Pačios netikėčiausios mergvakario idėjos
Naujovė aksesuarų rinkoje - led laikrodžiai

Aukštakulniai bateliai internetu

BateliaiKoks yra moteriškumo simbolis? Ne vienas gali pasakyti, kad aukštakulniai – moters vizitinė kortelė. Bateliai yra ne vienos moters silpnybė, todėl batų parduotuvės, kur siūloma vyriška ir moteriška avalynė dažnai didžiules erdves užleidžia būtent aukštakulniams bateliams. Kai spintų lentynos lūžta nuo batų, moterims dažnai atrodo vis mažai, tad jos mėgsta laisvu laiku panaršyti interneto platybėse, gal kur kokie bateliai internetu parduodami pigiau. Juk batai – pirkinys, kurio niekada nebus per daug.

Vakariniai bateliai

Moteris – grožio ir elegancijos simbolis. Tad įvairių švenčių ir vakarėlių metu, moterys ypač mėgsta dabintis ne tik prabangiomis suknelėmis, bet ir išskirtiniais bateliais. Kokią avalynę išsirinkti, kad atrodytumėte ne tik įspūdingai, bet ir kojos jaustųsi patogiai ir leistų atsipalaiduoti vakaro metu? Jei ketinate keliauti į itin ištaigingą vakarėlį, greičiausiai vilkėsite elegantišką suknelę, prie kurios puikiai dera aukštakulniai bateliai. Geriausia – plonas kulniukas ir atviras batelių priekis. Tokie bateliai itin dera prie ilgų, elegantiškų suknelių. Prie trumpų ir laisvų suknelių tinka atviri aukštakulniai labiau primenantys vasarinį apavą. Jei ketinate nemažai šokti vakarėlio metu, verta susimąstyti apie platformą. Ji visad atrodo įspūdingai, o koja ne taip vargs, tad galėsite laisvai jaustis šokių aikštelėje.  Tokie vakariniai bateliai internetu dažnai siūlomi įvairių firminių parduotuvių. Tačiau reikia būtinai išsiaiškinti, kokia dydžių sistema naudojasi batų prduotuvė. Perkant batus, ypač lengva apsirikti renkantis dydį, tad perkant internetu, labai svarbu išsiaiškinti, ar Jūsų norimi bateliai tikrai atitinka Jūsų kojos dydį.

Ilgi aukštakulniai batai

Ypač šaltuoju metų laiku moterų mėgstami ilgaauliai batai. Dažniausiai tokie batai būna ant kiek „solidesnio“ kulniuko, kad vaikščioti būtų patogu, koja neslidinėtų ir nesikraipytų. Tokie batai itin tinka prie ilgesnių šiltų suknelių. Toks derinys moterų mėgstamas šaltuoju metų sezonu, nes atrodo moteriškai ir yra itin patogus. Kad ilgi batai atrodytų puošniau, galima rinktis įvairiomis sagtimis, blizgučiais ar kitokiomis smulkmenomis padabintus batus.

Moteriški bateliai internetu yra gana populiari prekė, nes moterys batus renkasi ne taip išrankiai kaip vyrai. Vyrai dažniau renkasi batus, kurie tarnaus ilgai ir tiks įvairioms progoms, o tuo tarpu moterys mėgsta turėti atskirą batų porą skirtingai išeigai. Tačiau renkantis batus vienam vakarui, reikia nepamiršti, kad jie turi derėti prie Jūsų aprangos. Neverta pasiduoti pagundai ir pirkti tiesiog gražius batus, nes ne visi gražūs bateliai yra patogūs. O komfortas – svarbus vakaro sudedamoji dalis.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)