Pigūs lėktuvų bilietai perkami mažiausiai prieš mėnesį
Katalizatorių supirkimas Kaune

Kordicepsas – visapusiška sveikata

KordicepsasJei vis dar manote, kad žolelės ir tradiciniai gydymo būdai neveikia, jei vis dar kiekvienam skausmui ir negalavimui malšinti perkate įvairiausias tabletes, laikas sustoti. Dar nežinote, kas yra kordicepsas iš Fohow? Tai kininis augalas, kuris, pasak rytų medicinos, gelbsti nuo daugelio mus užpuolančių ligų. Šis augalas Kinijoje taikomas jau daugybę metų, o į vakarų mediciną atkeliavo vos prieš porą šimtų metų. Tačiau šiandien jis jau visuotinai pripažintas ir yra pagrindinė sudedamoji dalis įvairių preparatų, kurie apsaugo organizmą, stipriną jį, valo ir gydo.

Kordicepsas turi labai daug savybių, kurios padeda kovoti su pačiomis įvairiausiomis ligomis. Jį patariama naudoti ne tik nuo paprasto peršalimo ar nusilpus organizmui, o ir norint įveikti pačias sudėtingiausias ligas, tokias kaip cukraligė, hepatitas ar net vėžys. Iš šio reto ir itin naudingo augalo gaminama įvairi produkcija: tabletės, skysti eliksyrai, arbatos, geliai. Lietuvoje taip pat turime galimybę įsigyti šių produktų.

Vienas iš pačių populiariausių produktų organizmo stiprinimui – Fohow Liuwei arbata. Ši arbata pagaminta iš kordicepso ir Puer arbatos mišinio. Kad arbata įgautų reikiamų savybių, turi būti išlaikyta ne mažiau nei trejus metus. Ji yra ne tik savotiško, salstelėjusio skonio ir kvapo, bet ir pasižymi itin naudingomis savybėmis.

Dažniausiai šią arbatą patariama naudoti kai padidėja svoris. Ji užtikrina normalią žarnyno veiklą, reguliuoja rūgštingumą, padeda nuo vidurių užkietėjimo ir laisvumo, palaiko sąnarių judrumą. Ją taip pat naudinga gerti kai nuolat persivalgote, labai padidėja apetitas.

Vienas arbatos gėrimo kursas turėtų trukti 25 dienas. Geriausia vieną arbatos pakelį plikyti visą diena vienodais laiko tarpais. Ryte pakelį įmerkite į stiklinę su karštu, bet ne verdančiu vandeniu, palaikykite kelias sekundes ir ištraukite. Kitus kartus pakelį galima laikyti ilgiau, iki 3 min. Per dieną kelis kartus užplikytoje arbatoje kordicepsas jau bus nebe toks veiksmingas, tad nesutrikdys Jūsų miego ir poilsio. Tačiau po 18 val arbatos vartoti nepatariama.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)