Previous month:
rugpjūtis 2014
Next month:
spalis 2014

rugsėjis 2014

Kavos aparatai: jų rūšys ir ypatybės

Kavos aparatai
Specialūs kavos virimo aparatai yra skirti virti gardžiai, šviežiai kavai ne tik viešose įstaigose ar kavinėse, bet ir namuose. Tie, kas galvoja, kad kavos aparatai yra labai brangūs ir sunkiai įkandami paprastam mirtingajam, labai klysta. Tarkim namams skirti naudoti kavos aparatai parduodami internete yra gerokai pigesni ir jų kaina prieinama visiems. Visgi, šie aparatai turi daugybę funkcijų, yra skirtingo dydžio, techninių galimybių, skiriasi valdymo subtilybėmis ar kavos ruošimo sparta, todėl norint išsirinkti sau tinkantį kavos aparatą, visada praverstų konsultacija su specialistu. Visgi, jei dar tik domitės kavos aparatu, kviečiame susipažinti su dvejomis pagrindinėmis jų rūšimis ir ypatybėmis, kurios ateityje padės nuspręsti kokio kavos aparato jos reikia.

Rankiniai aparatai – puikus pasirinkimas kavos ruošimui namie

Seniau buvo įprasta galvoti, kad kavos aparatai viešbučiams ar kavos aparatai kavinėms negali atrasti vietos paprastuose namuose. Tačiau šis požiūris jau seniai paseno, dabar daugelis kavos gurmanų mielai renkasi aparatus namams, nes šie verda išties puikaus skonio kavą. Rankiniai, automatiniai ar kapsuliniai kavos aparatai – visada randa savo vietą ir puikiai tarnauja pagal paskirtį, todėl vargu ar rasite žmogų, kuris skundžiasi, kad įsigijo kavos aparatą.

Visgi namuose specialistai rekomenduoja rankinį kavos aparatą. Visų pirma, rankiniai kavos aparatai nėra brangūs, o visų antra, jie gamina kavinių kokybei nenusileidžiančią kavą. Be to, tokiu aparatu naudotis labai paprasta: į specialų samtelį suberiama kava, vėliau šis samtelis įstatomas į patį aparatą ir paspaudus mygtuką, įjungiamas kavos aparatas. Štai ir viskas, kava verda, o jums belieka laukti. Tiesa, verta paminėti, kad rankiniai kavos aparatai dirba šiek tiek lėčiau nei automatiniai, tačiau jie nesunkiai sugeba paruošti kelis kokybiškos kavos puodelius. Visgi, šie kavos aparatai įmonėms atrodo nepatrauklūs ir nepatogūs, todėl jos mieliau renkasi automatinius kavos aparatus.

Šiek tiek apie automatinius kavos aparatus

Automatiniai kavos virimo aparatai pamėgti didelėse įmonėse ar biuruose, tačiau atranda savo vietą ir namuose. Automatinis kavos aparatas yra lengviau valdomas, po kavos virimo likę tirščiai yra išstumiami į specialią dėžutę, kuria pakanka išvalyti. Be to, šie aparatai vienu metu gali paruošti kavą dviems puodeliais, jie pasižymi savo funkcionalumu ir galimybių gausa. Paprasčiau tariant, kavos virimas nereikalauja jokių pastangų, viską už jus padaro automatiniai kavos aparatai. Atsiliepimai apie juos taip pat puikūs,  jie patikimi ir ilgaamžiai, tačiau nėra pigūs. Kita vertus, kokybė niekada nebuvo pigi. Visgi, norintys sutaupyti, visada gali rinktis tokią paslaugą, kaip kavos aparatų nuoma. Įmonės prekiaujančios kavos aparatais juos dažnai ir nuomoja biurams ar ofisams, juos prižiūri bei apmoko darbuotojus, kaip su juo elgtis. Toks variantas yra gerokai pigesnis nei nuosavas kavos aparatas, todėl sparčiai populiarėja.