Previous month:
birželis 2014
Next month:
rugpjūtis 2014

liepa 2014

Akumuliatorinis suktuvas - nepamainomas įrankis

Akumuliatorinis suktuvasVis dar naudojatės senuoju geruoju atsuktuvu, atlikdami įvairius darbus? Pripratote ir galvojate, kad jis yra tiesiog nepamainoma priemonė jūsų veikloje? Turime jums naujieną - atsuktuvą drąsiai galite padėti į šalį. Klausite - kodėl? Ogi todėl, kad jau seniai laikas įsigyti akumuliatorinį suktuvą-gręžtuvą ir leisti, kad visą darbą už jus atliktų akumuliatorinis suktuvas. Tai paprasta ir labai greita. Prakaito liejimą ir sunkų fizinį darbą galite pamiršti. Nuo šiol privalote turėti tai, kas už jus pasirūpins daugybe darbų.

Mes nestovime vietoje. Lygiai taip pat tobulėja ir irankiai. Jų daugybė. Kiekvienas iš jų yra skirtas skirtingiems darbams atlikti ir pasižymi įvairiomis ir technologiškai pažangiomis funkcijomis. Taigi - jei esame senamadiški ir nenoriai įsileidžiame į savo gyvenimą naujoves ir kur kas naudingesnes  priemones, padedančias nudirbti įvairius darbus, visų privalumų galime ir nepastebėti. Todėl reikia stabtelėti ir pabandyti suprasti, kad didžiąją dalį įvairių darbų už mus gali atlikti konkretūs įrankiai.

Suprantama, jei atsuktuvą į rankas paimate gana retai ir tai tik tada, kai reikia įsukti ar išsukti vos kelis varžtus, ir tai neatima daug jūsų laiko ir nepareikalauja itin didelių pastangų, tuomet minėtas įrankis jums nėra būtinas. Tačiau, jei savo kasdienėje veikloje jums tenka dažnai naudotis įvairiais įrankiais, kurie palengvina jums darbą, tokiu atveju akumuliatorinis suktuvas jums bus neįkainojamas pagalbininkas, gelbstintis jus daugelyje situacijų.

Kai pabandome įsivaizduoti, kiek laiko ir pastangų gali pareikalauti penki šimtai ar visas tūkstantis varžtų, kuriuos reikėtų įsukti ar išsukti, kuo skubiau imame ieškoti įrankių, kurie tai galėtų atlikti už mus. Juk mums visiems laikas yra labai brangus. Nesvarbu - ar darome remontą bute, name ar sodyboje, darbą norime atlikti kokybiškai ir kuo sparčiau. O tam geriausiai pasitarnauja įrankiai.

Taigi, jei pagaliau apsisprendėte, kad jau pakaks veltui gaišti laiką ir eikvoti jėgas darbui su atsuktuvu, tuomet geriausia išeitis yra akumuliatoriniai suktuvai. Išsirinkę sau tinkamiausią iš begalės įvairių modelių, pasižyminčių itin patogiomis ir pažangiomis funkcijomis, suprasite, kad pataikėte į dešimtuką. Akumuliatorinis suktuvas jūsų veikloje tarnaus daug metų ir veiks tiksliai, paprastai ir sparčiai. Leiskite sau pailsėti ir patikėkite darbą profesionaliems įrankiams.


Nuo ko priklauso verčiamų tekstų kaina

Vertimu-biuras-vilniuje
Vertimo paslaugos
– tai paslaugos kuomet tekstas, dokumentas, instrukcija, vaizdo ar garso medžiaga verčiama iš užsienio kalbos. Sunku išskirt, kurios iš šių paslaugų teikiamos dažniausiai, nes vertėjų paslaugomis kasdieną naudojasi šimtai juridinių ir fizinių asmenų, tad tikslius vertimo mąsto dydžius paskaičiuoti itin sunku. Savaime supranta tai brangus verslas, nes sunku rasti tikrų savo srities specialistų, todėl ir vertimo paslaugos turi atitinkamą kainą. Kad išlaikyti gerą specialistą, jam reikia mokėti didesnį atlyginimą nei moka konkurentai, reikia pasiūlyti geresnes socialines garantijas, geresnę darbo vietą ir t.t. Visgi, verčiamų tekstų kaina priklauso netik nuo specialistų profesionalumo, tačiau ir nuo kitų faktorių, kurių kelis pabandysime išvardinti ir apibūdinti šiame straipsnyje.

