Stumdomos durys: brangus ar pigus pasirinkimas?
Internetu draustis tapo daug patogiau

Vestuvinių suknelių nuoma nėščiosioms

Ruošiantis vestuvėms kyla pačių įvairiausių organizacinių  keblumų. Reikia pasiruošti ne tik morališkai, bet ir pasirūpinti papuošimais, aptarnaujančiu personalu, maistu ir savo išvaizda. Kad vestuvių dieną nuotaka atrodytų įspūdingai, jai reikalinga prašmatni ir išskirtinė vestuvinė suknelė. Tuo rūpinasi vestuvinių suknelių nuoma, kur siūlomos pačios įvairiausios suknelės. Kartais nutinka taip, jog vestuvės sutampa su šeimos pagausėjimo laukimu. Nėščiai nuotakai suknelę išsirinkti kiek sunkiau, tačiau nuomos punktai žino, kaip tai padaryti lengvai ir taip, kad nuotaka atrodytų įspūdinai.

Novia-dart-trumpa-2012-suknele

Tinkamas ilgis

Vestuvinių suknelių nuoma nėščiosioms suteikia labai daug pasirinkimo. Čia galite rasti pačių įvairiausių dydžių, ilgių ir kirpimo suknelių. Stilistai teigia, jog norint puikiai atrodyti per vestuves, svarbu rinktis ne tą suknelę, kuri atrodo iš šono neblogai, o tą, kuri Jums puikiai pritinka. Nelengva rinktis tokį drabužį, jei nėštumas jau įpusėjo. Tačiau viskuo gali pasirūpinti nuomos punkto konsultantas. Jis padės Jums išsirinkti. Svarbiausia - žinoti, kokio stiliaus ir formos suknelė Jums tinka. Nėščios nuotakos dažniausiai renkasi ilgas pūstas sukneles. Tokio tipo suknelė neišryškina pilvuko, o ir leidžia laisvai judėti. Nepatariama rinktis itin trumpos suknelės, nes vestuvių diena ilga ir tokia suknelė gali tik sukelti nepatogumų.

Tinkamas laikas

Stilistai ir konsultantai, kurie užsiima vestuvinių suknelių nuoma, vieningai sutaria, jog nėščioms nuotakoms svarbiausia žinoti, kada suknelę reikia rinkti. Labai svarbu, kad suknelės neišsirinktumėte per anksti. Kartais moterys ateina į nuomos punktus dar prieš gerus pora mėnesių ir išsirenką vestuvinę suknelę, o likus porai dienų iki vestuvių, atvykusi pasimatuoti suknelę pastebi, jog dydis nėra tinkamas, mat nėštumas padidėjo. Kad taip nenutiktų, geriausiai suknelę rinktis kuo arčiau vestuvių. Tikrai geras konsultantas nuomos punkte Jums patars rinktis keletos dydžiu sukneles, jei vestuvių dieną nutiktų kažkas netikėto. Taip pat labai geras pasirinkimas – korsetu varstoma suknelė. Tai labai patogu ir naudinga nėščiai nuotakai. Išsirinkusi tokią suknelę galėsite būti rami dėl nėštumo – vestuvių dieną korsetas bus suveržiamas iki Jums šiuo metu tinkamo dydžio, o Jūs jausitės gražiai ir patogiai.

Nėščioms nuotakoms patartina nesirinkti labai aptemptų suknelių. Tai gali atrodyti nelabai estetiškai. Be kita ko, itin aptempta suknelė neleis Jums laisvai judėti, ji gali per daug suveržti pilvuką, o tai nėštumo metu labai nepatartina. Šią gražią dieną rūpinkitės ne tik savo išvaizda, bet ir puikia vaikelio savijauta, kad šventė būtų iš tiesų linksma ir kupina džiaugsmo.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)