Previous month:
sausis 2013
Next month:
kovas 2013

vasaris 2013

Biuro baldai startuoliams

Į verslo pasaulį atėjo nauja mada: verslai pradedami turint tik inovatyvią idėją. Tai vadinamieji startuoliai (angl. start-up). Tai nepaprastai veržli ir sparčiai plintanti verslo forma. Tokį verslą labai patogu ir paprasta pradėti. Pradžioje tokiam verslui daug nereikia: pakanka kelių bendraminčių su gera idėja ir kompiuteriais. Biurą atstoja virtuvės stalas, o reikalai aptariami per Skype arba kavinėje prie puodelio kavos.

Biuro-baldaiTačiau startuoliui įsivažiavus – ko jiems visiems ir linkime – staiga iškyla problemos, kurios anksčiau bendraminčių-entuziastų visiškai nevargino. Kaip taisyklė situacija užgriūna gana netikėtai: atrodo, dar vakar nebuvo nei poreikio, nei lėšų samdyti papildomus darbuotojus, o kitą dieną staiga sulauki investuotojo ir suvoki, jog norėdamas augti toliau, privalai atidaryti biurą.
Biuras tai ne tik sienos, stogas virš galvos ir darbuotojai – biurą reikia įrengti ir pasirūpinti darbo vieta kiekvienam darbuotojui. Dar vakar prie virtuvės stalo rašius verslo planą ir kūrus programėles, šiandien jau reikalingi biuro baldai. Ką daryti?

Operatyviai į tokį poreikį atsakyti gali išskirtinė įmonė Lietuvos baldų gamintojų tarpe – reikejovakar.lt. Ši įmonė teikia unikalią biuro baldų gamybos paslaugą. Itin greitai – per 1-3 dienas, priešingai nei dauguma įmonių, kurių produkcijos kartais tenka laukti beveik mėnesį – pagamina visus ofisui reikalingus baldus. Kreipęsi į reikėjovakar.lt biuro baldais būsite aprūpinti per trumpiausią laiką: bet kokios paskirties biuro stalai (darbo stalai, stalai kompiuteriams, stalai su pertvarom), spintos, lentynos, papildomi stalčiai ir kiti biuro baldai bus pagaminti vos per kelias dienas, o esant poreikiui – jau kitą dieną.

Tokia reikejovakar.lt teikiama baldų ofisui gamybos paslauga yra nepakeičiama startuolių versle, kur situacija tikrąja ta žodžio prasme gali pasikeisti per vieną naktį. Žinoma, tai ne vienintelis verslas, kur greiti sprendimai lemia viską – bet kurio verslo aplinka kupina netikėtumų: turite kuo skubiau atidaryti naują biurą arba priimti papildomų darbuotojų, o gal šiaip įvyko „nelaimingas atsitikimas“ su darbo stalu? Reikejovakar.lt pagamins jums naują stalą per vieną dieną ir jau rytoj jūsų arba jūsų naujo darbuotojo lauks paruošta darbo vieta.


Maxima leidinys – įvairių akcijų ir ypatingų pasiūlymų rinkinys

Maxima-leidinysMaxima – viena didžiausių prekybos tinklų visoje Lietuvoje. Plačiai išdėstytas prekybos centrų tinklas ir gausus įvairių prekių pasirinkimas suteikia itin patrauklią apsipirkimo galimybę kiekvienam klientui. Didelė prekių gausa ir jų įvairovė siūlo puikias nuolaidas ir malonumą žadantį apsipirkimo procesą. Maxima leidinys plačiai auditorijai žmonių praneša apie naujas lentynose stovinčias prekes, ypatingus pasiūlymus ar kitas dėmesio vertas paslaugas. 

Šiandien galima nesijaudinti dėl pritrūkusių maisto produktų. Ištaisyti padėtį per stebėtinai trumpą laiką yra itin paprasta. Kai parduotuvės slypi vos ne už kiekvieno kampo, apsipirkimo procesas tampa kasdienine ir niekuo neypatinga veikla. Tokiomis sąlygomis stengiamasi kuo labiau sutaupyti. Maxima prekybos centrai žavi savo klientus ne vien malonia atmosfera, bet ir patraukliomis įvairių produktų ar dažnai naudojamų reikmenų kainomis. Tenka pripažinti, jog geriausio pasiūlymo paieška atima daug brangaus laiko, todėl tai vargina ir pasėja abejingumo kupiną mąstymą. Visgi, Maxima čia randa puikią išeitį. Tai įvairių akcijų ir ypatingų pasiūlymų leidinys.

Maxima leidinys kiekvienam potencialiam ir įvairių nuolaidų ieškančiam klientui suteikia puikią lengvos paieškos išeitį. Dar niekada nebuvo taip paprasta visus geriausius pasirinkimus rasti vienoje vietoje. Tai gali būti tiek kasdienininės, tiek retai naudojamos ir mažai pažintos prekės. Tai skatina sutaupyti nemažą dalį pinigų ir išmėginti tai, ko ankščiau nesiryžta. Užeiti į prekybos centrą ir pasiimti nuolaidų bei ypatingų pasūlymų kupiną leidinį yra patogu ir ekonomiška. Tai leidžia sutaupyti ir pasimėgauti maloniu apsipirkimo procesu.

Natūralu, kad dažnas pirkėjas stengiasi pasirūpinti savo finansine padėtimi, todėl apsipirkimas jiems nėra toks malonus, koks galėtų būti. Išlaidos kiekviename žingsnyje nuteikia abejingam mąstymui, tačiau įvairios akcijos ir nuolaidos šiems gyventojams pateikia puikią taupymo išeitį. Tai ne tik vienkartinis pasiūlymas, tai puiki prekybos centro Maxima strategija.

Kai prekių gausa ir jų įvairovė yra nebenuspėjama, apsipirkimo metu svarbiausias tampa kainos ir kokybės kriterijus. Dažnai įsigyti tam tikro produkto nesiryžtama, nes siekiama sutaupyti, tačiau įvairių leidinių pagalba galime laiku aptikti geriausią pasiūlymą ir taip išvengti didelių išlaidų. Maxima produktų gausa ir jų įvairovė padeda ne tik praturtinti gausų pietų stalą, bet tuo pačiu ir sutaupyti.