Kas svarbu renkantis laiptus?
Medinės durys - ar verta rinktis?

Suvenyrai

Kalvyste
Suvenyrai – tai meno dirbiniai, kurie gali atlikti praktinę taikomąją funkciją ar dekoracinę. Juos daro profesionalūs menininkai. Suvenyrai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų: medžio, stiklo, metalo ar kitų. Ypatingai vertinami rankų darbo gaminiai (rankdarbiai). Tai gali būti puiki dovana bet kokiai progai.

Suvenyrų galite rasti elektroninėje parduotuvėje „Dovanų sodas“. Visus pirkimo veiksmus galite atlikti net neišėję iš namų. Jums prireiks interneto ryšio, kad galėtumėte apsilankyti internetinėje svetainėje www.dovanusodas.lt. Reikiamą pinigų sumą galėsite pervesti internetu. Jums prireiks prieigos prie internetinės bankininkystės.

Užsukę į dovanų sodą (www.dovanusodas.lt) rasite gana platų suvenyrų asortimentą. Galėsite gaminius pasirinkti pagal pageidaujamas medžiagas (gintarą, metalą, medį, odą, stiklą, tekstilę, vašką ir kitas), iš kurių jie pagaminti. Čia rasite kalviškų dirbinių asortimentą, verslo dovanų, puikių aromatų muilų.

Kokioms progoms geriausia rinktis gintaro dirbinius?

Gintariniai suvenyrai puikiai tiks dovanoti draugams ar giminaičiams, kurie gyvena kitose šalyse. Nuo seno yra žinoma, kad gintaras - Lietuvos auksas. Tai gali būti šaunus sprendimas, kada nežinome, ką padovanoti.

Gera idėja dėklas vizitinėms kortelėms inkrustuotas gintaru. Tokios dovanos labai tinkamos dovanoti verslo partneriams užsienyje. Jie tikrai liks sužavėti tokiu suvenyru. Dėklas su gintaro mozaika dažnai primins jus, kadangi toks daiktas paprastai nešiojamas kišenėje, lagamine ar rankinėje. Tai tikrai nebus pigi dovana, kadangi dėklas, inkrustuotas gintaru, atrodo gana prabangiai.

Gintarinius medžius iš dovanų sodo galite dovanoti įvairiomis progomis. Tai bus solidi dovana, elektroninėje parduotuvėje juos galite įsigyti didesnius ar mažesnius. Šių suvenyrų kainos nėra aukštos, nedidelį gintarinį medį glite įsigyti tik už 18 litų. Tokia dovana bus originali ir tikrai nekels įtarimo, kad ji yra pigi.

Gintariniai suvenyrai gali būti dovanojami gimimo dienos proga. Jais galima pradžiuginti per šventes. Puikiai tiks sukaktuvių proga.

Pinti gaminiai

Dažnai ieškote sprendimo, kaip nestandartiškai supakuoti dovanas. Jį galite rasti užsukę į svetainę www.dovanusodas.lt. Čia galima įsigyti pintų krepšių, į kuriuos galėsite originaliai sudėti (ar supakuoti) dovanas. Krepšys gali būti ne tik pakuotė, į kurią dedami dovanojami daiktai. Jis gali praversti einant rinkti miško gėrybių. Galėsite panaudoti apsipirkinėjant parduotuvėje.

Pinti krepšiai iš dovanų sodo tiks sudėti daiktams namuose. Čia gali būti puiki vieta sudėti smulkmenoms, kurios neturi vietos jūsų namuose. Šie gaminiai yra natūralūs, nupinti iš karklo vytelių. Žaliavos neimportuojamos iš kitų šalių, naudojamos tik lietuviškos.

www.dovanusodas.lt svetainėje rasite padėklų. Jie nupinti, taip pat, iš lietuviškų karklo vytelių. Padėklą galėsite panaudoti ne tik namuose, jis gali praversti gamtoje. Iškylos metu tai gali būti puikus stalas.

Elektroninėje parduotuvėje „Dovanų sodas“ verta apsilankyti

Užsukę į jaukią svetainę www.dovanusodas.lt pajusite lietuviškumą. Čia rasite tik lietuviškus dirbinius. Visi gaminiai rankų darbo, į juos įdėta nemažai pastangų ir meilės. Šie suvenyrai originalūs ir subtilūs.

Ieškantiems originalių dovanų idėjų, tačiau nenorintiems išlaidauti, dovanų sodas tikrai pasiūlys ne vieną suvenyrą. Čia galite rasti įdomių dovanų, pavyzdžiui aromatingų muilų, magnetukų inkrustuotų gintaru, raktų pakabukų ir kitų. Už nedidelę pinigų sumą galite nupirkti šaunų suvenyrą ir nustebinti draugą arba artimą žmogų.

Daug prarasite, jei neužsuksite į elektroninę parduotuvę „Dovanų sodas“. Čia galima rasti tokių suvenyrų, kurių greičiausiai nerasite kitur. Kiekvienas vertina lietuviškus rankų darbo gaminius, kuriuos tikrai rasite www.dovanusodas.lt.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)