Previous month:
spalis 2013
Next month:
gruodis 2013

lapkritis 2013

Keramikiniai kaminai: vokiška kokybė – saugumo ir patikimumo garantas?

Keramikiniai-kaminai-niko-3Kuomet renkamės kaminą savo namams, neretai nežinome, į  kokį rodiklį svarbiausia būtų atkreipti dėmesį. Nors kartais atrodo, kad galima rasti ir visai pigių kaminų, tačiau ar juos tikrai verta pirkti, atsižvelgus tik į jų kainą? Turbūt, kad ne. Svarbiausias rodiklis gali būti kainos ir kokybės santykis. Tad nieko keisto, jog žmonės jau vis dažniau ima tai suprasti ir neperka pačios pigiausios produkcijos, o dairosi geriausio santykio tarp kainos ir kokybės.

Vokiška kokybė turi geriausią reputaciją?

Vienas iš saugiausių ir kokybiškiausių šios srities prekinių ženklų – NIKO. Šios firmos keramikiniai kaminai išsiskiria tuo, jog gali atlaikyti tikrai labai aukštas darbines temperatūras – ne tik keturių šimtų laipsnių, tačiau ir šešių šimtų laipsnių ilgalaikes darbines temperatūras. Pagal saugumo rodiklius, NIKO firmos keramikiniai kaminai yra laikomi vienais saugiausių, nes atlaiko bandymus imituojant itin ilgą suodžių gaisrą iki 90 min. Taip pat reikėtų paminėti ir tai, kad saugumas bus užtikrintas maksimaliai, jeigu kaminą montuos profesionalai, puikiai išmanantys savo darbą. Tad, jei ir turite noro bei laiko tai atlikti, pabandyti patys – geriau palikite tai profesionalams, kurie užtikrins tinkamą kamino įrengimą, kad jūsų namai būtų saugūs, o kaminai maksimaliai funkcionalūs.

Keramikiniai kaminai vadinami keramikiniais dėl to, kad jų viduje yra iš keramikos pagaminti elementai, kurie ir suteikia papildomo saugumo. Nieko keisto ir tai, kad dabar Europoje ir visame pasaulyje dažniau gali būti perkami vokiški kaminai – nors yra gausybė gamintojų ir kitose šalyse, tačiau vartotojai pastebėjo, kad vokiška kokybė, regis, būna išskirtinė – ir kokybišką vokišką kaminą galima įsigyti už iš ties prieinamą kainą, kuriam be jokios abejonės būtų suteikiama net trisdešimties metų garantija!

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog dabar kaminai yra gaminami labai atsakingai – jie tiriami ir tikrinami laboratorijose, bandomi imituojant ilgalaikius suodžių gaisrus, taip pat kitokiomis ekstremaliomis situacijomis – po tokių bandymų galima lengvai pasakyti, kurie kaminai iš tiesų yra patvarūs ir patikimi, o kuriems dar reikia tobulėti. Ekspertai tikina, kad NIKO kaminai yra vieni iš patvariausių ir jie yra tikrai patikimi. Šiuo metu, NIKO keramikinius kaminus galite nusipirkti jau beveik visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose, bei už tikrai jums prieinamą kainą.

Žinoma, kuomet nusipirksite norimą kaminą, neskubėkite mėginti jį montuoti patys – verčiau pasikvieskite profesionalus, kurie galėtų tinkamai atlikti montavimo darbus, kad kamino efektyvumas būtų maksimalus ir pavojaus atvejų tikimybė būtų sumažinta iki nulio. Keramikiniai kaminai savo kaina jūsų neišgąsdins, tačiau būsite tikrai nustebinti jų funkcionalumu, saugumu bei ilgaamžiškumu.


Internetu draustis tapo daug patogiau

3532207_f496Svarstote, kodėl vis daugiau žmonių renkasi draustis internetu? Visų pirma dėl to, jog tai kur kas paprasčiau ir patogiau –  jums tereikia atsidaryti interneto naršyklę ir jau greitai turėsite galimybę pamatyti visus jums prieinamus draudimo paslaugų variantus. Tokie portalai kaip ibrokeris.lt turi tikrai patogias sistemas, kurios leidžia automatizuotai per trumpą laiko tarpą įsigyti norimą automobilio, gyvybės, sveikatos, kelionės arba turto draudimą.

Galima tiksliai paskaičiuoti kainą

Kai kurios draudimo bendrovės gana neaiškiai išdėsto visas draudimo sąlygas, tad kartais gali būti gana sunku nustatyti, kiek iš  tikrųjų reikės mokėti už savo pasirinktą draudimą. Tačiau naudodamiesi interneto draudimo portalo ibrokeris.lt paslaugomis, tokios problemos tikrai neturėsite, kadangi čia yra moderni draudimo skaičiuoklė, kuri parodys, kiek kainuos jūsų draudimas internetu, kokios bus įmokos ir kokia jums iš viso to nauda. Tai yra ne tik labai informatyvu, tačiau taip pat ir patogu, kadangi jums daugiau nereikės būtinai atvykti į draudėjo būstinę, kad galėtumėte sužinoti visą informaciją detaliai – apsidrausti galėsite tiesiog sėdėdami namie, kadangi dabar viskas, ko reikia, norint įsigyti draudimą yra tiesiog kompiuteris su internetu bei pinigai elektroninės bankininkystės sistemoje. Kuomet išsirinksite norimą draudimo paslaugą, pamatysite tikslią kainą, ir jeigu ji jus tenkins, tuomet nusipirksite draudimą vos per porą minučių, kadangi automatizuota elektroninė bankininkystės sistema tikrai sutaupys jums nemažai laiko.

