Kavos aparatai: jų rūšys ir ypatybės
Geriausios lauko durys ir jų pasirinkimas

Rūbai taip pat padeda lieknėti

Drabuziai-internetu-dydziaiVisom pasitaiko tokių gyvenimo periodų, kuomet kūno linijos kiek „prasiplečia“, apvalumai išryškėja, o rūbai pasidaro per ankšti. Žinoma, tuomet geriausias patarimas yra sureguliuoti mitybą bei prisiminti kelią į sporto klubą, tačiau iki tol, galima sulieknėti pasirinkus tinkamus rūbus. Taip taip, netinkamai parinkti rūbai, net modelio figūrą turinčią merginą gali paversti storulike. O ką jau kalbėti apie kelis papildomus kilogramus priaugusią merginą. Todėl norint atrodyti gerai, reikia atidžiai rinktis ką rengtis. Pateikiame keletą praktiškų patarimų.

Pradėkime nuo apatinių

Atrodytų apatiniai nesimato, slepiasi po viršutiniais rūbais, tačiau iš tiesų jie formuoja mūsų figūrą. Pradėti reiktų nuo tinkamos liemenėlės paieškos. Kuomet krūtinė pakelta, tuomet išryškėja figūros linkiai ir labiau matosi liemuo. Tuo tarpu kelnaitės kurios įsispaudžia į kubus labiau išryškina „gelbėjimosi ratą“, todėl kelnaites reikia rinktis lengvai prigludusias, ir platesniais šonais.

Tinkamas dydis

Nors šiuo metu itin madingi oversized rūbai, su jais reikia žaisti itin atsargiai. Jokiais būdais negalima rinktis oversized kelnių ir palaidinės vienu metu. Jei norite vikėti oversized kelnes, tuomet rinkitės prigludusią palaidinę, o jei norite užsivilkti laisvesnį megztuką, tuomet rinkitės aptemptas kelnes.

Rinkitės savo dydžio rūbus, nesigundykite įsigyti vienu dydžiu mažesnių, tai kad vilkėsite mažesnį dydį, nepadarys jus lieknesnės. Priešingai - apspaus, išryškins, deformuos figūrą ir taip atrodysite tik blogiau. Perkant visuomet matuokitės, o drabuziai internetu turi būti perkami tik geria išstudijavus dydžių lentelę.

Juoda išgelbėtoja

Juoda spalva išties gelbėja, kuomet norima nukreipti dėmesį nuo figūros trūkumų. Tačiau vilkėti vien tik juoda nėra gera idėja, nebent planuojate vaidinti juodą varną. Tamsią spalvą visuomet pagyvinkite ryškiais aksesuarais. Prie juodos labai dera moteriškumu ir seksualumu spinduliuojanti raudona, tad raudoni batai ir rankinė, raudonas šalis bei sidabriniai ar auksiniai papuošalai jus pavers tikra deive.

Susidraugaukite su siuvėju

Kaip minėta rūbai turi būti jūsų dydžio. Todėl jei jūsų spintoje daugybė rūbų, o neturite kuo apsivilkti, nes rūbai jums arba per maži, arba per dideli, tuomet pats laikas keliauti pas siuvėja ir susitvarkyti turimą spintos turinį. 

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)