoti reikiamus parametrus (skirtingos padangos pagal automobilį) ir savo poreikius. Todėl pagal reikiamus duomenis labai greitai susirasite tinkančias padangas internetinėje parduotuvėje, išsirinksite priimtiniausią variantą iš galimų ir atliksite apmokėjimą. Tuo tarpu pirkdami parduotuvėje gaištumėte daugiau laiko – kiek jo atimtų vien kelionė į parduotuvę!

Trečia, pirkdami internetu nesunkiai ir greitai galite palyginti kelių parduotuvių siūlomas kainas, o jei norėtumėte jas palyginti realiose parduotuvėse, tai sugaištumėte daug laiko kelionėms po parduotuves.

Ketvirta, nusipirkę padangas internetu ir pasirinkę pristatymo paslaugą, Jūs atsikratote padangų atsigabenimo rūpesčio, nes Jūsų užsakymas bus pristatytas tiesiai į namus ar kitą nurodytą vietą.
Jei parduotuvėse Jus vilioja akcijos ir nuolaidos, tai dar geresnių galite rasti elektroninėse parduotuvėse. Internetinėje paieškos sistemoje rašykite „padangos internetu akcija“ ir sistema Jums pateiks tas elektronines parduotuves, kuriose padangoms atitinkamu metu taikomos akcijos.
Padangos internetu išsimokėtinai – puiki galimybė įsigyti kokybiškas padangas ir nemokėti iškart visos sumos.

Padangos internetu – sprendimas, padėsiantis išsirinkti kokybišką prekę ir patirti mažiau išlaidų: taupyti ir pinigus, ir laiką.

Padangos iš Vokietijos

Padangos internetu iš Vokietijos – paklausus būdas įsigyti kokybiškų vokiškų padangų. Internete prekiauja ir vasarinėmis, ir žieminėmis padangomis iš Vokietijos. Žieminės padangos pasižymi aukštu stabilumu ant snieguotos, apledėjusios kelio dangos, puikiu manevringumu slidžiuose posūkiuose, geru pravažumu per pusnis ir ledą. Vairuotojas jausis patogiai, komfortabiliai ir saugiai. Vasarinės padangos puikiai stabdo ant šlapios kelio dangos, yra lengvesnio gumos mišinio, puikiai valdomos tiek saugu, tiek šlapiu oru. Šių padangų gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, inovatyvūs gamybos procesai, pažangios technologijos, todėl padangos iš Vokietijos masina išskirtine kokybe ir gana palankiomis kainomis Lietuvos rinkoje.


Vestuviniai žiedai

Vestuviniai ziedaiArtėja gražiausia Jūsų gyvenime šventė – vestuvės? Jums neišvengiamai reikalingi vestuviniai žiedai. Šiuolaikinė pasiūla yra labai plati, tai ir teigiama, ir drauge sudaro keblumų, kadangi sunku pasirinkti. Pirmiausia susidėliokite prioritetus nuo svarbiausio iki mažiausiai svarbaus. Prioritetai yra: kaina, grožis, metalas, metalo spalva, naudojami brangakmeniai, ornamentai ir pan.

Vestuviniai žiedai ne tik amžinos meilės simbolis, tačiau ir vestuvių ceremonijos dalis. Žiedo forma, t. y. ratas, simbolizuoja amžinybę, amžinus santuokos saitus, ištikimybę vienas kitam. Senovėje buvo tikima, kad vestuviniai žiedai saugo šeimą nuo negandų ir kad žiedai turi būti laikomi prie savęs: arba ant piršto, arba pasikabinus ant kaklo.

Kokį vestuvinį žiedą pasirinkti?

Vestuviniai, kaip ir visi kiti žiedai, skiriasi savo kaina, dizainu, gamybos procesu, metalu ir kt. Priimta, kad vestuviniai žiedai yra auksiniai. Tačiau tai ne vienintelis pasirinkimas, nes šie žiedai gali būti ir iš kito metalo, pavyzdžiui, iš platinos. Vestuviniai žiedai iš platinos pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu, sodria, balta spalva. Dėl savo išskirtinio baltumo, šie žiedai nepadengiami rodžiu. Platina sunkesnė už auksą ir labai brangi. Vestuviniai žiedai iš platinos kainuos dvigubai brangiau nei iš balto aukso.

