Ką įmonėje veikia buhalteris
Aukštakulniai bateliai internetu

Pačios netikėčiausios mergvakario idėjos

Prieš vestuvės tiek būsima jaunoji, tiek jaunikis nori išsišėlti su draugais. Pastarieji puola į pagalbą. Šįkart aptarsime būsimos nuotakos „paskutines“ linksmybes su draugėmis. Prieš paskutiniąsias dienas, likusias iki vestuvių visų draugių galvose sukasi mergvakario idėjos. Kaip Ją nustebinti? Kur galime linksmai atšvęsti mergvakarį?

Mergvakariai-policijoje

Mergvakario renginių organizavimas tikrai nelengva užduotis jo dalyvėms. Kuo toliau, tuo dažniau pastebima tendencija, kad merginos, ištekindamos savo draugę nori įsimintinų linksmybių, kurios įtrauktų ne tik būsimą nuotaką, bet taip pat būtų puiki atrakcija visoms dalyvėms. Renginių organizatoriai siūlosi į pagalbą. Verta apgalvoti jų siūlomą pagalbą, nes gausite profesionaliai vedamą ir organizuotą renginį, kurio tikrai tiek būsima jaunoji, tiek jos draugės nepamirš ilgai. Kokios  mergvakario idėjos yra siūlomos renginių organizatorių?

Merginos visuomet mėgsta pasilepinti. Todėl didžioji dalis kompanijų siūlo praleisti dieną SPA arba pasilepinti šokoladu, įvairaus maisto ar gėrimų degustacijomis. O kodėl gi ne? Tai puiki atgaiva ir kūnui, ir sielai.

O kuri mergina nemėgsta fotografuotis? Tikrai nedaugelis varžosi prieš foto objektyvą, todėl galite išsirinkti profesionalią draugių fotosesiją tam tikra tematika arba tiesiog įprastoje Jūsų visų mėgiamoje kavinėje, ar pas kurią namuose. Vėliau galite linksmybes perkelti į miestą ar užmiesčio sodybą.

Renkantis mergvakario šventimą užmiestyje, yra siūloma prisiminti liaudiškus motyvus ir sužinoti bei sudalyvauti autentiškų apeigų motyvais apipintame mergvakaryje. Kažin ar kuri iš būrio draugių žino senąsias lietuviškas mergvakario tradicijas? Tad gal verta išbandyti?

Jei mergvakaris vyksta žiemos metu, galite visos vykti slidėti ar smagiai leistis nuo kalno rogutėmis. O jeigu veiksmas numatytas vasaros metu, tada tam puikiai tinka pasiplaukiojimas jachta, kruizas bei kitos vandens pramogos, organizuojamos ežeruose, mariose ar Baltijos jūroje.

Jei norite kažką naujo sužinoti ir išmokti, galite visos drauge nueiti ir pasimokyti velti, praeiti kulinarijos kursus (juk jaunoji privalo mokėti gaminti), piešimo, keramikos užsiėmimus.

O jeigu visos esate azartiškos ir norite kažko TOKIO, ko dar nei viena nėra patyrusi renginiukalve.lt siūlo mergvakarį praleisti tikrai įsimintinai – policijoje, statybose, o gal pas daktarus? Skamba tikrai smagiai, ar ne? Daugiau informacijos rasite jų el. svetainėje arba susisiekę nurodytais kontaktais. Teko girdėti, kad renginiai įmonėms jiems taip pat vieni juokai suorganizuoti.

Padovanokite būsimai nuotaikai pašėlusią ir nepamirštamą dieną, kurioje visos patirs nuotykių ir išbandys dar neišmėgintų pramogų. Juk vestuvės – tik kartą gyvenime!

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)