Negana to, patogumas nėra vienintelis privalumas. Pastaruoju metu draudimas internetu ir kainuoja pigiau, nei įprastai. Taip yra todėl, kad draudimo bendrovėms kur kas patogiau savo klientams  drausti internetu, tad nieko keisto, jog čia jie gali pasiūlyti kur kas mažesnes kainas tokioms pat kokybiškoms draudimo paslaugoms. O juk be kai kurių draudimo paslaugų jūs tikrai negalėsite apsieiti – pavyzdžiui, kiekvienam vairuotojui yra reikalingas automobilio draudimas. Taigi, norint pasirūpinti privalomuoju draudimu, jums daugiau nereikės specialiai gaišti laiko ir vykti į draudėjo būstinę, kadangi atsidarysite interneto naršyklę, užsuksite į ibrokeris.lt, prisijungsite prie savo vartotojo paskyros ir žaibiškai prasitęsite savo automobilio privalomąjį draudimą. Tai ypač patogu tokiais atvejais, kai jūsų draudimas baigiasi vakare, o kitą dieną jau reikia su automobiliu važiuoti į darbą. Aišku, niekas nenori mokėti šimto litų baudas, tad kam rizikuoti? Užsukite į draudimo portalą internete ir pamatysite, kaip tai jums gali sutaupyti ir laiko, ir pinigų.


Vestuvinių suknelių nuoma nėščiosioms

Ruošiantis vestuvėms kyla pačių įvairiausių organizacinių  keblumų. Reikia pasiruošti ne tik morališkai, bet ir pasirūpinti papuošimais, aptarnaujančiu personalu, maistu ir savo išvaizda. Kad vestuvių dieną nuotaka atrodytų įspūdingai, jai reikalinga prašmatni ir išskirtinė vestuvinė suknelė. Tuo rūpinasi vestuvinių suknelių nuoma, kur siūlomos pačios įvairiausios suknelės. Kartais nutinka taip, jog vestuvės sutampa su šeimos pagausėjimo laukimu. Nėščiai nuotakai suknelę išsirinkti kiek sunkiau, tačiau nuomos punktai žino, kaip tai padaryti lengvai ir taip, kad nuotaka atrodytų įspūdinai.

Novia-dart-trumpa-2012-suknele

Tinkamas ilgis

Vestuvinių suknelių nuoma nėščiosioms suteikia labai daug pasirinkimo. Čia galite rasti pačių įvairiausių dydžių, ilgių ir kirpimo suknelių. Stilistai teigia, jog norint puikiai atrodyti per vestuves, svarbu rinktis ne tą suknelę, kuri atrodo iš šono neblogai, o tą, kuri Jums puikiai pritinka. Nelengva rinktis tokį drabužį, jei nėštumas jau įpusėjo. Tačiau viskuo gali pasirūpinti nuomos punkto konsultantas. Jis padės Jums išsirinkti. Svarbiausia - žinoti, kokio stiliaus ir formos suknelė Jums tinka. Nėščios nuotakos dažniausiai renkasi ilgas pūstas sukneles. Tokio tipo suknelė neišryškina pilvuko, o ir leidžia laisvai judėti. Nepatariama rinktis itin trumpos suknelės, nes vestuvių diena ilga ir tokia suknelė gali tik sukelti nepatogumų.

Tinkamas laikas

Stilistai ir konsultantai, kurie užsiima vestuvinių suknelių nuoma, vieningai sutaria, jog nėščioms nuotakoms svarbiausia žinoti, kada suknelę reikia rinkti. Labai svarbu, kad suknelės neišsirinktumėte per anksti. Kartais moterys ateina į nuomos punktus dar prieš gerus pora mėnesių ir išsirenką vestuvinę suknelę, o likus porai dienų iki vestuvių, atvykusi pasimatuoti suknelę pastebi, jog dydis nėra tinkamas, mat nėštumas padidėjo. Kad taip nenutiktų, geriausiai suknelę rinktis kuo arčiau vestuvių. Tikrai geras konsultantas nuomos punkte Jums patars rinktis keletos dydžiu sukneles, jei vestuvių dieną nutiktų kažkas netikėto. Taip pat labai geras pasirinkimas – korsetu varstoma suknelė. Tai labai patogu ir naudinga nėščiai nuotakai. Išsirinkusi tokią suknelę galėsite būti rami dėl nėštumo – vestuvių dieną korsetas bus suveržiamas iki Jums šiuo metu tinkamo dydžio, o Jūs jausitės gražiai ir patogiai.

Nėščioms nuotakoms patartina nesirinkti labai aptemptų suknelių. Tai gali atrodyti nelabai estetiškai. Be kita ko, itin aptempta suknelė neleis Jums laisvai judėti, ji gali per daug suveržti pilvuką, o tai nėštumo metu labai nepatartina. Šią gražią dieną rūpinkitės ne tik savo išvaizda, bet ir puikia vaikelio savijauta, kad šventė būtų iš tiesų linksma ir kupina džiaugsmo.