Prisimenant mūsų – lietuvių – istoriją, tradicijas, verta paminėti, kad vestuviniai žiedai gali būti su gintaru. Tai autentika dvelkiantys žiedeliai. Tokie žiedai atrodo išties įspūdingai ir labai dailiai.

O ką manote apie rankų darbo žiedus? Rankų darbo vestuviniai žiedai nėra labai įprastas sprendimas, tačiau tokie žiedai bus vienetiniai, originalūs ir brangūs (dvasiškai). Tiek sužadėtuvių, tiek vestuviniai rankų darbo žiedai bus unikalūs ir pagaminti pagal Jūsų poreikius, viziją. Tai – įgyvendinta svajonė!

Atsižvelgiant į gamybos koncepciją ir naudojamas medžiagas, skiriasi vestuviniai žiedai kaina.

Vestuviniai žiedai internetu: pigiau?

Vestuviniai žiedai pigiai atsieis nebent tuo atveju, jei pirksite nespecializuotose parduotuvėse, kur jų kokybė nebus garantuojama. Kitu atveju – už kokybę reikia mokėti. Tiesa, galite sutaupyti tam tikrą sumą, pirkdami internetu. Vestuviniai žiedai internetu kainuos pigiau, kadangi elektroninėje komercijoje nėra skaičiuojami aptarnavimo ir kiti mokesčiai, kas sudaro galimybes prekes parduoti žemesne kaina.

Nesusigundykite neaiškiose prekybos vietose siūlomais pigiais žiedais. Pigūs vestuviniai žiedai – prastas pasirinkimas, kadangi gaminiu greitai galite nusivilti. Juk vestuviniai žiedai yra tie, kuriuos nešiosite visą gyvenimą, kurie nuolat primins apie Jūsų antrąją pusę, kai jos nebus šalia, todėl verta investuoti į žiedų kokybę ir grožį.

Vestuvinių žiedų kainų skirtumai pagal miestus

Ne paslaptis, kad didžiuosiuose Lietuvos miestuose įvairios paslaugos ir prekės gali kainuoti brangiau palyginti su mažų miestelių kainų politika. Tai sąlygoja vietos gyventojų gyvenimo lygis. Todėl, pavyzdžiui, vestuviniai žiedai Vilniuje tikrai kainuos ženkliai brangiau negu vestuviniai žiedai Ignalinoje, Švenčionyse ar kitame mažame mieste.

 


Medinės durys Vilniuje: už ir prieš

durys VilniujeVidaus durys - labai rimtas pirkinys, todėl dažnai jam skiriama labai daug dėmesio ir laiko. Žmonės nuolat teiraujasi gamintojų, kokio tipo durys Vilniuje ar kitame mieste yra geriausias pasirinkimas tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu. Įrenginėjant namų interjerą, nemažai žmonių vidaus duris renkasi iš medinių gaminių. Jei ir Jūs svarstote apie tokį pasirinkimą, pravartu šiek tiek pasidomėti, kuo naudingos yra medinės durys, ir su kokiais iššūkiais tena susidurti jas prižiūrint. 

Natūralumas ir šiluma

Niekam ne paslaptis, kad medis - natūrali medžiaga, kuri sukuria itin jaukią ir šiltą atmosferą. Todėl dažnai medinės durys statomos tuose namuose, kur kuriamas jaukus, klasikinis namų stilius.

  • Tokio tipo duris lengvai galima pritaikyti prie pačių įvairiausių baldų.
  • Be to, medines duris lengva išsirinkti. Gamintojai nuolat tobulėja ir kasmet pasiūlo naujesnį ir platesnį vidaus durų asortimentą, iš kurio tinkamą variantą gali išsirinkti net ir pats išrankiausias pirkėjas. 
  • Renkantis medines vidaus duris reikia  atminti, jog svarbu ne tik durų išvaizda, bet ir tai, iš ko pagamintos pačios durys Vilniuje ar kitame mieste. Dažniausiai medinės durys gaminamos iš ąžuolo, uosio, klevo, drebulės ar kitų medžių. Net jei manote, kad tai visiškai nesvarbu ir nuo to niekas nesikeičia, taip nėra. Geriausia pasikalbėti su gamintojų konsultantu, kuris papasakos, kaip skiriasi skirtingų medžių durų tekstūrą ir tarnavimo laikas. 

