Apie autoservisų Vilniuje paslaugų įkainius ir teikiamas garantijas
4 paprasti, bet itin aktualūs patarimai besikraustantiems

Tunikos: kaip išsirinkti ir su kuo derinti?

Sijonas
Tunikos – universalus drabužis, derantis prie bet kokios aprangos, todėl atitinkantis net ir išrankiausios klientės poreikius. Šiandien galima rinktis iš skirtingų spalvų, raštų ir modelių tunikų – rūbai internetu suteikia išskirtinę galimybę per minimaliai trumpą laiką peržiūrėti milžinišką drabužių pasiūlą.

Tunikų pasirinkimas iš tiesų platus, todėl ieškodamos visus jūsų lūkesčius atitinkančio gaminio, visų pirma įvertinkite savo kūno sudėjimą. Ilgos tunikos tinka lieknoms merginoms. Jei turite platesnius klubus, rinkitės tvirtesnio audinio ilgą tuniką, kuri išlaikys aiškią formą ir paslėps jūsų figūros trūkumus. Nepamirškite, kad ilgos tunikos nerekomenduojamos žemesnio ūgio merginoms, kadangi jos vizualiai sudarko išvaizdą – viršutinė aprangos dalis atrodo nenatūraliai ilga, o kojos tampa itin trumpos. Trumpa tunika, vos siekianti klubus, tiks lieknoms ir plačiais klubais negalinčioms pasigirti merginoms. Tokios tunikos tiks ir mažos krūtinės savininkėms, ypač jei rinksitės klostuotą ar parauktą audinį. Tinkamai pasiūta tunika sukurs optinę apimties iliuziją tose vietose, kuriose pageidausite.

Jei turite kriaušės tipo figūrą, rinkitės plonesnio audinio tunikas. Be to, galite pagalvoti apie modelius, turinčius gumą apačioje. Toks pasirinkimas padės drabužiui tvirtai laikytis ties klubais. Kriaušės figūros moterims stilistai rekomenduoja tunikas su plačiomis trijų ketvirčių rankovėmis. Jei jūsų kūno sudėjimas primena obuolį ar smėlio laikrodį, jums reikėtų vadinamojo ampyrinio stiliaus tunikos, kuri pabrėš liekniausią vietą po krūtine ir vizualiai sumažins apimtis. Jei nusprendėte įsigyti tuniką, kurios forma primena trapeciją, įsitikinkite, kad drabužis bus prigludęs prie krūtinės ir pečių.

Rūbai internetu siūlo platų tunikų pasirinkimą, todėl galite rinktis pačių įvairiausių spalvų ir modelių drabužius. Jei nežinote, kokios spalvos drabužį rinktis, vadovaukitės laiko patikrinta taisykle – atsisakykite spalvų, artimų jūsų odos bei plaukų atspalviams. Tai reiškia, kad šviesios odos savininkėms netiks blyškių spalvų drabužiai, o tamsiaodėms – tamsūs drabužiai. Šviesiaplaukės puikiai atrodys su tamsiai mėlyna ar žalia tunika, tamsiaplaukės – raudonais ar baltais drabužiais.

Vienas geriausių tunikos bruožų – lengvas derinimas su kitais drabužiais. Jei tunika ilga, galite užsijuosti diržą ir dėvėti ją kaip suknelę. Nepamirškite priderinti rankinės ir batelių. Jei tuniką dėvėsite kaip palaidinę, derinkite ją su aptemptų modelių kelnėmis, trumpais sijonais arba šortais. Ilgesnės tunikos derės su pačiomis įvairiausiomis tamprėmis, tačiau nepamirškite, kad toks derinys rekomenduojamas jaunesnio amžiaus merginoms. Šaltesniu metų laiku tunikas derinkite prie trumpų švarkų ar lietpalčių.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)