Previous month:
kovas 2013
Next month:
gegužė 2013

balandis 2013

Įmonių pardavimas

Imoniu-pardavimasVerslą galima pradėti vos per valandą už beveik 1000 litų. Netikite? Lietuvoje tai ne tik įmanoma, bet ir gana dažnai taikoma praktika. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip savo įmonę įsteigti per 1 valandą.


Pradėkime nuo to, kad įmonės steigimas paprastai užtrunka apie 3-5 darbo dienas, nors dokumentus surinkti galima ir greičiau. Tai galite daryti patys arba kreiptis pagalbos į profesionalus. Jei turite daug laisvo laiko, linkime sėkmės steigiant ir kuo mažiau streso (iš viso jo išvengti nepavyks). Jei vis dėlto nuspręsite įmonę steigti su profesionalų pagalba, turėkite omenyje, kad galima viską atlikti ir greičiau.


Įmonių pardavimas – viena iš tų paslaugų, kurią siūlo profesionalūs įmonių steigėjai. Jie savo lėšomis įsteigia keletą įmonių, tada jas parduoda. Dokumentai sutvarkomi per valandą, įmonė veiklą gali vykdyti jau po valandos.


Įmonės pardavimo kaina – 949 litai. Į šią kainą įeina ir registracijos adresas ir antspaudas, ir banko sąskaita. Jokio 10 000 įstatinio kapitalo jau nereikia – tiesiog pakeičiami duomenys „Registrų centre“ ir viskas, įmonė jūsų. Labai susitaupo laikas, o kainuoja tikrai nedaug.


Kuo naudingas įmonių pardavimas Jums?

 

 • Supaprastinta verslo pradžia iki minimumo – perkate veikiančią įmonę be jokių įsipareigojimų, be jokios vykdytos veiklos.
 • Nepatiriate streso tvarkydami dokumentus, juos rinkdami iš skirtingų institucijų.
 • Nereikia laukti, kol verslas bus įsteigtas. Viskas jau atlikta.
 • Galite iš karto pradėti veiklą, išrašyti sąskaitą ir gauti pinigus į banko sąskaitą. Visi dokumentai sutvarkom i per 0,5-1 val.
 • Paprasta ir patogu, nes perkate įmonę iš profesionalų, kuriems tai kasdieninis verslas.

Viskas, ko jums reikia – asmens dokumentas. Visa kita bus sutvarkyta už jus. Tokios įmonės kaip „Apskaita AG“ turi pasiruošusius visus dokumentus, kuriuos parengė teisininkai, išmanantys visas įmonių pardavimo plonybes.


O kaip dėl pavadinimo? Kartais būna tokių situacijų, kai žmogus niekaip negali sugalvoti pavadinimo. Arba sugalvotas pavadinimas jau yra naudojamas arba registruotas, kaip prekės ženklas. Tokiu atveju reikia viską pergalvoti iš naujo. Šį „kūrybinį“ darbą profesionalūs įmonių steigėjai ir pardavėjai paprastai jau yra padarę. Jų parduodamų įmonių pavadinimai yra lengvai atsimenami, skambūs ir universalūs. Tereikia tik pasirinkti iš pateikto sąrašo.


Naujienlaiškių siuntimas tik per profesionalus

NaujienlaiskiaiViena iš efektyviausių interneto reklamos priemonių yra naujienlaiškiai. Tai koncentruotas pasiūlymas el. paštu, siunčiamas asmeniškai, arba tam tikrai grupei suinteresuotų asmenų. Naujienlaiškių tikslas yra sukelti gavėjui norą padaryti tai, ko iš jo prašoma laiške – pirkti, užsisakyti, tapti Facebook profilio sekėju, perskaityti straipsnį ar tiesiog apsilankyti tam tikrame puslapyje. Labai retai naujienlaiškaii yra siunčiami su tikslu tiesiog informuoti. Visuose juose būna kvietimas kažką padaryti.

Siųsti pačiam ar per profesionalus?