Iššūkis kasdienybei

Visgi, nors ir labai gražus bei jaukus baldas, kuris pagamintas iš medžio, kaip ir visi kiti, taip ir durys iš medžio reikalauja nemažai priežiūros. Kuomet salonuose parduodamos durys Vilniuje ar kitame mieste, dažniausiai konsultantai iš anksto papasakoja apie tai, kaip reikia prižiūrėti šias duris. 

  • Pirmiausia, nepamirškite, kad medis yra linkęs keisti savo formą, todėl esant didelei drėgmei su laiku jis  gali išsiplėsti, jei durys bus netinkamai sumontuotos, jos gali pakeisti formą ir neužsidaryti. Tuomet reikalingas durų remontas, restauracija. 
  • Be to, daugeliui tenka susidurti su medinių durų trūkumu - girgždėjimu. Tai su laiku atsirandantis medinių durų trūkumas, tačiau jį galima greitai pašalinti, žinant bent keletą paprastų liaudiškai taikomų būdų. 

 


Slidinėjimo kelionės aktyvioms žiemos atostogoms

SlidinejimasIeškote puikios bei daug žadančios pramogos žiemos atostogų metu? Norite pakeliauti, bet nežinote kaip lengvai tai galima padaryti? Dabar visa tai gali Jums užtikrinti slidinėjimo kelionės, kurios suinteresuotiems asmenims pateikia itin puikią bei finansiškai prieinamą pramogą, kuri leis patirti didelę dozę naujų nuotykių bei malonumų.

Slidinėjimas – aktyvi laisvalaikio veikla, kuri yra populiari visame pasaulyje. Tūkstančiai žmonių ryžtasi pasinerti į šios pramogos teikiamus nuotykius. Geros emocijos, didelis greitis bei draugų kompanija – visa tai leidžia puikiai praleisti laiką bei išbandyti save. Slidinėti gali tiek vaikai, tiek garbingo amžiaus sulaukę asmenys tad ši sporto šaka įtraukia visus aistruolius. Net ir pradedantieji slidininkai gali visai nesunkiai išmokti šio šliuožimo meno – jiems padeda profesionalai bei jų rekomendacijos, patarimai. Slidinėti yra smagu, o galimybė pakeliauti tik dar labiau sustiprina šio sporto įspūdžius.

Už lango tvyrantis šaltis visiems slidininkams primena apie plačias ir daug žadančias galimybes. Visgi, Lietuvoje nėra tokių įspūdingų vietovių, kuriose būtų galima išbandyti save ir siekti geresnių rezultatų. Būtent šiuo tikslu ir yra organizuojamos įvairios slidinėjimo kelionės, kurios kiekvienam slidininkui pateikia finansiškai patrauklią kelionę į Europos bei Kaukazo vietoves. Tai gali tapti puikia pažintine kelione, kuri suteikia ne tik puikių prisiminimų kupiną išvyką, bet ir slidinėjimo parkus, kuriuose galima išbandyti save ir savo įgūdžius.

Paprastai tokio tipo kelionės gali kainuoti labai daug. Reikia pasirūpinti ne vien transporto bei gyvenimo sąlygomis nuvykus, bet ir maistu, pačia slidinėjimo įranga, galimiems netikėtumams kelionės metu. Tačiau dabar viso to galima išvengti, kadangi organizuojamos slidinėjimo kelionės pateikia itin puikias sąlygas šio aktyvaus sporto aistruoliams. Įvairių įmonių organizuojamos išvykos siūlo žemas kainas už aukštos kokybės slidinėjimo malonumą. Į paketą taip pat dažniausiai būna įskaičiuota nakvynė ir maistas, tad rūpintis papildomais dalykais neverta. Telieka pramogos bei atpalaiduojantis laikas naujoje vietovėje.

