Previous month:
liepa 2013
Next month:
rugsėjis 2013

rugpjūtis 2013

Šiuolaikiškoms moterims - šiuolaikiškos liemenėlės

23603Kiekvienai moteriai apatinis trikotažas yra labai svarbi jos garderobo dalis. Daug dėmesio moterys skiria apatinėms liemenėlėms. Apatinio trikotažo firmos savo klientėms siūlo pačias įvairiausias liemenėles, įskaitant net ir tokias, kurios skirtos kūno formoms pakoreguoti ar net šį bei tą profesionaliai ir nepastebimai paslėpti. Apatinių rinkos naujiena - silikoninės liemenėlės. Ši šiuolaikinė prekė pasirodė prieš keletą metų, tačiau dar nėra plačiai žinoma. Nemažą asortimentą rasite interneto parduotuvėje Varle.lt. 

Kas tai?

Dar prieš kelis metus tokias liemenėles buvo sunku pamatyti parduotuvėje. O šiandien jų jau galite įsigyti bet kokioje apatinio trikotažo parduotuvėje ar internetinės prekybos svetainėje. Galite rinktis sau tinkama dydį, kad liemenėlė atrodytų dailiai ir būtų patogi nešioti. Kad kiekviena moteris galėtų išsirinkti sau tinkamą prekę, tokio tipo liemenėles galima įsigyti ne tik kūno spalvos, bet ir juodas ar baltas liemenėles, kurias lengva pritaikyti prie įvairių stilių ir spalvų viršutinių drabužių.

Kada naudoti?

Silikoninės liemenėlės yra skirtos nešioti prie ypač atvirų drabužių, pvz., puikiai tinka dėvint vakarines sukneles, įmantrias tunikas arba permatomas palaidines. Tam tikrų progų metu moterys mėgsta dėvėti atviresnius drabužius, prie kurių kyšančios liemenėlių petnešėlės atrodo ne itin estetiškai. Būtent tokiais atvejais moterys ir renkasi silikonines liemenėles. Net ir po itin aptemta ir atvira suknele silikoninė liemenėlė yra praktiškai nematoma, o krūtinė išlaiko savo formą.


Kaip naudoti?

Daugelis moterų jaudinasi, kad silikoninių liemenėlių tiesiog nemokės tinkamai dėvėti. Tačiau tai labai paprasta. Svarbiausia, į ką reikia atkreipti dėmesį, vilkint silikokinę liemenėlę - drėgmė. Liemenėlė vilkima tik ant sauso kūno. Jokiu būtu krūtinė neturi būti patepta aliejumi ar kremu, nes tokiu atveju liemenėlė paprasčiausiai nesilaikys. Tinkamai dėvint liemenėlę, ją galima naudoti net iki keliasdešimt kartų. Liemenėlė tiesiog priglaudžiama prie kūno taip, kad nejudėtų ir nekeltų diskomforto.


Silikoninės liemenėlės yra puikus pasirinkimas toms moterims, kurios rūpinasi nepriekaištinga savo išvaizda bet kokiu metu. Daili vakarinė suknelė gali atrodyti ne tokia elegantiška, kai iš po jos išlenda apatinio trikotažo detalės, todėl vilkint silikoninę liemenėlę galite būti tikra, kad atrodysite ir jausitės puikiai. Tai puiki prekė šiuolaikiškai ir savimi pasitikinčiai moteriai, siekiančiai visada atrodyti nepriekaištingai.