Naujienlaiškių siuntimas, kaip ir bet koks kitas reklamos būdas reikalauja tam tikrų žinių, sugebėjimų planuoti, skaičiuoti rizikos faktorius ir rezultatus. Išmokti to galima beveik visiems, tačiau tai užtrunka laiko. Tad natūralu, kad kyla klausimas – kas labiau apsimoka: mokytis visko ir siųsti naujienlaiškius pačiam ar kreiptis į profesionalus.

Atsakymas yra vienareikšmiškas – tik pas profesionalus. Paaiškinsime kodėl:

 • Laišką profesionaliai paruošti gali tie, kas tai daro nuolatos ir per dieną paruošia po kelis laiškus. Paruošimas – tai tekstas + laiško apipavidalinimas, iliustracijos, formatavimas.
 • Laiškams siųsti naudojamos profesionalių siuntimo tarnybų paslaugos. Pabandyti, kaip viskas veikia galima ir nemokamai su MailChimp programa, tačiau nuolatiniam laiškų siuntimui jau reikės profesionalių tarnybų. Profesionali laiškų siuntimų tarnyba – specialius serverius turinti tarnyba, kuri laiškus siunčia iš didžiųjų el. pašto tiekėjų patvirtintų IP adresų. Tai užtikrina didesnį laiškų pasiekiamumą, nes kai siuntėjas yra technologiškai patikimas, per jį išsiųstas laiškas nepatenka į SPAM dėžutę, kur jo niekas nepamatys. Didelius laiškų kiekius siunčiant iš nuosavo serverio, jis gali būti įtrauktas į brukalų siuntėjų sąrašą, tad gresia dideli nemalonumai, nes nutrūks komunikacija su klientais.
 • Labai svarbu žinoti, kiek iš išsiųstų laiškų pasiekė adresatus, kurių adresatų el. pašto adresas yra neteisingas arba neveikiantis. Rankiniu būdu tai padaryti sudėtinga ir užima nemažai laiko, o profesionalios naujienlaiškių tarnybos tai padaro itin paprastai ir greitai.
 • Statistika, kiek kartų buvo parodytas laiškas, kurios nuorodos iš laiško buvo paspaustos yra labai svarbi vertinant naujienlaiškių kampanijos efektyvumą. Siunčiant iš savo pašto dėžutės tokių duomenų surinkti beveik neįmanoma, o naudojantis profesionaliomis paslaugomis visi šie duomenys yra gaunami labai paprastai.
 • Naujienlaiškių siuntimo strategiją profesionaliai gali padaryti tik tie žmonės, kurie su tuo nuolatos dirba, analizuoja savo darbo rezultatus, seka pasaulines šios rinkodaros rūšies tendencijas. Darbas su įvairių sričių klientais, kurie kelia vis skirtingus tikslus labai naudingas, tad iš vienos rūšies kampanijų apie tendencijas spręsti gana sunku.
 • Pas profesionalus naujienlaiškius siųsti yra pigiau. Įvertinkite savo brangų laiką, reikalingas programavimo, tekstų rašymo, naujienlaiškio dizaino bei kitas kainas ir pamatysite, kad tai kainuoja didelius pinigus ir resursus. Taupykite savo resursus ir laiką.

Šios priežastys akivaizdžiai parodo, kad siųsti pačiam neapsimoka. O gal yra kokių minusų? Minusas yra tas, kad naujienlaiškių siuntimas yra atliekamas interneto rinkodaros profesionalų, kurie nelabai nusimano apie jūsų verslo specifiką. Jei neteisingai paaiškinsite, kaip jūs dirbate ar nepakankamai pateiksite kitą informaciją apie savo verslą, gali tekti šiek tiek padirbėti ir su laiško tekstu, ir prisiimti dalį atsakomybės už nepavykusios kampanijos rezultatus. Jei siųsite pats, jums pritrūks žinių apie pačius naujienlaiškius ir šią rinkodaros sritį. Jei siųs profesionalai, jiems pritrūks išmanymo ir jūsų tikslinės auditorijos poreikių supratimo, tad čia būtinas itin glaudus bendradarbiavimas.