Slidinėjimas gali būti puiki pramoga, įtraukianti draugus bei giminaičius. Tai laisvalaikis, kuris leidžia aktyviai praleisti laiką, pasimėgauti greičiu ir net išvykti į kitas Europos ar viso pasaulio vietoves.

 

 


SEO paslaugos pradedančiajam verslui

Seo-optimizationNe vienas pradedantysis verslininkas klausia, ką daryti toliau, kai tik pradėjo vystyti veiklą. Kaip pritraukti klientų? Atsakymas būna daugiausiai tas pats – susikurk interneto puslapį ir pasistenk, kad jį surastų. Lengva pasakyti, sunku padaryti? Taip atrodo tik iš pirmo karto. Verslininkai jau yra girdėję apie SEO, tad iš karto eina prie reikalo – ar SEO paslaugos yra brangios? Taip, SEO paslaugos yra brangios, bet ar iš tikrųjų reikia į jas investuoti iš karto?

Atsakymas čia jau priklauso nuo paties verslo. Jei paslaugos niekuo neišsiskiriančios, tokios, kaip kad teikia visi – bus daug darbo. Jei kažkas unikalaus ir įdomaus – bus lengviau ir paprasčiau. Čia dažnai yra visų verslininkų problema – nesugebėjimas išskirti savų privalumų ir jų tinkamai viešinti. Jei teiki buhalterinės apskaitos paslaugas, tai gal esi labai patyręs statybų srityje? Vietoj to, kad tylėtum ir lauktum, gali pasauliui trimituoti, kad patyręs statybos sektoriaus buhalteris ieško aukštesnių ir platesnių iššūkių... Deja, dažniausiai apsiribojama standartiniu „teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas – nebrangiai“. Kaina nėra esminis momentas, dėl ko dabar renkamasi paslaugas. Esmė yra kokybė, patirtis, kompetencija. Jei verslininkas tai suvokia, SEO paslaugų kurį laiką gali ir neprireikti.

Kaip viskas daroma?

1 etapas. Interneto puslapis. Svarbu susikurti paprastą, kuklų, bet aiškų interneto puslapį. Nereikia įmantrybių ir gražių paveikslėlių. Reikia aiškios informacijos, kodėl klientas turi patikėti dar vienu rinkos naujoku.

2 etapas. Tekstai. Geri tekstai – pusė darbo SEO srityje. Vienareikšmiškai. Jei tekstas išsamus, gražiai suformatuotas, atsako į klientų klausimus, duoda skaitytojui naudos – jo ateitis šviesi. Jis bus randamas paieškoje ir be profesionalių SEO paslaugų.

3 etapas. Vidinė optimizacija. Deja, čia SEO paslaugos yra būtinos, nes tai labai svarbi dalis, kurią išmano tik profesionalai. Jei URL su raktiniais žodžiais dar gali patys susitvarkyti, tai visų CSS, „Responsive“ dizainų, 301 redirektų, .htaccess failų, sitemap‘ų tikrai nepasidarys žmogus „iš gatvės“. Nusamdykite konsultacijai SEO specialistus – jie padės.

4 etapas. Turinio strategija. Tai planas, kuris parodo, kaip viešinsite informaciją apie save. Jame pasakoma, kaip dažnai reikia kažką skelbti Facebooke, o gal Instagrame. Kas tai turėtų būti per informacija, apie ką ji. Belieka tik paruošti turinį ir laikytis strategijos plano.

5 etapas. Atgalinės nuorodos. Nors jų reikšmė ir mažėja, tačiau vis dar jos svarbios. Kai turite turinio strategiją, atgalinės nuorodos jau nėra didelė problema, tačiau vis tiek reikia žinoti, kur jų gauti. SEO paslaugos teikėjai tai žino.

Taigi, galima bandyti daryti ir pačiam, bet reiktų ir pagalbos iš profesionalų. Nėra labai sudėtinga, tačiau viskas reikalauja daugybės laiko...