Visų svarbiausias faktorius lemiantis vertimo paslaugų kaina – užsienio kalba iš kurios verčiama. Vertimai iš užsienio kalbų yra sudėtingas, didelės atsakomybės reikalaujantis verslas, tačiau visa tai pasidaro dar sudėtingiau, kai verčiama ne iš anglų ar rusų, o iš kokios nors žymiai egzotiškesnės užsienio kalbos. Dažniausiai vertimo paslaugas teikiančios įmonės turi pasisamdžiusios tik kelis specialistus, kurie moka ir verčia iš populiariausių užsienio kalbų, tad kai tenka versti iš kitų egzotiškesnių kalbų, įmonė būna priversta vertėjų ieškoti užsienyje. Toks vertimas yra vadinamas dvigubu, nes iš pradžių, vertėjas iš užsienio, tekstą išverčia į anglų ar rusų kalbas, tuomet įmonės vertėjas tą tekstą verčia į lietuvių kalbą. Toks vertimas reikalauja dviejų specialistų darbo jėgos, todėl ir vertimo kaina būna mažiausiai du kartus didesnė.

Antras pagal svarbumą faktorius lementis vertimo paslaugų kainą – teksto ilgis arba sudėtingumas. Natūralu, kad kuo verčiamas tekstas ilgesnis, tuo daugiau darbo valandų ir kitų resursų bus sunaudota darbams atlikti, tad ir pati vertimo kaina bus didesnė. Visgi, tekstas nebūtai turi būti labai ilgas, jis taip pat gali būti itin sudėtingas. Tokiu atveju teksto su daug sudėtingų mokslinių terminų vertimas, gali būti netgi brangesnis už du kart ilgesnio, butine kalba parašyto teksto išvertimą.

Vertimo paslaugos teikiamos per numatytą laiko tarpą, tačiau klientui pareikalavus, įmonė gali atidėti kitus darbus ir iškart imtis Jūsų teksto vertimo. Savaime suprantama tokios išimtys kainuoja, tad jei itin skubate ir norite, jog tekstas būtų išverstas greičiau nei įprastai,  vertimo paslaugos bus brangesnės.

 

 


Easyshine.eu – ekologiškas automobilio plovimas be vandens

Eye
Tvarkingas ir švarus automobilis – kiekvieno vairuotojo pasididžiavimas. Kad mašina išliktų nepriekaištingos išvaizdos, ją, žinoma, reikia tinkamai prižiūrėti, dažnai valyti ir plauti. Mieste tuo pasirūpinti yra pakankamai sunku, tačiau dabar visa tai galima padaryti su Easyshine.eu – ekologiškomis ir vandens nereikalaujančiomis priemonėmis.

Įprastam automobilio plovimui reikia daug vandens, o mieste ar ankštuose kiemuose to padaryti tiesiog neįmanoma. Negana to, už automobilio plovimą nuosavame kieme gresia baudos, todėl išeities reikia ieškoti kitur. Plovyklose eilės didelės, laikas spaudžia, tad dažnam ir pakankamai greitam automobilio plovimui reikia ieškoti priimtino ir optimalaus pasiūlymo. Žinoma, jo nereikia niekur toli ieškoti. Dabar yra ir naujas sprendimo būdas , kuriam nereikia nei vandens, nei jokių ypatingų plovimo technikų. Tai automobilio plovimas ekologiškomis plovimo priemonėmis. 

Taip, ekologiški automobilio plovimo ir priežiūros reikmenys Lietuvoje jau nebe naujovė. Tai –  revoliucinė nanotechnologijomis paremta priemonė, itin efektyviai ir patikimai šalinanti purvą nuo automobilio paviršiaus. Pakanka užpurkšti šį produktą ant nešvaraus paviršiaus ir su mikropluoštą turinčia šluoste kruopščiai nuvalyti. Ploviklis sudarytas iš biologiškai purvą skaidančių medžiagų ir savo sudėtyje neturi nei aplinkai, nei žmogui kenksmingų priemaišų. Iš pirmo žvilgsnio toks automobilio plovimas gali ir nesukelti pasitikėjimo, tačiau šios priemonės yra daug labiau efektyvesnės už įprasto vandens ir automobilinių putų kombinaciją. Tai ekologiškas, ilgaamžiškesnis ir kur kas patogesnis automobilio plovimo būdas, kurį galite atlikti ir Jūs patys.

Plovimui naudojami tik kokybiški ir patentuoti Easyshine.eu gaminiai automobilį padengia specialia danga, kuri paviršiui suteikia hidrofobinių savybių, lengvai atstumiančių vandenį, dulkes, purvą. Net ir po aktyvaus pasivažinėjimo bekele purvas nuo automobilio nusiplauna lengviau, o pats automobilis išlaiko blizgesį bei nepriekaištingą išvaizdą. Priešingai nei plaunant automobilį tradiciniu būdu, ant mašinos paviršiaus neliks jokių vandens ar kalkių žymių, purvas nusivalys greitai, o paviršius pasidengs atspariu ir apsauginiu nano sluoksniu.

Ekologiškas automobilio plovimas – ne mitas. Dabar savo transporto priemonę galima nuplauti daug efektyviau ir be vandens. Toks efektas ilgaamžiškesnis, malonesnis ir patogesnis. Išbandykite tai ir Jūs.